Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele eivliS

eivliS

eivliSPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Silvie

Bydliště: Brno

Věk: 29

O mně: Miluji Twilight - jaké překvapení.
Miluji lidi.
Miluji zábavu.
Miluji život.

Jednou mi kdosi řekl: "Mám bomba film o upírech." Já na to řekla, že
se na žádné krvárny dívat nebudu. Zkusil to ještě párkrát, až jsem
podlehla, a to doslova. Hned druhý den jsem si objednala celou ságu a
čtyři dny nespala, neuklízela, nevařila, nejedla (a vlastně mé děti
taky ne :-(), jen jsem četla.

Kontakt:

E-mail: silvie.antoninova (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 38

Moje komentáře

Datum registrace: 1. 2. 2012

Poslední přihlášení: 18. 7. 2014, 13:57

Shrnutí povídek:

 

Povídky od eivliS

Povídky od eivliSKapitolové: Nové začátky - dokončené Zapovězená láska - rozepsané
Jednorázové: Exotický Valentýn

Články:

 

Zapovězená láska 17. kapitola + epilog

Zapovězená láska 17. kapitola + epilogZačal jsem se srdeční masáží a umělým dýcháním. Bellin hrudník se vzdouval pod tlakem mého dechu v jejích plících, ale nic víc se nedělo. Srdce nereagovalo. Bylo tiché. Přeji pěkné počtení:-).

 

Zapovězená láska 16. kapitola

Zapovězená láska 16. kapitolaSunula jsem se, podpírána Jessicou k jejímu autu. Mé nohy dělaly to, co chtěla ona a ne já. S úděsem jsem to vše mohla akorát tak sledovat... Přeji pěkné počtení :-).

 

Zapovězená láska 15. kapitola

Zapovězená láska 15. kapitola„Jsem pořád ozbrojený, Jacobe, a ty jsi napadl moji dceru. Její vytržené vlasy ve tvé pěsti jsou toho jasným důkazem. Okamžitě vypadni a doporučuji ti, nechodit mi na oči. A už nikdy se nepřibližuj k Belle, nebo budu nucen podniknout jisté kroky. Doufám, že jsem to řekl dost jasně, Jacobe,“ zaburácel Charlie. Přeji pěkné počtení. :-)

 

Zapovězená láska 14. kapitola

Zapovězená láska 14. kapitola„Za to ty mě bavíš až moc, ty chudinko. Užij si posledních chvilek svého štěstí, než ti ho s největší radostí zničím. Nemáš na mě, vždycky vyhraju,“ usmívala se arogantně Jessica.
„Okamžitě obrať auto a zajeď si k psychiatrovi. Potřebuješ to jako sůl,“ řekla jsem jí, s malinkou stopou hysterie v hlase. V jejích očích bylo něco šíleného a já najednou věděla, že je schopná všeho.

Práskla jsem dveřmi a vydala se dál po silnici. Jessica jela vedle mě a když otevírala okýnko u spolujezdce, slyšela jsem ji smát se. Je to fakt magor.

„Bojíš se, Bello?“

„Ne, nebojím,“ pípla jsem, takže jí to bylo jasné.

„Možná se nebojíš o sebe, ale o Edwarda, že?“

Vytřeštila jsem oči a přirostla jsem k zemi. Ona zastavila a usmála se.

„Nenávidím tě, za to, žes ho dostala jako první, ale o to větší budu mít potěšení z toho, že ti tvoji lásku zase seberu.“

 

Zapovězená láska 13. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Zapovězená láska 13. kapitola„Na co myslíš?“ zeptal se.
„Na to, že na začátečníka jsi sakra dobrý milenec.“

„To víš, rychle se učím a měl jsem tu nejlepší učitelku,“ zasmál se. „Bylo to dokonalé, Bello. Ani ve snu by mě nenapadlo, že to bude takové.“

„Vítej v mém světě,“ popíchla jsem ho a opřela se o lokty, abych se mu mohla dívat do očí.

Přeji pěkné počtení.

 

Zapovězená láska 12. kapitola

Zapovězená láska 12. kapitola„Snad se mi tu nechceš utopit, Karkulko,“ ozval se ten známý, sladký hlas. Za jeho zvukem jsem se otočila a spatřila Edwarda, jak se ležérně opírá o nedaleký strom. „Ne, jen bych se potřebovala zchladit.“ „A tak ses rozhodla následovat mého příkladu,“ usmíval se a pokračoval: „Vykašli se na to, nefunguje to.“ Přeji pěkné počtení.

 

Zapovězená láska 11. kapitola

Zapovězená láska 11. kapitola„V životě jsou chvíle, kdy ti někdo tak strašně chybí, že ho chceš unést do svého snu, abys ho mohl doopravdy obejmout.“ Přeji pěkné počtení. :-D

 

Zapovězená láska 10. kapitola

Zapovězená láska 10. kapitola„Omlouvám se, Bello. Nezlob se, ale stejně jako ty, i já jsem prostě jen sama sebou. Nemusíš se mě bát. Nikoho z nás. Věř mi,“ řekla mi klidným, procítěným hlasem a já jsem se nebála. Byla jsem jen překvapená. Takovéto chování nemůže nikdo očekávat. Před chvílí tu doznívají poslední tóny Vivaldiho díla, které neruší nic jiného, než tahy uhlíku nebo tužky po papíře, a pak se tu někdo mihne nadzvukovou rychlostí. Přeji pěkné počtení.

 

Zapovězená láska 9. kapitola

Zapovězená láska 9. kapitolaPřipadala jsem si jak po houbičkách, když jsem to jednou přepískla a na druhý den mi kamarádka popisovala, jak jsem se nemohla odtrhnout od čtení, velmi poučného a zábavného koberce. Přeji pěkné počtení.

 

Zapovězená láska 8. kapitola

Zapovězená láska 8. kapitolaMusím se přiznat, že mě Bella učarovala. Chtěl jsem jí být nablízku, víc ji poznat, mluvit s ní, dotknout se. Přestaň, Edwarde, napomenul jsem se v duchu. To nesmíš. Bylo by to pro ni nebezpečné, kdyby ses neovládl. Toto mi říkal můj rozum, nebo alespoň jedna jeho část. Ta druhá mě postrkovala blíž k jejímu domu, dveřím, oknu, pokoji, posteli. Dost, Edwarde! Co se to s tebou děje? ozval se zase můj zdravý rozum. Přeji pěkné počtení.

 

Zapovězená láska 7. kapitola

Zapovězená láska 7. kapitola„No, tak se poznáme. Koneckonců se nebudeš svlékat ty přede mnou, ale já před tebou,“ konstatovala. „A že se neznáme? V tom nevidím žádný problém. Poznáme se. Máme na to dost času. Ještě mně musíš říct, jaký byl ten tvůj důvod návratu do Forks. Zavolám ti,“ řekla, objala mě, políbila na tvář a krokem baletky odplula v dál. Stála jsem na ulici, doslova opařeně a s vykuleným výrazem ve tváři, a sledovala záda té zvláštní a velmi živelné bytosti. To bylo opravdu hodně zvláštní, pomyslela jsem si. Ale proč ne. Člověk má přijmout vše, co mu život nabízí. Mohla by to být sranda. Přeji pěkné počtení.

 

Nové začátky 19. kapitola + epilog

Nové začátky 19. kapitola + epilogNevím, proč jsem si přála, aby se naše dítě dostalo na svět díky Edwardovi. Aby to byl on, kdo prokousne plodový obal a pomyslně odstřihne pupeční šňůru. Tu spojnici mezi mnou a miminkem. Přála jsem si, aby to byl on, kdo se první dotkne malé Renesmé, kdo ji pochová a přivítá na svět, pokud to já nebudu moci udělat. Přeji pěkné počtení.

 

Nové začátky 18. kapitola

Nové začátky 18. kapitolaNěco ve mně prasklo, křuplo, a já, ochromená bolestí a křikem, padala k zemi. Edwardovy ruce chytily moji hlavu těsně nad kamenem, o který bych si ji zaručeně rozbila. To mě ale nezajímalo. Přes tu neskutečnou bolest jsem nedokázala myslet na nic jiného, než na svoji malou Renesmé. Přeji pěkné počtení.

 

Zapovězená láska 6. kapitola

Zapovězená láska 6. kapitolaA opravdu jsme to roztočili. Po přivítacím panáku následovaly tři další a dvouhodinový turnaj v biliáru, kombinovaný se šipkami a stolním fotbalem. Jake mě totálně vydrtil a já musela zapít žal. Pivo teklo proudem a další panáková smršť mě srazila k zemi, ale jako statečná holka jsem se hrdinně posbírala a šla Jakea vyzvat na odvetný boj. Dopadlo to stejně, jako prve. Dostala jsem na prdel. Přeji pěkné počtení

 

Zapovězená láska 5. kapitola

Zapovězená láska 5. kapitola„Jsi dost silný a věřím, že bys té dívce neublížil. Musíš se vrátit a nějak se s tím popasovat,“ ukončil a já jsem nasucho polkl pár nepěkných vět, když mi Alice skočila na záda. Zavrčel jsem a ona, s rukama vzhůru, ustupovala směrem k otevřeným dveřím na verandu. Přeji pěkné počtení.

 

Nové začátky 17. kapitola

Nové začátky 17. kapitola„Neboj, mami, nepoblijem se. Že ségra?“ žduchl David loktem do své sestry a pokračoval, „když jsem Edwarda přistihl při tom jeho turbo běhu a Stella Alici, jak zvedla auto, když Emm píchl, bylo nám jasné, že tady něco nehraje. Přeji pěkné počtení.

 

Zapovězená láska 4. kapitola

Zapovězená láska  4. kapitola„Bello! Jsi to ty?“ volal na mě vysoký svalovec, co se ke mně hnal s rozevřenou náručí. Instinktivně jsem couvla. „Ale, Bells, nedělej, že mě nepoznáváš. To bys mi vážně zlomila srdce.“ Přeji pěkné počtení

 

Zapovězená láska 3. kapitola

Zapovězená láska 3. kapitola„Zbláznil ses?“ křičela jsem na něho. „Chceš se utopit, ty magore?! To snad není možný! Pane Bože, kněz se ti tu topí v dešťovce a ty ho necháš!“

Edward tam stál, oči černé, vykulené. Voda z vlasů mu skapávala na teď už dokonale mokrou košili a odhalovala tak jeho bezchybnou hruď. Jen jsem polkla.

„Musím jít,“ zavrčel na mě, otočil se a zmizel v lese. Tak to bylo zvláštní, hodně, pomyslela jsem si.

Přeji pěkné počtení

 

Nové začátky 16. kapitola

Nové začátky 16. kapitolaEdward na mě chvíli nechápavě zíral. Střílel pohledem z mých očí k mému břichu a zpět. Stokrát za minutu. Až se mu najednou zablýsklo v očích a on pochopil. Přeji pěkné počtení.

 

Zapovězená láska 2. kapitola

Zapovězená láska 2. kapitolaKdyž se Edward otočil, zůstala jsem stát na fleku, jako kdyby mě tam přikovali. Pane Bože, ten model, že je kněz? No, to nemyslíš vážně. Na co potřebuješ takové chlapy? Edward zůstal k mému úžasu naprosto nehybný, jen se mi svým zvláštním zlatým pohledem vpíjel do očí. Přeji pěkné počtení.

 

Nové začátky 15. kapitola

Nové začátky 15. kapitola„Celá záříš. Nechceš mi něco říct?“ „Chci, ale až večer,“ napínala jsem ho. „Bello, to mi nedělej. Neumím ti číst mysl a ty mě tak trápíš. Řekni mi to, prosím. Já to do večera nevydržím,“ škemral. „Ne, ne. Musíš to vydržet,“ nedala jsem se. „Doufám, že to bude stát za to,“ zabrblal. „To si buď jistý,“ dodala jsem. Přeji pěkné počtení.

Dokončeno

Zapovězená láska 1. kapitola

Zapovězená láska 1. kapitolaBella je mladá malířka, která po nevydařeném vztahu přijíždí za svým otcem do Forks zapomenout a načerpat novou životní energii a inspiraci ke svým dílům. Neví ale, že životem ve Forks otřásl příchod nového kněze, Edwarda Cullena. Jeho krása a charisma má velký vliv na zvýšení počtu věřících žen a plné lavice kostela. Už od prvního setkání je Belle jasné, že něco není v pořádku, a při jejich prvním pohledu se jí to potvrdí. Ačkoliv se tomu oba brání, něco je k sobě táhne. Je to láska, napětí, nevysvětlená tajemství? Zabrání jim kněžská přísaha ke sblížení a naplnění jejich potlačovaných citů? Jistěže ne. Tento příběh je plný emocí, tajemství, lásky, ale i zášti a nenávisti. Všechny kamarádky totiž nejsou kamarádky a těžce nesou neopětovanou lásku. Jsou schopny všeho, i vydírání. Přeji pěkné počtení.

 

Nové začátky 14. kapitola

Nové začátky 14. kapitola„Já jsem…“ Zazvonění telefonu mě vyrušilo a já jsem nedokončila svoji usvědčující větu. „Alice,“ promluvila jsem. „Bello, právě jsem viděla,“ skočila jsem do jejího šťastného, zvonivého hlasu. „Ne, abys mu to řekla, Alice. Udělám to sama!“ Přeji pěkné počtení.

 

Nové začátky 13. kapitola

Nové začátky 13. kapitolaNejkrásnější milování, nejkrásnější prsten, nejkrásnější a nejbáječnější muž, který chce za ženu jen mě. Miluje mě a já jeho, tak moc, jak ještě nikdy nikdo nikoho nemiloval. No, není to pohádka? Přeji pěkné počtení.

 

Nové začátky 12. kapitola

Nové začátky 12. kapitolaKdyž jsme vzájemně, v náručí, pozorovali východ slunce a Edwardovo tělo jiskřilo v jeho záři, vstal a zahleděl se mi vážně do očí. Vztáhl ke mně ruce a vytáhl mě i s dekou, ve které jsem byla zabalená, do stoje. Zachytila jsem jeho rozmazaný pohyb a už jsem s udiveným výrazem pozorovala, jak přede mě pokleká. Přeji pěkné počtení :-)

 

Nové začátky 11. kapitola

Nové začátky 11. kapitolaAniž bych to chtěla, nebo nad tím přemýšlela, můj mozek dal povel k ústupu a já jsem o krok couvla. Edwardovi spadly ruce podél těla a jeho hlava se sklonila tíhou smutku. Nechtěla jsem mu tím gestem ublížit, ale mé tělo reagovalo samo. Přeji pěkné počtení. :-)

 

Nové začátky 10. kapitola

Nové začátky 10. kapitolaVčerejšek je historie. Zítřek tajemství. Dnešek, přítomnost je dar. Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná! Přeji pěkné počtení.

 

Nové začátky 9. kapitola

Nové začátky 9. kapitolaVzala jsem si časopis a náhodně ho otevřela. Upoutal mě článek o odpuštění, stálo v něm: Odpuštění sobě i ostatním nás osvobozuje od minulosti. Odpuštění je odpovědí téměř na všechno. Když máme v životě nějaký zádrhel, obyčejně to znamená, že je třeba někomu odpustit. Pokud volně neplyneme životem, zpravidla jsme ulpěli na nějakém okamžiku v minulosti. Může to být lítost, smutek, ublížení, strach nebo vina, stud, hněv či odpor, někdy dokonce i touha po pomstě. To vše pramení z neschopnosti a neochoty odpustit, odpoutat se od minulosti a žít přítomností. Odpovědí na jakékoli léčení je vždy láska. A cestou k lásce je vždy odpuštění. Dobře, pochopila jsem. Už toho trápení bylo dost, odpustím Edwardovi, ale pomsty se nevzdám. Přeji pěkné počtení.

 

Nové začátky 8. kapitola

Nové začátky 8. kapitolaOsmá kapitola je tu s pohledem Edwarda. No jo, pěkně si to chlapec podělal. Však mu to dají i ostatní členové rodiny pořádně pocítit. Přeji pěkné počtení.

 

Nové začátky 7. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Nové začátky 7. kapitolaZrovna jsem si pěnila vlasy šamponem, když se mě dotkla ledová ruka. Málem jsem vyletěla z kůže, jak jsem se lekla. Ale pak jsem už na nic nemyslela a zatáhla Edwarda k sobě pod sprchu. Oblečený, neoblečený, je mi to jedno. Chci ho, teď a tady.

Sedmá kapitola je plná adrenalinu, toto jen malá část. Přeji pěkné počtení

 

Nové začátky 6. kapitola

Nové začátky 6. kapitolaJak bude vypadat Bellino první setkání s celou Edwardovou rodinou? To se dočtete v šesté kapitole. Přeji pěkné počtení.

 

Nové začátky 5. kapitola

Nové začátky 5. kapitolaPátá kapitola zachycuje Bellu v ne zrovna dobré náladě. Tuší, že se něco děje, a také se na to Edwarda hodlá zeptat. Vylže se z toho, nebo jí poví pravdu? Jak se bude jejich vztah vyvíjet? Prozradím jen, že se bude vyvíjet! Přeji pěkné počtení.

 

Exotický Valentýn

Exotický ValentýnEdward a Bella. Valentýn v Africe. Co z toho asi bude, když se k nim přidá i Emmett s Rose?

„Ty mě vážně chceš vzít do Afriky? Na Valentýna? Mezi všechny ty lvy, tygry a hrochy? Víš, že jednomu člověku hroch ukousl nohu?“

Přeji pěkné počtení.

 

Nové začátky 4. kapitola

Nové začátky 4. kapitolaVe čtvrté kapitole se dočtete, jak probíhala Bellina a Edwardova první schůzka z jeho pohledu. A co se pak vlastně stalo? Políbili se? Přeji pěkné počtení a děkuji za komentáře.

 

Nové začátky 3. kapitola

Nové začátky 3. kapitolaVe třetí kapitole se dozvíte, jak probíhalo setkání Edwarda a Belliných dětí, ale hlavně se dočtete víc o Bellině minulosti. Přeji pěkné počtení.

 

Nové začátky 2. kapitola

Nové začátky 2. kapitolaA je tu další kapitola. Nad čím Edward přemýšlí, jak se zachová? A co Bella, bude jeho náklonnost opětovat? Přeji pěkné počtení.

Dokončeno

Nové začátky 1. kapitola

Nové začátky 1. kapitolaCo kdyby byla Bella šťastně rozvedená, měla dvě děti a přijela do Forks začít nový život a splnit si svůj sen? Je to má prvotina, tak prosím o komenty. A WhiteTie, moc ti děkuji.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!