Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele ZdeLla

ZdeLla

Práva: ověřený přispěvatel

Bydliště: Cheb

Věk: 14

Kontakt:

E-mail: lala.zdenicka (zavináč) seznam.cz

ICQ: 479727209ICQ status

Skype: -

Statistiky:

Moje články: 152

Moje komentáře

Datum registrace: 22. 8. 2009

Poslední přihlášení: 17. 9. 2020, 09:50

Shrnutí povídek:

 

Povídky od ZdeLla

Povídky od ZdeLlaKAPITOLOVÉ: Jak dál?!(pozastavená), Jiná Bella!(dokončená), Nevzdám se!(dokončená), Dance is my life!(rozepsaná), Nejtajnější sen, rozepsaná JEDNORÁZOVKY: Šťastný konec, Slibuju! , Promiň, Poslední setkání, Sbohem Bello!, Zemřel žalem

Články:

 

Nikdy více! 9. kapitola

Nikdy více! 9. kapitolaUž nikdy nebude nic jako dřív a Carlisle i Bella stojí před největší životní výzvou.

 

Nikdy více! 8. kapitola

Nikdy více! 8. kapitolaDalší kapitola je tady a doufám, že se bude líbit. Budu ráda, když v komentářích zanecháte krátký komentář.

 

Nikdy více! 7. kapitola

Nikdy více! 7. kapitolaDalší kapitolo je tady! Jak to dopadne mezi Carlislem a Bellou? Příjemné počtení.

 

Nikdy více! 6. kapitola

Nikdy více! 6. kapitolaPo dlouhé době opět další kapitola této povídky.

Bella! Všichni ji známe, ale co když Edward není takový, jak jsme si všichni mysleli? Jak bude reagovat Bella na to, že není hlavním důvodem jeho bytí? Co rodina?

 

Poslové smrti 1. kapitola

Poslové smrti 1. kapitolaJe tu další kapitola. Setkání Edwarda a Belly. Kdy bude další kapitola záleží jen na komentářích, díky.

 

Poslové smrti - Prolog

Poslové smrti - PrologJe tu nová povídka z trochu jiného soudku. Bella zabíjí, Edward také. Za jakým účelem a co je k tomu dohnalo? Příjemné počtení a prosím o komentíky, jestli má vůbec cenu pokračovat.

 

Nejtajnější sen 30. kapitola

Nejtajnější sen 30. kapitolaJe tu další kapitolka, trochu delší než obvykle, tak doufám, že to oceníte malým komentářem. ;) Bella se konečně dostane do Volterry.

 

Nikdy více! 5. kapitola

Nikdy více! 5. kapitolaKapitolka je trošku delší než obvykle, takže doufám, že mi za odměnu necháte pod ní komentář. Náhlý zvrat a Belliny splašené myšlenky plné paniky. Příjemné počtení. :)

 

Nejtajnější sen 29. kapitola

Nejtajnější sen 29. kapitolaTrošičku delší kapitola než obvykle, takže doufám, že ji oceníte krátkým komentářem. Neuvěřitelně mě to žene dál a budu vám za každý moc vděčná. Cesta do Itálie a Belliny pocity. To je obsahem dnešní kapitoly. Plánuji v brzké době konec této povídky a vidím to tak na 5 kapitol. Přeji příjemné počtení. :)

 

Nikdy více 4. kapitola

Nikdy více 4. kapitolaDalší kapitola je tu. Snažím se co nejrychleji psát a doufám, že to oceníte malým komentářem, který mě neskonale potěší. Bella a rodina v nákupním centru. Co se bude dít? Dočtete se níže. ;)

 

Nejtajnější sen! 28. kapitola

Nejtajnější sen! 28. kapitolaDalší kapitolka je tu - celkem brzo, že? Doufám, že to oceníte komentářem. ;) Opět pohled z obou stran. Bellin i Carlislea. Kapitola je trochu oddechová, ale příště už snad něco málo bude dít. Děkuji za každý komentář.

 

Nejtajnější sen 27. kapitola

Nejtajnější sen 27. kapitolaCo Belle nabídne Smith? Přijme? Další kapitolka je na světě a já pevně doufám, že se vám bude líbit.

 

Nikdy více! 3. kapitola

Nikdy více! 3. kapitolaDalší kapitola je na světě. Trvalo mi to trochu déle, jelikož píšu více k povídce Nejtajnější sen. Budu moc ráda, když mi zanecháte komentář. Díky. :) Bella bude hned po probuzení překvapena, kým?

 

Nejtajnější sen 26. kapitola

Nejtajnější sen 26. kapitolaLehká večeře v nočním McDonaldu se spoustou vzpomínání. Bude se dít něco nového? Je pan Smith tím, za koho ho Bella považuje? Budu moc vděčná za každý komentář, který pod článkem zanecháte. :) Děkuju, ZdeLla.

 

Nejtajnější sen 25. kapitola

Nejtajnější sen 25. kapitolaDalší kapitola je tu. Tentokrát s věnováním Eleanor a dalším věrným čtenářům, kteří se i přes mou dlouhou absenci stále vracejí k mým povídkám. Děkuji mnohokrát. Kapitola bude celkem oddechová, přeju příjemné počtení. :)

 

Nejtajnější sen 24. kapitola

Další kapitolka asi po roce a pevně doufám, že se vám bude líbit. Oddechová, nenáročná kapitola na rozjezd. Budu moc ráda, když zanecháte svůj komentář.

 

Nikdy více! 2. kapitola

Nikdy více! 2. kapitolaDalší kapitola. Všichni půjdou na lov, ale Edward jí to neřekl. Proč? S kým Bella zůstane doma? Pěkné počtení. :)

 

Nikdy více! 1. kapitola

Nikdy více! 1. kapitolaPo skoro roce a půl jsem se rozhodla napsat další povídku. Tato první kapitola vám asi moc o nadcházejícím ději neřekne, ale můžu prozradit, že nic nebude tak, jak jsme všichni zvyklí. Buďte prosím shovívaví, dlouhou dobu jsem nepsala. :D Přeji příjemné počtení.

 

Nejtajnější sen 23. kapitola

Nejtajnější sen 23. kapitolaDalší kapitolka je na světě. V minulé kapitole Bella v ordinaci uviděla někoho... Koho, to se dozvíte v této kapitolce.:)

 

Nejtajnější sen 22. kapitola

Nejtajnější sen 22. kapitolaDalší kapitolka. Trošku delší, ale ne o moc. Doufám, že se vám všem bude líbit. :) Bella se v tomto díle potká s někým, koho by tady nikdy nečekala.

 

Nejtajnější sen 21. kapitola

Nejtajnější sen 21. kapitolaDalší kapitolka trochu depresivní. Uvidíme, co se stalo za příhodu Belle.:) Ano! Trvalo mi asi půl roku, než jsem dopsala další kapitolku, ale co jiného říci, než: Ach, ta láska.:) Kimberly: Díky za to, že jsi na mě nezapomněla! Dneska jsem se koukala po asi měsíci na stmivani.eu a hned, jak jsem viděla tvé neodbytné komentáře, musela jsem napsat další kapitolku. Kdyby všichni byli tak oddaní jako ty. Díky moc, tahle kapitola je věnovaná jen a jen tobě.:)

 

Nejtajnější sen 20. kapitola

Nejtajnější sen 20. kapitolaPo nekonečně dlouhé době mi sundali sádru a já konečně můžu dopsat další kapitolku. Myslím, že to ještě není poslední kapitolka, ale nechávám trochu prostoru k fantazírování. :) Přeju příjemné počtení. :) Kapitolka je o setkání Carlislea, Belly a Edwarda. Uvidíme, jak to bude probíhat... :)

 

Nejtajnější sen 19. kapitola

Nejtajnější sen 19. kapitolaDalší kapitolka po pěti pracovních dnech. Dostala jsem se sem k PC až ted, jelikož škola mě dohání a uhání. Kapitolka je celkem oddechová, ale příští kapitolka bude z pohledu jednoho člena rodiny, uvidím, koho si vyberu. =) Příjemné počtení... =)

 

Nejtajnější sen 18. kapitola

Nejtajnější sen 18. kapitolaPo pár dnech další kapitolka. Tahle je trochu odlehčovací, ale přesto všechno doufám, že se vám bude líbit. Děkuji za tolik komentářů, které jste mi u předešlé kapitolky zanechali. Ani jsem nedoufala, že se dožiju takového úspěchu. Díky moc a pokračujte v psaní dalších kometíků. =) Díky, ZdeLla.

 

Nejtajnější sen 17. kapitola

Nejtajnější sen 17. kapitolaDalší kapitolka. Kdo se objeví u Belly a jak to bude probíhat? =)

 

Nejtajnější sen 16. kapitola

Nejtajnější sen 16. kapitolaDalší kapitola, ve které se dozvíte, kam Bella pojede.

 

Nejtajnější sen 15. kapitola

Nejtajnější sen 15. kapitolaDalší přelomová kapitolka. Doufám, že se vám bude líbit a prosím o co nejvíc komentářů. Díky.

 

Dance is my life! 2 - 4. kapitola

Dance is my life! 2 - 4. kapitolaPo nekonečně dlouhé době je tu další kapitola, ve které se Edward dozví, kde Bella je. Doufám, že se vám bude líbit a patříčně si ji užijete.=)

 

Nejtajnější sen 14. kapitola

Nejtajnější sen 14. kapitolaDalší trochu zmatená kapitola. Uvidíme jak to všechno dopadne. :)

 

Nejtajnější sen 13. kapitola

Nejtajnější sen 13. kapitolaDalší kapitolka. V téhle se Carlisle setká s Bellou. Jak to bude probíhat a co se stane, si musíte přečíst sami.

 

Nejtajnější sen 12. kapitola

Nejtajnější sen 12. kapitolaPo dlouhé době nová kapitolka. Převratná kapitola v ději celé povídky, kdy se Bella probudí z krásného snu do reality.

 

Nejtajnější sen 11. kapitola

Nejtajnější sen 11. kapitolaPo dlouhé době další kapitolka. Doufám, že se vám bude líbit, i když vím, že nebude. V příští kapitole napíšu něco, co se vám absolutně nebude líbit, ale snad mi to odpustíte... =) Díky za komentáře, které doufám zanecháte pro potěšení. =) ZdeLla

 

Nejtajnější sen 10. kapitola

Nejtajnější sen 10. kapitolaDalší kapitolka tentokrát z pohledu Edwarda. Doufám, že se vám bude líbit. Prosím o komentíky, strašně mě povzbuzují k dalšímu psaní.

 

Nejtajnější sen 9. kapitola

Nejtajnější sen 9. kapitolaDalší kapitolka, která se vám bude snad líbit. =)

 

Nejtajnější sen 8. kapitola

Nejtajnější sen 8. kapitolaTakže další kapitolka. Řekla jsem sice, že bude až ve středu, jenže na poprvé jsem slíbila po víkendu a tak je tu.=) Doufám, že se bude líbit.=) ZdeLla

 

Nejtajnější sen 7. kapitola

Nejtajnější sen 7. kapitolaDalší kapitolka po dlouhé době, doufám, že se vám bude líbit a přidáte komentík... =) Díky.

 

Nejtajnější sen 6. kapitola

Nejtajnější sen 6. kapitolaNová kapitola. Po dlouhé době. Doufám, že se vám bude líbit, i když je tak krátký. Díky za komenty.

 

Nejtajnější sen 5. kapitola

Nejtajnější sen 5. kapitolaDalší kapitolka po 10000 letech.=D Je to poslední kapitolka, tak...=) Možná budete trochu ztracení, ale to se pak vysvětlí=)

 

Nejtajnější sen 4. kapitola

Nejtajnější sen 4. kapitolaDalší kapitolka. Nevím jestli se vám bude líbit, ale moc prosím o komentáře. Díky ZdeLla...=)

 

Nejtajnější sen 3. kapitola

Nejtajnější sen 3. kapitolaTuto kapitolu věnuju mým nejlepším kamarádkám=) Barušce a Šárince. Miluju vás d*vky=D Doufám, že se vám dnešní kapitola bude líbit. Bella jede s Carlislem k němu domů, uvíme co se stane...=)

 

Nejtajnější sen 2. kapitola

Nejtajnější sen 2. kapitolaDalší kapitolka věnované jedné z mých nejlepších kamarádek. Martince=) Doufám, že se vám i jí bude tahle kapitolka líbit. bellu už propuuštějí z nemocnice, tak uvidíte, jestli všechno půjde tak, jak má...=)

 

Nejtajnější sen 1. kapitola

Nejtajnější sen 1. kapitolaMoje nová povídka je o Belle, ale není to jak si určitě všichni myslíte. Žádný Edward+Bella. Jak už je u mě zvykem, tak se Bella dá dohromady s někým jiným, ale o tom, kdo to bude se teprve dočte, když budete chtít. P.S.: zanechte komentíky pro povzbuzení do dalšího psaní=)

 

Dance is my life! 2 - 3. kapitola

Dance is my life! 2 - 3. kapitolaDalší kapitolka. Jestli se divíte, že jsem nedopsala to s tou prodavačkou tak se nebojte, na to ještě snad přijde=)

 

Dance is my life! 2 - 2. kapitola

Dance is my life! 2 - 2. kapitolaDalší kapitolka. Doufám, že se vám bude líbit.=)

 

Dance is my life! 2 - 1. kapitola

Dance is my life! 2 - 1. kapitolaDalší dílek. Omlouvám se, že mi to trvalo tak dlouho, ale totálně mě opustila múza, takže jsem nevěděla jak dál atd... Celá tato část bude z pohledu Edwarda, tak si to užijte.=)

 

Dance is my life! 20. kapitola

Dance is my life! 20. kapitolaDalší kapitolka a taky konec 1. části... Menší překvápko =)

 

Dance is my life! 19. kapitola

Dance is my life! 19. kapitolaTrochu oživlý dílek a příští bude ještě víc. Strašně moc prosím o komentíky. Díky ZdeLla=)

 

Dance is my life! 18. kapitola

Dance is my life! 18. kapitolaDalší kapitolka. Doufám, že se bude líbit, teď jsou takové oddychové, ale zanedlouho to bude trochu akčnější=)

 

Dance is my life! 17. kapitola

Dance is my life! 17. kapitolaDalší kapitolka je tu=) Prosím o komentíky...=)

 

Dance is my life! 15. kapitola

Dance is my life! 15. kapitolaDalší dílek. Jak jsem řekla, nějak mě popadlo psaní...=)

 

Dance is my life! 16. kapitola

Dance is my life! 16. kapitolaDalší kapitolka. Doufám, že mě odměníte za takovou dávku kapitolek komentíky=)

 

Dance is my life! 14. kapitola

Dance is my life! 14. kapitolaDalší dílek. Už jsem na to příšla. Hurá=) Pokusím se dneska napsat ještě jeden dílek a ten mě múza přímo pohltila, takže to bude doufám velký nával psaní=) Díky za kometáře a prosím moc o další. Strašně moc mě to těší, ani nevíte jak. Díky ZdeLla..=)

 

Dance is my life! 13. kapitola

Dance is my life! 13. kapitolaDalší dílek. Omlouvám se za to, že je tak krátký, ale nějak mě opustila múza. Nevím, jak mám dál vyvinout děj, takže si dám pauzičku, ale pokusím se napsat co nejdříve, ještě tenhle víkend, další dílek. Díky za pochopení. ZdeLla=)

 

Dance is my life! 12. kapitola

Dance is my life! 12. kapitolaDalší dílek =) Je trochu smutnější. Rozhodla jsem se teď psát z Edwardova pohledu pár dílků, ale ještě si nejsem jistá.

 

Dance is my life! 11. kapitola

Dance is my life! 11. kapitolaDalší kapitolka je tu! JE krátká, protože jsem jí psala ve spěchu a opravdu netuším, kdy bude další dílek, takže prosím budte trpěliví. Díky=)

 

Nevzdám se! 30. kapitola - No happy ending

Nevzdám se! 30. kapitola - No happy endingTo je konec. Poslední kapitolak všeho. Doufám, že vám tahle povídka aspon trochu líbila a zanechte poslední kometík k téhle povídce=)

 

Dance is my life! 10. kapitola

Dance is my life! 10. kapitolaDalší kapitolka. Je trochu narychlo, ale ujde to. Doufám, zase, že se vám bude líbit a nezapoměnte nechat komentík, díky. =)

 

Nevzdám se! 29. kapitola - No happy ending

Nevzdám se! 29. kapitola - No happy endingDalší kapitolka špatného konce. Neměla jsem na to moc času, ale snažila jsem se. Doufám, že se vám bude líbit...=)

 

Dance is my life! 9. kapitola

Dance is my life! 9. kapitolaDalší kapitolka, dneska jsem se fakt snažila a dva dílky za sebou to je výkon, tak doufám, že mě odměníte pořádnou dávkou komentářů=)

 

Dance is my life! 8. kapitola

Dance is my life! 8. kapitolaDalší kapitolka, jelikož je zítra vízo, tak budu mít zabavenýho notebooka, takže nevím, jak budu přidávat, ale pokusím se. Slibuju. Doufám, že se vám bude líbit tahle kapitolka. Přeji přijemné počtení a prosím jako vždycky moc o komentíky.=)

 

Nevzdám se! 30. kapitola - Happy end

Nevzdám se! 30. kapitola - Happy endA JE KONEC... Doufám, že se vám moje povídka líbila a nezanevřete na ní. Mám pro vás malé překvápko. Tohle byla jen první část. Nechce se mi s touhle povídkou končit, takže jsem se rozhodla pro druhou část. Co v ní bude vám ještě nřeknu, nechte se překvapit...=)

 

Dance is my life! 7. kapitola

Dance is my life! 7. kapitolaDalší kapitolka. Byla narychlo, takže nic moc, ale stejnak doufám, že se vám bude líbit...=) Jo a prosím zanechte kometář=)

 

Nevzdám se! 29. Kapitola - Happy end

Nevzdám se! 29. Kapitola - Happy endJak jsem slíbila... Další díleček. Chci jí dneska dokončit, ale není to jistý. Doufám, že se vám bude líbit...=)

 

Nevzdám se! 28. kapitola - Happy end

Nevzdám se! 28. kapitola - Happy enddneska taková sladárnička. Ale to bude až dokonce, protože jste chtěli Happy end. Doufám, že se vám to bude líbit, ale moc prosím o komentíky. Díky ZdeLla=)

 

Dance is my life! 6. kapitola

Dance is my life! 6. kapitolaOmlouvám se, že povídky přibývají tak pomalu, ale škola mě uhání. Znáte to. Je před vysvědčením a tak se snažim dotáhnou aspon některé známky... Doufám, že mi to prominete a vychutnáte si tohle počteníčko. Přeju příjemné počtení a prosím zanechte pro potěšení svůj komentář... =)

 

Nevzdám se! 28. kapitola - No happy ending

Nevzdám se! 28. kapitola - No happy endingTakže další smutný dílek. Uvodíme co Bella ted vyvede. Doufám, že se vám bude kapitolka líbit...

 

Nevzdám se! 27. kapitola- No happy ending

Nevzdám se! 27. kapitola- No happy endingŽádný štastná konec. Trochu povolím uzdu své fantazii, takže jestli vám přijdou další dílky torchu nesmyslné tak se omluvám, ale fantazie nemá hranic=) Doufám, že se vám budou budoucí dílky líbit. Prosím komentíky. Díky=)

 

Dance is my life! 5. kapitola

Dance is my life! 5. kapitolaDalší kapitolka po dlouhé době. Mám ted dost práce s dokončením NS, ale budu se snažit, dneska zasednu ke compu a budu jen a jen psát. Prosím komentíky=) Tady je ta písnička: http://www.youtube.com/watch?v=vbK5qmHRNyM

 

Nevzdám se! 27. kapitola-Happy end!

Nevzdám se! 27. kapitola-Happy end!další kapitolka. Tak tady je první část happy endu. Dufám, že se vám bude líbit. Je to trošku sladárna, ale chtěli jste happy end. Prosím komentíky. Díky=)

 

Dance is my life! 4. kapitola

Dance is my life! 4. kapitolaPo dlouhé době další kapitolka. Možná dneska napíšu ještě jednu, ale to byste mě museli přesvědčit komentíka. Ne dělám si srandu. Budu se snažit co nejrychleji napsat další kapču.

 

Nevzdám se! 26. kapitola

Nevzdám se! 26. kapitolaDalší kapitolka po dlouhé době. Vůbec jsem neměla náladu a hlavně škola mi v poslední době dosti znepříjemnuje žovit, takže se omlouvám za tak pozdní přidání. Budu se snažit co nejvíce psát a ještě o víkendu tuhle povídku dokončit. Nevím, jestli mám dát HAPPY END nebo ne. Podle mého názoru bych ho tam nedávala, protože happy endy jsou moc rozšířené. a nebo udělám dva konec. Napište mi prosím, at se mám podle čeho rozhodnou. Mně osobně by se líbil Not Happy end... Co vám??? Prosím komentíky=)

 

Dance is my life! 3. kapitola

Dance is my life! 3. kapitolaDalší kapitolaka. Já pevně doufám, že se vám to líbí, jelikož by mě to velice potěšilo. Prosím komentíkčky...=) Charlie ted překvapí a možná to trochu nepochopíte, ale v pozdějších dílech se to vysvětlí.:)

 

Dance is my life! 2. kapitola

Dance is my life! 2. kapitolaDalší kapitolka. Bella si najde už teď v letadle novýho kamaráda. A co její sen. O kom byl? Přeji příjemné počtení.

 

Nevzdám se! 25. kapitola

Nevzdám se! 25. kapitolaDalší kapitolka. Doufám, že se budelíbit.

 

Jiná Bella! 30. kapitola

Jiná Bella! 30. kapitolaPoslední kapitolka. Doufám, že nejste zklamaní.

 

Jiná Bella! 29. kapitola

Jiná Bella! 29. kapitolaDalší kapitolka. Charlie a Aro.

 

Jiná Bella! 28. kapitola

Jiná Bella! 28. kapitolaDalší kapitolka. Setkání s Jacobem.

 

Dance is my life! 1. kapitola

 Dance is my life! 1. kapitolaTahle povídka je věnovaná mojí fakt dobrý kamarádce, která ze všeho nejradši tancuje hip hop. Doufám, že se vám bude líbit.

 

Jiná Bella! 27. kapitola

Jiná Bella! 27. kapitolaDalší kapitolka. Bellin a Edwardům utěk z Voltery... Doufám ,že se vám to bude líbit. Díky.

 

Nevzdám se! 24. kapitola

Nevzdám se! 24. kapitolaDalši kapitolka.

 

Jiná Bella! 26. kapitola

Jiná Bella! 26. kapitolaDalší. Prosím strašně moc o komentíky. Díky.

 

Nevzdám se! 23. kapitola

Nevzdám se! 23. kapitolazase jednou taková oddechovka. přesto doufám, že se vám bude líbit.

 

Jiná Bella! 25. kapitola

Jiná Bella! 25. kapitolaVidím, že to zase jednou po dlouhý době někdo čte a chtěla bych vás poprosit o komentíky. Když jsem viděla ty u předchozích kapitol hodně mě navnadili a tak ted píšu za jeden den druhou kapitolku. Prosím další. Čím víc jich bude, tím víc jich budu psát. Díky...

 

Nevzdám se! 22. kapitola

Nevzdám se! 22. kapitolaDoufám, že se vám tenhle dílek bude líbit. je trochu smutnější. Prosím komentíky. Díky moc všem, kteří to čtou.

 

Jiná Bella! 24. kapitola

Jiná Bella! 24. kapitolaDalší kapitolka. Moc díky i těm pár málo jednicům, kteří tuhle povídku čtou. Díky. Prosím komentíky...

 

Jiná Bella! 23. kapitola

Jiná Bella! 23. kapitolaDalší kapitolka. Doufám, že se vám bude líbit.

 

Nevzdám se! 21. kapitola

Nevzdám se! 21. kapitolaDalší kapitola je tu. Doufám, že se vám bude líbit. Padl tu návrh na 2 konce a já o tom silně uvažuju. Přemýšlím, jestli neudělat jeden konec BE a nebo druhý konec BA. Asi to tak udělám, ale dílky bidou přibývat pomaleji, s tím doufám počítáte.

 

Jiná Bella! 22. kapitola

Jiná Bella! 22. kapitolaDalší dílek...Je to trochu uspěchaný, ale nenapadlo mě co tam dát, jelikož všechno se bude odehrávat až ted, ale doufám, že se vám to bude líbit. Kometáře prosím.

 

Nevzdám se! 20. kapitola

Nevzdám se! 20. kapitolaDalší kapitola. Jak vidím, tak od té doby co jsem si dala na krátkou chvilku pauzu tak už to skoro nikdo nečte, ale já psát nepřestanu. Dělám to jen pro těch pár "věrných".

 

Nevzdám se! 19. kapitola

Nevzdám se! 19. kapitolaDalší díleček. Řekla jsem, že vám to vynahradím a snažím se... Prosím moc o komentíky. Díky.

 

Jiná Bella! 21. kapitola

Jiná Bella! 21. kapitolaDalší kapitolka. Já vím trvalo mi to docela dlouho než jsem dostala nějaký nápad, ale ted už vim a budu se snažit to dohnat. Doufám, že vás tím nápadem nezklamu. Další kapitolka. Prosím komentáře, kritiku...

 

Nevzdám se! 18. kapitola

Nevzdám se! 18. kapitolaMoc se omlouvám všem, za to, že jste museli tak dlouho čekat, ale budu se snažit vám to vynahradit. Je tady další kapitolka. Doufám, že se vám bude líbit.

 

Zemřel žalem

Zemřel žalemDlouhou jsem nenapsala nějakou jednorázovku a tak je tady. Doufám, že se vám bude líbit a prosím zanechte alespon malý komentář. Je o dívce, která se rozhodne ukončit svůj život a o chlapci, který se jí v tom snaží zabránit, ale marně.

 

Nevzdám se! 17. kapitola

Nevzdám se! 17. kapitolaDalší kapitolka. Bella a Charlie.

 

Nevzdám se! 16. kapitola

Nevzdám se! 16. kapitolaDalší kapitola.

 

Jiná Bella! 20. kapitola

Jiná Bella! 20. kapitola20. kapitola. Nikdy bych si nepomaslela, že se moje povídky budou někomu líbit, takže díky moc za podporu. Vidim to tak do tý 50. kapitolky, ale ještě to není jistý.

 

Nevzdám se! 15. kapitola

Nevzdám se! 15. kapitolaDalší díleček. Bella se konečně setká s Cullenovýma. Jak na to bude reagovat Aro?

 

Jiná Bella! 19. kapitola

Jiná Bella! 19. kapitolaKonečně Bellina přeměna.

 

Nevzdám se! 14. kapitola

Nevzdám se! 14. kapitolaDalší kapitolkaa. Je taková oddychová, ale pak už to bude lepší...:D

 

Jiná Bella! 18. kapitola

Jiná Bella! 18. kapitolaDalší kapitolka. Nevím co sem mám psát, ale doufám, že se vám bude líbit.

 

Jiná Bella! 17. kapitola

Jiná Bella! 17. kapitolaTrochu kratší. Psala jsem jí o hodině IVT, ale vynahradím vám to.

 

Nevzdám se! 13. kapitola

Nevzdám se! 13. kapitolaDalší kapitolka.

 

Nevzdám se! 12. kapitola

Nevzdám se! 12. kapitolaDalší kapitolka. Z Belly je už konečně upír.

 

Jiná Bella! 16. kapitola

Jiná Bella! 16. kapitolaJe to moje první povídka z pohledu někoho jiného než Belly... Tak budte schovívaví.

 

Nevzdám se! 11. kapitola

Nevzdám se! 11. kapitolaTrošku delší... Pro Sandru :)

 

Nevzdám se! 10. kapitola

Nevzdám se! 10. kapitolaDalší kapitolak, nákupy.

 

Jiná Bella! 15. kapitola

Jiná Bella! 15. kapitolaA další.

 

Jiná Bella! 14. kapitola

Jiná Bella! 14. kapitolaDalší kapitolka. Nevím, kdy přidám další.

 

Nevzdám se! 9. kapitola

Nevzdám se! 9. kapitolaDalší kapča.

 

Nevzdám se! 8. kapitola

Nevzdám se! 8. kapitolaBella a Aro se už dokonale sblížili. Nakonec, posudte sami.

 

Jiná Bella! 13. kapitola

Jiná Bella! 13. kapitolaDalší kapitolka. Bella s Edwardem budou mít nepříjemnou návštěvu.

 

Nevzdám se! 7. kapitola

Nevzdám se! 7. kapitolaBellin trapas.

 

Jiná Bella! 12. kapitola

Jiná Bella! 12. kapitolaDalší dílek. Pevně doufám, že se vám bude líbit.

 

Nevzdám se! 6. kapitola

Nevzdám se! 6. kapitolaDoufám ,že se vám bude líbit. Bella se zase o trochu sblíží s Arem. Uvidíme, jestli z toho bude něco víc.

 

Jiná Bella! 11. kapitola

Jiná Bella! 11. kapitolaDoufám, že se vám bude líbit. Uvidíme, jestli Bella bude upír nebo ne.

 

Jiná Bella! 10. kapitola

Jiná Bella! 10. kapitolaDalší kapitolka. Omlouvám se. Docela dlouho jsem nepřidala další dílek, ale musela jsem se učit a jela jsem na New moon do Plzně, takže jsem to vůbec nestíhala. Ale doufám, že tenhle dílek se vám bude líbit.

 

Nevzdám se! 5. kapitola

Nevzdám se! 5. kapitolaDalší kapitolka je tu. Možná se vám nebude líbit, jak se bude příběh vyvíjet později, ale komu ano, tomu díky. ZdeLla.

 

Jiná Bella! 9. kapitola

Jiná Bella! 9. kapitolaDalší kapitolka. Moc prosím komenty. Díky

 

Nevzdám se! 4. kapitola

Nevzdám se! 4. kapitolaProsím komentáře, jestli mám pokračovat. Vůbec nemám inspiraci a snahu, takže nevím jestli to dopíšu. Musíte mě přesvědčit. Díky. ZdeLla

 

Jiná Bella! 8. kapitola

Jiná Bella! 8. kapitolaDalší kapitola. Prosím komentíky... Díky

 

Jiná Bella! 7. kapitola

Jiná Bella! 7. kapitolaTahle kapitola je o Bellině SKORO smrti. Kdo jí však zachrání, to si musíte přečíst... Moc díky za komenty. Jen tak dál:)

 

Jiná Bella! 6. kapitola

Jiná Bella! 6. kapitolaProsím za tohle mě neukamenujte. Díky za komentáře, jen tak dál. Hrozně mě povzbuzujou. Díky. ZdeLla:O)

 

Nevzdám se! 3. kapitola

Nevzdám se! 3. kapitolaProsím komentíky, jestli mám pokračovat. Díky ZdeLla.

 

Jiná Bella! 5. kapitola

Jiná Bella! 5. kapitolaDalší kapitola. Prosím komentíky, jestli mám pokračovat...

 

Jak dál?! 5. kapitola

Jak dál?! 5. kapitolaTrochu oddechová kapitola. Prosím komentáře, jestli mám pokračovat...

 

Jiná Bella! 4. kapitola

Jiná Bella! 4. kapitolaDalší kapitolka. Belon první školní den ve Forks. Prosím komentíky, díky.

 

Nevzdám se! 2. kapitola

Nevzdám se! 2. kapitolaDalší kapitola. Nebudu se tady rozepisovat, když si to můžete přečíst. Takže pěkné počtení. Snad se vám to bude líbit. Komentáře prosím...

 

Nevzdám se! 1. kapitola

Nevzdám se! 1. kapitolaBella je smutná z Edwardova odchodu, a tak se rozhodne ukončit svůj život. Ale jestli přežije, nebo ne. To už si musíte přečíst...

 

Jiná Bella! 3. kapitola

Jiná Bella! 3. kapitolaPokráčko! Možná se Bella s Edwardem sblíží, možná ne...

 

Jak dál?! 4. kapitola

Jak dál?! 4. kapitolaTahle kapitola je o tom, že Jacob už ví, Edwardovo i Bellino tajemství. Jak se to bude vyvíjet dál, to už si musíte přečíst sami...

 

Sbohem Bello!

Sbohem Bello!Povídka je o Belle po odchodu Edwarda. Belle se narodí holčička. Když se jde projít na svojí louku, čeká jí nepříjemné překvapení Jasper. Nemohl nikdy překousnout, že nedostal Bellu k svačice a tak si ted jde vynahradit.

 

Jiná Bella! 2. kapitola

Jiná Bella! 2. kapitolaDalší kapitola! Doufám, že se vám bude líbit. Bella začíná pomalu Edwarda nenávidět a to se znají teprve pár hodin. Co se stane si budete muset přečíst...

 

Jiná Bella!

Jiná Bella!Tahle povídka je uplně jiná než normální Stmívání. Bella je uplně jiná. Blond vlasy, krásné tělo, které neskrývá, namyšlenost... Jestli se potká s Edwardem to si musíte přečíst sami...

 

Jak dál?! 3. kapitola

Jak dál?! 3. kapitolaA je tu další díleček! Bella jde s Jacobem na rande, jak to dopadne a co se stane si budete muset přečíst!

 

Promiň

PromiňTahle jednorázovka je samozřejmě bez happy endu. Edward a Bella rozhodně nebudou páreček. Jediné co z nich bude je lovec a kořist...

 

Slibuju!

Slibuju!Tahle jednorázovka je o setkání Belly s Edwardem. Bella se chce zabít, jelikož bez Edwarda nechce žít, ale kdo jí v tom zabríní a jestli vůbec?

 

Poslední setkání

Poslední setkáníTahle jednorázko vzešla z mé špatné nálady, takže doufám, že nečekáte žádný šťatný konec. Bella a Edward rozhodně nezůstanou spolu...

 

Jak dál?! 2. kapitola

Jak dál?! 2. kapitolaDruhá kapitolka je tu... Doufám, že se vám bude líbit a myslím, že budete celkem překvapení.

 

Jak dál?! 1. kapitola

Jak dál?! 1. kapitolaTahle povídka je o Edwardovi a Belle. Jak jinak? Moc jim to neklape a Bella potká ve škole někoho, kdo jí změní celý dosavadní život vzhůru nohama.

 

Štastný konec

Štastný konecJe to moje první povídky tak mě prosím neukamenujte. Jak jinak je o Bella a Edwardovi. Edward si myslí potom co jí opustil, že se Bella zabila, ale není tomu tak.



Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz



...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!