Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování

alice cullen


Nepřehlédněte

Fanfiction

FanfictionSvětová Fanfiction - fanouškovská tvorba (přeloženo do češtiny)

>>> Síň slávy <<< (ty nejlepší povídky)

>>> Dokončené povídky <<<

>>> Vybrané první díly <<<

>>> Aktuálně populární 3. díly <<<

 

Náhoda? Leda ve snu 12. kapitola

Náhoda? Leda ve snu 12. kapitolaA máme tu poslední díl. Trvalo to, ale je to tak. Hodnocení nechám na vás a jediné, co prozradím je to, že Melinda svůj slib dodržela a Dawn se na svatbu Edwarda a Belly skutečně podívá. :-)

 

Láska jako nepřítel - 5. kapitola

Láska jako nepřítel - 5. kapitolaV této kapitole se nám děj dost posune dopředu - nejprve o padesát let a následně o dalších dvěstěpadesát. Život u upírů běží trochu v jiném tempu a tak doufám, že tyhle časové odskoky vám moc nevadí.

Dostáváme se do dalšího z klíčových bodů v historii Voltérského klanu. Kdopak z vás už teď ví, proč byl pro Volturiovi rok 800 tak důležitý?

P.S. Opět je kapitola trochu jinak pojatá, než v oficiálním průvodci ke knížkám.

 

Náhoda? Leda ve snu 11. kapitola

Náhoda? Leda ve snu 11. kapitolaUběhlo několik týdnů a Dawn se ocitá úplně sama. I ona se totiž musela naučit, že každý čin má své následky. A ne vše se dá odčinit, napravit a odpustit.

- Přeji pěkné čtení a prosím o komentík, či smajlíka. :-)

 

Personal taste - 12. kapitola

Personal taste - 12. kapitolaDneska odhalíme, co je na Bellině domu tak unikátního, že stál za konceptem návrhu nové Galerie v době, kdy byla ještě Bella malá. Navíc strávíme hodně času ve společnosti Edwarda a Belly - jakkoliv to ne vždy bude úplně příjemné.

Ležel jsem a poslouchal Bellino tlukoucí srdce. Přestože jsem za svůj život slyšel mnoho takových srdcí, mohl jsem s jistotou říct, že to Bellino bych poznal kdykoliv a kdekoliv i v davu lidí. Pro mě mělo jedinečný zvuk, který bylo tak uklidňující poslouchat. S jistotou jsem mohl říct, že teď na posteli jenom tak leží a je vzhůru stejně tak jako já. Bylo vcelku brzy a ani jednomu z nás se nechtělo spát. Ten můj úhybný manévr v podobě spánku byl chabým řešením a popravdě jsem uvažoval nad tím, jak s Bellou strávit víc času aniž by mě vyhazovala z domu.

 

Náhoda? Leda ve snu 10. kapitola

Náhoda? Leda ve snu 10. kapitolaDawn sáhla Edwardovi na Bellu a trest jí dozajista nemine. :-) Přeji pěkné počtení všem, co si najdou čas a prosím o reakci, či smajlíka. :-)

 

Propojení osudem 1. kapitola

Propojení osudem 1. kapitolaCullenovi se rozhodnou znovu přestěhovat, ovšem tentokrát do města Homer - město Aljašky. Ačkoli město působí poklidně a nenáročně, ukrývá v sobě záhady a nestvůry. Je však nestvůra vždy nepřítel? A co když je legenda pravda?

•/•

*příběh podle čtenářů* - Na konci každé povídky je otázka. Některé se budou týkat právě možného pokračování, některé budou o roli v příběhu. Určitě se zapojte!

 

Nechtěná 24. kapitola

Nechtěná 24. kapitola „Jakou?“ chtěla jsem znát odpověď. Opravdu existuje něco, co by jej donutilo vzdát se toho všeho? Dokonce, že by se toho vzdal dobrovolně?
„Frederica,“ zašeptal.

 

Bella jako lovec - 2. kapitola

Bella jako lovec - 2. kapitolaBella se setkala s nesmrtelným upírem, který z jejich setkání vyvázl živý a to se naší mladé lovkyni snad nikdy nestalo. Bohužel to pro ni však bude mít dalekosáhlejší následky, kterých si zatím není vědoma.

 

Personal taste - 11. kapitola

Personal taste - 11. kapitolaDneska už trochu klidnější kapitola - snad :D.

A zase vám sem dám úryvek z následujícího textu. Užijte si kapitolu.

„Nechci, abyste mě chápala jako někoho zpátečnického, Isabello, ale mám svoje důvodu, abych to po vás žádala, které Edward jistě pochopí. Jde mi o váš intimní život… Nerada bych se stala babičkou nemanželského dítěte.“ Elizabeth se odhodlala k tomu, aby vyslovila svou žádost a jen co to udělala, cítila jsem, jak se mi do obličeje hrne spoustu krve, jak červenám a nějak nedokážu popadnout dech.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 3738   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!