Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele angbella

angbella

Práva: přispěvatel

Kontakt:

E-mail: angbella (zavináč) stmivani.eu

Statistiky:

Moje články: 47

Moje komentáře

Datum registrace: 30. 4. 2009

Poslední přihlášení: 31. 10. 2012, 18:17

Shrnutí povídek:

 

Povídky od angbella

:)

Články:

 

Nadržené štěně

Nadržené štěněJe to dost, hm, asi úlet :D. Mám to v počítači snad půl roku, ale zveřejnit takovou kravinu? Na to jsem neměla odvahu. dneska mám dobrou náladu, takže to zkusím. Komentujte! Je to PARODIE ve verších - Tw, NM, Ec i BD z pohledu ne jen trochu sexuálně zaměřeného Jacoba. Ale v podstatě je to naprosto slušné :oP.

 

Inside out 1/2

Inside out 1/2Bella je ještě silnější a méně sobecká, než jakou ji známe ze Stmívání. Děj je někdy mezi Stmíváním a Novým měsícem.
Bella si je jistá, že pro ni upíří život není správný a rozhodne se Edwardovi přikázat, aby ji opustil. Samozřejmě ji to bolí.
PS: Inside out, v překladu něco jako Naruby - kvůli ději.
Toto je jen první část, chystám ještě jednu nebo dvě.

 

Mít lásku...

Mít lásku...Je to básnička z pohledu Edwarda v době, kdy Bella ještě nebyla (a ještě hooodně dlouho nebude) na světě ;o) .
ANGB♥

 

Lásko, nevěř legendám

Lásko, nevěř legendámTohle je jednorázovka pro všechny a hlavně pro ty, co mají rádi Leah a přáli by jí šťastný konec. K povídce mě inspirovala jedna povídka, u které už si bohužel nevzpomenu na název. Ale varování pro ty, co čekají Bellu a Edwarda - o těch tam není ani zmínka. JO a taky si uvědomuji, že jsem četla nějaké povídky, ve kterých byl pohřeb Belly, tak se omlouvám, jestli vám to bude připadat hodně podobné, protože povídek už je strašně moc.

 

Victoria není vítězství. Je to prohra a prokletí.

Victoria není vítězství. Je to prohra a prokletí.Po Rose a Jasperovi je to další moje básnička/životní příběh. Je to vlastně takové volné pokračování básničky " Jedna zbloudilá duše Magdaléna" . Tohle je životní příběh Victorie. Zkuste se na ni podívat jinak, než jako na hromadu mrtvého hnusu. Básnička je napsaná z jejího pohledu. A je to jen takový můj výmysl, ale ti kdo četli Jednu zbloudilou duši Magdalénu, ví, že ten upír je Demetri. angbella x-) PLS, PLS, PLS komenty!!!!!!!!!!!!!!!

 

Vůně růží

Vůně růžíkrátká básnička s nečekaným koncem a dovětkem... PROSÍM O JAKÉKOLIV KOMENTY a je to jen takové jednoduché - žádná hluboká myšlenka :-)

 

Jedna ztracená duše

 

Konec války ve mně

 

Pohádka krutého života Rosalie HaleUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!