Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele forewertwilight

forewertwilight

forewertwilightPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Mrcha

Věk: 17

O mně: Bella + Edward.
Nesnáším Jacoba.
Caius je sexy!
Vampýrská akademie taky ujde.
Jinak spíš optimista, kterému se nemusíte bát napsat.

Kontakt:

E-mail: forewertwilight (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 133

Moje komentáře

Datum registrace: 27. 1. 2011

Poslední přihlášení: 28. 3. 2015, 19:04

Shrnutí povídek:

 

Povídky od forewertwilight

Povídky od forewertwilight

Kapitolové: Upíří tábor(24. kapitol) ± Gynekolog amatér(21. kapitol) ± Láska vs. nenávist(14. kapitol) ± My a děvky? Nikdy(16. kapitol) ± Rande naslepo (19. kapitol) Soused - píše se, Jednorázovky: Rudá mikina, Na 1. května Drabble: √ Edwarde, kde máš kalhoty? √ Slepec √ Úplněk - upíří strach √ Krásná neznámá √ Bello, jsem sobec √ Edwardův pohled √ Už ji nelíbej, Jakeu √ Odpouštět je boždké, ale já nejsem bůh a proto ti neodpustím √ Renesmé se učí počítat √ Navždy jsem s tebou, Edwarde √  Básnička pro Bellu √ Je mi tě líto, Bello √ Caius and Bella? √ Ty hajzle  Relikvie √ Matka na nic √ Brzy budeme šťastní √ Emmettova slabost I, II, III - SE, III - HE √ Aliciina slabost  První noc Emmett + Rose √ Miku, jsi můj √ Já voják √ Cullenovic básnička √ I za cenu mrtvoly

               

Články:

Dokončeno

Rande naslepo - 1. kapitola

Rande naslepo - 1. kapitolaBella se nechá přemluvit Angelou, aby šla na rande naslepo. Tak učiní a setká se s tajemným Edwardem. Okamžitě se do něj zamiluje, ale... Krásné čtení a prosím komentíky. P.S.: Krásný Valentýn všem.

Dokončeno

Gynekolog amatér - 1. kapitola

Gynekolog amatér - 1. kapitolaTento příběh je o poloupírovi Edwardovi, který pracuje jako gynekolog v nemocnici v Seattlu. Jeho rodina jsou upíři a všichni někoho mají, jenom on ne. Jednou k němu do ordinace přijde vyděšená matka s dcerou Isabellou, která je těhotná. Ona však nechce nikomu říct, jak se to stalo. Poví to Edwardovi? Vyvine se mezi nimi nějaký vztah?

Dokončeno

My a děvky? Nikdy - prolog

My a děvky? Nikdy - prologBella má dvě kamarádky. Alice a Rose. Všechny tři jsou prostitutky. Jednou přijde k Rose zákazník, ale zmlátí ji, tak na něj podá žalobu. Potřebuje ale právníka, tak si sežene vynikajícího jménem Edward Cullen, který má shodou okolností dva nevlastní bratry. Jak to dopadne?

Dokončeno

Láska vs. nenávist - Prolog

Láska vs. nenávist - PrologBella je dcera Ara Volturiho. Edward je syn jeho přítele Carlislea. Oba chtějí, aby se jejich děti vzaly, tak jim domluví svatbu, ale Edward Bellu nesnáší a ona jeho taky. Jak to dopadne? Zvítězí nenávist nebo láska? Tato kapitolovka se terve rozjíždí, ale upřímně myslím, že bude stát za to, tak kdybyste byli tak ochotní a dali jí šanci. Děkuji.

Dokončeno

Upíří tábor - prolog

Upíří tábor - prologEdward je upír, ale zlý, a tak ho Cullenovi pošlou do tábora pro upíry. Edward bude týrán od jiných upírů. Změní se, nebo zůstane nadosmrti zlý? A co když tam potká krásnou upírku Bellu Swanovou, která není tak obyčejná, jak se zdá? To si musíte přečíst a prosím komenty. DěkujiUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!