Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele angbella

angbella

Práva: přispěvatel

Kontakt:

E-mail: angbella (zavináč) stmivani.eu

Statistiky:

Moje články: 47

Moje komentáře

Datum registrace: 30. 4. 2009

Poslední přihlášení: 31. 10. 2012, 18:17

Shrnutí povídek:

 

Povídky od angbella

:)

Články:

 

Bloody trip 2.

 

Bloody trip 1.

Bloody trip 1.Už se blíží, nejde zastavit. Pohroma, která má jméno, ale nikdo jej neslyšel.
Moje nová kapitolovka. Bude se v ní střídat dění u Cullenových a u hlavní hrdinky... než se střetnou. Bývala to puberťačka těžce závislá na drogách, po přeměně v upíra se stala naprosto závislou na lidské krvi, zabíjí mnohem víc než ostatní upíři.
První kapitola je jen krátká, ale další bude doufám brzy, protože mě tento příběh opravdu baví. :)Snad se bude líbit. :)

 

Weather in my soul: Něco jako epilog

Weather in my soul: Něco jako epilogC

 

Weather in my soul 25.

Weather in my soul 25.Poslední kapitola. Počítám ještě s epilogem, ale tohle je prostě poslední kapitola. Divné na tom je, že celou povídku píšu v minulém čase, ale poslední kapitolu jsem napsala v čase přítomném. Nese název Odtržení, protože se Bella bude muset odtrhnout od někoho nebo něčeho důležitého.

 

Weather in my soul 24.

Weather in my soul 24.Je po jarních prázdninách, já jsem zpátky a přináším Vám neobvykle praštěnou kapitolu. Snad doopravdy předposlední. Tak si ji užijte!
angb!

 

Nadržené štěně

Nadržené štěněJe to dost, hm, asi úlet :D. Mám to v počítači snad půl roku, ale zveřejnit takovou kravinu? Na to jsem neměla odvahu. dneska mám dobrou náladu, takže to zkusím. Komentujte! Je to PARODIE ve verších - Tw, NM, Ec i BD z pohledu ne jen trochu sexuálně zaměřeného Jacoba. Ale v podstatě je to naprosto slušné :oP.

 

Weather in my soul 23

Weather in my soul 23Jejda, omlovám se za tu délku, ale škola a to všechno a říkala jsem si, že je pořád lepší dát sem něco, než nic.
Za ten sarkasmus se také omlouvám, ale prostě se mi tam chtěl dát. Jinak, Bella nazývá Ara raději upírem, než jménem, protože se jí dosti protiví. To je tak vše. angb

 

Inside out 1/2

Inside out 1/2Bella je ještě silnější a méně sobecká, než jakou ji známe ze Stmívání. Děj je někdy mezi Stmíváním a Novým měsícem.
Bella si je jistá, že pro ni upíří život není správný a rozhodne se Edwardovi přikázat, aby ji opustil. Samozřejmě ji to bolí.
PS: Inside out, v překladu něco jako Naruby - kvůli ději.
Toto je jen první část, chystám ještě jednu nebo dvě.

 

Weather in my soul 22.

Weather in my soul 22.No, po dlouhé době je tu jedna z posledních kapitolek. Asi už to nikdo nečte, ale povídku chci dopsat a uzavřít. Text písničky nemá s kapitolou nic společného. kapitola se jmenuje "Chladící upíři".
KDYBY někdo přece jen četl, tak pls ohodnoťte ;)
angb

 

Weather in my soul 21.

Weather in my soul 21.omlouvám se, ale neměla jsem čas a pak jsem se na to třikrát vykašlala, snad se bude líbit :).

 

Třináctka

Tento film už asi většina z vás viděla, ale já jsem ho shlédla teprve dneska a musím říct, že je to teda něco. Nikki v něm nejen hraje, ale spolu s Catherine Hardwicke napsala scénář (podle jejího života). Film reřírovala Catherine Hardwicke (a je to podle mě jedna z jejích nejlepších prací, lepší než Twilight) a dál tam ve vedlejší roli můžeme vidět třeba Vanessu Hudgens.

 

Weather in my soul 20.

Weather in my soul 20.Řekla jsem si, že bych měla další kapiolu vložit ještě letos. Tak ji tu máte. Jinak, pomalu se blížíme ke konci, ještě tak dvě tři kapitolky a epilog.

 

Ukázky z českého průvodce Novým měsícem

Ukázky z českého průvodce Novým měsícemUkázky z českého průvodce Novým měsícem a nějaké odkazy :).

 

Weather in my soul 19.

Weather in my soul 19.Další kapitola. Doufám, že to budete brát spíš jako dáreček k Vánocům, než nemilé překvapení ;) . Omlouvám se, že je to tak pozdě, ale byla jsem týden mimo republiku a pak mi do psaní vlzly další rodinné záležitosti včetně vynášení odpadků a zdobení stromečku. Užijte si to!
Vaše ♥angb♥!

 

Mít lásku...

Mít lásku...Je to básnička z pohledu Edwarda v době, kdy Bella ještě nebyla (a ještě hooodně dlouho nebude) na světě ;o) .
ANGB♥

 

Weather in my soul 18.

Weather in my soul 18.Další kapitolka, snad vám udělám radost. Není moc dlouhá a je taková průměrná, ale hezké čtení :) . ♥angb♥

 

Weather in my soul 17

Weather in my soul 17další praštěná kapitolka :D

 

Weather in my soul 16

Weather in my soul 16Už radši nebudu nic moc dlouhého psát, protože vím, jak hrozná jsem. Takže stručně, je tu po více než měsíci další dílek, já doufám, že aspoň pár lidí si na tuhle kapitolovku ještě vzpomene a já budu zatím přemýšlet, jestli místo nicku "angbella" zvolím "želva" , nebo něco podobnýho, protže ty kapitoly...to je opravdu rychlost!

 

Lásko, nevěř legendám

Lásko, nevěř legendámTohle je jednorázovka pro všechny a hlavně pro ty, co mají rádi Leah a přáli by jí šťastný konec. K povídce mě inspirovala jedna povídka, u které už si bohužel nevzpomenu na název. Ale varování pro ty, co čekají Bellu a Edwarda - o těch tam není ani zmínka. JO a taky si uvědomuji, že jsem četla nějaké povídky, ve kterých byl pohřeb Belly, tak se omlouvám, jestli vám to bude připadat hodně podobné, protože povídek už je strašně moc.

 

Nový photoshoot Ashley Greene

Nový photoshoot Ashley Greene Ashley nafotila nějaké snímky pro časopis "In style", sluší jí to jako vždycky ;)
- bohužel přináším jenom pár obrázků...
vaše angbella

NEWS

NM soundtrack ke stáhnutí

NM soundtrack ke stáhnutíProtože jsem tady ten článek ještě neviděla, tak ho sem dávám. Soundtrack k Nm je hotový. Teda ne ten instrumentální. V tomto článku najdete seznam a odkaz na stažení. Snad tam nemám chyby.

 

Weather in my soul 15

Weather in my soul 15Konečně další díl. Takový nudný, nic se tam nestane. Taková oddechovka. :)

 

Weather in my soul 14

Weather in my soul 14Přináším vám další kapitolu. Máte, co jste chtěly. Na začátku jsem využila kousek ze svojí básničky "Věř mi, chci pro tebe žít". Už asi nemám co dodat. Pa x*

 

Taylor Swift a Taylor Lautner - New Movie

Taylor Swift a Taylor Lautner - New MovieTaylor Lautner natáčí nový film s Taylor Swift s názvem Valentine´s day. V článku jsou dvě videa. První je fanmade s fotkama z natáčení a druhé je z natáčení. Osobně nevím, jestli se na ten film vůbec někdy v budoucnu podívám, protože Taylor Swift zrovna nemusím a Taylora už taky moc ne. Tak posuďte sami.

 

Weather in my soul 13

Weather in my soul 13Další kapitola. Chtěla jsem, aby se v ní už setkala s Edwardem, ale já se prostě neumím udržet na uzdě a pořád všechno popisuju. Kapitolka se jmenuje "Trýzně se nezbavíš" a je v ní prolito až moc slz. Tak se nelekněte. Psala jsem jí u písničky Aerosmith - I Don't Wanna Miss a Thing. Trochu zastaralé - no vím to. A KOMENTY, KOMENTY, KOMENTY!

 

Weather in my soul 12

Weather in my soul 12Hm. Tak teď mě asi zavraždíte. Počítala jsem s tím, když jsem psala tuhle kepitolku s názvem "Tanyo, To NE!!". Pořád jste chtěly E+B a já vám dávám E+...někdo jiný. Hezké počtení a hodně kritiky. A pokuste se tu "akci" přežít. Vaše angb 8D

 

Weather in my soul 11

Weather in my soul 11Další kapitola má název " Mobily fungujou...nečekaně" , který se ale vysvětlí až na konci .Je kratší, ale doufám, že ve vás vzbudí naděje. Pěkné čtení a komentíky! Vaše angbie ;-P

 

Weather in my soul 10

Weather in my soul 10Další kapitola nese název vzpomínky a realita. Je to spíš oddechovka. Skoro celá se skládá jen z Belliných myšlenek.

 

Wather in my soul 9

Wather in my soul 9Další kapitolka. Omluvte pls sprotá slova. A KOMENTÍKY, POKUD CHCETE POKRAČOVÁNÍ! DALŠÍ DÍL BUDE V ZÁVISLOSTI NA KOMENTECH!! angbella

 

Weather in my soul 8

Weather in my soul 8Nezlobte se na mě, ale využila jsem Bellin sarkasmus a na koci použila úryvek textu z jedné písničky. Ehm, hodně populární xD Taky se omlovám, že je viditelně kratší, ale mačkala jsem ji ze sebe v neděli večer. Jinak vás moc prosím o pomoc. Takže, kam byste chtěli, aby Edward s Bellou jel? Měla už jsem to namyšlené, ale pak jsem zjistila, že je to nelogické a že ten nápad budu moct využít až později. takže prosím, protože jsem si výjmečně našla víc času na psaní a pak jsem zjistila, že nemůžu psát, protože na to místo, co jsem myslela jet nemůžou a nevím vůbec kam mají jet a tak nemůžu pokračovat. Pls pište, jinak to zas pozastavím. jsem strašná, alo pomoc pls, pls, pls! vaše angbella

 

Weather in my soul 7

Weather in my soul 7Dobře. Gabriell, dokopala jsi mě k další kapitole. Učitelka mě zítra v klavíru nejmíň zabije, protože jsem necvičila celý víkend. Ale překonala jsem se. Užijte si to.

 

Victoria není vítězství. Je to prohra a prokletí.

Victoria není vítězství. Je to prohra a prokletí.Po Rose a Jasperovi je to další moje básnička/životní příběh. Je to vlastně takové volné pokračování básničky " Jedna zbloudilá duše Magdaléna" . Tohle je životní příběh Victorie. Zkuste se na ni podívat jinak, než jako na hromadu mrtvého hnusu. Básnička je napsaná z jejího pohledu. A je to jen takový můj výmysl, ale ti kdo četli Jednu zbloudilou duši Magdalénu, ví, že ten upír je Demetri. angbella x-) PLS, PLS, PLS komenty!!!!!!!!!!!!!!!

 

Weather in my soul 6

Weather in my soul 6Dalí díl mé kapitolovky. Nejsou tam tentokrát žádný velký city. Spíš je to jednodošší. Omlouvám se za spoždění a za hovorové výrazy - ale ty jsou tam schválně páč se nemůžou mezi sebou bavit spisovně. VAROVÁNÍ!:nedoporučuji číst roztleskávačkám a fanatickým zastáncům Team Jacob x-) angbella

 

Faleše spřízněných duší 1

Faleše spřízněných duší 1První kapitola k mé druhé povídce. Odehrává se v nejčastěji omýlaném tématu- tedy Bella pár měsíců po odchodu Edwarda. V této kapitole jí Jake naznačí svou náklonnost a dál už si to přečtěte...

 

Renesmeeina písnička

Renesmeeina písničkaTak tady je video co jsem našla na youtube. Je od Briana Criana. Nevím, jestli je oficiální, ale mě se líbí, i když né nijak závratně. Ta samá skladba je v článku ve dvou verzích. Ta první je jen jednoduchá melodie zjevně nahraná na samohrajce, ale ta druhá je barvitější díky úpravám a je moc pěkná. Taky nevím, jestli už tady není. Kdyžtak mi to napište do komentů. Třetí video je skladba od nevím koho a je to !NEOFICIÁLNÍ! ukolébavka Nessie.

 

Weather in my soul 5

Weather in my soul 5další kapitolka. Myslím, že se mi nakonec přece jen celkem povedla. pls o komentáře.

 

Vůně růží

Vůně růžíkrátká básnička s nečekaným koncem a dovětkem... PROSÍM O JAKÉKOLIV KOMENTY a je to jen takové jednoduché - žádná hluboká myšlenka :-)

 

Weather in my soul 4

Weather in my soul 4Další kapitolka. Protože jsem byla naštvaná tak jsem ji rozpůlila a z druhé půlky udělala další kapitolku. Myslím, že tahle není moc dobrá, ale což. Posuďte sami ;-)

 

Weather in my soul 2

 

Weather in my soul 3

Weather in my soul 3Tak třetí kapča je na světě...

Dokončeno

Weather in my soul 1

 

Změny v čase Alice

 

Jedna ztracená duše

 

Konec války ve mně

 

Malý škleb

Malý šklebNo, našla jsem jeden takový ujetý obrázek Roba a Kris a ještě jsem ho tady neviděla. Tak se kukněte;-P. TEN OBRÁZEK JE AŽ VEVNITŘ (tenhle to není)

 

Pohádka krutého života Rosalie HaleUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!