Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele mokasina

Jane - New Moon by Ajjinka


mokasina

mokasinaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Monika

Bydliště: Praha

Věk: 24

O mně: Ahojky.
Jsem Monika obyčejná 24 let stará holka, co je strašně moc jak to říct ujetá do Twilight. Mám ho hrozně ráda a všechny postavy úplně zbožňuju, ale ze všech nejvíc Jacoba. :D
Viděla jsem, zatím všechny filmy a dočítám posední díl Twilight. U každé smutné scénky brečím jako malá holka a u každé vtipné scény jak ve filmu tak i v knížce se směju jako pominutá. Každý se na mě blbě kouká, když se v metru začnu smát na celé kolo.
Miluju Twilight a můj přítel už je z toho na hlavu.
Jinak co o sobě ještě napsat mám ráda zábavu, ráda čtu, poslouchám hudbu, sem ráda se svými kamarády a hlavně s rodinou a přítelem, mám ráda sport, ale nejvíc hry s míči, což je fotbal, volejbal, přehazovaná, vybíjená, ráda si zaplavu a jezdím na bruslích, mám hrozně ráda zvířata a nejvíc koně a psi. No už jsem asi řekla vše co mě tak baví. A pracuji jako servírka v jednom hotelu v Praze.

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 25

Moje komentáře

Datum registrace: 4. 10. 2010

Poslední přihlášení: 1. 6. 2023, 20:29

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Mokasina

Povídky od MokasinaKapitolové povídky: Sestry jak se patří La Push a její tajnosti
Jednorázovky:Je to jen osud Drabble povídky: Alicino selhání
Nápady: Je to osud

Články:

 

Sestry, jak se patří - 11. kapitola

Sestry, jak se patří - 11. kapitolaDalší díl je na světě. Takže, o co zde půjde. Proč Jasper musel z domu? Proč si Jacob bude myslet, že je všechno jeho vina a kdo mu to rozmluví? Proč si Bella bude myslet, že je Mon v pořádku a žije? Dočtete se níže.

 

Sestry, jak se patří - 10. kapitola

Sestry, jak se patří - 10. kapitolaTak, máme tu první kulatiny. Desátá kapitola je na světě. O co v ní půjde? Holky mají tajemství, jaké? A mají právo být šťastné, když se konečně našly? To si přečtěte dole. Příjemné čtení.

 

Sestry, jak se patří - 9. kapitola

Sestry, jak se patří - 9. kapitolaTak, je tu další díl. Kdo bude tajný spojenec holek a dozví se to všichni Cullenovi nebo se jim to podaří ututlat. Dozvíte se níže.

 

Sestry, jak se patří - 8. kapitola

Sestry, jak se patří - 8. kapitolaAhojky tak jsem po dlouhé době zpátky. Omlouvám se čtenářům, že tak dlouho čekali, ale měla jsem maturitu, takže jsem se furt učila a neměla jsem čas na psaní. A teď ke kapitole. Mon se konečně uvidí se Sam. Jak to dopadne, jak zareagují? To se dočtete níže.

 

Je to jen osud - druhá část

Je to jen osud - druhá částAhojky, tak jsem po dlouhé době zpátky. Omlouvám se čtenářům, že tak dlouho čekali, ale měla jsem maturitu, takže jsem se furt učila a neměla jsem čas na psaní. A teď ke kapitole. Jak dopadne souboj mezi Victorií a smečkou? Zachrání Monicu? Jak to celé dopadne? Dočtete se níže. Příjemné čtení přeje mokasina.

 

Sestry, jak se patří - 7. kapitola

Sestry, jak se patří - 7. kapitolaAhojky všem. Takže, dnešní kapitolka bude o tom, jak Mon a její partička nastupuje na Forkskou střední, setká se už konečně se svým dvojčetem? A všem se moc omlouvám, že dlouho nebyly žádný kapitoly, ale zničil se mi ntb a bohužel vše, co jsme měla, mi zmizelo. A já už neměla chuť psát. A za novou kapitolu chci poděkovat člověku, co si dal přezdívku Ahoj, tahle kapitola je pro tebe hlavně, dala jsi mi zase chuť psát. Příjemné čtení Mokasina.

 

La Push a její tajnosti 8. kapitola

La Push a její tajnosti 8. kapitolaAhoj, tak jsem tu s další kapitolkou La Push, moc děkuji za komentáře. Všech si moc vážím a přeji příjemné čtení.

 

La Push a její tajnosti 7. kapitola

La Push a její tajnosti 7. kapitolaAhojky, tak dnes jsem tu zase po dlouhé době. Co kapitolka přinese? Velkou hádku mezi Mon a Jacobem. Co všechno kdo komu řekne? A přijde i nový student. Kdo bude záhadný Alec Wolltmann? To se dočtete v dnešní kapitole.

 

Sestry, jak se patří 6. kapitola

Sestry, jak se patří 6. kapitolaAhojky, tak opět vám přináším další dílek Sester. Doufám, že se vám bude aspoň trochu líbit.

Teď ke kapitolce. Čas plyne jako voda a máme pololetí. Jakou novinu se dozví Sam a Cullenovi? Jak na ni zareagují? Jak Jacob zareaguje na novinu, co mu řekne Mon? Jak to celé dopadne? To se dozvíte, až si přečtete kapitolku. Příjemné počtení. Mokasina

 

La Push a její tajnosti 6. kapitola

La Push a její tajnosti 6. kapitolaAhojky, tak po dlouhé době jsem tu zase zpátky s další kapitolkou La Push. Omlouvám se za opoždění, ale to víte, škola. Tak teď už ke kapitolce. Co se stane až všichni zjistí, že Mon viděla Leah jako vlka? Řenou jí konečně pravdu? Jak Mon přežije ve škole, když ji Emmett málem přizabije? A co nového se Monika dozví ve škole? To se dočtete níže. Příjemné počtení mokasina

 

Sestry, jak se patří 5. kapitola

Sestry, jak se patří 5. kapitolaOmlouvám se za dlouhé čekání. Mám toho ve škole dost a ještě problémy s přítelem, takže jsem neměla časík psát. Teď už ke kapče. Tady se dočtete, jak dopadl holek první den ve škole. Doufám, že se Vám to bude líbit. Přijemné čtení přeje mokasina.

 

La Push a její tajnosti 5. kapitola

La Push a její tajnosti 5. kapitolaOmlouvám se za dlouhé čekání. Mám toho ve škole dost a ještě problémy s přítelem, takže jsem neměla čas psát. Teď už ke kapče. Takže tato kapča bude o tom jak dopadlo posezení s ředitelem. Moničina procházka, koho uvidí?? A co prováděl Jacob, Paul, Embry a Seth po tu dobu co byla Monika ve škole? To se dočtete níže. Přeji příjemné počtení, vaše mokasina.

 

Je to jen osud - část první

Je to jen osud - část prvníTato povídka vypráví o chlapci jménem Danny Black, bratranci Jacoba Blacka. Dannymu zemřeli rodiče a přestěhoval se do La Push ke svým jediným příbuzným. Časem se projevily jeho geny a proměnil se ve vlkodlaka, protože se kolem potulovala jedna upírka jménem Victoria, která měla spadeno na jednu holčinu z Forks. Jak to dopadne??? Dostane Victoria naši slečnu, nebo se stane něco neočekávaného a někdo ji zachrání a bude to tak, jak to má být?

 

Sestry, jak se patří 4. kapitola

Sestry, jak se patří 4. kapitolaV této kapče se dočteme, jak si holky užívají poslední dny prázdnin, a co se jim občas zdává. Proč se Edward a Jacob strašně naštvou. Na co se bude Mon ptát Leah? To se dočtete níže. Přeji příjemné počtení mokasina

 

Sestry, jak se patří 3. kapitola

Sestry, jak se patří 3. kapitolaTakže jsem tu s další kapitolkou Sester, jak se patří. Tato kapitolka bude jen z pohledu Jacoba. O tom jak Mon rostla. Bude tam jedna malá oslava narozenin a velice nečekaná návštěva. Jedno velmi těžké rozhodnutí co musí Mon udělat. Jak dopadne? A určitě se ptáte se kdo je ta návštěva? Pořád nevíte? Smůla já Vám to neprozradím musíte si tento díl přečíst sami. Příjemné počtení přeje mokasina

 

Sestry, jak se patří 2. kapitola

Sestry, jak se patří 2. kapitolaTak tato kapitolka bude jen z pohledu Rosalie a je jen o Sam, jak rostla. Pak je tam sázka mezi Emmettem a Jasperem. Doufám, že se Vám to bude líbit, a další kapitolka bude jen o tom, jak rostla Mon. Přeji příjemné čtení mokasina

 

La Push a její tajnosti 4. kapitola

La Push a její tajnosti 4. kapitolaTak co bude v této kapitolce? Zaspání a následně vtípek. Jaký? Dočtete se níže, Vaše mokasina

 

Poslední myšlenky před smrtí

Tak toto je můj druhý pokus o triple drabble. O čem bude? No, bude o tom, co si myslel Charlieho kamarád Wylon Forge těsně před tím, než ho Jamesova smečka zabila.

 

La Push a její tajnosti 3. kapitola

La Push a její tajnosti 3. kapitolaOmlouvám se za čekání na tuto kapitolku. Tady je. Kdo se Mon přijde omluvit a koho zase potká. Dočtete se níže. Přeji příjemné počtení

 

Sestry, jak se patří 1. kapitola

Sestry, jak se patří 1. kapitolaCo se bude dít v této kapče? No, bude tu Jacobův otisk. Kdo bude větší raubíř Mon, nebo Sam? A která z nich bude ta klidná? A ještě jedna dohoda. Jaká? A mezi kým? To se dočtete tady.

 

Sestry, jak se patří - Prolog

Sestry, jak se patří - PrologBella nikdy nezůstala s Edwardem a ani s Jacobem. Odstěhovala se na Bahamy se svým manželem. Renée a Charlie se nikdy nerozvedli a mají spolu ještě dvě dcerky Monicu a Samanthu. Ale co když je osud rozdělí? Sejdou se ještě někdy? Jestli ano, jaké budou jejich pocity, když zjistí, že jejich milovaní jim nikdy neřekli o tom, že nedaleko od nich žije jejich dvojče?

 

La Push a její tajnosti 2. kapitola

La Push a její tajnosti 2. kapitolaCO bude v této kapitolce. Příprava na táborák a táborák. Jak se zvrtne a koho Mon pozvala. To se dočtete níže. PS:je tu hodně pohledů doufám že se bude kapča líbit Vaše Mokasina

 

La Push a její tajnosti 1. kapitola

La Push a její tajnosti 1. kapitolaLa Push, malá rezervace, ve které se odehrává mnoho tajemství. Jakých??? Jaká to jsou tajemství a jak to naší hrdince zamotá život??? Co to pro ni bude znamenat? Jak zareaguje na to, že její nejbližší ji opouští, a jak se to nakonec vyřeší? To si přečtete zde v povídce. Příjemné počtení.

 

Alicino selhání

Alicino selháníPíšu svou první tripple drabble povídku (300 slov). A o čem bude? No, děj je ze Stmívání. Jak se asi Alice cítila, když zjistila, že Bella není v pokoji? Více se dočtete dole, doufám, že se Vám to bude líbit. Budu ráda za kritiku i za komentíky. Příjemné počtení přeje Mokasina.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!