Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Já se z toho zblázním - 6. kapitola

Já se z toho zblázním - 6. kapitolaNessina svatba. Jak to celé probíhalo? To se dozvíte tady! Děkuji za komentáře.

Za půl hodiny začíná obřad. Nessie ještě naposled šla zkontrolovat obývací pokoj, který se na tento den proměnil v sál, kde se měla odehrávat svatba. Rozhlédla se pokojem a chtěla odejít. Než se ale vzpamatovala, tak se odněkud přiřítil Emm - nesl v hrnci krev jako pití pro upíry - zakopl o práh a polovinu krve vylil Renesmé na šaty.

„Och Emmette!" stačila vyjeknout Ness. Do obýváku se přihnala Alice a Bella, protože slyšela Nessin výkřik.

„Emmette Cullene, připrav se na to, že tě zabiju!" ječela Alice, když uviděla Nessiny modré šaty, které teď byly spíše červené.

„Promiň, promiň," omlouval se Emm zklíčeně a provinile klopil oči. To už ale Bella donesla nějaké růžové i s vlečkou.

„Tyto jsem koupila s Esmé, myslely jsme že se někdy budou hodit, líbí se vám holky?" zeptala se udýchaně.

Tyhle sice nejsou modré a krátké, ale jsou taky perfektní, přemýšlela Renesmé a Alice váhavě přikývla. Ness odběhla s Alicí do pokoje se převléct. Všichni doufali, že to stihnou.

Edward začal hrát na klavír a spolu s Bellou zpívat. Nessie se zahákla do Edwarda. Vypadala dokonale, takže by nikdo nehádal, že měla mít jiné šaty a doplňky. Alice ji přelíčila, znovu učesala, přemněnila boty a dokonce i svatební kytici. Za Ness šly družičky a mládenci Esmé s Carlislem, Rose s Emmettem a Alice s Jasperem. Emm sice chtěl jít Jazzem a Alice s Rose, ale Carlisle to zakázal. Družičky měly také krásné šaty. Nessin svědek byl Seth a Jakův Leah. Na Nessinu a Jacobovu svatbu přijeli i upíři z klanu Denali a celá smečka vlkodlaků, i ti nejstarší. Cullenovi také pozvali Volturiovi, ale ti se omluvili, že by to s vlkodlaky v jedné místnosti nevydrželi. Poslali ale svatební dar - luxusní 3D televizi.

Renesmé došla k Jacobovi a zářivě se na něj usmála. Jeho pohled ji doslova zrengenoval a ona mu vyčetla z očí obdiv. To už ale Eleazar - když byl ještě člověkem, tak byl kněz - začal mluvit. Jacob automaticky vypnul a spoléhal na to, že uslyší, když se ho Eleazar bude ptát, jestli si Ness bere dobrovolně atd. Ta holčička tak vyrostla, pofňukávala Esmé, ještě nedávno jsem ji chovala v náručí, když tak sladce spala. A jaké trable s ní měla Bella při porodu...

„Bereš si zde přítomného Jacoba Blacka dobrovolně?" majestátně zahřímal Eleazar na celou místnost a zpříma se podíval Nessie do očí.

Renesmee si nejprve odkašlala a pak roztřeseným hlasem odpověděla: „Ano!" Poté se Eleazar otočil na Jacoba a ten také potvrdil svou lásku k Ness.

„Budete spolu v dobrém i zlém dokud vás... ehm... smrt nerozdělí?"

Oba krátce přikývli. Při slovu smrt Eleazar zaváhal a všichni v sále se uchechtli. Na to přiběhl malý Eddy s prstýnky. Jacob jí navlékl úžasný prsten s růžovým kamenem ve tvaru srdce.

„Co upír spojil, nikdo nerozlučuj," ukončil to Eleazar.

„Dejte si první manželský polibek," pokynul jim.

Když se Jacob sklonil k Nessie a spojili rty, tak v tom okamžiku všichni začali tleskat. Ness hodila za sebe kytici a chytila ji Rosalie.

„Tak už si ženáč!" pleskl Sam po zádech Jacoba a holky začaly brečet štěstím. Na krásně upravené tabuli honosně stál velký růžový dort.

„Pojďte na hostinu," zvala všechny Bella a oni to přijali. Upíři si hojně nabírali krev a Alice, teď už se smíchem, vyprávěla, jak Emmett polil Renesmé. Vlkodlaci jedli, co jim na talíři přistálo, protože všichni do jednoho přiznali, že nejedli už od včerejška, jak se těšili na hostinu.

Richardo mezitím vším pobíhal a stále vyzvídal. Ať mu Jasper ukáže jaké má zuby, když je upír nebo prosil Quila, ať se přemění ve vlkodlaka... byl prostě překvapený, že si ho vzali zrovna upíři a ti se kamarádí s vlky. Potom se novomanželé vrhli na svatební dary. Kromě pár maličkostí, jako je porcelánové nádobí, oblečky pro miminko (na co nám ho dali, my budem mít mimino, přemýšlel Jake) nebo polštářů nic víc nedostali. Nessie už začala mít pochybnosti, jestli bude mít z takových věcí radost i Jacob, když v tom k nim slavnostně přistoupili Bella a Edward. Za nimi se utvořila řada z dalších členů Cullenovic rodinky.

„Takže... ehm, ehm... tady máte od nás dárek a doufám, že se vám alespoň trochu bude líbit," začal Edward a varovně se podíval na Jaka, „a ne že budete pořád jenom v ložnici!"

Bella jim podala dvě letenky. „Vaše svatební cesta," dodala. Na řadu přišli Emm s Jazzem. Nic nedrželi v rukou, a to Jaka zmátlo.

„Náš dárek není malý, a tak jsme ho nechali v garáži," mrkl Emmett na Ness.

„Prostě ty tam máš Jeepa, Jacobe, no a ty, Renesmé, takové malé černé Porshe. Spokojení?" odhalil záhadu Jasper a předal jim klíče.

Jacob by tam nejraději běžel hned, ale Ness to vytušila a přísně se na něj zadívala. Ach jo, jestli to tak bude pořád, tak ze mě brzo bude podpantoflák, honilo se mu hlavou. Edward se začal smát, protože uslyšel Jacobovy myšlenky. Všichni se na něj nechápavě podívali.

„Teď jsme na řadě my," řekla Esmé, nebudu to protahovat, „koupili jsme vám domek v... eee... já to zapomněla," zastyděla se Esmé.

„V Karibiku přece!" dopověděl za ni Carlisle.

„Wow, no teda, to je úžasný! Děkujem!" objala je Nessie.

Nakonec jim daly dárek Alice a Rosalie.

„Přemýšlely jsme a přemýšlely, co vám dát a napadlo nás něco skvělého. Dáme vám... " napínala Rose.

„Vstupenky!" řekla Alice nadšeně.

„Vstupenky? Co?" Jacob, Ness, ale i ostatní se na ni podívali jako na blázna.

„Ano. Vstupenky. Renesmé dáme V.I.P. vstupenky na koncert její oblíbené kapely - bude moct se podívat i do zákulisí - Jacob zase V.I.P. vstupenky na F1. Bude si to moct i vyzkoušet!" vysvětlila Alice.

„Hurá!" zařval Jacob tak hlasitě, jak mu to hlas dovolil."Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Já se z toho zblázním - 6. kapitola:

 1
03.07.2011 [14:09]

RoxanaAhoj,
článek Ti vracím, aby sis jej opravila - obsahuje stejné chyby jako předešlá kapitola. Bude zveřejněn, až poté, co se opraví 5. kapitola + Ti nefungují odkazy na oblečení.
Až si článek opravíš a 5. kapitola bude zveřejněná, zatrhni "Článek je hotov".
Děkuji... Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!