Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele kiQaCULLEN

kiQaCULLEN

kiQaCULLENPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Kika

Bydliště: Slovensko - Žilina

Věk: 15

O mně: Som proste blázon :D To hovorí za všetko.

Kontakt:

E-mail: kristinka.privoznikova (zavináč) gmail.com

ICQ: 268938446ICQ status

Skype: kikusikone

Facebook: www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=100000241937770

Statistiky:

Moje články: 12

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 5. 2010

Poslední přihlášení: 24. 7. 2013, 23:28

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od kiQaCULLEN

Poviedky od kiQaCULLEN Na pokračovanie: Beauty & The Beast (Píše sa), Spejeřka (Píše sa) Jednorázovky: Deň, kedy sa zrodila láska (Dokončená) Vo svetle mesiaca (Dokončená) Drabble: First meeting (Dokončená) Her lullaby... (Dokončená)

Články:

 

Beauty and the beast - 2. kapitola

Beauty and the beast - 2. kapitolaJe len otázkou času kedy zistia kto som a dostanem na čelo pomyselnú nálepku s nápisom: „To je to dievča, ktorej matku zabili a obesili hneď vedľa ich domu“. KC

 

Beauty and the beast - Prológ + 1. kapitola

Beauty and the beast - Prológ + 1. kapitolaMestečko Forks bolo pred siedmimi rokmi sužované hrôzostrašnými vraždami. Bolo zabitých mnoho ľudí. Ich telá boli nájdené obesené na stromoch - bez akejkoľvek kvapky krvi. Nikdy sa však nenašiel vinník za tieto vraždy a prípad preto ostal nevyriešený. V tej dobe bola medzi obeťami aj matka malej desaťročnej Isabelly Swanovej. Jej otec, Charlie Swan, ju po tejto strašnej udalosti poslal k starým rodičom, pretože už nezvládal jej výchovu. Kvôli okolnostiam sa teraz už sedemnásťročná Isabella vracia do Forks k svojmu otcovi, ktorý sa ani po siedmich rokoch nevzdal nádeje na nájdenie vraha jeho ženy. Bella však nie je jediná, ktorá sa do Forks vracia. Stretáva sa tu s mladým Edwardom Cullenom, ktorý nie je taký ako vyzerá. Edwardovi Bella však silne niekoho pripomína a vraždy zo záhadných okolností začínajú znova. Bella začína mať pocit, že všetko je to kvôli nej a jej návratu do mesta, no nie všetko je tak, ako to vyzerá. Postupne sa začnú odhaľovať desivé tajomstvá, ktoré radšej mali ostať skryté. Dokáže láska prekonať aj tú najväčšiu zradu a bolesť, keď práve ona je všetkému na vine? KC.

 

Sprejařka - 6. kapitola

Sprejařka - 6. kapitolaPo troška dlhšej dobe ďalšia kapitola. V tejto sa dozviete, čo sa Belle stalo a čo urobil Edward. Objavia sa dve nové postavy a to Carlisle a Esme. Dúfame, že sa vám to bude páčiť a zanecháte nejaký ten komentár. Vaše LoWEe & KC

 

Sprejařka - 5. kapitola

Sprejařka - 5. kapitolaĎalšia kapitola. Zistíte, kto sa objavil vedľa Belly. A taktiež sa stane niečo závažné. Viac si budete musieť prečítať. Vaše LoWE & KiQa.

 

Sprejařka - 3. kapitola

Sprejařka - 3. kapitolaPo trocha dlhšej dobe zase ďalšia kapitola. Bellu čaká prvý deň v škole. Spozná pár nových ľudí a zažije menšiu hádku s... To si budete musieť prečítať. Prajeme vám príjemné čítanie. KiQa & LoWE.

 

First meeting

First meetingDrabble (100 slov) o Edwardovi v tom momente, kedy po prvýkrát počul myšlienky malej Ness.

 

Deň, kedy sa zrodila láska - 2. časť

Deň, kedy sa zrodila láska - 2. časťPokračovanie mojej jednorázovky. Snáď sa vám bude páčiť. Bella sa nakoniec predsa len stretne s Edwardom. Ich stretnutie bude... lepšie ako v prvej časti. Prajem príjemné čítanie. Vaša KiQa.

 

Deň, kedy sa zrodila láska - 1. časť

Deň, kedy sa zrodila láska - 1. časťPoviedka o Edwardovi a Bella. Ich stretnutie, ale iné aké poznáme z knihy. V tejto poviedke je Edward len poloupír. Dúfam, že sa vám bude páčiť. Vaša KiQa.

 

Vo svetle mesiaca

Vo svetle mesiacaPoviedka je o Alice a Jasperovi. Ich prvé stretnutie v mojom podaní. Dúfam, že sa vám bude páčiť. Prajem príjemné čítanie. Vaša KiQa.

 

Her lullaby...

Her lullaby...Drabble (100 slov) o Edwardovi v tom momente, keď vymyslel Bellinu uspávanku.

 

Sprejařka - 2. kapitola

Sprejařka - 2. kapitolaTak pokračovanie našej poviedky je tu. S LoWE sme sa dohodli, že každú kapitolu budeme písať obe. Túto kapitolu má na začiatku na svedomí LoWE, a potom pokračujem ja. Táto kapitola sa mi zdá trošku nudná, no ale to poznáte. Stále sa len rozbiehame. Tak a teraz k deju. Bella sa lúči s Reneé a prichádza do Forks. Však hovorím, nič extra, ale v ďalšej kapitole vám to vynahradíme. Prejeme vám príjemné čítanie. KiQa & LoWE.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!