Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Choose Right Way - III.Kapitola

Choose Right Way - III.KapitolaTřetí kapitola,která vás možná překvapí Edwardovým chováním.Tak pište své názory,díky =)

Když jsem se za 15 minut přiřítila k domu,ve dveřích stál opřený,nervózní Edward. Když mě uviděl,jeho výraz se stal ještě tvrdším.Vystoupila jsem z auta,práskla naštvaně s dveřmi,a snažila se kolem něj protřít do mého pokoje. „Ty se mnou nemluvíš?" zeptal se tvrdě. „Nemám jediný důvod" odpověděla jsem mu bez toho,aniž bych se na něj podívala.Když jsem se vydala směrem k Rosalienemu pokoji,objevil se vedle mě Edward,a chytil mě za loket,takže jsem se musela zastavit. „Co to děláš?" „Jdu za Rosalie,nemůžu snad?".Když jsem mu to řekla,pustil mě a odešel.Nejspíš mu bylo jedno co tam chci.Když jsem odvážně zaklepala na její dveře,a ozvalo se ne moc přívětivé „Dále" vstoupila jsem. „Ahoj" Zastihla jsem ji když si zrovna pilovala nehtíky na ruce. „Ahoj,copak chceš?" „No já,ehm.," odkašlala jsem si. „Chci vědět...jestli nevíš o nějakých upírech tady poblíž" zašeptala jsem.Když to uslyšela,zbystřila,odložila pilník,a začala se na mě soustředit. „No já..chci totiž vědět kolik jich zhruba v okolí Forks žije,myslím ale někoho jako vy" vysvětlím jí.Když pochopila,začala přemýšlet a za chvíli si nejspíš na někoho vzpomněla. „Vím o někom" řekla. „No?" „Jmenují se Casovi,a žijí myslím tak 20 kiláků od Port Angeles" odpověděla přívětivě. „Díky" usmála jsem se na ni,a odešla.Naparfémovaný pokoj už sem nesnesla,a určitě jsem od toho načichla i já.Přesunula jsem se do svého pokoje,ale zjistila jsem,že mám zase hlad.

 

Když jsem si dělala Těstoviny, přišel za mnou Emmett. „Ahoj Bello" přivítal mě. „Čau Emmette,co ty v kuchyni?" začala jsem se mu posmívat,nestává se často že by sem zavítal. „To víš,cítil jsem jídlo" řekl a zasmál se. „Velmi vtipné" „Rosalie mi říkala že si se zajímala o Casovi,co chystáš?" zeptal se s přehnaným zájmem. „Jen sem chtěla vědět kolik upírů tady poblíž žije" řeknu výmluvně. „Jo jistě" řekl opovrhovačně. „Fakt,copak se nemůžu zajímat?" řekla jsem a začala na těstoviny plácat kečup.Horu kečupu.Emmett zase odešel stejně rychle jako se objevil,a já si v klidu jedla těstoviny,a v rádiu poslouchala písničku Right now od Akona,kterou jsem si rychle zalíbila,měla dobrý text a takovou i když rychlou tak jemnou melodii.Za chvíli se na protější židli objevil rychlostí blesku Edward. „Chutná?" „Hm" odpověděla jsem s plnou pusou.Něco mi říkalo že nepřišel jenom kvůli tomu,aby se zeptal jestli mi chutná.Chvíli jsme tam seděli mlčky a já pomalu jedla. „Nemůžu si pořád připustit,že chceš být upírem" prolomil z rázu ticho.Polkla jsem,a zamyslela jsem se. „Budeš muset,já se toho nevzdám" řekla naštvaně,copak ho to nikdy nepřejde pořád se tím zabývat?Už mě tím strašně štve „Nebuď na mě naštvaná" zaprosil. „Budu Edwarde" „V tom případě budu i já" řekl hrozivě hlasem nahánějícím strach. „Jak to myslíš?" „Nechci to dál snášet....rozcházím se s tebou" řekl tvrdě,v obličeji bez zmínky citu.Chvíli mi trvalo,než mi to došlo.Spadla mi vidlička,a chvíli jsem na Edwarda tupě zírala,chtíc si to všechno objasnit,jestli to myslel vážně.Díval se mi bez potíží do očí,a mě se do těch mých nahrnuly slzy.Toho se lekl,a v očích se mu zachvěl výraz bolesti.Nejspíš z toho že mi ublížil.Zvedla jsem se,a za běhu do pokoje jsem si utírala slzy.

 

Po tom co jsem bezmyšlenkovitě vběhla do svého pokoje,jsem si začala plakajíc balit věci.Sbalila jsem si oblečení,nějakou tu hygienu,svého plyšáka,ipod a taky pár CD.Nakonec jsem chtěla odejít.Postavila jsem se do otevřených dveří a nejspíš naposled se podívala na můj pokoj.Bylo mi smutno,když jsem si uvědomovala že opouštím tohle místo.Obula jsem si boty,dala si bundu a chodbou jsem vyšla ven.Ještě před tím než jsem nastoupila do svého auta,jsem se obdivně podívala na dům.Smutně jsem se usmála,nastoupila,a nastartovala tichý motor.Když jsem odjížděla,rozmýšlela jsem se,kam půjdu.Rozhodla jsem se navštívit Jacoba. U něj jsem vždy vítána,jak mi vždycky připomíná.Zaparkovala jsem před jeho domem a zazvonila.V mžiku stál u dveří a mile se na mě usmíval. „Ahoj" pozdravila jsem.Když slyšel můj tón,úsměv mu z tváře rychle zmizel. „Co se stalo?" vyzvídal když jsme šli do jeho pokoje. „Edward se se mnou rozešel" vychrlila jsem na něj,abych to měla za sebou. „Proč?" řekl a objal mě,když viděl že mám zase slzy na krajíčku. „Nejspíš nesnesl představu že prostě chci být upírem" zašeptala jsem. „Nemám ho rád,od první chvíle" řekl nejspíš aby mě nějak utišil. „Tohle mi nepomůže" řekla jsem a utřela si hřbetem ruky slzy. „Musím najít Casovi,a říct jim svou prosbu" Když to Jakob slyšel,jeho výraz ztvrdl. „Nechceš nějakou dobu zůstat u mě?" navrhl a byl opět milý.V ten moment mi to přišlo jako dobré řešení. „Díky Jacobe" odpověděla jsem mu a usmála se.A v mysli jsem si začala plánovat kdy vyrazím hledat Casovi.

 

U takové pozdější večeře jsem si uvědomila,že Jacob má jednu výhodu.Můžeme jíst společně.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Choose Right Way - III.Kapitola:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!