Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Guardian angel VIII. kapitola

Guardian angel VIII. kapitola8. kapitola poviedky Giurdian angel(Stráýny anjel). V tejto kapitolke sa dozviete niečo o Isabella.Ako sa vlastne stala anjelom. A čo sa jej stalo.

7. kapitola

VIII. kapitola

„No asi budem musieť vysvetľovať niektoré veci. Že?“ Všetci prikývli. 

Zoskočila som zo stromu. Dopadla som na zem ladne ako mačka.

„Budeme tu stáť?“ Opýtala som sa ich predtým ako im vyrozprávam svoj príbeh. 

„Samozrejme. Poďte za mnou.“ Ohlásil sa diplomatický Carlisea. Viedol ma do domu. Od doby čo som sa stala anjelom vždy som vedela či je v blízkosti upír. Smrdelo mi to.
Vošli sme do vnútra. Tu to bolo inšie. Priestrannejšie. 
Pokýval mi Carlisea rukou, aby som sa posadila na bielu sedačku. Sadla som si.

„Teraz nám môžeš vyrozprávať svoj príbeh.“ Ozval sa Carlisea. Povzdychla som si. A začala.

TU SI PUSTE PESNIČKU


„Môj príbeh sa začína v roku 1835. V Auguste(8 mesiac).Presne 20. Mala som 19 rokov. Kráčala som domov so svojou rodinou. Matka, otec, brat a ja. Vtedy som išli zrovna domov od svojich známych. Lenže nevedeli sme, že u niektorých z nás to bude posledné čo sa stane. Oproti nám išla skupinka chalanov. Neboli to ti slušné vychovaní. Práve naopak. Začali na nás vyhukovať. Mi sme si ich nevšímali. Ale to ich ešte viac vyburcovalo. Vtedy schytili môjho otca a začali ho mlátiť. Mi sme sa tam s matkou držali za ruky a modlili sme sa, aby sme to prežili. Potom sa do bitky pridal aj brat, Alex. Ten nemal šancu. Po prvej rane ho skolili na zem. Začali doňho kopať. Keď naposledy vydýchol. Otec ešte statočne sa bránil, ale keď videl syna na zemi nezaregistroval úder. Padol na zem. Bol celý od krvi. Už sme boli len mi. Ja a matka. Odtrhli nás od seba. Nevedeli sme sa brániť. Rýchlo sme skončili. Matku zbili a znásilnili. Mne spravili to isté len ešte som žila. Neverila som na anjelov. Ale keď sa objavili vedľa mňa a brata, vedela som alebo aspoň som mala pocit, že je všetko už v poriadku. Cítila som úľavu. 
´ Zachránim Ťa ´ stihla som ešte počuť predtým ako som upadla do temnoty. Nevedela som čo sa so mnou deje, ale tá bolesť, ktorá mi zožierala každý kúsok teľa. Chcela som byť v tom momente radšej mŕtva ako prežívať tú bolesť. Trvalo to dlho. Myslela som si, že je to večnosť, ale nebola. Podľa niektorých. Premena na anjela trvá zvyčajne 2 týždne. Ale ja som si musela vytrpieť omnoho viac. Mala som veľa modrín, tým pádom sa moja premena predĺžila o 1 týždeň. Keď to všetko ustálo po prvý krát som otvorila oči a mne sa naskytol ten najkrajší obraz. Vtedy som videla po prvý krát nebo. Všade boli biele farby. Všetko bolo zaliate bielobou. Bolo to ako žiarovka svietiaca na cestu ďalším životom. A až potom som vlastne zistila čo sa stalo. Všetky spomienky mi začali behať v hlave. Ale jediné čo som sa vtedy opýtala bolo: ´ Kde je brat? Prežil to? ´. Nikto mi neodpovedal. Začala som hystericky kričať. Hádzala som rukami okolo seba. Od vyčerpania som opäť upadla do temnoty. Ale už to neboli 2 ani 3 týždne, ale 2 mesiace. Už mi nedávali šancu, aby som niekedy mohla ešte normálne žiť. Ale ja som to dokázala. Dokázala som sa schopiť. Otvorila som oči p dlhej dobe. Všetci boli šťastní. Ale ja som predsa kútikom duše cítila bolesť nad stratou.

Po čase som sa dozvedela všetky vecí. Dozvedela som sa, že niektorí anjeli majú rôzne dary. Ja napríklad blokujem ostatné dary alebo schopnosti. Alex dokáže našepkávať myšlienky. Neskôr som sa úplne schopila a dostala som prvého zverenca. Časom ďalšieho a ďalšieho. Až keď som pred 10 rokmi žila v Taliansku som narazila na brata. Taktiež bol anjel. Ale iný anjel. Anjel smrti. Hľadal obete, ktoré mali zomrieť. Prišiel ich čas. Nakoniec sme ostali spolu. Často krát sa pobijeme, ale nie ako brat a sestra. Ale opačne.
Minulý rok som dostala ďalšieho zverenca. Ale neuspela som. Včera som dostala posledné varovanie. Porušila som všetky pravidlá. A ďalšie pravidlo som porušila na parkovisku. Keď som sa snažila zachrániť Angelu. Angela je môj zverenec, teraz. Ale ona ma nechce ani vidieť. Neuspela som ani tentoraz. Čaká ma trest tak ako Alexa. Stane so zo mňa zatratený anjel. Už nebudem strážny anjel. Medzi anjeli smrti a strážnymi anjelmi je rozdiel. Ja prevažne nosím šťastie, mám prevažne biele oblečenie. Krídla mám biele dokonca aj dúhovky. Anjeli smrti sú celý čierny. Keď plačeme naše slzy sú biele. Ich sú čierne.“ Stiekla mi biela slzy po tvári. 
Dopadla na podlahu.
Esme sa pri mňa posadila a objala ma. Teraz mi nezáležalo, že je upír. Opätovala som jej objatie a vzlyky sa vystupňovali. Plakala som jej na ramene. Potrebovala som materinské objatie, ktoré mi tak chýba.  

9. kapitolaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Guardian angel VIII. kapitola:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!