Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Cez tanec k láske - 17. kapitola

Cez tanec k láske - 17. kapitolaIch prvá noc...

17. kapitola

„Je to neskutočne príjemné,“ šepla mi Bella do priehlbinky na krku, keď mi sedela na stehnách, nohy mala omotané okolo môjho pásu a ja som ju hladil po vlasoch i chrbte. Vrnela nalepená na mne ako mačiatko a ja som si ten zvuk s omámeným výrazom vychutnával.

„To som rád, ale už ma bolia ruky,“ zažartoval som, ale Bella sa odtiahla, čo sa mi veľmi nepáčilo.

„Prepáč, prepáč,“ ospravedlňovala sa hneď. Čo som to len urobil s tou výbušnou Bellou, ktorá mi stále nadávala? Aj keď táto verzia mojej krásky je ešte krajšia.

„To bol len vtip,“ zachechtal som sa na svojom totálne suchom vtipne a nervózne sa pousmial.

„Veľmi sa ti teda nepodaril.“

„Už to viem. Poďme si zatancovať,“ navrhol som jej a postavil sa aj s ňou. No ona si ešte vyzliekla mikinu a ostala v pulóvri - alebo čo to bolo - s veľkým výstrihom, tak som rýchlo uhol pohľadom, aby nevidela, ako mi sčerneli oči. Našťastie boli v izbe rozsvietené len sviečky.

Podišiel som k malej veži a zapol pomalú, romantickú hudbu. Bella sa mi hneď pritisla na telo a ruky mi omotala okolo krku. Chytil som ju za útly pás, jednou rukou som nenápadne skĺzol na jej zadok. Zachvela sa, ale nepovedala nič.

„Nejako sa ti ten tanec zapáčil. Keď si dobre spomínam, nenávidela si ho,“ poznamenal som po chvíli, keď sme nemo tancovali v strede izby. Telá nalepené na sebe, jej dych ma šteklil na krku a prstami sa mi pohrávala s vlasmi.

„Taký sexi učiteľ tanca dokáže urobiť veľa,“ šepla pre seba, ale ja som ju veľmi dobre počul.

„Tak sexi?“ zachechtal som sa, ale cítil som sa blažene z jej slov.

„To si nemal počuť,“ zakňučala mi nesúhlasne do košele.

„Som rád, že som to počul.“

„Som neskutočne rada, že sme tu sami, je mi s tebou nepopísateľne úžasne.“

Blažene som sa usmial, palcom som ju chytil za bradu a natočil k sebe, aby sa na mňa pozrela. Sklonil som sa k jej pootvoreným perám a prisal sa na jej ústa, ktoré hlasno zavzdychali nad mojim bozkom. Srdce sa jej okamžite rozbehlo a pár úderov vynechalo. Už-už som sa chcel odtiahnuť, aby som jej neprivodil srdcovú zástavu, ale schmatla ma za košeľu a tentoraz ma ona vášnivo pobozkala.

„Kde sa to v tebe, preboha, vzalo?“ vydýchol som užasnuto, keď sa odtrhla od mojich pier a začala mi nežne hrýzť do brady.

„Môžeš za to len a len ty,“ šepla mi do pokožky, keď sa jej prsty blížili k mojej košeli. Zmätene som čakal, čo urobí, a na moje obrovské prekvapenie mi začala rozopínať košeľu - gombík po gombíku.

„Čo... čo to robíš?“ koktal som, keď pokračovala ďalej, až mi rozopla všetky gombíky a trochu rozhrnula košeľu, aby mi nechtami prešla po hrudi. Ach, toto je snáď sen.

„Túžim po tebe, Edward,“ šepla vzrušene a nenásytnými prstami ma neustále hladila po svaloch. Bola nimi fascinovaná a mne to pekne pridalo na chlapskom egu.

„Bella, nemusíš to robiť. Nechcem, aby si mala spomienky na to, čo sa ti stalo predtým.“

S vážnym výrazom pokrútila hlavou. „Zabudnem na to len tak, keď budem mať lepšie spomienky na... no veď vieš na čo. Viem, že mi neublížiš a ja ťa chcem. Môžeš si robiť s mojím telom čokoľvek len chceš.“

Zamrkal som a pozeral na ňu ako blázon. Naozaj to povedala?

„Nepozeraj na mňa tak. Nechceš mi dúfam povedať, že si ešte nemal s nikým sex?“ spýtala sa prekvapene.

„Prekážalo by ti to?“ Nadvihol som obočie a trochu so strachom čakal, čo povie.

„Takže si... panic?“ Pri tom slove sa začervenala a ja som sa už neudržal, rozosmial som sa na plné pľúca, ale ona na mňa naštvane pozerala, tak som sa hneď upokojil.

„Nie, Bella, nie som, ale nechcem mať s tebou sex.“

Tvár sa jej stiahla do ublíženého výrazu, bola rozkošná. Zobral som ju za pás a položil na posteľ. Sklonil som sa k jej uchu a zašepkal: „Nechcem mať s tebou sex, Bella. Chcem sa s tebou milovať.“

Zachvela sa, ale schmatla ma za límec košele, ľahla si do vankúšov a mňa stiahla na svoje drobné telo. Bál som sa, aby som ju príliš netlačil, ale nohy mi omotala okolo pásu, čím ma na seba ešte viac pritiahla. Túžila po mojej blízkosti rovnako ako ja po tej je. Túžil som po nej, po jej tele.

„Si si tým naozaj istá?“ chcel som sa uistiť. Bella ku mne zdvihla svoj roztúžený pohľad, ktorý mi dal okamžite odpoveď.

Vpila sa mi do pier, prstami sa mi hrala s vlasmi. Skĺzol som z jej pier, pobozkal ju na bradu a prisal sa na pokožku na krku, pod ktorou búšila jej tepna. Jej vôňa bola neznesiteľná, ale zároveň tak božská. Jed sa mi nahromadil v ústach, ale keď som ucítil, ako sa jej horúce ruky prebojovali pod moju košeľu, razom som prestal myslieť na jej sladkú krv.

Hladila ma po svaloch na bruchu, viečka mala privreté... Perami som ju hladil po dekolte a skĺzol do výstrihu. Hrudník sa jej zdvíhal a narážala mi prsiami do hrude. Bol som z nej totálne mimo, lepšie by sa môj stav v tejto chvíli nedal nazvať. Bola tak hriešna, tak vzrušená, jej telo po mne prahlo, cítil som to.

Dych sa jej zrýchlil, keď som jej cez hlavu pretiahol pulóver a opatrne stiahol podprsenku. Jemne sa začervenala, čo pridalo na jej božskej kráse.

„Si nádherná,“ šepol som jej do pier.

„Nie viac ako ty...“ zavzdychala mi do úst, keď som rukami objal jej krásne vnady.

xxx

Zubaté slnko mi svietilo do očí, ale odmietala som ich otvoriť. Telom som sa pritisla k tomu jeho ľadovému a dokonalému. Po tejto neskutočnej noci mi bolo strašne horúco, jeho pokožka bola nezvyčajne ľadová, ale objasnil mi, že už to má od narodenia. Až po chvíli som si uvedomila, že celým telom ležím na tom jeho a tvár som mala zaborenú v jeho krku. Ako som takto, preboha, dokázala spať celú noc?

„Dobré ránko,“ šepol mi do vlasov božský hlas, teraz mi pripadalo na ňom absolútne všetko božské. Ako je vôbec možné, že je taký dokonalý? A to jeho telo... ach, môj bože, to je niečo úžasne, že ani slov nemám.

„Dobré,“ zavrnela som, keď ma začal hladiť po nahom chrbte. Podoprela som si bradu rukou, aby som naňho videla. Blažene sa usmieval. Zdvihol ruku k mojej tvári a nežne ma pohladil. Privrela som viečka a povzdychla si.

„Ako si sa vyspinkala?“

„Krásne.“

„V noci si bola neskutočná, nikdy som nezažil tak nádherne premilovanú noc,“ vyznal sa a ja som naňho dokázala len s blaženosťou hľadieť.

„Ani ja.“

Znova som si naňho ľahla a vdýchla vôňu jeho pokožky, bola tak intenzívna, že som ju cítila aj na svojej pokožke. Myslím, že po tomto dni sa nebudem ďalší mesiac sprchovať, aby zo mňa tá vôňa nevyprchala.

„Nad čím premýšľaš?“ spýtal sa tíško a pokračoval v hladení môjho nahého tela.

„Nad tebou.“

Zachichotal sa a pobozkal ma na rameno. „Chcel by som ťa predstaviť mojej rodine.“

Prudko som zdvihla hlavu a pozrela sa naňho vystrašene. „Nie je to príliš skoro?“

„Bella, o tomto sme sa už bavili minule. A myslíš, že to je skoro po tom, čo sme prežili našu prvú noc?“ Laškovne sa usmial a tvárou sa priblížiš príliš nebezpečne ku mne.

„Tak dobre.“ Natešene ma pobozkal.

„Pozri,“ ukázal na okno. Otočila som sa jeho smerom a uvidela ako padajú malé vločky snehu.

„Sneží!“ vypískla som, zoskočila som z postele a pribehla k veľkému, presklenému oknu. Páni, to bola nádhera.

„Čo si nikdy nevidela sneh?“ spýtal sa ma pobaveným hlasom, keď ma objal zozadu okolo pásu a natisol sa na môj chrbát nahou hruď... hm, keby len hruďou.

„Nie, vo Phoenixe nikdy nesnežilo, je to nádherné.“

„Nie viac ako ty,“ zamrmlal mi do ramena, keď sme pozorovali, ako sneží.

Práve som zažívala najkrajšiu chvíľku vo svojom živote. Edward ma objímal okolo pásu, svoje prsty som priložila na tie jeho a oprela sa nahým telom oňho. Pobozkal ma do vlasov a sledovali sme padajúci sneh - jednoducho dokonalá idylka.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Cez tanec k láske - 17. kapitola:

 1 2 3 4   Další »
28.11.2011 [18:07]

AlenaCullenNádherná kapitola... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

36. Luccííík
24.11.2011 [18:32]

Nádherná kapitolka:D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Krásná první noc Emoticon
No, zkrátka Belle závidim:D
moc, moc a moc se těšim na novou kapitolku Emoticon

24.11.2011 [17:43]

mima19974Nádherne kúzelná kapitolka!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24.11.2011 [10:54]

ShindeenÁáá!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Slintám, skáču radostí, křením se jako jelimánek, ale je mi to úplně jedno! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
For, to byla naprosto dokonalá kapitola! Emoticon Tolik romantiky bych si klidně nechala líbit mnohem častěji, protože to bylo nádherné a kouzelné a jediné, co mě štve, je to, že to nebylo tak dvacetkrát delší! Emoticon Emoticon
Jsem moc ráda, že Bella všechen ten svůj strach překonala a Edwardovi konečně začala důvěřovat. Ano, vím, že mu věřila už několik kapitol předem, ale tímhle se to jen konečně tak krásně potvrdilo. Emoticon Jsem na ty dva pyšná. Emoticon Emoticon Emoticon
Takže teď už je tedy všechno v pořádku a oni si můžou užívat vzájemné lásky a nemusí se ohlížet za normálním světem plným starostí? Emoticon Emoticon
No jo, přiznávám, že tohle asi moc reálně neznělo a že vy dvě si na nás určitě ještě přichystáte spoustu zvratů a mnoho dalšího, takže snad jen budu doufat, že ta povznášející atmosféra tam ještě nějakou tu kapitolku zůstane, než se objeví nějaký ten zlom. Emoticon Emoticon

Ach, bylo to fakt boží. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Nemůžu se dočkat další kapitoly. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

33. Kim
24.11.2011 [9:56]

KimÁáááá, For... teď se mi z hlavy všechno vypařilo. To byla úžasná kapitola. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Jsem ráda, že udělali to co udělali. Teď už je jasný, že je ruka v rukávě. Takže doufám, že Teen nenapadne jim tohle krásné období pokazit. Emoticon Emoticon Emoticon
Nádhera!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

32. Domik
23.11.2011 [18:17]

Domikúžasný! moc se těším na další díl!

23.11.2011 [17:25]

kachnullkaKouzelná kapotolka . Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30. Huny
23.11.2011 [16:50]

HunyNádhera. Asi se tu rozplynu. Emoticon Emoticon Jsem moc ráda, že je to mezi nimi takové dokonalé.
Super kapitola! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.11.2011 [16:44]

eMCullenKrásné! Moc se mi to líbilo a těším se na pokračování! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

28. DAlice
23.11.2011 [16:17]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3 4   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!