Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Black+Cullen - 4.kapitola(Otisk)

Kousek z pohledu Paula.

..."Ahoj, Sam. Paul příjde za chviku"řekl s úsměvem. Měl na sobě stejné oblečení, které bylo v koruně stromu. "Jacobe, dnes jsem se procházela v lese a viděla tam tvoje oblečení v koruně stromu"řekla jsem. Vykulil oči a řekl:"Moje oblečení? Určitě se ti to jenom zdálo. To není možný". Vypadalo to že o tom nic neví. Řekla jsem si že se ho zeptám někdy jindy.

Šla jsem do svého pokoje. Přemýšlela jsem o tech věcech co se za poslední dobu staly. Slyšela jsem jak jde Jacob otevřít. Rychle jsem se zvedla a zamířila do obýváku. Kluk nejspíš Paul vstoupil do obýváku před Jacobem. Když vcházel, kouknul se na mě a zastavil se. Stál jako přimražený a civěl na mě. Koukla jsem se na Jacoba, aby mi vysvětlil co s ním je. Ale on se koukal na Paula.

Paul:

Vcházel jsem do dveří a kouknul se na příbuznou mého kamaráda. Stačil jeden pohled a já věděl že ona je pro mě stvořená. Ona. Je středem mého vesmíru. Srdce mi začalo bít jako o závod. Věděl jsem že ona je ta pravá a že já jsem se do ní otisknul.

Sam:

"Paule, pojď promluvíme si"řekl Jacob. Paul šel, ale dál se díval na mě doku nezmizeli v kuchyni. Nechápala jsem co se děje. Ve dveřích se objevil Billy. "Ahoj, Billy."pozdravila jsem. "Ahoj, Sam.Kde je Paul a Jacob?"zeptal se. "V kuchyni. Něco řeší."odpověděla jsem. "Půjdu zjistit co"řekl a odjel do kuchyně. Chvilku jsem jen tak seděla. Zvedla jsem se a šla do kuchyně. Když jsem vešla všichni ztichli. Došlo mi že mluví o mě. "Asi se půjdu projít."řekla jsem, vzala si budnu a vyšla ven. Nic nenamítali

Šla jsem do lesa. Nevím..jak dlouho jsem šla, ale když jsem se zastavila byla jsem dost daleko. Slyšela jsem jak se za mnou něco pohlo. Otočila jsem se. Nic tam nebylo. Zase se něco pohlo za mnou, otočila jsem se a uviděla Edwarda. "Ahoj, Sam"pozdravil mě sametovým hlasem. "Ahoj"pozdravila jsem ho též.

"Jak se máš? Jak se to líbí v La Push?"

"Zatím to ujde. Už jsem se spřátelila s několika přáteli Jacoba"odpověděla, měla jsem pocit že mu můžu říct vše.

"Aha. Jsou na tebe milý?"

"Ano, jsou. Jacob říkam něco o tom že se nemáte rádi, je to pravda?"

"Ano, je. Všechny naše generace se nesnášeli"

"Proč?"

"Je to kompikované. A není to nic co by tě mohlo zajímat."

Řekl a přišel ke mně blíž. A pak se to stalo..Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Black+Cullen - 4.kapitola(Otisk):

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!