Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Good bye! - 2.

Good bye! - 2.Pomsta bývá krutá, ale vymyslet nějakou, co by za to stála, bývá to nejsložitější. Jak se s tím kluci poperou, je jen na nich.

2. kapitolaPoprvé jsem uviděl, co znamená: „Díval se jak vyoraná myš.“

Přesně tak totiž vypadal Carlisle.

Trpělivě si vyslechl stížnost Emmetta, ale nedokázal tomu uvěřit. Stále dokola si v hlavě opakoval, že by svému synovi měl věřit, ale nedokázal pochopit, že by v tom všem byla zapletená i Esme. To jediné mu vrtalo hlavou. Nikdy by nejela v takovéto provokaci.

„Šššš, nebreč, ony to nemyslely zle,“ uklidňoval brečícího Emmetta. Měl jeho hlavu položenou na rameni, ale nepřipadalo nám, jako kdyby brečel, spíš se otřásal smíchy.

„A vynadáš jim?“ zeptal se dětským hláskem. Zvedl hlavu a vyšpulil rty. Svou výškou Carlislea převyšoval, přesto se zdálo, jako by se zmenšil.

„Neboj, vyřídím si to s nimi,“ uklidnil ho. V hlavě měl ale pěknej bordel. Nechtěl nikomu dávat výchovnou lekci. Myslel si, že už jsou na to dost staré, aby věděly, jak se mají chovat. Komu ale nechtěl hlavně domlouvat, byla Esme.

„Tak jo,“ spokojil se a v ten moment byl jako vyměněný. V očích mu nebezpečně vzplálo a hlavou se mu ozývalo jediné slovo. Pomsta!

Co se mu ale nedostávalo, byly nápady na její vykonání.

Okamžitě zavrhl podpálení domu. Za prvé by neměl kde bydlet a za druhé mu k tomu dopomohlo vrčení ode mě.

Podpálení jejich šatníku bral jako hazardování se životem.

Zničení aut pro něj znamenalo skoncování se sexuálním životem a špendlíky na podlahu ani pokládat nemusel, nebolelo by je to.

 

***

„Jsem bez fantazie,“ stěžoval si při našem sezení opět u mě v pokoji. Od skládání lega uběhly už tři dny a od té doby se kluci zdržovali stále tady. Po celou dobu. Začalo mi to vadit, moje lenošení bylo ten tam. Stále si chtěli povídat, byli horší než ženský.

„Jsi,“ přisadil jsem si. Ležel jsem na sedačce s rukama pod hlavou a strašně se nudil. Emmett mi seděl u nohou na zemi a cupoval mi koberec na cucky.

Kdyby...“ uvažoval Jasper v myšlenkách. „Kdyby měla Rose zelený vlasy, tak by ji to naštvalo...“ hrál si s tou představou.

„Ty jsi génius!“ vykřikl jsem a vyděsil tak chudáčka Emma. V hlavě jsem ten nápad dodělával do dokonalosti. Rose bude snadná, ale Alice se svou schopností bude potíž, každopádně by jí červené proužky šikly.

Měli jsme štěstí, že jsme byli v domě sami. Carlisle byl v práci a ženský na nákupech. Kdyby tu Alice byla, čekala by mě poprava, takhle jsem mohl doufat, že cestou sem vychladne.

„Co jste vymysleli?“ Díval se na nás zmateně Emmett. Usmál jsem se tím ďábelským způsobem a zasvětil ho do svých úvah.

„A kdy to provedeme?“ zeptal se opět Emm. Všichni totiž předtím nadšeně souhlasili. Jen jsme museli vymyslet něco na Esme, ale nakonec jsme rozhodli, že blond není tak drastická a Carlislea uplatíme encyklopedií, aby nám pomohl.

„Žádné datum! Prostě až se naskytne příležitost. Musí to být z ničeho nic. Alice sice bude vědět, že chystáme tohle, ale nebude vědět kdy. Jen si musíme vše připravit dopředu, abychom byli připravení,“ rozhodl jsem pevně. Znal jsem Alicino myšlení velmi dobře, takže jsem věděl, že po tomhle je naštvaná ještě víc. Nic nevidí.Svého výsledku jsem se dočkal okamžitě, Alice se po navrátu domů ke mně vyřítila, čapla Jaspera za ruku a poslala mi, že mám na něj špatný vliv. Musel jsem se smát, vypadala jako roztomilý čertík.

O Jaspera jsem se nebál, v jeho hlavě bylo téměř zakonzervováno, jak by Alice vypadala s růžovými pramínky, na kterých jsme se nakonec domluvili. Stále dokola z ní nespustil oči a vymýšlel, jak by se to dalo provést. Alice z jeho často se měnících nápadů už bolela hlava, tak se ani nepokoušela se mu dívat do budoucnosti. Plus pro nás.Carlisle se vrátil hned po děvčatech. Zatímco my - děti - jsme mezi sebou stále válčili. Oni až překvapivě drželi u sebe. Musíme ho nějak dostat na naší stranu.

V noci kluci opět zůstali u mě v pokoji. Domýšlela se taktika a já mohl lépe kontrolovat Alice, která si s Rose lakovala drápy. Sledovala nás, ale stále nevěřila, že toho jsme schopni a kdybychom přesto něco podnikli, doufala, že nás včas zastaví.

Druhý den jsme šli do školy, vyfláknout jsme se na to nemohli, protože další den hrozilo sluníčko, tak jsme měli omluveno až den následující.Vrátili jsme se zpátky značně znuděni a docela i v míru. Tentokrát si Alice i přisedla ke mně do auta a Emm šel k Rose. Ráno jsme totiž jeli odděleně.

Emmett rozrazil dveře a už se nadechoval, aby nám opět potrápil bubínky, ale předběhl ho někdo jiný.

„Už jsme doma!“ zakřičel nečekaně ten malej skřet.

„Já ji zabiju!“ zařval hned na to Emmett a měli jsme co dělat, abychom ho udrželi. Alice se šla takticky schovat.

 

Následující


Vřele do mě! Opět platí pravidlo, že kritiku ocením a za poslání jediného smajlíka vás kousnu do zadnice. :P :DSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Good bye! - 2.:

 1
2. Afrodita_Alice_Cullen
11.06.2011 [18:35]

Tak tomu se nadá nesmát já měla výbuchy Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.05.2011 [15:08]

arabekZajímaví :D no těším se na další jenom mi tady někdo chybí :D že by ehm Bella? :D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!