Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Cez tanec k láske - 19. kapitola

Cez tanec k láske - 19. kapitolaEdwardov pohľad. Spolu s Bellou si užívajú posledné hodiny na chate, bude aj menšia scénka s jeho rodinou a nečakaná správa na konci. :)

19. kapitola

„Som celá mokrá,“ sťažovala sa Bella, keď sme sa vrátili naspäť do chatky. Vnútri bolo, našťastie, teplo, moje telo by ju príliš nezahrialo. Rýchlo som sa vyzliekol a šiel jej pomôcť z premočených vecí.

„Ukáž, pomôžem ti.“

Zdvihla hnevlivo bradu. „Tak o to ti ide, najskôr ma zmáčaš snehom, aby si ma mohol potom vyzliecť z vecí?“

Hrdelne som sa rozosmial. Keď som sa ako-tak upokojil, pohladil som ju po rozkošnej tvári a pobozkal na čelo, no Bella sa zachvela od chladu. Rýchlo som sa od nej odtiahol a začal ju vyzliekať. Pretiahol som jej pulóver cez hlavu a vyzliekol nohavice, po mojom nájazde na nej ostalo len spodné prádlo. Pozeral som na ňu ako na ten najkrajší obrázok.

„Vyžívaš sa v tom?“ spýtala sa ma so zdvihnutým obočím.

„Ani by si neverila ako,“ priznal som a nosom sa pobavene otrel o ten jej. Ale keď sa znova zachvela, zobral som ju do náručia a položil v obývačke na sedačku. No Bella sa zviezla na zem pred krb, v ktorom horel oheň a zohrievala si ruky. Na stehná som jej položil, pre istotu, deku.

„Idem ti urobiť čaj.“ Prikývla a ďalej si zohrievala ruky.

Než zovrela voda, nachystal som jej do misky nejaké sladké pečivo, ktoré som kúpil. Zalial som čaj a ľadovými rukami som ho ihneď schladil. Snáď sa jej to nebude zdať podozrivé po tej minulej veci, kedy som s ňou utekal do nemocnice a ona akosi zistila, že som nebežal prirodzenou rýchlosťou. No už to na mňa nevytiahla odvtedy a ja som si mohol jedine vydýchnuť, ale jedno viem určite, niekedy jej to budem musieť povedať.

„Už sa to nesie.“ Otočila sa na mňa so širokým úsmevom, líca mala rozkošne červené od tepla a oči radostne sledovali čaj v mojich dlaniach. Podal som jej ho a Bella sa srkavo napila, ale keď zistila, že je čaj vlažný, začala hltavo piť.

„Je už lepšie?“

„Výborne.“

Posadil som sa k nej ku krbu, zozadu som sa jej natisol hruďou na chrbát, stehnami som zovrel tie jej a objal ju okolo bruška. Hlavou sa mi natisla na rameno, aby na mňa videla a rozkošne hltala šišku. Pery mala celé od cukru. Sklonil som sa k nej a jemne tie sladké pery oblizol. Nahlas vydýchla a vzrušenie, ktoré prešlo jej telom, bolo cítiť na metre. Niežeby mi nejako chutil ten cukor, ale jej pery boli sladké aj bez toho. Zachichotala sa a znova sa zahryzla do šišky.

„Kedy budeme musieť odísť?“ spýtala sa ma smutným hláskom, keď dojedla. Otočila sa na mňa, sadla si mi na stehná a nohy mi omotala okolo pásu.

„Charliemu som sľúbil, že do ôsmej budeš doma, lebo ideme zajtra do školy. A nezabudni na zajtrajšiu hodinu tanca. Čo si myslíš o hispánskych tancoch?“ mrkol som na ňu, ale Bella sa zamračila.

„To snáď nemyslíš vážne?“ zaúpela nešťastne.

„No tak, veď budeš tancovať s tým najlepším. A okrem toho sa  týmto tancom hovorí aj sex na parkete a podľa toho, čo si mi predviedla v noci, by ti to malo ísť perfektne.“ Tvár jej okamžite sčervenela a ja som vybuchol do smiechu.

„Neverím vlastným očiam, známa bojovníčka proti mužskému pohlaviu – Bella Swanová -, sa červená,“ hovoril som teatrálne. Bella sa nafúkla a urazene zo mňa zliezla.

„Trhni si!“

Posadila sa na sedačku a chytila sa  za líca, akoby sa snažila schovať tie červené, roztomilé líčka. Postavil som sa a kľakol si k nej.

„Dávaj si pozor, aby si nepraskla,“ podpichol som ju. „No tak, pristane ti to a vyzeráš strašne sladko.“

„Nechcem vyzerať sladko! Myslím, že sa dám znova do boja proti mužskému pohlavia a asi sa rozídem so svojím chlapcom, ktorý ma začína nudiť.“

Vystrašene som na ňu pozrel. „Chceš sa so mnou rozísť?!“ vyhŕkol som vyplašene a chytil jej tvár do dlaní.

„Čo si žena? Veď som to pred chvíľou povedala,“ spýtala sa, ale kútiky sa jej dvíhali do laškovného úsmevu.

„Ty jedna potvora,“ zavrčal som, schmatol som ju za pás a prehodil si ju cez rameno. Začala pišťať a rukou ma plieskala po zadku.

„Okamžite ma pusti!“ kričala po mne a pokračovala vo svojej  činnosti, ktorá mi pripadala veľmi príjemná.

„Ja ti ešte ukážem a ver mi, že nudiť sa nebudeš.“

„Nikdy!“ kričala so smiechom, ale to som ju už hodil jemne na posteľ a zavalil ju svojím telom.

xxx

„Charlie už stojí za oknom, hýbe sa záclona,“ pripomenul som Belle, keď ma v aute bozkávala ako o život. Sedela mi na stehnách a hrala sa s mojimi perami a vlasmi naraz.

„Charlie tu nie je s nami, tak mlč,“ zamrmlala mi do  pier a pokračovala vo svojej božskej činnosti.

„Ty si ale dračica, čo len budem robiť v noci?“

Zachichotala a odtiahla sa od mojej tvári. „Už by som naozaj mala ísť, musím sa učiť na zajtra,“ povzdychla si nešťastne.

„Dobre, ráno po teba prídem,“ sľúbil som jej a pobozkal ju na čelo. „Ďakujem za najkrajší víkend môjho života.“

Nežne sa usmiala. „To ja ďakujem.“ Zobrala si batoh a išla domov. Sledoval som ju pokým nebola pred dverami a Charlie jej už otváral. Po mne strelil výhražným pohľadom a zatvoril za ňou dvere. Do riti, a ja som jej hovoril, aby ma tak nezvádzala pred svojím otcom.

Vybral som sa naspäť domov a veselo si spieval pesničky z rádia. Bol som tak šťastný, až som si myslel, že to moje telo nevydrží a zbláznim sa. Doslova som lietal a videl svet ako cez rúžové okuliare.

Zaparkoval som v garáži a s neustálym pospevovaním vošiel dovnútra.

„Niekto tu má dobrú náladu,“ skonštatoval Emmett so širokým úsmevom, ktorý sa snažil prísť na to, prečo mám tak dobrú náladu. „To  dievča ťa úplne oblblo.“

„Máš pravdu, absolútne máš pravdu,“ súhlasil som s ním zasnene. „Tak krásne dva dni som ešte nikdy nezažil.“

„Vy ste spolu spali!“ vybafol na mňa zrazu Jasper z druhej strany. „Bola lepšia ako Jessica?“

„Vypadnite, okamžite! Je to jeho vec!“ skríkla po nich Rosalie. Vďačne som sa na ňu pozrel, ale Emmett odmietal odísť.

„Nebudem ju porovnávať s Jessicou, to bol obrovský omyl. Idem hore.“ Treskol som za sebou dverami a znova sa ponoril do spomienok na chatu, ale prerušilo ma klopanie na dvere.

„Emmett, ak si to ty, tak vypadni,“ zavrčal som výhražne.

„Edward, to som ja,“ ozvala sa Alice.

„Poď ďalej.“

So širokým úsmevom skočila ku mne do postele a čakala, aj keď to musela všetko vidieť.

„Alice, ja lietam,“ vydýchol som. Moja milovaná sestrička ma bez slova objala, musela sa veľmi premáhať.

„Videla som, kedy nám ju konečne predstavíš, ani nevieš, ako sa na ňu teším.“

„Hm... mohlo by to byť zajtra?“

„Konečne. A keď už bola reč o tej Jessice, dnes ti dvakrát volala, vraj s tebou potrebuje nutne hovoriť.“ Zatvárila sa trochu skleslo, čo sa stalo, že sa tak tvári? Na Alice som nikdy nevidel tak smutný výraz.

„O čo ide?“

„Zavolaj jej a uvidíš.“ Postavila sa a odišla. Niečo sa tu deje, ale čo? Zapol som si mobil a hneď mi pípla správa od mojej malej, milovanej tanečníčky.

Neskutočne mi chýbaš, nemôžem ani zaspať.

Nežne som sa pousmial, zavolám Jessice a potom jej.

„Jess, čo potrebuješ?“ spýtal som sa jej mierne znechutene, keď som si spomenul na naše posledné stretnutie, kedy ma zviedla a ja som urobil najväčšiu chybu svojho života. Prešiel už mesiac odvtedy.

„Ja... ja... som,“ koktala a mal som pocit, že plače. „Ja som tehotná, Edward.“


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Cez tanec k láske - 19. kapitola:

 1 2 3 4 5   Další »
41. ALEXISCULLEN
01.07.2013 [20:11]

Čože ona je tehotná preboha nech to nieje Edwardovo Prosííím niééééééé Emoticon

40. Kačka
17.04.2012 [10:02]

nééééé

11.12.2011 [1:23]

SemiskaÚžasná povídka, holky. Jste skvělé. Trošku mě zamrazilo u konce a jsem zvědavá, co bude teda Edward dělat? je to opravdu jeho? Nevymyslela si to jenom tak? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

38. Luccííík
30.11.2011 [22:02]

ÚŽASNÁ KAPITOLA!!!!!! ale co ten konec?:D ať to není pravda, ať si to jen vymyslí, aby ho dostala zpět..... jsem magor:DDD
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

37. AlenaCullen
30.11.2011 [15:24]

Nádherná kapitola...:D
Až na ten koniec.
Prosím že si to Jess iba vymyslela???
Ja neprežijem ak to bude pravda.
Nechcem ani vedieť ako by reagovala Bella keby je to pravda.
Moc, moc, moc strašne moc prosím nech si to Jess iba vymyslela.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
A Emmett a Jasperom si pokoj nedajú...
Som zvedavá ako dopadne návšteva Belli v Cullenovcov, teda ak bude.
Rýchlo, rýchlo ďalšiu kapitolu.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

36. martty555
29.11.2011 [19:36]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

35. Kim
29.11.2011 [19:19]

KimAsi mám vyvádět, co?? Emoticon Emoticon
Ne, ne, já nemusím, já totž vím, že na tom něco bude. Těhotná možná je, ale s Edwardem to určizě nebude, takže jsem v klidu. Jediný, co mi na tom pije krev je, že až se tuhle lež dozví Bella, tak to bude v háji. Emoticon Emoticon Emoticon Já už jsem se tak radovala, že jsou spolu a zamilovaní, ale ne, tady to zase někdo musel zdramatizovat. Grrr...!! Nesnáším Jessicu!! Emoticon Emoticon
Těším se na pokračování. Doufám, že to přece jen dobře dopadne. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Úžasná kapitola. Hlavně ty sladký chvilky mezi Edwardem a Bellou. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

34. kikuska
29.11.2011 [18:36]

Kokos. To jako vážne? Tehotná? Preboha. Emoticon Emoticon Tak z tohto bude ešte riadny prúser, moji milí. Bože, prosím, nech to decko neni Edovo. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

33. Nikki
29.11.2011 [11:31]

já jsem si to myslela! to zase bude drama!! Emoticon Emoticon

32. kati
29.11.2011 [10:25]

Cože? A sakra, tohle není dobrý... Honem pokračován ať se dozvíme víc. Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3 4 5   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!