Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Good bye! - 8.

Good bye! - 8.Všechno jednou končí.
Jsem ráda, že jste mi opět umožnili dostat se do role pisatele a podporovali jste mě svou přízní, velice si toho cením.
Jak dopadl příběh Edwarda? Udrží doma naší cizinku, nebo mu uteče?

Příjemné čtení. Pajam

8. kapitolaLežel jsem klidně na své posteli a na mně ležela ona, ta nejúžasnější bytost na této planetě. Hladil jsem ji po zádech a poklidně oddechoval, zatímco Bella potěšeně vrněla.

„Tohle je krásná tečka,“ zašeptala spokojeně.

„Jaká tečka?“ zeptal jsem se s úsměvem a naklonil se, abych ji mohl políbit do vlasů.

„Za tímhle týdnem,“ vysvětlila a zvedla hlavu, aby se mi mohla podívat do očí.

„Jsem si jist, že příští bude ještě lepší,“ pošeptal jsem jí a znovu se otáčel nad ni.

„O tom nejsem moc přesvědčená,“ dodala strašně potichu. Přestal jsem útočit polibkama na její krk a zvedl zvědavě hlavu.

„Proč myslíš?“

„Zítra odcházím, myslím, že jsem se stejně zdržela na tomhle místě déle, než bych plánovala,“ vysvětlila. Nejdřív jsem zůstal překvaně stát, ani se nehnul, ale pak jsem doufal v jediné.

„Děláš si srandu? Protože jestli jo, tak je pěkně blbá.“ Posadil jsem se a jí jsem do sedu pomohl.

„Nedělám si srandu. Musela jsi vědět, že odejdu. Říkala jsem hned na začátku, že se tu nechci moc dlouho zdržovat,“ vysvětlovala s trochu zvýšeným hlasem.

Vybuchl jsem. „Myslel jsem, že už jsi na takovéhle blbosti zapomněla, že jsem tě dostatečně přemluvil, abys tu zůstala.“

„Myslels špatně.“ Pokrčila rameny a dál se na mě nevinně koukala. Tak nevinně, že bych jí nejraději jednu střelil.

„Proč to děláš? To se ti tu nelíbí?“ Zoufal jsem si. Hodně jsem si zoufal. Co to plácám. Byl jsem v háji. Za ten jeden jediný týden jsem si k ní našel cestičku, která se za mnou hned zavírala. Zpátečku prostě nešlo zařadit.

„Líbí se mi tu, ale -“

„Tak proč?!“ skočil jsem jí do řeči.

„Ale já na tohle nejsem. Mám ráda cestování. Toulání se. Ne tenhle usedlý život, toho jsem se zbavila díky přeměně, nerada bych do tohle spadla zase,“ odfrkla si.

„Dobře. Jdu s tebou!“ Můžou mít upíři horečku? Protože jsem byl tak vzteklej, až to ve mně bublalo. Dávno jsem byl na nohou a teď jsem se jen zastavil v rázování po mém pokoji. Po celou dobu úplně nahatej.

„Neblbni. Ne, že bych tě nechtěla jako odreagování, ale tohle je tak všechno. Ty prostě patříš sem.“ Rozmáchla rukama.

„A ty patříš sem.“ Ukázal jsem před mé bosé nohy. „Sem ke mně,“ upřesnil jsem.

„Edwarde,“ povzdychla si, „nevím, co si to namlouváš, ale my k sobě nepatříme. Nic k tobě necítím, jenom mi je s tebou dobře v posteli.“

„To pro začátek stačí, ne?“ Opět se ten zoufalec probojoval dopředu.

Vstala, přišla ke mně a pohladila mě po tváři. „To nestačí,“ zašeptala potichu a nepřestala se mi dívat do očí.

„Ale já se do tebe zamiloval,“ vysvětloval jsem plačtivě.

„Věř mi, budeš rád, když se mě zbavíš. Tenhle týden jsme možná spolu vycházeli, ale za měsíc už bys mě nejraději hodil žralokům,“ usmála se na mě schovívavě.

„Tak tu zůstaň. Třeba se pleteš,“ zkoušel jsem jak umíněné děcko.

Usmála se, ale to bylo tak vše. Žádná odpověď. Jen mě krátce políbila a pak se otočila zády, aby se mohla oblíct a... a odejít.

„Nevydržím bez tebe,“ zkoušel jsem to dál.

Povzdech. Nic víc. Začínalo mě to její ticho štvát.

Oblékla se a naposledy mě objala. „Třeba se ještě potkáme. Good bye!“ usmála se a rychle vyskočila z okna.

Chvíli jsem tam jen tak stál, ale pak jsem rychle – a stále nahý – přešel k oknu a zakřičel:

„Srabe! Ani se nedokážeš se všemi rozloučit!“ Nakonec jsem se jen sesunul k zemi.

„Říkala jsi až zítra," uvědomil jsem si později.***Nezhroutil jsem se, jak jsem si původně myslel, jen jsem chvíli byl pěkně nepříjemnej. Nakonec se ukázalo, že mi byla tahle aférka k něčemu dobrá. Nestranil jsem se tolik ženám a začal si užívat života. S každou upírkou, která o mě jevila trochu zájem, jsem se vyspal a zkusil s ní chodit. Nějak to ale nevycházelo. Nejspíš jsem měl praktikovat opačné pořadí...

S Bellou jsme se potkávali potom často, ze začátku jsem ji proklínal a nenáviděl, teď už je to jen taková holka na zavolání. Zoufám si? Zavolám, ona příjde. Vyspíme se, ona odejde. Skvělej vztah.

Ale v něčem měla pravdu. Vážně bych ji nejraději hodil žralokům, protože ať si nalhávám cokoliv, něco k ní budu cítit napořád.

 

 


 

Vím, že píšu obvykle jiné konce, ale tenhle jsem měla vymyšlený už od samotného začátku a neskutečně se mi líbí. Aspoň jste pochopili ten název. :)

Opět upozorňuji, že druhá řada nebude.

A nakonec Vás poprosím o nějaký písmenkový komentář, kde mi to dáte pořádně „sežrat". :D Do mě! :D

Pajam

P.S. Dneska to bylo strašný, no...Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Good bye! - 8.:

 1
5. Jana
08.09.2013 [18:58]

Hele vůbec si to neber zle ale mohl ten konec dopadnout tak že se do sebe zamilují a né že pořád kecáš o tom zas...raným cullenem přijde tam bella a tý se Edward nebude líbit tak vyskočí z okna ... si děláš prdel ne ? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Za tohle až potkáš přítele/kyni vyskočí ti z okna a ty se s tím smíříš jako dement Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Odsoudil ses k tomu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

17.11.2011 [9:42]

AddyCullenTo je jakože konec??? Sis asi spletla s jinou povídkou ne??? No ty v..e... to bylo dokonalý!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21.06.2011 [22:03]

RoxanaPapájo, říkala jsem si, že se Ti podívám na zoubek. Pod ruku mi přišla povídka Good bye; uchvátil mě název. A co k tomu dodat? Máš neskutečný talent pro rozesmání, měla jsem co dělat, abych neseděla na zemi, protože ta Alice s tou vlajkou - ta neměla chybu, chtěla bych vidět, jak ji tam žene. Emoticon Kupodivu se mi ten konec líbil, nemám proti němu námitky a ani druhou řadu bych nechtěla, říká se, že je lepší v tom nejlepším přestat. Osvědčilo se to i tady a jsem ráda. Papája znovu zabodovala... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. Afrodita_Alice_Cullen
11.06.2011 [19:15]

Za tenhle konec bych tě nejradči hodila žralokům,ale je to pěkná povídka Emoticon Emoticon

23.05.2011 [15:27]

arabekNáááááááádhera :D sem tušila že uteče. Potvora malá :D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!