Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Každý může milovat- Zkouška/ Bonusek

Každý může milovat- Zkouška/ BonusekTak jsem se nudila a z hecu napsala něco jako ochutnávku co vás čeká v dalším díle a zárověň přitom si i vyzkoušela jak by to vypadala kdyby psala v třetí osobě..chtěla bych poprosit o váš názor na to..neříkám že tak budu psát díky KMM ale má to prostě své osobní kouzlo..prostě nevím....pls komentíky

Neurčitá postava vkrádající se do děje…

 

Isabella byla překvapena čistými nádhernými tóny které se linuly domem. Jako omámená šla po schodech dolů. K místnosti odkud se linula ta hudba. Tam za těmi dveřmi seděl na dřevěné nepohodlné stoličce Edward. Prsty mu jezdily po klávesách sem a tam a Isabella se jich nemohla nabažit.

 

Chvíli postávala za dveřmi a rozmýšlela jestli má vkročit. Jestli ho má vyrušit, ale její zvědavost ji postrčila ku předu a ona otevřela dveře, které vrzly. Edward slyšel vrznutí ale nedal se rušit. Dál hrál krásné tóny a dělal že ignoruje krásnou stojící postavu za ním. Opět se musel okřiknou a připomenout si proč tu vlastně. Jenže v její přítomnosti je tak snadné zapomenout na to všechno. Na ty nástrahy života tam venku a žít zde..s ní.

 

Isabella nejistě přešlápla a to už Edward nemohl ignorovat. Udělal se skladbou rychlí konec a s obličejem bez výrazu se otočil na Isabellu která by se hanbou propadla do země. Nechtěla ho vyrušit a už vůbec né takovým způsobem. Teď všechno pokazila a ona čekala až ji seřve ale on nic. Díval se na ni a mezi nimi bylo ticho. Vlastně bylo ticho v celém domě. Všichni jakoby se najednou vypařily a nebo jakoby je přestaly vnímat. Byli to jen oni dva. Žádný Áro, žádní Vultoriovi, žádní Cullenovi, žádný Lucas..jen oni dva.

 

Dívali se na sebe a nemohli odtrnout oči od toho druhého. Možná kvůli tomu že se báli, že až se tam kouknou znovu ty oči už tam nebudou, možná proto že nemohli a možná pro že nechtěli…,,Zahraj ještě něco.“ Řekla do ticha Isabella a koukla směrem ke klávesám. On jako by pod jejím vlivem se automaticky otočil na židli a ruce začali hrál skladbu.

 

Tak nádhernou  a přitom tak smutnou. Nikdy nic takového neslyšela a on nikdy nic takového nehrál. Prostě mu jen prsty klouzaly po klávesnici. Oba dva se zaposlouchaly do dokonalých tónů a nechali se unášet jejich fantazií. Tento kouzelný okamžik se stává jednou v životě. V těhle chvílích se vždy dva lidé políbí a řeknou slova lásky. Ovšem u nich je to jiné.

 

Cítí že je k sobě něco tajemného táhne. Ale odolávali. Oni nemohli být svoji. To prostě nešlo. On to zamítal už jenom z povinnosti. Kvůli slepé víře v Ara a jeho slibu volnosti. A ona jen kvůli tomu že to není a nikdy nebude ten kterého milovala, miluje a ještě hodně dlouho bude. Ani jeden z nich netuší že právě tohle pro ně osud nachystal.

 

Nachystal pro ně spoustu překážek a oni je budou muset společně překonat a žádný Aro, Lucas a ani povinnosti jim v tom nemohou zabránit. Ovšem teď to nevědí. Jak se říká jsou na začátku dlouhé cesty a než dojdou na konec uplyne mnoho a mnoho dní. Tato chvíle je i tak moc magická a je povznesena nad lidské myšlení a chápání. Mezi “milenci“ panuje jiskřivé napjetí.

 

Ale všechno musí jednou skončit. Ale když něco končí , něco i začíná. A i právě v tuto chvíli se v obou osobách něco zlomilo. Něco co se jim už nevrátí. Nikdo se nikdy nedozví co se v nich zlomilo. To budou vědět jen oni sami. A po čase si i oni uvědomí že to tak bylo dobře. Že všech co je potká, všech co prožijí záleží jen na nich.

 

A ani osud jim to nepřekazí. A právě dnes kdy Edwardovi ruce dohráli písničku tak krásnou si oba řekli že svá rozhodnutí a své priority. A oni odcházejí z místnosti s divným pocitem u srdce. Tam…tam u jejich kamenného srdce začíná klíčit něco čemu lidé říkají láska. Ale u nich ještě nemá tu pravou podobu. U nich teprve musí vyrůst v krásnou rostlinu. Ale to bude až za dlouho. Počkají si, ale dočkají se. Jednou…

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Každý může milovat- Zkouška/ Bonusek:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!