Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Já a moje sestra - Prolog

Východ


Já a moje sestra - PrologBells má dvojče - Rosalii, ale ta není vůbec, jak ji známe. Je nafoukaná, kluky mění skoro jako ponožky… Bells je úplně jiná. Je na každého milá a všem ráda pomůže. Rosalie Bellu hodně zneužívá. Jejich otec je úspěšný hudební manažer. Bells by chtěla, aby její táta nebyl tak bohatý a známý, pozornost jí hodně vadí. Ale Rosali,e ta si to užívá, rozhazuje peníze a chce, aby jí táta zařídil kariéru. Samozřejmě se s ní všichni chtějí bavit a podobně. Rosalie vymetá všechny párty a večírky celebrit a Bells využívá jako řidiče, aby mohla pít. A proto se jejich matka rozhodne, že se na čas přestěhují do deštivého Forks. Jak na to zareaguje Bells a Rosalie? Ale co když tam potkají Edwarda a Emmetta? Bude Bells s Edwardem a Rosalie s Emmettem? Změní se Rosalie pro Emmetta?

Koukla jsem se na budík. Bylo teprve 1:30 a už jsem vzhůru. Za 7 hodin budeme už odlétat soukromým letadlem do Forks. Ze slunečného Miami do deštivého Forks. A to jenom kvůli Rosalii. Táta s námi jet nemůže. Musí pracovat, takže budeme bydlet jenom s mamkou a táta k nám bude jezdit co nejčastěji. Znovu jsem se koukla na budík. Bylo 1:35, rozhodla jsem se jít ještě spát. Za pár minut jsem o sobě už nevěděla, ale zdálo se mi, jak se máma s tátou dohodli, že nás odveze do Forks.

O pět týdnů dříve…

„Bello! Už pojď! Nemusíme přijít včas, ale nesmíme přijít poslední! Takže přidej, a ať si ihned tu!“ Usmála jsem se na mamku a začala jsem vnímat křičící Rose. Už jí zase musím dělat řidiče. Já ji tak nesnáším. Překvapilo mě, že má na sobě dlouhý kabát. Venku bylo teplo a já si kabát nebrala. Když viděla, že už jdu, vydala se beze slova ven a nasedla si do mého Porshe. V autě si sundala kabát. Už vím, proč ho měla na sobě. Vzala si totiž šaty bez ramínek těsně pod zadek, že šla skoro nahá, a tak by ji rodiče nepustili.

Na párty byla nuda seděla jsem u baru a pila džus, občas mě někdo nabídl panáka, ale já s úsměvem, odmítala. To kdybych viděla Rosalii, tak bych ji rychle odsud odtáhla. Užívala si a nechala si platit jednu skleničku za druhou. V jednu jsme musely jet domů. Ne, že jsem ji našla, jak se líbala s nějakým klukem. To mi nevadilo, Zac (její, teď už bývalý kluk) byl můj kámoš a nepřála jsem mu za holku zrovna Rosalii. Ale vadilo mi, že byla úplně na mol. Jestli tohle projde u rodičů. Není nám ani 18. Před dvěma týdny jsme oslavily 16, ale je štěstí, že Rose vypadá na 18. Jinak by nás sem vůbec nepustili. Počkat štěstí? Ne smůla! Rose se motaly nohy, a tak mi s ní ten kluk pomohl do auta. No tak jedeme vzhůru k smrti, nebo spíš doživotnímu zarachu. Doma jsme byly kolem 2 ráno a táta naneštěstí nespal. No co, tak bude mít Rosalie průšvih! Pomalu jsem šla domů tátu požádat o pomoc s Rosalií.

„Ehm, tati?“ zašeptala jsem do obýváku.

„Bells, už jste tady?“ Musím mu odpovědět. Ale co mu mám říct?

„No, jsme, tati, ale já jsem se nudila u baru a odmítala zástupy kluků, že alkohol nechci, ale Rose je asi neměla to srdce odmítat, tak je teď trošinku na mol. Promiň, měla jsem být s ní.“ Táta už byl u mě, pochopil, že Rose se sama z auta nedostane.

„Bells, ty za nic nemůžeš! Doufám, že ty si nepila! Rosalie si to ráno schytá! Kdyby jí aspoň bylo 18, ale je jí čerstvě 16!“ Poslední slovo zdůraznil až trochu moc nahlas. Měl pravdu, je nám 16, to bychom neměly vůbec pít a Rosalie už se takhle opila několikrát, a teď jí to už neprojde tak hladce jako předtím. Někdy se opila víc, někdy míň… Jednou chtěla líbat věšák, protože si myslela, že je to její kluk. Ale teď už ani domů nedošla.

„Já nikdy nepiju, tati!“ Už jsme byli u auta. Táta vzal Rosalii a odnášel ji domů a já jsem…

Přítomnost

Crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

Zákeřnej budík! Ale jsem ráda, že zazvonil, musím se jít balit!

-SHRUNUTÍ1. kapitola->


Mám pokračovat? Prosím, napište aspoň smajlíka :). Jsem ráda i za kritiku... Děkuju!



Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Já a moje sestra - Prolog:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz



...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!