Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Hříšná minulost - 4. kapitola


Hříšná minulost - 4. kapitolaKonečně zafunguje chemie!

4. kapitola

Kdysi nás spojovaly dvě věci - vášeň a nikdy nezmíněná láska...

Nyní už tři - vášeň, nikdy nezmíněná láska a náš syn!

 

Dny ubíhaly ve skutečnosti stále stejně, ale Bella měla pocit, že tentokrát snad ještě pomaleji. Edward se… změnil. Nejen to. Předtím měl v očích šibalské hvězdičky, ale teď… jen smutek.

Smutek, který se tam objevil potom, když mu představila Robina… jako svého přítele. Nemohla mu říct, že za ty roky se nedokázala podívat do tváře žádnému člověku z mužského pokolení. Nedokázala přiznat, že spadla tak hluboko. Nešlo to. Ale nejvíce ji překvapila reakce Robina. Čekala od něj, že vše hned bude vysvětlovat, shodí ji a vše vyjasní na pravou míru. Ale on se k ní natočil, objal ji v pase a políbil na tvář.

A vše před jejím synem!

Bella se ještě více svezla na židli, bylo to tak trapné. Ale Nickolas přímo žádal, aby se nestěhovali, chtěl poznat svého otce. A Edward nadšeně souhlasil. Pro Bellu to ale bylo peklo. Každý den k nim Edward chodil domů a povídal si se svým synem. A ona musela sedět v objetí muže, který nikdy nemůže být jejím princem z pohádky. Ne do té doby, kdy v každé její myšlence bude hrát hlavní roli někdo úplně jiný. Někdo, jehož hříšný úsměv, ďolíčky ve tváři a nádherné zelené oči budou říkat jediné – chci tě!

Pamatovala si ten výraz, kdy ještě spolu… normálně hovořili. Kdy se jejich oční kontakt nemusel dělit na sekundy, kdy každou volnou minutu strávili líbáním. Nyní se jen z pohledu na ty rty vzrušila. A vidina toho, že už to nikdy nebude jako dřív, ji bolela. Snad ještě víc než plameny, které stravovaly její tělo během proměny. Ještě víc než upíří zuby Robina, které jí páraly břicho.

Ale Nickolas byl šťastný. A na tom jí záleželo ze všeho nejvíc!

***

„Ženy v době devatenáctého století měly přísná pravidla – co dělat, co ne. Nesměly se vzdělávat na univerzitách, nesměly odhalovat své kotníčky, nesměly se dotýkat mužů – děs, co? -, ale hlavně nesměly odmlouvat. Mírné vybočení z řady a už se vezete,“ promlouval Edward na jedné za svých hodin. „Muži měli daleko více svobody, ale zase na druhou stranu měli daleko větší závazky ke své rodině.“

„Jo, poflakovat se po krčmách a nahánět dívky lehkých mravů na jistých místech, co by si rodina bez mužů počala?“ odfrkla si Bella nahlas.

Edward překvapeně trhl hlavou k Belle. Nikdy ji od té doby, co se dozvěděl, že má syna se ženou, kterou nade vše miluje, neslyšel mluvit. Ne delší věty, většinou to byly jen fáze jako ano a ne. Pokud chtěla vyjádřit svůj názor nebo něco poznamenat, vždy to tiše spolkla. A Edwardovi se s každým jejím dalším lhostejným pohledem na něj drolilo srdce.

To, že se na něj dívala, jakoby spolu neměli nic společného, bylo snad ještě horší než fakt, že má přítele. Ano, věděl, že si na pár jen hrají, jelikož uměl číst myšlenky od Robina, ale i on kdysi započal hru s Bellou – a jak to dopadlo? Nyní se sužuje láskou k ženě, které ani nestojí za pohled.

„To nebylo zrovna to, co jsem myslel,“ vysoukal ze sebe nakonec.

„Měli snad na práci i něco jiného? Och, ovšem. Zatančit si na plese občas s nějakou dívkou… Panebože, jak to naši předci jen mohli zvládat?“ zhrozila se hraně. Bella byla mírně překvapena, že to vypustila nahlas, ale stalo se a nechtěla to vzít zpět. Nemohla, bylo to pro ni důležité, něco jako soutěž, kterou musela vyhrát.

„Šlo o víc, museli se oženit!“ Chápal, že pro Bellu už to není diskuse. Něco mu říkalo, že toto bere osobně. A že naráží na něj.

„I dámy se musely vdát. Za někoho, koho nechtěly, aby zachránily svou rodinu. A pokud si nechtěly vzít někoho hnusného, musely jít za panem vévodou a souhlasit s jeho podmínkami, musely se vzdát své cti! A všechny své sny zahodit…“ Pak se Bella zvedla a odešla. A Edward nějak věděl, že kdyby mohla, plakala by.

***

„Bello, Bello, tak počkej!“ Edward utíkal lesem za ní, ale bylo to vážně těžké. Nejenom že měla obrovský náskok, ale taky pořádnou depku a rychlost. Což u ženské, jakékoli ženské, byla vražedná kombinace.

„Co chceš?!“ Konečně ji dohnal, chytil za rameno a nohama se zapřel do země. Výsledkem bylo, že oba dva skončili na jehličí, přičemž ona seděla obkročmo na něm. Bylo to jako déjà vu.

„Omlouvám se,“ začal.

„Za co přesně se omlouváš?“ zaprskala a přivřela oči. Vypadala tak nebezpečně a tak svůdně zároveň, že Edwarda to vzrušilo.

„Za všechno, čím sis prošla. Ale… neměla jsi utíkat,“ zašeptal a automaticky přiložil ruce na její boky. Nevěděl, proč se neodtáhla, ale byl tomu zatraceně rád!

„Jak jsem mohla vědět, že spím s upírem? Proč jsi mi to neřekl?“

„Promiň, ale nemám ve zvyku říkat ženám, než se s nimi vyspím, že jsem upír…“ zažertoval.

Jasně, že s někým spí, pomyslela si naštvaně Bella. Přece celou tu dobu nežil v celibátu a nečekal na tebe! Nezkušenou pannu… Přesto ji to bolelo. Věděla, že city, které k němu cítila, nikdy nepřešly. A že bude trvat ještě hodně dlouho, než se podívá nějakému muži do tváře a nezačne ho hned porovnávat s Edwardem.

„Nevadí, já to taky nemám ve zvyku,“ odpověděla falešně.

Nemohla mu říct, že se nikdy ani neusmála na někoho jiného, než na svého syna, od té doby, kdy ho potkala. Nedokázala to.

„Ty s Robinem spíš?“ vykřikl najednou Edward a jeho čelist se zaťala.

„Do toho ti nic není!“

„Ovšem že je. Jsi matkou mého syna a já ti zakazuji s kýmkoli spát, rozumíš?“

„Nemáš právo mi cokoli zakazovat!“ Bella se narovnala. Asi se zlobil jen kvůli tomu, že Robina prostě neměl rád, dával to dost najevo, ale bylo příjemné si myslet, že žárlil na ni. Až moc…

A pak se stalo něco, s čím ani jeden z nich nepočítal. Nevěděli jak ani kdy, ale najednou byla Bella opřená o kmen stromu a Edward se jí vklínil mezi nohy. Potom ji políbil. Nikoli něžně, ale zvířecky. Bral si vše, co mu nabízela a požadoval ještě víc. A když rozevřela v překvapení ústa, Edward do nich zasunul svůj jazyk. Bylo to jako tenkrát na plese, jen s tím rozdílem, že oba dva nyní dokázali zadržet dech o hodně déle…

Klidně až navěky!


 

Kapitolu jsem původně chtěla vydat už včera, ale musela jsem jít k doktorce, tak z toho sešlo. [.ei.]smile20[./ei.]

K příběhu:

Oba dva se milují, ale zároveň jsou tací sraby, že to nepřiznají. Ale chemie funguje, takže v příští se už dostanou na další metu. [.ei.]smile42[./ei.]

Ačkoli komentářů rapidně ubylo, moc vám všem děkuji. [.ei.]smile40[./ei.] Chápu, že je to moje vina, nepíšu pravidelně, ale děkuji všem, kteří mi přesto zanechávají komentáře. Jste skvělí a příští kapitola bude speciálně pro vás! [.ei.]smile13[./ei.]

P.S.: Jedu do Rakouska, ale na hotelu by měla být podle jejich stránek wi-fi, tak doufám, že nekecají! 
[.ei.]smile18[./ei.]

P.S.S.: Omlouvám se adminovi, který tohle musel opravovat... [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.]


« Předchozí díl


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Hříšná minulost - 4. kapitola:

 1 2 3 4 5   Další »
43. Petronela webmaster
04.09.2016 [9:25]

PetronelaAch jo, taková smůla, že je tohle poslední kapitola... Já vím, neměla jsem rozečítat nedokončenou povídku, ale i tak mi to nedalo... Naštěstí to skončilo správnou dávkou chemie a pokud jsi skutečně plánovala HE, nejspíš by se s tím dalo i smířit... ale i tak je to škoda Emoticon

42. SimaRCullen
27.06.2015 [23:58]

Ahoj, chcela som sa opýtať či budeš ešte pokračovať? Je to úžasná poviedka Emoticon Emoticon Emoticon

41. Jane
05.10.2013 [17:47]

Další kapitolůů Emoticon Emoticon Emoticon

40. zuzka
21.08.2013 [12:51]

kedy bude dalsia kapitola?????? strasne sa tesim Emoticon

39. danje
13.06.2013 [17:34]

Budeš pokračovat? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30.05.2013 [7:02]

MispoolProooosiiiim honem další kapču Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

37. kellys cullen
03.01.2013 [15:56]

Prosím další kapitolu... Emoticon

36. Terry
02.10.2012 [21:52]

Velkolepé! Mám jen jedinou otázku: KDY BUDE DALŠÍ KAPITOLA??????? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

35. AyakaHara
22.08.2012 [21:31]

hrozně pěkný!!!! Těsím se na pokračování!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

34. Lexie
31.07.2012 [2:04]

Super... Uz se moc tesim na pokracovani. :))

 1 2 3 4 5   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!