Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Dědictví rodu Tewdur prolog

Dědictví rodu Tewdur prologPřicházíme zde s novou povídkou. Nebude to jako normálně o Belle a Edwardovi. V tomhle příběhu nemají obyčejní upíři žádné místo. Nejsou totiž důležití. Přesuňte se spolu s námi do Volterry. Není tomu tak dávno, co se příběh odehrává. Píše se rok 1999 a minulost se vrací zpět.

Příjmné počtení přeje Jiyee

(pohled neznámé)

Píše se rok 1999. V celku se nestalo nic moc. Takhle by to zhodnotil normální člověk. I upír by řekl něco podobného.
To se ovšem netýká upírů, kteří tím rokem byli na volterském hradě. Aro slavil narozeniny. Přesněji řečeno, byl rok slavení před jeho narozeninama. Řekl, že vzhledem k tomu, že je tak významná osoba, kterou všichni zbozňují, a to řekl zcela střízlivý, zaslouží si tedy něco speciálního. A nám nezbylo nic jiného, než to přijmout. Musí se mu ale nechat, že narozeniny slaví jednou za deset let. Kdyby totiž byly častěji, nestihl by vystřízlivět.

Nevím, čím se s Marcem a Caiem opíjejí ve sklepě, ale než vystřízliví, předvádějí opravdu neskutečné věci. Kdo by si myslel, že někdy uvidí, jak se chladnokrevný Aro mazlí s koťátkem, které si koupil? Nebo, jak uvidí Marca na pódiu, kde se předvádí a zpívá Hafanana? Či snad Caia v oblečku popelářů čistícího podlahu?

Ne, to si opravdu nelze představit. A to byla jen jedna věc z toho, co se stává. Po představení v roce 1997, které navždy zůstane utajeno, se Demetri rozhodl, zdokumentovat všechny šílenosti, které naši vládci o Arových narozeninách provádějí. Spolu s Jane, Alecem, Felixem a Demetrim jsem složila přísahu, že se nikdo nedozví nic o narozeninách v 97.

Teď bych vám, ale ráda zdělila něco o naší gardě. Když jsme s vládci, tak doopravdy potlačujeme své pocity. Při těch všech vraždách a mučení, to nešlo jinak. V soukromí, jsem ale citlivé duše. Nevím ani kolikrát mi Jane vzlykala na rameni, kvůli tomu, jak ubližovala upírům. Prozradila mi, že než se stala upírem, chtěla být lékařkou. Její touha pomáhat lidem nikdy nezmizela. Stále chce ostatním pomáhat a proto upírům působí takovou bolest, že upadnou skoro do bezvědomí, kde nic necítí. Ale jenom, když u toho není Alec. Ten je stejně citlivá duše jako Jane. Potají ty oběti zbaví bolesti, takže necítí bolest.

Ovšem Demetri se nezměnil vůbec. Stále je to takový Casanova, jaký byl už po přeměně. Odjakživa střídal holky jako ponožky. Kdysi byl vévoda. Za lidského života byl neskutečně krásný, což ještě znásobilo po přeměně. Jeho panství, leželo na místě dnešní Anglie. Byl ze slavného rodu, ale vydědili ho. Jeho vlastní otec ho přistihl v posteli s nějakou komtesou. Jméno rodu Demetri žárlivě střeží. Mezi gardou se spekuluje mezi dvěma rody, které byly tou dobou nejmocnější. Někteří si myslí, že už tehdy patřil k Volturiovým. Já se přikláním k tomu, že patřil k rodu Tewdur.

No já se k tomu vlastně nepřikláním. Já to vím zcela jistě. Byla jsem to totiž já, kdo poslal jeho otce do jeho komnat onu osudnou noc. A kdo jsem já? Na to vám nedám odpověď . Netoužím po tom, aby někdo zjistil, co se v Demetriho mládí stalo. Jedno je ale jisté. To, čím se Demetriho otec zabýval, než jsem jej upozornila na aktivity jeho syna, bude mít následek do budoucna. Byla to závěť. Psal ji, protože se bál hradních intrik. Odkázal v ní všechno svému jedinému synu. A protože ji nestihl přepsat před svou smrtí, bylo všechno v ní stále platné. Vytáhla jsem z pláště tubus. Opatrně jsem jej otevřela a četla slova, které jsem stejně znala na zpaměť.

 

Já Jindřich VII., při svobodné vůli a bez nátlaku kohokoliv,

píši zde své poslední přání, které mám. Všechen majetek a panství 

odkazuji svému prvorozenému synu Owenovi Thomasi Demetrimu Tewdur.

Ve dne mé smtri převezme všechny starosti ohledně našeho panství.

                                             

                                                                                             Jindřich VII. Tewdur

 


Přivádíme novou povídku. Jak se vám líbí? Budeme rády za jakýkoliv komentář 

Bude mít naše neznámá nějakou roli? 


Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Dědictví rodu Tewdur prolog:

 1
4. Hanni :D
01.01.2013 [20:22]

Takové krátké no škoda těším se na další díl

3. Carolyn
12.07.2012 [21:04]

dost dobré, bezpečně jsem poznala tvůj styl a hlavně smysl pro humor, jen tak dál

2. ali
11.07.2012 [16:00]

krasne tesim sa na pokracovanie

11.07.2012 [15:17]

mmonikjsem zvědavá jak to bude pokračovat Emoticon Emoticon
Tipuji, že neznámá bude jeho sestra? Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!