Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele arabek

Charlie and Ash


arabek

Práva: ověřený přispěvatel

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 21

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 1. 2011

Poslední přihlášení: 22. 8. 2015, 00:51

Shrnutí povídek:

 

Povídky od arábek

Povídky od arábekKeep running...

Články:

 

Poslední přání před věčností...

Poslední přání před věčností...Něco mi vnuklo nápad, který jsem prostě nemohla nechat odejít, ale na jednorázovku se zdál moc krátký... Stejně jsem se nejprve musela vyléčit ze své posedlosti Alecem Volturim... No nic, zpět k tématu. Volturiovi jsou upíři, kteří nestrpí nic - tudíž i poloupíři jsou podle nich za hranicí zákona, a chvíle, kdy má dojít jen k mírnému pokecu se okamžitě změní na krvavý masakr, kde ze strany Cullenů dojde k ohromným ztrátám. Bella nic netuší a jediná přežije... A před milosrdnou smrtí má jedno jediné přání... Hodně chutě do čtení přeje Arabia. (100 slov)

 

Alecova družka - 2. kapitola

Alecova družka - 2. kapitola„Isabello,“ ozvalo se kdesi tiše v lese a já se zděšeně odtrhla od toho mrtvého zvířete, co už mi stejně žádnou úlevu od bolesti v krku neposkytovalo. Pohledem jsem začala kroužit po mém blízkém okolí, ale nikde jsem nic neviděla a nebyla jsem schopna ani nic zaslechnout, či ucítit nějaký zápach.

Pomalu se rozjíždíme, ale nečekejte, že se všechno vyvine tak jednoduše... Arábek. :)

 

Alecova družka - prolog + 1. kapitola

Alecova družka - prolog + 1. kapitola

Naděje umírá poslední, ale je tomu tak vždy? Jsou chvíle, kdy pochybujeme...

Vzpomínky se vrací? Někdy bychom to ale nechtěli...

A co to pospolu má co dělat?

Bella, Volterra a nelítostný Aro. Všechno je stejné, ale zároveň jiné, jelikož se počítá s jedním - se smrtí. Jenže špetka naděje přeci jen zahoří... A co s tím mají co dělat rudé oči? A budou provázet Bellu i po přeměně? Pěkné čtení přeje Arabia.

 

Let´s dance! - 3. kapitola

Let´s dance! - 3. kapitolaNetradiční pohled Andy a tradiční pohled Edwarda. Jedna hádka, jeden tác, co je na prach a jedno uvědomění. Přeji příjemné čtení - Arabia.

 

Kletba rodu Este - 1. kapitola

Kletba rodu Este - 1. kapitolaPo dlouhé době je napsána další kapitola na přání forewertwilight. V tomto díle se podíváme za novou postavou - Aliciou, která nám ještě bude v celém příběhu hrát důležitou roli. A pak samozřejmě Bella. Pěkné čtení vám přeje Arabia. :)

 

Let´s dance! - 2. kapitola

Let´s dance! - 2. kapitolaBella, která není tak dobrou studentkou, nýbrž záškolačkou, Edward, který konečně pozná význam slova nadržený a školní chodba, která tomu všemu bude muset nečinně přihlížet. Přeji příjemné čtení - Arabia.

 

Dolor In Mea Cor

Dolor In Mea CorJak ošemetné téma, jak ohrané verše, ale přeci... Přejměte si to po svém. Možná pokus o jisté pocity s nadsázkou či dopis povzbudivý, ale všechno to spojuje jedno slovo - Leah. Sam opustil Leah, Sam miluje Emily, Leah to bolí... moc to bolí... Arabia

 

Let´s dance! - 1. kapitola

Let´s dance! - 1. kapitolaDlouho jsem uvažovala, zda zrealizovat svůj nápad, nebo se na něj jednoduše vykašlat. Nakonec však zvítězila zvědavost nad vaší reakcí a dlouhé úvahy byly zpečetěny jedním krátkým článkem... A o co se konkrétněji jedná? Isabella Marie Swanová a její sestry jsou poloupírky, dcery Esmé. Jejich život se zdá dokonalý a toto tvrzení není daleko od pravdy, jelikož mají všechno - slávu, peníze, bohatství - ale na druhou stranu svoji vlastní uzavřenou komunitu. A všechno se změní příchodem upírů - Cullenů. A v tu chvíli se zbortí hradba krásného života a nastává krutá realita... To jest moje nová povídka plná ironie, lásky, slz, humoru, alkoholu a cigaret. Vaše Arabia.

 

Kletba rodu Este - prolog

Kletba rodu Este - prologAhoj, vítám Vás u své nové povídky. Stará Volterra se stala mým novým koníčkem, proto jsem se rozhodla napsat další povídku. Isabella, Edward... dvě nejdůležitější postavy. Později se dozvíme více podrobností. Jak to může dopadnout, když bojuje láska? A jak to dopadne, když se odkryje jedno skryté tajemství? V této kapitolce nás čeká spousta utrpení, důvody... a vlastně vysvětlení, o čem celá povídka bude. Na konci máme jedno vřelé poděkování. Váš Arábek

 

Smrtelný pohled

Smrtelný pohledAlice je člověk a otěhotněla s Jasperem. Po porodu a přeměně se však něco stane. Jak to jistě vyplívá z názvu, nic dobrého to nebude. To přečtěte si tento dvěstě slovný drabble... Váš Arábek

 

Smrt vody a ohně

Smrt vody a ohněBáseň na téma Bella a Edward. Celé je to trošku komplikovaně, ale Bella si sáhne na život. Jak to dopadne?

 

Nobody´s perfect

Nobody´s perfectBella a Edward. Edward ji opouští v lese. Jenže co když Bella nebyla tak slabá? Co odpoví? A co Edward? Dozvíte se v tomto drabblu (100 slov).

 

Chvíle před smrtí

Chvíle před smrtíBella po odchodu Edwarda? Nikoliv. Bella ano, ale Alec. Co když on neměl zájem? Jak se Bells cítí? Je to něco k povídce I love you, Volterra. Jsou to pocity Belly, ale dnes v lepší poezii...

 

Nezkrotná - 3. kapitola

Nezkrotná - 3. kapitolaBella a její problémy. Šla do sálu diskutovat s Arem. Jenže, co když se dizkuse zvrtne? Co se stane Felixovi? A jak bude Bella reagovat na gardu? Omlouvám se administrátorům za nespisovná slova. Opravdu je mi to líto, ale Bella je už taková...

 

Noční návštěvník

Noční návštěvníkJednou v noci nepřijde do Bellina pokoje Edward, ale nikdo jiný. Co na to Bells? Drabble o 300 slovech...

 

Přivlastnit si anděla

Přivlastnit si andělaBella je po přeměně. Nemá štít a žije po boku Edwarda. On ji miluje, ale ona? Ne, miluje jiného. Koho? Dozvíte se, pokud otevřete článek. Drabble (100 slov)

 

Smrt z lásky

Smrt z láskyAhoj, jsem tu s další poezií. Dnes takové trošku nenaťuknuté téma. Ples. Bella žádala Edwarda o přeměnu. Co když jí vyhověl? Předem upozorňuji, pokud jste veselí, nedoporučuji číst... Krátké!

 

Navždy moje

Navždy mojeNetuším, jak mne to napadlo, ale je tady můj první pokus o poezii. Název? Neřešte. Inteligence došla a já nemám nápady. Ale zpět k tématu. Často ohrávané téma, jak Bella jde zachránit Edwarda, ale dnes to dopadne jinak. Co když se Belle dostane do srdce někdo jiný? A co když on ji také miluje? Dlouhá poezie jenom pro vás...

 

Střípky zlomeného srdce

Střípky zlomeného srdceJak se Alec cítí, když dostanou Volturiovi pozvání na svatbu? Co si myslí? Drabble o 100 slovech. Můj první a zatím poslední pokus...

 

Nezkrotná - 1. kapitola

Nezkrotná - 1. kapitolaJe tady první kapitola Nezkrotné. Bella se vydala na lov. Jak to dopadne? A kdo všechno bude její obětí? To se dozvíte v této kapitolce. Jinak, lidi, píšu tuto povídku s uživatelkou IsabellaMarieLilyVolturi. Původně to byla moje povídka, ale nechtělo se mi to psát. :DUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!