Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele zuzinecckaa

zuzinecckaa

zuzinecckaaPráva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Zuzka

Věk: 21

O mně: Jsem bláznivý člověk, jak mě tady již někteří znají, taky jsem však člověk hádavý, když se mi něco nelíbí.
Ráda čtu a ráda píšu. Mám mnoho jiných zálib, ale o těch si pokecáme až tehdy, když si prostě pokecáme. :D Říkám, nejsem normální.
Mé nejoblíbenější knihy? Tak rozhodně sága Vampýrská akademie, Harry Potter, Meč pravdy a jiné, u nichž si už, bohužel, nepamatuji názvy.
A tady? Píšu různé povídky na různé styly, tedy, snažím se.
A pokud budete chtít s čímkoliv pomoci, ať už s dějem nebo s opravou, níže máte kontakty, na které se nebojte napsat. Já vám vždy ráda pomůžu.
Tak zatím pá... ;)

Kontakt:

E-mail: zuzuk.k (zavináč) seznam.cz

ICQ: 395201706ICQ status

Statistiky:

Moje články: 132

Moje komentáře

Datum registrace: 24. 1. 2011

Poslední přihlášení: 14. 5. 2020, 18:07

Shrnutí povídek:

 

Povídky od zuzinecckaa

Povídky od zuzinecckaaKapitolovky: A rovnou dvakrát!!! (rozepsaná)
Dokončené: Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce <-> Zázračný svit luny - Záře Slunce <-> Bezdomovkyně (swanbellacullen) <-> 50x a stále poprvé (Lenusilka) <-> Need for speed <-> Bruslařské sólo
Jednorázové povídky: Všechno je jinak aneb Lidský život I., II., III. <-> Dokonalý den versus naprostý propadák <-> Pozdní valentýnka (omezení 18+) <-> Tango, tanec hříchů <-> Protancuj se s tangem, tancem hříchů <-> Přej si, co chceš... <-> Město andělů <-> Upřímnost nade vše I. <-> Minulé životy (kolekce) <-> Kouzlo za úplňku <-> Vnitřní drama <-> Znova a od začátku <-> Sláva Vám vstoupila do hlavy? <-> Ne, sláva Ti do hlavy nestoupla <-> Láska moja (sk) <-> Osladíme si život, kámoško! <-> S láskou, navždy Tvá Renesmé <-> Listopadová romance <-> Není to souzeno... <-> Impossible <-> Král a královna plesu
Drabble povídky: Všechno je jinak aneb Lidský život - Alice a Jasper (200) <-> Všechno je jinak aneb Lidský život - Jane a Demetri (300) <-> Kouzelné (100) <-> Zklamání před smrtí (300) <-> Proč ne já, ale ona? (100) <-> Mé myšlenky patřily jen jí... Bree... (200) <-> Realita je někdy krutá (200) <-> Verejný nepriateľ (100) <-> Nie ty a ja - len ja (300) <-> Goldcard (300)
Poezie: Ve spárech zvířete <-> Méďa, Béďa... Zdechlina! (parodie) <-> Krása nic neznamená <-> Olympiáda I <-> Bezmocnost
Parodie: Vláček

Soutěžní povídky: Kouzlo vánoc (100 slov) <-> Jako tisíc a jedna noc <-> Neposuzuj dle obalu, nevíš, oč přicházíš <-> I láska třeba čeká za rohem <-> Dotek Slunce

Články:

 

Minulé životy - Aro Volturi

Minulé životy - Aro VolturiMinulé životy... Jak část názvu napovídá, jedná se o to, že minulé převtělení určité osoby se dostalo k nějakému daru. Ten dar se v tehdejším převtělení rozvíjel, přičemž jej nám známí upíři v prvním momentu pocítili a uvědomili si jej.

Tu se jedná o Ara. Jak asi přišel v minulém převtělení ke svému daru? Příjemné počtení přeje zuzinecckaa a hlavně VerCullen.

 

Dotek Slunce od zuzinecckaa

Dotek Slunce od zuzinecckaaPoviedka Dotek Slunce od zuzinecckaa sa umiestnila na 11. mieste.

 

Bezdomovkyně (17 + epilog)

Bezdomovkyně (17 + epilog)V minulé kapitole naši upíři udělali pro Bellu překvapení... V této kapitole bude už jen malá dohrávka. Naposledy u této povídky vaše zuzu a mňamka.

 

Bezdomovkyně (16)

Bezdomovkyně (16)Ahoj, je tu předposlední kapitola Bezdy. =) Překvapení pro Bellu. Snad se bude líbit. Příjemné čtení, vaše Mňamka a Zuzu.

 

Bezdomovkyně (15)

Bezdomovkyně (15)V minulé kapitole konečně oba naši hrdinové dostali rozum... V této kapitole se odehraje upíří souboj a rozhodně to není jediná šokovka, co pod perexem najdete... Příjemné počtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

Bezdomovkyně (14)

Bezdomovkyně (14)Ahoj, zde je další kapitola. Když jsem konečně dohnala známky, tak jsem si na ni našla čas. :D Bella se vrátí s Edwardem do té staré továrny. Více neřeknu. Příjemné čtení, vaše Zuzu a Mňamka.

 

50x a stále poprvé 6. kapitola

V minulé kapitole už Bella nevěděla, co se s ní děje. A v této budeme pokračovat na podobném duchu... Pochopí, co se opravdu děje? Více pod perexem. Příjemné počtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

Bezdomovkyně (13)

Bezdomovkyně (13)V minulé kapitole zůstala Bella sama. Ale v této kapitole budeme sledovat někoho jiného, jenž taky nepobývá moc ve společnosti... Jak se vyrovná se ztrátou? A uvědomí si vůbec, že něco ztratil? Příjemné počtení přeje vaše zuzu a mňamka.

 

Tajný ctitel - 3. kapitola

Tajný ctitel - 3. kapitolaV minulé kapitole se někdo ozval... V této kapitole Neznámý zase něco napíše... Pěkné počtení přeje zuzinecckaa, Kika57 a eMCullen.

Kika57

 

Tajný ctitel - 2. kapitola

Tajný ctitel - 2. kapitolaNečekané překvapení v e-mailové schránce dokáže Belle pořádně zamotat hlavu...

eMCullen

 

50x a stále poprvé (4)

Ahojte... V minulé kapitole se Belle už pletou myšlenky... V této kapitole naprosto ztrácí sama sebe... Přeji příjemné počtení, vaše zuzu.

 

50x a stále poprvé (2)

V minulé kapitolce se Belle zdálo pár věcí... V této kapitolce se dozvíme, kdo byl ten klučina, který přijel za Bellou. Přejeme hezké čtení, zuzu a lenusilka.

Dokončeno

50x a stále poprvé - Prolog

Tak... Co tu v prologu... Edward odešel a Bella už nechtěla zůstat ve Forks... Více si přečtete níže. Přejeme pěknou zábavu, zuzinecckaa a lenusilka.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!