Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele makulka

makulka

makulkaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Markéta

Věk: 18

O mně: Abych pravdu řekla, tak Stmívání jsem dlouho považovala za bezduchou romantiku. U kamarádky jsem viděla film, a musím říct, že mě nijak nenadchl (ano, omlouvám se všem miláčkům filmů). Nemohla jsem pochopit (a pořád nechápu), co na Edwardovi všichni máte. Mně se teda nijak zvlášť nelíbí. Filmy jsou pro mě tedy pořád bezduchá romantika.

Pak mě ale jedna známá donutila přečíst si knihu. Dlouho jsem se tomu bránila, nakonec jsem ji ale na naléhání všech v okolí vzala do ruky a přečetla jedním dechem. Samozřejmě ostatní díly pokračovaly hned na to. Do týdne už nebylo co číst. :) Opravdu jsem nemohla uvěřit tomu, jak se knihy a filmy liší. Film = ubohá napodobenina knihy. (Pouze můj názor – nebijte mě :) )

Jinak něco o mně: jsem naprosto normální holka, která nemá moc ráda klasické E+B a snaží se ho co nejvíc změnit. To určitě zjistíte v mých povídkách, pokud vám po tom mém proslovu tady zbude energie na přečtení (jo, zatím jich moc není, ale budou, budou).
Mám ráda pistácie a pražené mandle, marcipán a ovoce. Chodím sportovně oblečená, nezastávám názor holých zad a břicha, sportuju a často píšu. Miluju knihy (hlavně fantasy) a filmy, samozřejmě. Školu zvládám bez problémů, po dokončení gymnázia chci jít na psychologickou fakultu. Psychologie je tak trochu můj koníček, jenom doufám, že se to neprojeví na mých povídkách (pak byste asi ničemu nerozuměli). :)

No, myslím, že to bohatě stačí. Pokud se vám po tom románu tady bude chtít něco ode mě přečíst, tak ve shrnutí povídek. :)

Jo, byla mi udělena práva korektorky, tak kdybyste měli zájem, neváhejte a napiště mi na mail. ;)

Kontakt:

E-mail: cechovamakulka (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 17

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 3. 2012

Poslední přihlášení: 20. 4. 2014, 11:12

Shrnutí povídek:

 

Povídky od makulka

Povídky od makulkaKapitolové:

  – Nikdy to neskončí... – rozepsaná
  – To nedovolím! – rozepsaná, pozastavená
  – The Vow (spoluautorská) – rozepsaná
  – Vzpomínka na minulost – rozepsaná

Jednodílné – drabble:

  – Jsem to ještě já?

Nápady:

  – *???*

Články:

 

Vzpomínka na minulost – 1. kapitola

Vzpomínka na minulost – 1. kapitolaPovídka o Jasperovi, kterého dohnala vlastní minulost. Děj se odehrává během jeho působení v armádě, do které se dostane také velmi zvláštní dívka. Jasperovi je povědomá, takže se o ni začne zajímat. Brzy ale odhalí strašlivé tajemství, které mělo zůstat ukryté a které změní celý jeho život.

 

Nikdy to neskončí... 12. kapitola

Nikdy to neskončí... 12. kapitolaTakže po velice dlouhé době přebyla další kapitola. V ní se dozvíte, jestli se Jasperovi a Alicí podaří přežít, nebo jestli to skončí špatně. Příjemné čtení. :)

 

Jsem to ještě já?

Jsem to ještě já?Můj první pokus o drabble. 300 slov, ve kterých jsem se pokusila vyjádřit pocity Stephenie Meyerové, ale asi trochu jinak, než si myslíte. Ona je totiž ta, okolo které se to celé točí...

 

Nikdy to neskončí... 11. kapitola

Nikdy to neskončí... 11. kapitolaV této kapitole vás čeká pohled na poslední dvě kapitoly, ale tentokrát z pohledu Alice. Dozvíte se, jak celou situaci vnímala ona, a proč jí vlastně ubližovali. Snad se bude líbit.

 

Nikdy to neskončí... 10. kapitola

Nikdy to neskončí... 10. kapitolaTak další kapitola je na světě. Pohled Jaspera o tom, jak se rozhodne hledat Alici.

 

To nedovolím! 2. kapitola

To nedovolím! 2. kapitolaDalší kapitola je na světě. Dozvíte se, kdo je návštěva, která minule vyburcovala celou Bellinu rodinu. Jak Bella zareaguje? Řeknou nakonec s Jakem pravdu? A pokud ano, přijmou ji jejich děti?

 

Nikdy to neskončí... 9. kapitola

Nikdy to neskončí... 9. kapitolaČeká vás romantická vzpomínka a nečekaný závěr boje. Snad se bude líbit.

 

To nedovolím! Prolog + 1. kapitola

To nedovolím! Prolog + 1. kapitolaPřicházím s novou povídkou. Bella si vzala Jacoba, který se do ní otiskl. Má šťastnou domácnost, milujícího manžela a tři děti. A má to nejdůležitější – žije. Ale co když se jí jednoho dne obrátí celý život naruby? Edward se totiž vrátí a žádá o odpuštění. A ještě o něco. O co? To už budete muset zjistit v mé povídce.

 

Nikdy to neskončí... 8. kapitola

Nikdy to neskončí... 8. kapitolaTrocha romantiky ze strany Jaspera. To bych ale nebyla já, abych je nechala užívat si moc dlouho.

 

Nikdy to neskončí... 7. kapitola

Nikdy to neskončí... 7. kapitolaTak přidávám další kapitolu. Má trošku zvláštní konec, původně to mělo dopadnout jinak. No, nechte se překvapit.

 

Nikdy to neskončí... 6. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Nikdy to neskončí... 6. kapitolaMáme tu další kapitolu. Tentokrát nás čeká boj a menší ukázka toho, jak to v armádě chodí. Kvůli boji 15+, ale nic moc hrozného tam není.

 

Nikdy to neskončí... 5. kapitola

Nikdy to neskončí... 5. kapitolaPo dlouhé době další část. Alice se seznamuje s pravidly své nové smečky a učí se zabíjet. Bohužel pro ni bude muset nové schopnosti využít už brzy. Opět poněkud delší kapitola.

 

Nikdy to neskončí... 4. kapitola

Nikdy to neskončí... 4. kapitolaV této kapitole se to už opravdu rozjede, přijde důležitá zpráva z budoucnosti a Alice se trápí. Doufám, že si to alespoň někdo přečte, tahle kapitola je totiž docela dlouhá.

 

Nikdy to neskončí... 3. kapitola

Nikdy to neskončí... 3. kapitolaAlice si jde promluvit s velitelem. Jak to dopadne? Bude se jí v armádě líbit? A jak to vlastně bude vypadat ve vztahu Marie a Jaspera?

 

Nikdy to neskončí... 2. kapitola

Nikdy to neskončí... 2. kapitolaDalší díl. Tady se toho moc nestane, Jasper a Alice se teprve seznamují. Rozjede se to až v dalších kapitolách. Tento díl je něčím důležitý. Víc ale zjistíte tady. :)

 

Nikdy to neskončí... Prolog + 1. kapitola

Nikdy to neskončí... Prolog + 1. kapitolaMoje první povídka tady. Napadlo mě to už dávno. Jakým jiným způsobem se mohla setkat Alice s Jasperem? A co vše se u toho mohlo stát? Čtěte a zjistíte víc.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!