Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele SissaVampire

TL4

Chceli by ste vydať knihu?

Áno, určite! (260) Áno, ale neviem ako. (67) Možno. (27) Neviem, nemám nápady. (21) Nie, nikdy mi to nenapadlo. (23)

Celkem hlasů: 398


SissaVampire

SissaVampirePráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Sissa Rose Cullen

O mně: ...radšej nie, fakt.

Tí, čo ma nepoznajú, možu ľutovať. Tí, čo ma poznajú, už ľutujú.

Šialená červenovláska, shopaholic, upír-vegetarian :)

Twilight milujem až nezdravo, ale práve táto sága ma doviedla k písaniu. Moja najobľúbenejšia postava je Rosalie, o ktorej je väčšina mojich poviedok. Ak sa páčia, som naozaj rada, ak nie, vždy sa dá kliknúť preč.

Rosalie a Emmett sú pre mňa dokonalý pár snov <3

Keby som sa mala prirovnať k niekomu zo ságy, bola by to Rose. Nie kvôli kráse, ale skôr kvôli zložitej povahe.

*Za následky čítania mojich poviedok neberiem zodpovednosť :D.
**~~~ Team Rosalie ~~~**
===> Team Emmett <===

Kontakt:

E-mail: xoxo.blondies (zavináč) gmail.com

ICQ: 353035762ICQ status

Web: www.xoxo-blondies.blogspot.com

Statistiky:

Moje články: 71

Moje komentáře

Datum registrace: 21. 7. 2009

Poslední přihlášení: 27. 5. 2017, 22:13

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od SissaVampire

Poviedky od SissaVampire

Kapitolovky: • Kam čert nesmie, pošle Rosalie – Aj diabol je anjelom • Príbeh Poloupírky  

Jednorázovky: Naveky spolu • Keby bolo keby – Rosalie’s story I,II,III • Keby bolo keby – Story of Esme I,II,III • Born to Die • Midnight Dare • (Never) Alone • All I’ve ever needed 

Drabble: Dokonalosť • Všetko najhoršie • Vianoce a Cullenovci • Anjel menom Rosalie • Problem? • Osudové stretnutie • „Bella, I envy you...“ • Keď tu nie si...

Paródie: Dobrú noc, Nessie

Články:

 

Keby bolo keby - Story of Esme II.

Keby bolo keby - Story of Esme II.Nasledovali svadobné sľuby. Jeden druhého sme dojali k slzám tým najkrajším spôsobom. Všimla som si, že som nebola jediná, komu tiekli slzy. Pozrela som sa na svadobných hostí, z ktorých časť plakala od šťastia so mnou.

 

Keby bolo keby - Story of Esme I.

Keby bolo keby - Story of Esme I.Rozmýšľali ste už niekedy o tom, aké by to bolo, keby Esme našla svoje šťastie už počas ľudského života? Ako by dopadlo jej manželstvo s Charlesom Evensonom? A čo Carlisle Cullen? Očaril by šestnásťročné dievča tento dokonalý lekár? Alebo by to bolo všetko úplne inak? Keďže mám slabosť pre ľudské príbehy našich obľúbených upírov, musela som dať svoje myšlienky na papier. Aj keď je to jednorázovka, bude rozdelená do troch častí.

 

Príbeh Poloupírky - Prológ

Príbeh Poloupírky - PrológAhojte! Som späť! ;)
Pamätáte si na moju poviedku Kam čert nesmie, pošle Rosalie? Áno? Výborne! Páčila sa? Ešte lepšie! Je tu totižto druhá séria. :)
Po Edwardovom odchode rodina Cullenovcov opustila New York a tri čerstvo zosobášené zamilované páry začali žiť nový život. Časom sa ale veci menia... Malá poloupírka Bells vyrástla, Alice a Jasper sa po rokoch cestovania usadili a Rosalie s Emmettom sa rozviedli. Dvakrát. Ale napokon sa k sebe vždy vrátili.
O päťdesiat rokov sa Cullenovci vrátia do New Yorku, ale nič nie je ani zďaleka ako predtým. Čo vyrástlo z rozkošnej poloupírskej bábiky? Vzorné mladé dievča, alebo čistá rebelka? Ako sa dostane do Londýna, kde stretne záhadného muža menom Anthony Masen a čo sa medzi nimi udeje? Zmení jej život, alebo to všetko bude úplne inak ako sa zdá?
Pekné čítanie želá Siss.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - Epilóg

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - EpilógEmmett a ja sme boli od začiatku úplne iný prípad. Nenávideli sme sa a keby mi niekto pred časom povedal, že muž, ktorý mi zničil auto, šaty a kabelku, podvádzal ma a klamal mi, bude ten, koho si vezmem za manžela, asi by som ho poslala kade ľahšie. Dnes si neviem predstaviť život bez Emmetta. Niekedy nedokážem pochopiť, ako môžeme my dvaja tvoriť pár, no inokedy to dáva perfektný zmysel.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 44. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 44. kapitolaMohol som ju pozvať do luxusnej reštaurácie a požiadať ju o ruku pred ľuďmi, ale to je príliš ohrané. Mohol som to urobiť aj počas prestávky basebalového zápasu, kedy by sme sa objavili na veľkej obrazovke v strede štadióna, ale ani to sa mi nepozdávalo. Alebo dostať snubný prsteň do krvného obehu nejakého zvieraťa a potom ju nechať to zviera uloviť.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Nenávidím a miluji...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!