Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele adio

adio

adioPráva: přispěvatel

Věk: 15

O mně: Jsem 15-ti letá seběvědomá holka, která si jde za svým. Mám ráda svoje kamarády, rodinu a svýho miláčka ♥ Nikomu nemažu med kolem huby a jsem vždycky upřímná.
Dokážu vyšťourat věci dávno zapomenuté a vždycky dostanu, co chci. Nemám ráda namyšlené městské fifleny, které kolem mě projdou s našpulenou pusou a pohrdavým výrazem. Dřív jsem tím docela trpěla, když jsem se přistěhovala do města z malý vesnice, ale teď už jsem se naučila se tomu jenom smát :-)
Kamarádi mi říkají, že jsem jejich sluníčko, který jim pokaždý zvedne náladu. Mám ráda zábavu, diskotéky, pití... zkrátka jsem taková divoká holka, kterou zkrotí jen ten můj jedinej ♥

Kontakt:

E-mail: adio (zavináč) stmivani.eu

Statistiky:

Moje články: 7

Moje komentáře

Datum registrace: 3. 12. 2009

Poslední přihlášení: 21. 7. 2014, 19:44

Shrnutí povídek:

 

Povídky od adio

Povídky od adioAnorexie

Články:

 

Anorexie - 3. kapitola

Anorexie - 3. kapitolaPo dlouhé době jsem se rozhodla s touto povídkou pokračovat. Musím říct, že asi hlavně díky osobním zkušenostem jsem nabrala inspiraci a alespoň už budu vědět, o čem budu psát. :)

 

Divoška - 1

Divoška - 1První kapitolka nové povídky. Bella má odjakživa problémy s nadpřirozenými bytostmi, ale snaží se to nevnímat a žít normální život. Je hezká, oblíbená, ale to vůbec nemění nic na tom, že ji čekají krušné časy...

 

Když nemůžeš snít...

Tak se mi zase jednou něco zdálo. Prosím pěkně o přečtení a koment, jestli má vůbec cenu pokračovat. K ději: Edward od Belly odešel. Ta to psichycky nevydržela a podřezala se. Jaké to bude mít následky?

 

Anorexie - 2. Kapitola

Anorexie - 2. KapitolaUvědomuju si, že je tahle kapitola krátká, hodně krátká, ale je dost důležitá a nic víc tam připsat nemůžu. Sorráč za ten konec :D Pro kačikačku: Už se na mě nezlob! Prosím! *špulí pusinku* ale tamta kapitola, kterou jsem sem dala minule, byla fakt děsná, takže není divu, že jsem jí smazala! Nelíbila se mě ani ostatním! A myslím, že vás touhle kapitolkou potěším... *píská si a usmívá se*

 

Anorexie - 1. Kapitola

Anorexie - 1. KapitolaPřicházim s povídkou Anorexie. Bella je tlustá dívka, kterou nikdo nemá rád. Ráda by zhubla, ale její váha je ochrana. Kvůli čemu se takto chrání a proč? Rozhodne se zhubnout? A nepřežene to trošičku? To se dozvíte, když si přečtete mojí povídku :-)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!