Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování

5.Ranya-Benjamin


Nepřehlédněte

Fanfiction

FanfictionSvětová Fanfiction - fanouškovská tvorba (přeloženo do češtiny)

>>> Síň slávy <<< (ty nejlepší povídky)

>>> Dokončené povídky <<<

>>> Vybrané první díly <<<

>>> Aktuálně populární 3. díly <<<

 

Úlomky z jejího života 7. kapitola

Úlomky z jejího života 7. kapitolaPo strašně dlouhé době přidávám další díl. Carlisle se vydává do La Push. Jak náš příběh bude pokračovat.

 

Stratený živel - 27. kapitola

Stratený živel - 27. kapitolaAko bude vyzerať nasledujúci deň? Ako si Bella zvyká na novú prácu? Čo ak nastanú komplikácie?

 

Silnější než smrt - 2.kapitola

Věděla jsem, kam to povede, věděla jsem, že nebudu muset do Itálie abych se Volturiovým postavila. Oni přijdou sem až zjistí, že se narodí další upíří dítě s vlkodlačím genem.

 

Silnější než smrt - 1. kapitola

Smrt nebyla daleko, ale ani v tu chvíli, jsem nedokázala cítit smutek. Jen pohrdání nad těmi Italskými zmetky a hrdost nad mou rodinou. Hrdost a nekonečnou lásku, která byla silnější než cokoliv, dokonce silnější než smrt. Šest tlukoucích srdcí utichlo a já se propadala do černé tmy. Má první povídka vůbec, snad se bude líbit :-)

 

Lady Volturiová 1. kapitola

Volturiovi o sobě opět dávají vědět. Tentokrát budou řešit obtíže se smečkou Rumunů, která si odmítá připustit, že doby její vlády už jsou dávno pryč.

 

U Osamelého kojota - 15. kapitola (Plány)

U Osamelého kojota - 15. kapitola (Plány) Plány, plány a tvrdý tréning.

 

Ten pravý II: Ta pravá 1

Ten pravý II: Ta pravá 1Od Isabelliny přeměny uplynuly již desítky let. Ona a Edward si užívají svou lásku, Carlisle pracuje jako uznávaný doktor. Všichni jsou spokojení. Všichni – kromě Jaspera. Ačkoliv je dennodenně obklopován radostnými pocity svých blízkých, sám propadá depresi z vlastního bytí a jen tak se nechává unášet stereotypním životem. Jednoho dne však přijde změna, kdy královský lékař zemře a Carlisle je povolán na jeho místo. Aby svého syna rozptýlil, bere ho s sebou na královský dvůr a tady náš příběh také začíná.

 

Mrs. Katy - kapitola 4.

Mrs. Katy - kapitola 4.Ahojky, další dílek je tu. Děkuju moc za komentáře k těm předchozím, moc mi pomáhají. Omlouvám se za zpoždění, ale to víte, škola... Každopádně dnes se ještě nic moc dít nebude. Čeká nás ještě jedna vzpomínka, která trošku doplní tu minulou, a poté také troška povídání. Doufám, že se vám bude díleček líbit. Přeju příjemné počtěníčko. Vaše BS P.S.: Budu ráda, pokud zanecháte komentář, jesti dočtete až do konce.

 

Láska na útěku - 7. kapitola

Láska na útěku - 7. kapitolaAneb kapitolka plná akce, napětí a chemie mezi Edwardem a Bellou. Edward se rozhodne využít každé možné příležitosti, aby byl osamotě s Bellou. Ta však se snaží před ním schovávat, protože se bojí, že ji její city zradí a ztratí kontrolu nad svým normálním životem. Ale co se stane, když zrazený Edward zůstane sám s Bellou v kavárně? Bude si Bella stále držet odstup, nebo podlehne?

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 3733   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!