Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele swanbellacullen

swanbellacullen

swanbellacullenPráva: přispěvatel

Věk: 20

Kontakt:

E-mail: husky110 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 22

Moje komentáře

Datum registrace: 12. 3. 2011

Poslední přihlášení: 1. 1. 2018, 16:40

Shrnutí povídek:

 

Povídky od swanbellacullen

Povídky od swanbellacullenMé výtvory: Proč sis vybrala zrovna jeho?, Pořád na ni myslím, I vlkodlak má city, Jak si mohl!... Proč zrovna ona, Tohle není konec!, Nevěra je hřích, Pomsta se nevyplácí!!!, Na ledě, Já tě zabiji, Emmette!, Máš mě ještě vůbec rád?, Moc jí stoupla do hlavy, To neuděláš!, Bezdomovkyně (s zuzinecckou)

Články:

 

To neuděláš!

Tento drabble (100 slov) je z pohledu Belly. Copak vyvedla Edwardovi a jak jí to vrátí? To si budete muset přečíst. Váše Mňamka.

 

Moc jí stoupla do hlavy

Ahoj, přináším vám drabble (100 slov) z pohledu Aleca. Vypráví o své sestře Jane, ale i o sobě. Co mu vrtá hlavou? To si budete muset přečíst. Vaše Mňamka.

 

Máš mě ještě vůbec rád?

Ahoj, tento drabble (100 slov) je z pohledu Belly. Co celou dobu Bellu tak trápí? A co když Edward už k Belle nic necítí? Čím to je? To si budete muset přečíst. Příjemné čtení, váše Mňamka.

 

Já tě zabiji, Emmette!

Ahoj, přináším drabble o 200 slov. Je z pohledu Belly. Co jí Emmett udělá? To si budete muset přečíst. Příjemné čtení, vaše Mňamka.

 

Na ledě

Ahoj, přináším vám Tripple drabble (300 slov). Je z pohledu Belly a vypráví o tom, jak ji Edward vytáhl na brusle. Jak to dopadne? To si přečtěte. Mňamka. ;)

 

Pomsta se nevyplácí!!!

Pomsta se nevyplácí!!!Ahoj, přináším vám pokračování drabblu Tohle není konec!, někteří z vás ho chtěli. Je z pohledu Ara, Jacoba, Renesmé a Felixe. No, není to nic moc, ale aspoň něco. Snad se vám bude líbit. Příjemné čtení, vaše Mňamina. :D

 

Nevěra je hřích

Nevěra je hříchAhoj, přináším vám jednorázovku, která vznikla díky KatariněCullen. No, je to vlastně o nevěře Edwarda. A co Bella? Jak to s ní dopadne? To si budete muset přečíst.

 

Tohle není konec!

Ahoj, přináším drabble (100 slov) z pohledu Ara, který přemýšlí o tom, co se stalo v Rozbřesku, když Cullenovi svědčili. Co nakonec Aro vymyslel si budete muset přečíst. Zanechte prosím koment, psala jsem to z nudy a taky mě k tomu trochu dokopala Katarina. Děkuji a přeji příjemné čtení. MňamkQ

 

Jak jsi mohl!... Proč zrovna ona

Ahoj, tentokrát přináším double drabble (200 slov). Je z pohledu Belly, o tom, jak jí byl Edward nevěrný. Příjemné čtení.

 

I vlkodlak má city

Drabble (100 slov), je z pohledu Jacoba o tom, jak moc miloval Bellu. Příjemné čtení, vaše Mňamina.

 

Pořád na ni myslím

Ahoj, přináším nový drabble (100 slov.). Tentokrát je z pohledu Edwarda, když opustil Bellu a nikdy se nevrátil. Příjemné čtení.

 

Proč sis vybrala zrovna jeho?

Ahoj, toto je můj první drabble (100 slov). Je z pohledu Mikea. Snad se bude líbit.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!