Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele leacullenfun

leacullenfun

leacullenfunPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Zoe

Věk: 15

O mně: Všetko začalo na konci školského roka, keď som sa hrozne nudila a nemala čo čítat. Všimla som si peknú kresbu obálky Súmraku na zošite matematiky mojej kamarátky, a moja zvedavosť na seba nedala dlho čakať. Do kníh Stephanie Meyerovej som sa jednoducho zamilovala, a aj keď ich pomaly poznám naspamäť, tak sa k nim vždy rada vrátim.

K tomuto webu... popravde sa priznám, že som ho najprv v láske nemala, lebo som si nechcela pokaziť spomienky na dokonalosť knihy. No zase sa ohlásila moja zvedavosť, a tak som začala čítat a zistila, aké je to tu úžasné. A za dlhší čas som si tu našla svojich obľúbených autorov, na ktorých nedám dopustiť (heh, shindeen a any12 a mnoho dalších :D) .

Nie som do Twilight série nejak extra veľký blázon, no páči sa mi, ako tu ľudia píšu svoju tvorbu a je mi cťou, že sa tu s ostatnými môžem podeliť o svoje nápady, o výplody svojej fantázie...

A ešte niečo ohľadom mňa... strašne rada kreslím (nejdú mi ani za nič na svete portréty), čítam (moja hlava je ako prenosný časopis ohľadom kníh žánru fantasy), hrám na klavíry a, samozrejme, tvrdnem na nete (zbožnujem pozerať The vampire diaries a Bones). No a som vodnár a vďaka tomu že som, aká som mám oči otvorené a dokážem veriť veciam ktorým iný nie... no a som dosť fylozofická povaha :) :).

A,mimochodom, som team Edward, ale vo filme (knihy mám stokrát radšej ako film) sa mi páči Jacob. Mojou obľúbenou knihou zo série je Nov, ale Zatmenie veľmi nemusím...


A konečne posledná veta na záver. Dopredu sa ospravedlňujem adminom, ktorí budú opravovať moje články za obrovskú horu chýb, som antitalent na gramatiku. No budem sa snažiť polepšiť, aby som vám nerobila vrásky na čele :) :).

Kontakt:

E-mail: leonarda97 (zavináč) azet.sk

Skype: leonarda971

Statistiky:

Moje články: 24

Moje komentáře

Datum registrace: 22. 4. 2011

Poslední přihlášení: 13. 9. 2013, 21:00

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od leacullenfun

Poviedky od leacullenfun
Kapitolové: Tí Praví - rozpísaná, Posol nádeje - rozpísaná
Poezia: Odvrátená strana
Jednorázovky: Dum spiro, spero, Medzi nebom a zemou, medzi mnou a tebou.
Drabble: Bude šťastná, Prvý, nesmelý bozk, Rovnaká otázka, rovnaká odpoveď?

Články:Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!