Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Každý může milovat- Mrtvý bod+ bonusek

Každý může milovat- Mrtvý bod+ bonusekAhojky....vážně se mocinko omlouvám za spoždění ae hned pod tímto textem máte vysvětlení....potřebuji POMOCT takže čtěte a pište rady....díky :DDD

Mrtvý bod

 

Ták lidi uvízly jsme na mrtvé bodě. Takže informace pro všechny čtenáře povídky Každý může milovat. Jak si všichni pamatujete poslední kapitola byla o polibku Edwarda a Bello. No a já přemýšlela a teď nevím co tam má dát. Proto se vás chci zeptat jestli je už má dát dohromady jako pár a nebo jejich trápení nějak prodloužit. Nejsem si totiž jistá…

 

Proto bych ráda uvítala vaše vřelé rady ohledně jejich vztahu. Mám sice nějaké scénáře, ale ty teď nemohu vložit do děje. To by byl totiž konec. Takže bych vás ráda poprosila o jakoukoliv radu. Mocinky děkuji….

 

Pro čtenáře: Napsala jsem kousek mé povídky, tedy Polibek z pohledu Isabelly, jen tak.Takže čtěte…..

 

Pohled Isabelly

 

Má ruka pomalu spadávala i z jeho brady. Padala dolů a příjemné teplo z jeho pokožky mizel s ní. Ale ještě než se ztratila dole v té temnotě zachytily ji jeho ruce. Drželi mou ruku v jeho sevření tak pevně a přitom tak měkce jak jen to šlo.

 

Vycházelo z nich opět to krásné teplo, které mě udivovalo. A v tu chvíli jsem  po něm zatoužila. Byl tak krásný a já ho chtěla. Chtěla jsem ho celého jakýmkoliv způsobem. Zřejmě mi to bylo vidět na očích, jelikož on udělal jeden váhavý krok směrem ke mně. Opět jsme se k sobě přiblížily. Cítila jsem ho dech, jeho pokožku na své. Opět jsem měla pocit že ho cítím úplně všude.

 

A v duch jsem si říkala že by to mělo být zakázáno. Pomalu se ke mně nakláněl a jak se zdálo vše si pořádně promýšlel. A pak nastal ten osudový okamžik. Jeho tvrdé rty se dotkli mých tvrdých rtů a splynuly spolu dohromady.

 

Narážel na má ústa a hrál si s mým jazykem. Přidušeně jsem mu vzdychla do úst a ruce mu zamotala do jeho mokrých vlasů. Pršelo. Ale mě to nevadilo. Po tolikati letech jsem se cítila opět plná. Cítila jsem opět lásku….to co by mi mělo být zakázáno…. Naše rty spolu tančily ve vášnivém tanci a nikdo z nás tu kru nechtěl ukonči.

 

Ovšem všechno končí. Lásky, život i polibek…..všechno jednou skončí a ten opojný pocit zmizel společně s jeho rty. Snažila jsem se mu vyhýbat očima…byla jsem v rozpacích. Ale pak se jeho oči zaklesly do těch mých a já tam viděla to co on musel vidět v těch mých.

Lásku….jenomže za jakou cenu??

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Každý může milovat- Mrtvý bod+ bonusek:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!