Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Já se z toho zblázním - 7. kapitola

Já se z toho zblázním - 7. kapitolaJak probíhají líbanky Ness a Jacoba? A co se ostatní dozví o Carlisleovi a Samovi?

Renesmé si dobalila poslední věci do velkého růžového kufru. Měla takové dva a ještě jeden malý. Jela s Jakem na líbánky a za hodinu měli být na letišti. Jacob si vzal jen kartáček s pastou, mobil, mp4 a notebook. Říkal, že mu to stačí. A tak Ness musela balit ještě jemu. Bella nasmažila řízky Jacobovi na cestu a Edward chytil Nessie grizzlyho. Jenom nevěděl, jak ho Nessie bude přenášet - do kufru se nevlezl.

„Mějte se tam skvěle, jo?" volala na ně Alice, když nastupovali do letadla.

Ahóóój za čtrnáct dní!" mávala Rose. Než Ness zdolala poslední schodek letadla, zahlédla, jak si babička Esme utírá slzy.

A hlavně na sebe dávejte pozor!" dodal Carlisle výchovně. Ten by si to neodpustil, kdyby jim to neřekl, doktůrek, myslel si trochu poťouchle Jacob. Letěli na nějaký osamělý ostrůvek v Karibiku. Cestou zpátky se potom ještě staví podívat na domek, který jim koupil Carlisle a Esme.

Oba dva poprvé letěli letadlem a náramně si to užívali. Za pár hodin dorazili na místo. Když vystoupili z letadla, tak se jim otevřel výhled na ostrov, kde měli pobývat. Modré nebe na obzoru splývalo s mořem tak, že nerozeznali, kde končí moře a začíná nebe. Toto moře omývalo písčité pláže, které byly všude, kam jen oko dohlédlo. Na plážích rostly mohutné a krásné palmy. Nessie ten pohled dojal, ale vzpamatovala se, když ji Jake chytil za ruku a táhl k moři. Když se osvěžili v moři, tak se šli podívat, kde budou bydlet. Jacob se trochu bál, jestli ten dům najdou. Ale nemusel se obávat. Jakmile došli doprostřed ostrova, tak uviděli velký dům z bambusu. V domě byla kuchyň, pokoj a prostorná ložnice s obrovskou postelí.

Super!" vyjekl Jacob, když tu ložnici uviděl. Renesmé si prošla celý dům a nakonec vytáhla plavky.

Pojď se koupat, prosímtě," řekla Ness Jakovi, ale ten nechtěl. Chtěl totiž zůstat v pokoji, protože objevil plazmovou televizi - zrovna běžel fotbal.

Nakonec ho od fotbalu odtrhla, ale Jacob si dal podmínku, že se budou koupat bez plavek. Ness se to moc nelíbilo, nebyla si jistá, jestli je někdo nebude pozorovat, ale potom se nechala přemluvit.

Mezitím ve Forks:

Alice s Rose seděly pod stromy před domem a četly si nahlas. U toho se občas políbily a pohladily. Malý Eddy seděl v dětském bazénku a jako obvykle se na všechno zvědavě vyptával. Hlavně ho zajímalo všechno o vlkodlacích, a tak Embry a Sam pořád mluvili a mluvili, i když jim bylo hrozné horko. Eddyho kromě dvou vlků ještě hlídal Carlisle. Embry si nemohl nevšimnout, jak zamilovaně se na sebe Sam a Carlisle dívají. Pokoušel se strhnout pozornost na sebe tím, že vyprávěl veselé historky, ale nedařilo se mu to.

Eddy je chvíli pozoroval a pak se zeptal: Ploč se na sebe tak dívate? Jako byšte si chtěli dát pušu?"

Jakmile to dořekl, Carlisle, Sam a Alice s Rose ztuhli. Holky se na ně překvapeně otočily a tázávým pohled ulpěly na Carlisleovi. Hlavně, že vyváděl, když objevil Emmetta s Jazzem. A my se před ním schováváme, ať nás neobjeví a on se nečekaně zamiluje do Sama, vrtěla hlavou Alice v duchu.
Carlisle i Sam se napjali. Mysleli si, že nikdo neví, že se do sebe zamilovali. A snažili se být tak nenápadní! Embry sklopil hlavu, aby nikdo neviděl, jak se mu do očí derou slzy. Když už to Eddy prozradil, tak je teď budou všichni brát jako pár a já nemám šanci, pomyslel si smutně. Vlastně odkdy jsem gay? Zkusím lapit do svých sítí nějakou holku! Třeba taková Esmé není špatná... dodal si v zápětí optimismus Embry.

Carlisle? Víš, my se s Alicí máme taky rády. A není to sourozenecky," využila situaci Rosalie k tomu, aby Carlisleovi odhalila pravdu. Věděla, že jim to nebude vyčítat, protože když i on je homosexuál. Alice ji za to radostně objala.

Ale... neřeknete to ostatním, že ne," snažil se Sam z holek a Embryho vymámit slib.

A ty taky ne. Neřekneš nikomu jinému, že se máme rádi, jo?" obrátil se Carlisle na malého Eddy, protože si vzpomněl, že je tam taky.

Ňeboj, nežeknu," zašišlal Eddy.

Začalo pršet, a tak všichni vzali věci, Embry chytil Eddyho za ruku a šli do domu. Eddy si všiml, že si Embry utírá slzy, a tak mu stiskl ruku nejvíc, jak uměl, a když se na něj Embry podíval, vlepil mu útěšnou pusu a zašeptal: Nebleč, až půjdeme špát, tak ti dám mojeho pejska, ať se v noci nebojíš, jo?" Embry se na něj přes slzy usmál a pohladil ho po vlasech.
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Já se z toho zblázním - 7. kapitola:

 1
04.07.2011 [9:32]

hello1215No jo, já to mám opravený, ale čekám až mi to publikují... Emoticon

03.07.2011 [21:58]

NosskaNechci nějak rejpat, ale máš v tom trochu zmatek, máš tu jen 4 díly týhle povídky a najednou se objeví 7.?? Asi bys to měla opravit... Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!