Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování

...


Nepřehlédněte

Fanfiction

FanfictionSvětová Fanfiction - fanouškovská tvorba (přeloženo do češtiny)

>>> Síň slávy <<< (ty nejlepší povídky)

>>> Dokončené povídky <<<

>>> Vybrané první díly <<<

>>> Aktuálně populární 3. díly <<<

 

Personal taste - 5. kapitola

Personal taste - 5. kapitolaTakže - dnešní kapitola bude něčím výjimečná. Abyste si udělali představu, co všechno se odehrává za Edwardovými zády co se týká projektu, přikládám i vypravěčův pohled.
I tak ale bude kapitola převážně o Belle a Edwardovi:

„Hodláš v mojí posteli strávit celý den?“ zajímal jsem se, když se neměla k tomu, aby se zvedla.
„Díky tobě jsem dneska spala moc dobře. Edwarde, děkuju… Myslím, že jsi přítel, kterého jsem teď opravdu moc potřebovala,“ prohodila a konečně se na posteli posadila. Vlasy měla střapatější než obvykle, oblečení uválenější, ale pořád to byla ta stará Bella, jak jsem ji poznal.

 

Personal sun for Bells: 5. kapitola: Bella

Personal sun for Bells: 5. kapitola: BellaBella si o sobě něco uvědomuje, ale neví si s tou skutečností moc rady.
Bree

 

Silnější než smrt - 6. kapitola

Smečka teď opisovala kruh po mýtině, jediný Sam stál klidně uprostřed toho všeho. Všichni Cullenovi stáli v pozici, která nasvědčovala tomu, že jsou připraveni okamžitě začít bojovat. Jacob se po dvou kruzích zastavil a postavil se před Renesmé. Edward a Bella ho napodobili. Cizí pach sílil a já si zděšeně uvědomila, že vůbec cizí není. Nebyl pochyb, že tento pach velmi dobře znám. A nebyl pochyb, že pachová stopa, která tady všude byla cítit, a která byla stále silnější, jak se k nám náš nezvaný host přibližoval, patřila někomu, kdo by měl být mrtví.

 

Po životě 1. kapitola

Dlouho jsem uvažovala, jestli něco na toto téma napsat, ale jelikož jsem víc fanouškem Harryho Pottera, než TS, tak to bylo myslím předem jasné. Ačkoliv pár povídek na toto téma tady je, doufám, že se vám mé podání bude líbit. :-)

 

Personal taste - 4. kapitola

Personal taste - 4. kapitolaTakže, je tady další kapitola a v ní se budeme věnovat převážně Edwardovi, Belle a jejich společnému sžívání se.

„Co si myslíš, že děláš? Rozhodla ses upít k smrti?“ zajímal se. „Jestli se cítíš ukřivděná, získej ho zpátky. Tedy – donuť ho, aby litoval, že ztratil ženu, jako jsi ty.“
„Edwarde… Uděláš ze mě skutečnou ženu?“ požádala jsem ho.

 

Athenodora - 6. kapitola

Athenodora - 6. kapitolaAthenodora konečne odhalí pravdu Caiusovi. Prosím o komentáre, chcem vedieť, či mám ešte písať. Určite komenty potešia viac ako smajlíky. Prajem vám pekné čítanie.

 

Silnější než smrt - 5. kapitola

„Chceš říct, že i když Sam bude proti, Jacob může sám vydat rozkaz? To je ale blbost...“ ušklíbla jsem se a Paul se zase zamračil.
„Není to blbost. Mluvil jsem s ním, když jsi odešla a je rozhodnutý zakročit. Samozřejmě mu jde spíš o Renesmé, než o cokoliv jiného, ale to už je jedno.“ Pokrčil rameny a já se znovu ušklíbla. Vůbec to nepochopil.

 

Personal taste - 3. kapitola

Personal taste - 3. kapitolaA máme tedy úryvek z kapitoly, která vás čeká jenom o kousíček níž. Emmettovy plány povýšili - od obyčejného okouzlení k...

„Neříkej – ty který jsi obvykle dva kroky před každým v tomhle ateliéru. Pokud se budeš snažit, můžeš z toho vytřískat mnohem víc, než jednu zakázku. Můžeš dosáhnout toho, co Jacob tak výsostně pokašlal. Staň se zetěm profesora Swana! Pak už by žádný Black nebyl překážkou,“ objasňoval mi své plány na naši výhru.

 

Cesta duší 13. kapitola

Cesta duší 13. kapitola

„Nemocné tělo potřebuje lékaře, nemocná duše přítele.“ - Menandros

Nový dům a pořádný šok.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 3735   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!