Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele zuzinecckaa

zuzinecckaa

zuzinecckaaPráva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Zuzka

Věk: 21

O mně: Jsem bláznivý člověk, jak mě tady již někteří znají, taky jsem však člověk hádavý, když se mi něco nelíbí.
Ráda čtu a ráda píšu. Mám mnoho jiných zálib, ale o těch si pokecáme až tehdy, když si prostě pokecáme. :D Říkám, nejsem normální.
Mé nejoblíbenější knihy? Tak rozhodně sága Vampýrská akademie, Harry Potter, Meč pravdy a jiné, u nichž si už, bohužel, nepamatuji názvy.
A tady? Píšu různé povídky na různé styly, tedy, snažím se.
A pokud budete chtít s čímkoliv pomoci, ať už s dějem nebo s opravou, níže máte kontakty, na které se nebojte napsat. Já vám vždy ráda pomůžu.
Tak zatím pá... ;)

Kontakt:

E-mail: zuzuk.k (zavináč) seznam.cz

ICQ: 395201706ICQ status

Statistiky:

Moje články: 132

Moje komentáře

Datum registrace: 24. 1. 2011

Poslední přihlášení: 14. 5. 2020, 18:07

Shrnutí povídek:

 

Povídky od zuzinecckaa

Povídky od zuzinecckaaKapitolovky: A rovnou dvakrát!!! (rozepsaná)
Dokončené: Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce <-> Zázračný svit luny - Záře Slunce <-> Bezdomovkyně (swanbellacullen) <-> 50x a stále poprvé (Lenusilka) <-> Need for speed <-> Bruslařské sólo
Jednorázové povídky: Všechno je jinak aneb Lidský život I., II., III. <-> Dokonalý den versus naprostý propadák <-> Pozdní valentýnka (omezení 18+) <-> Tango, tanec hříchů <-> Protancuj se s tangem, tancem hříchů <-> Přej si, co chceš... <-> Město andělů <-> Upřímnost nade vše I. <-> Minulé životy (kolekce) <-> Kouzlo za úplňku <-> Vnitřní drama <-> Znova a od začátku <-> Sláva Vám vstoupila do hlavy? <-> Ne, sláva Ti do hlavy nestoupla <-> Láska moja (sk) <-> Osladíme si život, kámoško! <-> S láskou, navždy Tvá Renesmé <-> Listopadová romance <-> Není to souzeno... <-> Impossible <-> Král a královna plesu
Drabble povídky: Všechno je jinak aneb Lidský život - Alice a Jasper (200) <-> Všechno je jinak aneb Lidský život - Jane a Demetri (300) <-> Kouzelné (100) <-> Zklamání před smrtí (300) <-> Proč ne já, ale ona? (100) <-> Mé myšlenky patřily jen jí... Bree... (200) <-> Realita je někdy krutá (200) <-> Verejný nepriateľ (100) <-> Nie ty a ja - len ja (300) <-> Goldcard (300)
Poezie: Ve spárech zvířete <-> Méďa, Béďa... Zdechlina! (parodie) <-> Krása nic neznamená <-> Olympiáda I <-> Bezmocnost
Parodie: Vláček

Soutěžní povídky: Kouzlo vánoc (100 slov) <-> Jako tisíc a jedna noc <-> Neposuzuj dle obalu, nevíš, oč přicházíš <-> I láska třeba čeká za rohem <-> Dotek Slunce

Články:

 

Minulé životy - Aro Volturi

Minulé životy - Aro VolturiMinulé životy... Jak část názvu napovídá, jedná se o to, že minulé převtělení určité osoby se dostalo k nějakému daru. Ten dar se v tehdejším převtělení rozvíjel, přičemž jej nám známí upíři v prvním momentu pocítili a uvědomili si jej.

Tu se jedná o Ara. Jak asi přišel v minulém převtělení ke svému daru? Příjemné počtení přeje zuzinecckaa a hlavně VerCullen.

 

Král a královna plesu

Král a královna plesu

Dříve jsem byla hodná a milá holka. Kamarádů jsem měla poskrovnu, ale stačilo mi to k zvládání mých emočních výbuchů, při mých nejistotách... Avšak to vše se změnilo, když jsem se rozhodla nastěhovat k mému otci do Forks.

Potkala jsem totiž jeho. Arogantního, namyšleného Cullena, který si myslel, že může mít každou, na kterou ukáže. A přestože jsem chtěla hrát nedostupnou, neviditelnou myšku, velmi rychle jsem pochopila, že takhle to dál nejde.

Jen díky němu jsem se rozhodla se stát tou mrchou, která je silná a nenechá si nic líbit. A hlavně mu dokázat, že já mu k nohám nepadnu, přestože uvnitř mě ten chlap neskonale přitahoval... A já ten boj začínala prohrávat. Avšak nemíním se vzdát.

Příjemné počtení u další mé jednorázovky přeje vaše zuzinecckaa

 

Impossible

ImpossibleO dvou bytostech, navzájem si protikladných, přesto se přitahujících. Nemožné… Příjemné, krátké počtení po velmi dlouhé době přeje vaše zuzu... :)

 

Není to souzeno...

Není to souzeno...Ztráta nejbližšího otřese každým člověkem či jakoukoliv nadpřirozenou bytostí, která má city... Více nebudu prozrazovat. Příjemné počtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

Goldcard

GoldcardNa nákupech... Název napovídá, oč přesně se bude jednat (300 slov). Příjemné počtení přeje vaše zuzu.

 

Listopadová romance

Listopadová romanceNázev jasně naznačuje, že inspirace plyne ze stejnojmenného filmu, který někteří znají, jiní možná ne.

Isabella je dívka, která ve svém mládí prodělává rakovinu. A v jejím těžkém životě si chce svého života užívat, takže v každý měsíc si přivede domů jednoho muže, kterého po měsíci vyhodí. Avšak jak se její život změní, když si do domu přivede pohledného a tajemného Edwarda Cullena? Zamilují se do sebe? To a více se dozvíte, když si přečtete část jejího života... Příjemné počtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

Navždy, s láskou Tvá Renesmé

Navždy, s láskou Tvá RenesméJednou to musí přijít, jednou nás dostihne. Ale jak vlastně působí na ty, kteří spolu žijí několik desítek let v mládí a náhle... Udeří? A o čem mluvím? Pochopíte, když si přečtete další z mých výtvorů... Název mluví za vše. Příjemné počtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

Bezmocnost

BezmocnostBella přemýšlí o vlivu Edwarda, který ji nechce přeměnit. Ve zbásněné podobě.

Příjemné počtení přeje po dlouhé době vaše zuzinecckaa.

 

Nie ty a ja - len ja

Ďalšie drabble z mojej tvorby (300 slov). Nie Edward, ale Bella ho opúšťa... Viac sa dočítate nižšie. Príjemné čítanie praje vaša zuzu.

 

Osladíme si život, kámoško!

Osladíme si život, kámoško!Všichni určitě někoho nemáte rádi. A také znáte to, že vám ten dotyčný přeleze přes hlavu (přežene to) a vy mu to chcete nějakým způsobem vrátit.

Zde se jedná o Jess. Lauren jí nejenže ukradla přítele, ale dovolila si jí sebrat i choreografii pro videoklip k jedné písni, jenž vydá za svůj. Vypořádá se s tím? A co jí provede? To a více se dozvíte pod perexem. Příjemné počtení přeje zuzinecckaa.

 

Ne, sláva Ti do hlavy nestoupla

Ne, sláva Ti do hlavy nestouplaPokračování povídky Sláva Vám vstoupila do hlavy?.

V minulé části se Bella rozhodla po negativní reakci jednoho ze svých čtenářů jej navštívit... V této části budeme vše sledovat pohledem Edwarda a uvidíme, kam nás děj posune... Příjemné počtení přeje zuzinecckaa.

 

Láska moja

Láska mojaOdchod Edwarda... To všetci poznáme, bolo to tu niekoľkokrát, ale rovnako som sa rozhodla napísať niečo ďalšie znova po slovensky...

Námet som získala vďaka piesni od Elánu, Láska moja. Príjemné čítanie praje vaša zuzu.

 

Minulé životy - Benjamin

Minulé životy... Jak část názvu napovídá, jedná se o to, že minulé převtělení určité osoby se dostalo k nějakému daru. Ten dar se v tehdejším převtělení rozvíjel, přičemž nám jej známí upíři v prvním momentu pocítili a uvědomili si jej.

Tu se jedná o Benjamina. Jak získal své schopnosti? Tak to si musíte přečíst další ze série Minulé životy. Příjemné počtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

Sláva Vám vstoupila do hlavy?

Sláva Vám vstoupila do hlavy?Díky všemu, co se kvůli mým neuváženým slovům semlelo... Dostala jsem nápad. Isabella je slavná spisovatelka. Jenže... Více se dozvíte pod perexem. Přeji příjemné čtení, vaše zuzinecckaa.

 

Znova a od začátku

Znova a od začátkuRenesmé vzali vládci do Volterry a změnili jí celý život. Ale jednou se pro ni Cullenovi vrátí... Jak to bude vypadat? To naleznete níže. Přeji příjemné počtení. Vaše zuzinecckaa.

 

Minulé životy - Victoria

Minulé životy - VictoriaMinulé životy... Jak část názvu napovídá, jedná se o to, že minulé převtělení určité osoby se dostalo k nějakému daru. Ten dar se v tehdejším převtělení rozvíjel, přičemž nám jej známí upíři v prvním momentu pocítili a uvědomili si jej.

Tady se jedná o naši červenovlasou uprchlici. Jak se vyvinula její schopnost? To už se dočtete níže... Přeji příjemné čtení, vaše zuzu.

 

Minulé životy - Heidi Volturi

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Minulé životy - Heidi VolturiMinulé životy... Jak část názvu napovídá, jedná se o to, že minulé převtělení určité osoby se dostalo k nějakému daru. Ten dar se v tehdejším převtělení rozvíjel, přičemž nám známí upíři jej v prvním momentu pocítili a uvědomili si jej.

Tu jde o Heidi. Jak se její minulý život vyvíjel, jaké pohnutky vedly k daru, který má v naší skutečnosti? Čtěte a dozvíte se více. Vaše zuzinecckaa.

 

Vnitřní drama

Ahoj, lidi... Chtěla bych vám představit novou povídku. O čem bude? Bella je v dětském domově a nemá tam lehký život. ,Elitní‘ skupina ji nemá ráda, takže si tam zažívá krušné chvíle. Ve škole je na tom obdobně, protože jako jedna z mála chodí na základku. Tam je její jedinou spásou Jacob, který ale bohužel proti celé třídě nezmůže nic. Má malého brášku, který je terčem jejího vrstevníka, a ten jej pro zábavu mlátí. Vždy si najde i maličký důvod, aby mu mohl dát přes držku. Musím podotknout, že jsou to mé vlastní zkušenosti, jen jsou převedeny do podoby Twilight. Pěkné počtení, vaše zuzu.

 

Minulé životy - Edward Cullen

Minulé životy - Edward Cullen

Ahojte, přináším vám novou jednorázovou povídku. No... První z nich. Rozhodla jsem se totiž, že o každém z těch, co mají nějaké schopnosti, napíši, jak k nim asi přišli v minulém životě, tak jej ještě posílili v tom, co žijí.

První část věnuji krásnému neodolatelnému upírovi Edwardovi. Jaký byl v minulosti a jak se jeho schopnost rozvinula v dalším převtělení? To už si musíte přečíst, hezké počtení přeje zuzu.

 

Krása nic neznamená

Krása nic neznamenáDojmy Rosalie, když uvidí poprvé Emmetta... Hezké počtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

Kouzlo za úplňku

Kouzlo za úplňkuPropletení dvou věcí... Embry se otiskl. Do koho? A je láska opravdu tak mocná? To už si musíte přečíst níže. Hezké počtení přeje vaše zuzu.

 

Ve spárech zvířete

Bella o Edwardovi... Když se dozvěděla, co je zač. Snad nezklamu, je to má první poezie, tak ohleduplnost, prosím. Hezké počtení, vaše zuzu.

 

Protancuj se s tangem, tancem hříchů

Protancuj se s tangem, tancem hříchůJestli si ještě pamatujete na mou povídku Tango, tanec hříchů, tak toto je její pokračování. V minulé části si Rosalinda (Rose) zatančila s někým, kdo pak přišel na námluvy. Jak se bude vyvíjet další část jejího osudu? To si přečtěte níže pod perexem. Hezké čtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

A year without rain

A year without rainMůj první pokus o song povídku. Mno, téma celkem ohrané, Edward opustil Bellu. Takže snad se vám to bude líbit, vaše zuzu.

 

Upřímnost nade vše I.

Upřímnost nade vše I.Tak... Další jednorázovka z mé dílny, tentokrát se bude jednat o Jamese a Victorii. Co je k sobě táhlo a proč spolu vlastně byli? No, pohled Victorie. Hezké počtení přeje zuzu

 

Město andělů

Město andělůInspirace ze stejnojmenného filmu. Snad se bude líbit... Není co více dodat, jen že se jedná o Edwarda (poloupíra) a Isabellu (člověka)... Hezké čtení, vaše zuzu P.S.: Pusťte si k tomu píseň Only Time od Enyi či jakoukoliv jinou smutnou písničku, hlavně k poslední části.

 

Přej si, co chceš...

Přej si, co chceš...Snít v krásných snech, které si můžeme sami ovládat, kdo by nechtěl? Zde je příběh jedné dívky, která má vše, ale stále touží po tom jediném... Přeji hezké čtení, vaše zuzu.

P.S.: Pusťte si k tomu Stín katedrál nejlépe od Petra Muka... A pochopíte, kde jsem získala inspiraci.

 

Verejný nepriateľ

Verejný nepriateľSkúšam písať slovenským jazykom. Ak tam budú chyby, tak sa veľmi ospravedlňujem. Inšpirovala ma jedna pieseň. Jedná sa o Mikea a jeho tajné myšlienky. Prajem príjemné čítanie, vaša zuzinecckaa.

 

Tango, tanec hříchů

Tango, tanec hříchůRosalinda (Rose), překrásná dívka z vyšších kruhů, zbožňuje tanec, ale sama nesmí praktikovat toto umění, jen pro společenské účely. Ale alespoň jednou chce pocítit pevné vedení... Přeji pěkné čtení, vaše zuzinecckaa.

 

Realita je někdy krutá

Realita je někdy krutáNo... Je to o Emmettovi, kterému nikdo nevěnuje pozornost... Prostě div, že nedělá díru do zdi, ale všichni jsou oproti němu hluší... Double drabble. Přeji hezké čtení.

 

Mé myšlenky patřily jen jí... Bree...

Mé myšlenky patřily jen jí... Bree...Poslední rozhovor mezi Diegem a Rileyem (pro ty, kdo četl knihu o Bree)... Jak asi probíhal? Přeji pěkné počteníčko a piště komentíčky (kritiku i pochvalu).
Double drabble (200 slov).

 

Pozdní valentýnka

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Pozdní valentýnkaAlice a Jasper... Jak název napovídá, jedná se o Valentýna... Kvůli erotickým scénám je to 18+. Přeji krásné počtení a pište komentíky... Kladné či záporné...

 

Proč ne já, ale ona?

Proč ne já, ale ona?Myšlenky Rose bezprostředně poté, co jí Bella zavolá, že čeká dítě... Drabble o 100 slovech. Přeji pěkné počteníčko a prosím, okomentujte či okritizujte...

 

Zklamání před smrtí...

Zklamání před smrtí...Nevím, zda se to tu náhodou neobjevilo, když tak se omlouvám... Co si myslel Riley těsně před tím, než ho Seth roztrhal? Když mluvil s Edwardem? Drabble o 300 slovech... Snad se bude líbit. Přeji hezké počtení a poprosím o vaše názory!

 

Kouzelné

KouzelnéOčekávání. Nechci nic prozrazovat, vždyť si to sami přečtete. Doufám, že se bude líbit.

 

Dokonalý den versus naprostý propadák

Dokonalý den versus naprostý propadákKaždý z nás si vysní nějaký den... Ale nakonec zjistí, že je to naprosto den blbec... Částečně parodie, ale tam to rozhodně nepatří. Bella potkala jednoho nádherného chlapce, tak si vysní, jak by strávila den, ale nakonec to dopadne úplně jinak. Mohou dva dny, vysněný a reálný, skončit stejně? Asi si to budete muset přečíst.

 

Všechno je jinak aneb Lidský život 3. část

Všechno je jinak aneb Lidský život 3. částPoslední část... Nic netrvá věčně, jen život upíří... Bella má oslavu narozenin, ale bude mít překvapení, které skoro neočekává ani Alice... Kdo bude hodný a kdo zlý? Poslední část mé povídky. Snad se bude líbit. Doplňovat budu některé nejasné pasáže, některé mám drabble, a pokud budete chtít, můžu ještě udělat další jiné jednorázovky... Ale chci, abyste si o to napsali do komentů, jinak by to pro mě nemělo smysl. Dík.

 

Všechno je jinak aneb Lidský život - Jane a Demetri

Všechno je jinak aneb Lidský život - Jane a DemetriDalší má drabble povídka o 300 slovech, vycházející z mé jednorázovky Všechno je jinak aneb Lidský život 2. část. Toto je výtržek z té části, kdy Demetrimu Edward řekne, že jeho vyvolená ho asi neodmítne a pak spolu odejdou z doslechu zbývajících... Pohled Demetriho... Snad se bude líbit.

 

Všechno je jinak aneb Lidský život 2. část

Všechno je jinak aneb Lidský život 2. částShrnutí první části: Bella je upír a žije se svou "matkou" v Denali. Její nejlepší kamarádka Alice se dala dohromady s Jasperem (konečně). Rose (člověk) čeká miminko s Emmettem (taky člověk) a je ve druhém měsíci. Bella pozná ve škole Edwarda a ihned na první pohled se zamiluje, ale Jessica se jí ho snaží přebrat... Nakonec Edward a Bella se... To si musíte přečíst první část. V druhé části, asi o dva měsíce později, budou různé pohledy. Protože v Denali bude slunečno, naši upíři nemohou do školy. Vymyslí si svou zábavu. Ale musíte číst. I kdyby jeden komentík, tak zanechte (snesu i kritiku). Možná bych se poté rozhodla dát i třetí část, ale to se ještě uvidí. :) Chci jen dodat, Jane a Demetri, co potom odešli mimo hlavní "setkání", jsem popsala v krátké drabble povídce. Snad si ji také přečtete

 

Všechno je jinak aneb Lidský život 1. část

Všechno je jinak aneb Lidský život 1. částMá první povídka. Co by bylo, kdyby všichni byli upíři a žili by v naší době v Denali? Jaké mezi nimi budou panovat vztahy? A jak to vlastně celé dopadne? To si přečtěte. Pokud se vám to bude líbit, napište komentík. I kdyby se vám to nelíbilo. :) Možná byste chtěli pokračování. I kdyby pro jednoho člověka, ale napište si o to do komentů!!! Chci jen dodat, setkání Alice a Jaspera jsem popsala v krátké drabble povídce. Díkes za pochopení.

 

Všechno je jinak aneb Lidský život - Alice a Jasper

Všechno je jinak aneb Lidský život - Alice a JasperDrabble povídka o Alici a Jasperovi, vychází z mé jednorázovky: Všechno je jiné aneb lidský život. Alice Belle vyprávěla o setkání s její osudovou láskou. Toto je psáno z pohledu JasperaUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!