Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Deň svätého Valentýna - 3. kapitola

Deň svätého Valentýna - 3. kapitolaTak, je tu ďalšia kapitola, tu sa už Ed s Bellou stretnú. Pozrime sa, ako to dopadne =D. Zas a znova prosím o komentár. Táto kapitola je venovaná Rosalie7, ktorá túto poviedku číta, za čo jej ďakujem. =D A pravdaže je aj pre vevushQa a pre MillieCull, hope, hellokitty, Karolka, mata... a ďakujem za komentár. =D

 

Edward:

 

 

V rohu miestnosti som pozoroval tú bohyňu. Bola tak dokonalá. Jej oči, jej úsmev, dokázal by som sa na ňu pozerať večnosť. Ako to? Nikdy som k nikomu niečo také necítil. Vyše sto rokov som chodil po svete a nič. Nikto ma nedokázal takto upútať ako isabell na prvý pohľad. Ako je to možne? Len som ju videl a...

 

Po najmenej dvatsiatich minútach som sa odhodlal a vykročil smerom k tým trom. Budem sa jej páčiť? Pravdaže, som upír. Ale, čo si o mne bude myslieť? Čo jej mám povedať? Mám jej dať najprv kvety? Ako ju mám osloviť? Bože, ja neviem čo mám robiť. Ešte nikdy som nebol v rozpakoch.

 

Podišiel som k nim a snažil sa nevšímať tie hrozné myšlienky všetkých ženského pohlavia.

 

,,Ahoj, som Edward Cullen, ty musíš byť Isabella Swanová." Zvolil som staré známe a dúfal, že sa jej zapáčim. Ach, ako veľmi som v to dúfal.

 

 

Bella:

 

 

,,Ahoj, som Edward Cullen, ty musíš byť Isabella Swanová." Ozval sa hlas vedľa mňa. Otočila som sa na toho chalana, takže, smola Bell, tvoj princ na bielom koni je tu.

 

Musela som uznať, že vyzerá fakt dobre. Medené vlasy v účese alias ,,ako som vstal," nádherná postava a oči farby medu.

 

,,Len Bella," povedala som a podala mu ruku. Na jeho tváry sa mihol prekvapený výraz, hneď sa však zmenil a na perách sa mu usadil úsmev.

 

,,Rád Ťa spoznávam." Povedal a podal mi kyticu nádherných kvetov.

 

,,Ďakujem, si milý." Ďakovala som mu. Jess vedľa mňa smutne pozrela na svojho spoločníka. Asi jej nedoniesol žiadne kvety.

 

,,To je Jessica a toto je Josh," predstavila som ich. Jess sa už chystala niečo povedať, keď ju predbehol Edward.

 

,,Bella, nechcela by si sa prejsť?"

 

 

Edward:

 

 

Na moje šťastie súhlasila. S tou Jessicou by som nevydržal a rozhodne som nemienil ísť s ňou tancovať. V tej jej primitívnej mysli vymýšlala náš spoločný život na ďalších približne dvadsať rokov.

 

Nerozumel som, prečo neviem Belle čítať myšlienky. Nevedel som, čo si o mne myslí. Keď sa na mňa pozrela... Nerozbúchalo sa jej srdce, nič. Bol som zmätený. Nevedel som z nej spustiť pohľad, bola taká nádherná. Tá jej vôňa, jej hlas, úsmev, jednoducho všetko. Bol som z nej hotový. A tie jej pery, priam mi hovorili, aby som ich pobozkal. Ach, nemysli na to Edward Cullen, pripomýnal som si v duchu. Mal som šťastie, že sa upírovi nemôžu triasť kolená, alebo potiť ruky.

 

,,Tak..."

 

,,Tak..."

 

Začali sme naraz, keď sme vychádzali s tej vyzdobenej miestnosti.

 

,,Začni." Povedal som. Bella mi venovala nádherný úsmev pod ktorým by sa roztopil aj ľadovec.

 

,,Prečo si vlastne tu?" Spýtala sa ma. Tak toto som nečakal.

 

,,Ako to myslíš?"

 

,,Noo, chalan ako ty a tu?!? Nejako mi to nesedí. Prehral si stávku? Alebo toto bola stávka?" Spýtala sa ma.

 

,,Nie, nič také." Usmial som sa na ňu. Bell však len nadvihla obočie. Tak som pokračoval. ,,Moja sestra a vlastne celá rodina chcú, aby som si niekoho našiel." Uškrnul som sa pre seba. Bella sa na mňa len usmiala. Bože, ten jej úsmev.

 

,,Ani ty nevyzeráš, že by si sem šla dobrovoľne."

 

,,Ani som sem dobrovoľne nešla." Pozrela sa na mňa tými čokoládovými očami a venovala mi ďalší úsmev. ,,Čakala som tu nejakého starého škaredého opilca." Priznala sa. Trochu som sa zasmial a pokračoval s jej spovedaním.

 

,,Tak, prečo si tu?"

 

,,Mama si tu našla priateľa, s ktorým jej to klape a tak... prinútila ma." Priznala sa mi, pričom sa jej na čele zjavila malá vráska.

 

,,Bývaš odtialto ďaleko?" Spýtal som sa.

 

,,Noo, ani nie, je to len pár blokov." Tak hrozne som chcel vedieť na čo myslí. Flustrovalo ma, že som sa nevedel dostať do jej hlavy. Radšej som to vzdal a zameral sa na dôležitejší boj. Na boj o Bellino srdce.

 

 

Shrnutie poviedokSdílet SdíletUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!