Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 8. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 8. kapitolaTady je osmá kapitola. Snažila jsem se psát, i když toho mám hodně ve škole. :D Bude tady pohled Setha, Rileyho a Edwarda, protože jste nejvíc hlasovali pro tyto postavy. Omlouvám se, že se Carlisleův pohled se sem nevešel, ale měl by být z části v příští kapitole. ;) Podíváme se za vlkodlaky, a jak Seth snáší posměšky své sestry. Dále nahlédneme do Rileyho myšlenek a pocitů. Riley bude chtít za Petrou, jenže Carlisle ho za ní nepustí. Proč? Dále uvidíme, jak Edward vnímá Petru. To si budete muset přečíst. Jsem ráda, že jste začali znovu tak komentovat a chtěla bych vám poděkovat. ;) Hezké čtení přeje vaše PetraCullen. ;-)

Pohled Setha:

Musel jsem na ni neustále myslet. Nemohl jsem jen tak na ni zapomenout. Měl jsem ji pořád před očima. Chtěl jsem se sebrat a odejít za ní, ale nemohl jsem. Dostal jsem zákaz od Sama, protože ona byla na území Cullenových a já za ní nemohl, jelikož bych překročil hranici a porušil bych smlouvu. Dnes k překročení hranice moc nescházelo, ale já ji musel ochránit. Toho upíra, který se jí chystal napadnout, jsem moc dobře znal. Nenáviděl jsem ho a toužil jsem ho zabít.

Chtěl jsem, aby je už nikdy neohrozil. Zatřepal jsem hlavou, abych se zbavil těchhle myšlenek, ale nešlo to. Nenáviděl jsem ho proto, co byl, ale Cullenovi byli normální. Svým způsobem mi připadali tak nějak lidští. Chovali se líp než většina lidí dohromady. Byl jsem pořád zamyšlený a přemýšlel jsem o Petře. Uvědomil jsem si, že jsem pořád ještě vlk, a že mé myšlenky ostatní slyší, ale pak sem si uvědomil, že mi je jedno, co slyší. Byl jsem smutný, ale moc dobře jsem věděl, že musím uposlechnout Samův rozkaz.

„Pořád na ni musí myslet,“ pomyslel si Embry a zavrtěl hlavou.

„Stále zahleděný do milovnice pijavic,“ odfrkla si Leah podrážděně.

„Nech si ty řeči, Leah,“ přikazal Sam přísně. „Jen mu závidíš.“

„Nenávažej se do mě,“ ohradil jsem se dotčeně.

„Závidím mu? To těžko.“ Posměšně si odfrkla.

„Nejsi vůbec vtipná,“ ohradil jsem se znovu.

„Nech ho být,“ ozval se Jacob poprvé od doby, co byl na útěku před Belliným rozhodnutím, že si vybrala Edwarda.

„Od tebe to sedí, Jacobe,“ pomyslela si Leah a ukázala mu nehezké myšlenky.

„Nech toho, Leah,“ zavrčel, ale on byl také jinde.

Měl jsem štěstí, že nebyla vedle mě jinak by to asi schytala. Běžel jsem zpátky domů. Nemohl jsem mít klid bez toho, aby se mi Leah neposmívala.

„Dejte si pohov,“ napomenul nás Sam, protože ho nebavilo věčně poslouchat naše hádky.

„Bella tě sháněla,“ ozval se Quil.

Jacob jen nešťastně zavyl, ale víc jsem neslyšel, protože v lese kousek od domu jsem se zpátky proměnil do své lidské podoby, natáhl si kraťasy a přetáhnul jsem si tričko přes hlavu. Došel jsem domů a zjistil jsem, že máma není doma.

Poslední dobou trávila čas s Charliem. Šel jsem do svého pokoje a posadil jsem se na postel. Unaveně jsem zívnul a protáhnul jsem se. Měl jsem před hlídkou, a proto jsem se musel trochu vyspat, abych nebyl unavený a byl k něčemu užitečný, ochránil ji. Zavřel jsem oči, chvíli jsem ještě o ní přemýšlel a pak jsem usnul s úsměvem na rtech.

 

Pohled Rileyho:

Potřeboval jsem se k ní dostat, abych o ní zjístil víc, ale nemohl jsem. Cullenovi ji hlídali ve dne v noci, od té doby, co jsem ji chtěl napadnout. Ale já jsem ji chtěl jenom zastrašit. Nebylo od ní fér mě takhle obviňovat. Málem jsem se neovládnul a zabil jsem ji tam, kdyby se neobjevil ten pískově zbarvený vlk, aby ji zachránil.

Moc dobře jsem ho znal. Byl to ten vlk, který se mě pokusil zničit letos v červnu, když jsme šli napadnout Culleny, ale to jsme nevěděli, co děláme, a já se od Victorie tenkrát oddělil. Nenáviděl jsem vlkodlaky a oni navíc začali spolupracovat s Cullenovýma. Byl jsem zhnusený ze způsobu života, jak žili Cullenovi a nepochopil jsem, jak to mohli vydržet v blízkosti člověka. Musel jsem Petru získat pro sebe, ale věděl jsem, že tohle bude těžké. Přesvědčit ji, aby se přidala ke mně a uvěřila mi. Byl jsem rozzuřený, že ji Cullenovi měli jenom pro sebe. Ona byla dobrá útočná zbraň.

Kdybych Cullenovým tenkrát neřekl, jakou má Petra moc, nevěděli by nic. Zuřil jsem a chtěl jsem si zanadávat, že jsem jim věřil. Naštvaně jsem nakopl kus balvanu a ten odletěl do blízké řeky. Nenávistně jsem pohlédnul na jejich dům, který byl na druhém břehu. Snažil jsem se uklidnit, ale marně. Slyšel jsem splašený tlukot srdce a došlo mi, že to bylo její srdce.

Dále jsem také slyšel Carlisleův vyrovnaný dech. Byl doma sám a hlídal ji. Přeskočil jsem řeku a vydal jsem se k nim domů. Věděl jsem, že jsem hrozně riskoval, ale musel jsem se ujistit, že tam stále je. Přeskočil jsem řeku, ale Carlisle byl rychlejší než já. Samozřejmě už o mně věděl.

„Musím ji vidět,“ řekl jsem jen beze stopy zájmu.

„V žádném případě,“ protestoval Carlisle, „málem jsi ji v tom lese napadl.“

„Provokovala mě,“ bránil jsem se dotčeně, ale vlastně to byla pravda.

„Odejdi,“ řekl pouze.

„Pro dnešek,“ odpověděl jsem stroze a odešel jsem.

Byl jsem naštvaný ještě víc, než kdy předtím. Neměl na ni žádné právo. Zuřil jsem a kopal jsem do všeho, co mi přišlo pod nohy.

 

Pohled Edwarda:

Bylo už kolem jedné hodiny ranní, když jsme se vraceli z lovu. Carlisle byl u sebe v pracovně a dělal něco do práce na notebooku. Z obývacího pokoje šlo slyšet klidné oddechování a klidný tlukot srdce, protože Petra už dávno spala.

Esmé za ní šla, aby ji zkontrolovala. Nevím, co mě to popadlo, ale šel jsem hned za ní. Taky jsem měl o Petru strach, že by se jí něco mohlo stát. Pohlédnul jsem na ni, abych se ujistil, že je pořád na stejném místě, kde byla před chvíli. Udělal jsem k ní pár kroků.

„Nevzbuď ji, Edwarde,“ zašeptala Esmé starostlivým hlasem a pohlédla na ni.

„Nevzbudím ji,“ řekl jsem a zavrtěl hlavou a podíval se na její klidný spící obličej.

Ale najednou jsem věděl, jak jsem Petru začal brát... Brál jsem ji jako svoji mladší sestru, kterou jsem nikdy neměl. Měl jsem sice dvě sestry, ale ony byly upírky. Dokázaly se o sebe postarat samy. Bylo mi líto, že jsem ji tentkrát probudil a ona pak byla dlouho protivná na Carlislea. Znal jsem její myšlenky.

Byla tak snadno čitelná. Měl jsem ji přečtenou. Vím, že mě Petra moc nemusela a v jejích myšlenkách jsem často slýchaval svou oblíbenou přezdívku Rozcuch, ale nevadilo mi to. Nechal jsem ji spát a odešel jsem za Bellou...

 

 
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 8. kapitola:

 1 2   Další »
18.03.2012 [18:50]

Pegas99nevím, co k tomu napsat... snad jenom tohle: Emoticon

30.10.2011 [9:34]

ClearCullenMáš super všechny povídky. Kláním se před tebou Emoticon Emoticon

29.10.2011 [22:05]

patulka13Takže... Zaprvé bych se ti chtěla omluvit, že mi to tak dlouho trvalo, než jsem se k tomu dostala, ale nebyl volný čas... Emoticon
Zadruhé... Jak jsem ti slíbila, pokusím se o dlouhý komentář, abych se ti alespoň nějak omluvila viz. zaprvé. Emoticon
A zatřetí... Jdu se teda o to pokusit... Snad to bude alespoň trochu srozumitelné a nebude to nějak... Divný... No prostě divný, znáš moje občasný zmatený komentáře... Emoticon
Teď k dílku... Opravdu se ti povedl (jako pokaždé Emoticon ) a jsi dobrá, že jsi dala pohled jak Setha, tak i Rileyho... Je zvláštní, že oba dva se o ni svým způsobem zajímají, i když každý jinak (jestli jsem to teda dobře pochopila, mozek nechce spolupracovat... Emoticon ). A taky je dobrý, že se oba navzájem nenávidí (aspoň to tak vypadá), ale stejně je Seth o hoooooooodně moc lepší než ta pijavice Riley... Emoticon A ještě lepší je, že jsi dodala pohled i Edwarda, který to jen tak neignoruje a snaží se do toho nějak zaplést... Snad to všichni přežijí Emoticon
No... A já už nevím, co všechno k tomu dopsat... Kapitola se ti povedla a snad se ti tenhle, snad dlouhý, komentář bude alespoň trošku líbit a nezabiješ mě za to... Emoticon Emoticon Emoticon

13. SimsAnna
27.10.2011 [18:55]

Dokonce i Riley Emoticon Dalšííííííííí

12. Paes
27.10.2011 [10:30]

Paesmazéc Emoticon vypadá to dobře, jen tak dál Emoticon Emoticon Emoticon

26.10.2011 [14:58]

Elis1Victoria1Haleskobrý tak tuhle kapitolu jsem slupla coby-dup ...
už se těšim až bude další

Emoticon

10. Annie
19.10.2011 [17:32]

Honem další kapitolku... Emoticon

19.10.2011 [8:33]

KatarinaCullenPerfektné Emoticon Emoticon Emoticon A netvrď mi, že je ťažké písať Rileyho pohľad, keď si ho zvládla perfektne Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Rýchlo ďalšiu !!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

8. Pauli
18.10.2011 [14:03]

suuuuuuuuper Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

17.10.2011 [18:36]

N1I1K1O1LEdův pohled je prostě nej! Škoda, že byl tak krátkej. Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!