Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Wejusss

Wejusss

WejusssPráva: ověřený přispěvatel

Věk: 17

O mně: "Živým sa snívaním." (Steven Spielberg)

Kontakt:

E-mail: stanka16761 (zavináč) azet.sk

Statistiky:

Moje články: 37

Moje komentáře

Datum registrace: 16. 2. 2010

Poslední přihlášení: 14. 9. 2013, 16:51

Shrnutí povídek:

 

Povídky od wejusss

Povídky od wejusssKapitolové:
Krvavá nevesta (rozpísaná)
Posadnutá (rozpísaná)
Čas je dôležitý, Edward (pozastavená)
Nič také ako láska neexistuje (pozastavená)
Bloody Angel (dokončená)
Anjelské krídla (nápad)

Články:

 

Posadnutá - 3. kapitola

Posadnutá - 3. kapitolaBella sa sťahuje do Forks so svojimi súrodencami a po prvýkrát sa stretáva s Edwardom. Ako to bude vyzerať, to sa nechajte prekvapiť. Prajem príjemné čítanie, vaša Wejusss. :)

 

Krvavá nevesta - 5. kapitola

Krvavá nevesta - 5. kapitolaKapitola písaná z pohľadu Edwarda. Ako sa zatvári, keď začuje Bell, čo si o tom bude myslieť? A ako skomplikuje jeho život?

Príjemné čítanie. Wejusss

 

Krvavá nevesta - 4. kapitola

Krvavá nevesta - 4. kapitolaĎalšia kapitola písaná z pohľadu Belly. Ako zvláda uväznenie medzi mŕtvymi a živými? Koho stretne a čo sa stane, keď zistí, ako umrela? Prajem príjemné čítanie. Wejusss

 

Krvavá nevesta - 3. kapitola

Krvavá nevesta - 3. kapitola„Takže to si bol ty. Ty si to urobil. Zhodil si ma k zemi. Vieš, že to bolelo?!“ vyčítala som mu. Tresla som do neho, no on akoby bol hluchý aj slepý. Pokrútila som hlavou a zodvihla sa. „Vaša hra ma už poriadne vytáča...

Akú hru to s našou Bellou všetci hrajú? Teda, je to naozaj len hlúpa hra, z ktorej sa preberie? Nechajte sa prekvapiť. Prajem príjemné čítanie. Wejusss

 

Krvavá nevesta - 2. kapitola

Krvavá nevesta - 2. kapitolaEdwardov návrat ku Cullenovcom. A jeho šokujúce zistenie. Prajem príjemné čítanie, Wejusss.

 

Krvavá nevesta - Prológ + 1. kapitola

Krvavá nevesta - Prológ + 1. kapitolaEdward je mladý upír, ktorý nenávidí zvieraciu krv, a tak sa búri proti Carlisleovi. Bez svedomia zabíja zlodejov, drogových dílerov aj vrahov. Ale to len do okamihu, kým raz v starej zaprášenej izbe nenájde dievča oblečené v svadobných šatách. Jej krv mu vonia ako ešte žiadna a on sa neovládne. Jej krvi sa však ani nedotkne. Isabelle sa zastavuje srdce v okamihu tvrdého pádu na podlahu. A čo ostáva Edwardovi – skryť jej telo čo najďalej od seba a porazenecky sa vrátiť ku Carlisleovi. Lenže čo ak začne Isabellu po čase vídavať? Je to len jeho prelud, svedomie, alebo ide o čosi mystickejšie?

„Ublížil som jej. Spoznal ju a potom sa do nej zamiloval. A teraz viem, že s ňou už byť nikdy nemôžem..."

 

Čas je dôležitý, Edward - 5. Edward

Čas je dôležitý, Edward - 5. Edward„Ustúp, inak ti ublížim,“ zavrčala som znovu. Ani sa len nepohol, namiesto toho mi ešte viac zaclonil dvere. Neváhala som. Chytila som ho za ruku a prehodila cez celú triedu. Zvalil niekoľko lavíc, keď skončil na zemi. No dlho na nej nezostal. Takú rýchlu odvetu som nečakala...

Za všetky komentáre vopred ďakujem a prajem príjemné čítanie. :)

 

Posadnutá - 2. kapitola

Posadnutá - 2. kapitolaVolám sa Isabella. Isabella Tamie Hale. Do svojho nového života som sa prebrala pred mesiacom uprostred lesa na hraniciach medzi Kanadou a Aljaškou. Nespomínam si, kým som bola, ani odkiaľ pochádzam. Môj stvoriteľ - Jasper - hovorí, že je to pri premene normálne. Pri premene na upíra. Pretože to som. Krvilačný upír. Ani živý, ani mŕtvy...

 

Čas je dôležitý, Edward - 4. Novorodený

Čas je dôležitý, Edward - 4. Novorodený„Nepotrebuješ pomoc?“
Vlkolak zdvihol hlavu, uchechtol sa a jediným rýchlym pohybom odtrhol novorodenému hlavu, ktorá mi pristála pri nohách. Ak by som bola ešte tým hlúpym dievčatkom z Phoenixu, ktoré nepozná temné tajomstvo tohto sveta, pohľad na odtrhnutú hlavu s klipkajúcimi očami by mi zrejme spôsobil dlhodobú traumu. Možno by som zošalela a skončila na psychiatrii, určite by som však teraz nezobrala tú hlavu a nezakliesnila ju medzi kamene, aby sa nemohla pripojiť späť k svojmu telu - tak, ako jeho ruka -, kým nezaložíme oheň.

 

Čas je dôležitý, Edward - 3. Cullenovci

Čas je dôležitý, Edward - 3. CullenovciVyhnúť sa piatim Cullenovcom v jednej škole, bolo ako vyhnúť sa futbalovému mužstvu na ihrisku – skoro nemožné... Tak ako sa Belle viedlo v ďalší deň? Stretla sa s Cullenovcami?

P.S.: Nezabudnite napísať komentár. Prajem príjemné čítanie! :)

 

Posadnutá - 1. kapitola

Posadnutá - 1. kapitolaMyslela som si, že ho milujem, ale ako by som mohla milovať niekoho tak arogantného a namysleného? Nie, rázne som pokrútila hlavou. Bola to len posadnutosť, nič viac...

 

Čas je dôležitý, Edward - 2. Lilien

Čas je dôležitý, Edward - 2. LilienMám tu pre vás po dlhej dobe kapitolu Lilien. Je to taká nudnejšia kapitola, ale musí byť, aby sa príbeh ďalej vyvíjal. Sľubujem vám, že po tejto kapitolke sa začne príbeh viac stupňovať. Takže kto je Lilien? To sa dozviete po prečítaní. Prosím o komentár a prajem pritom príjemné čítanie. :)

 

Nič také ako láska neexistuje!!! - 9. Nový začiatok

Nič také ako láska neexistuje!!! - 9. Nový začiatokPo neskutočne dlhej dobe je tu kapitola k Nič také ako láska neexistuje!!! Dúfam, že sa Vám to bude páčiť a prajem príjemné čítanie :)

 

Bloody Angel - Happy End 2/2

Bloody Angel - Happy End 2/2Posledná časť poviedky Bloody Angel sa vám dúfam bude páčiť. Prosím, nechajte mi tu komentáre a prajem príjemné čítanie.

 

Bloody Angel - Happy End 1/2

Bloody Angel - Happy End 1/2Po dlhom čase ste sa konečne dočkali novej, "predposlednej" kapitoly Bloody Angel. Veľmi som premýšľala nad tým, ako to napísať, takže dúfam, že sa vám bude prvá časť páčiť. Prosím o komentíky a prajem príjemné čítanie. Vaša wejusss :)

 

Nič také ako láska neexistuje!!! - 8. Klan ázijských tigrov

Nič také ako láska neexistuje!!! - 8. Klan ázijských tigrovOsud všetkých sa tak prepletie, že ani ja sa s toho už nevymotám. Ale čaká vás zaujímavá kapitola a ja dúfam, že sa vám bude všetkým páčiť. Prosím, po prečítaní mi nechajte dole koment, nech viem, ako som na tom s touto poviedkou. Ďakujem. :)

 

Bloody Angel - 8. kapitola

Bloody Angel - 8. kapitolaTáto kapitola bude plná lásky a možno aj vzrušenia, ale nič netrvá večne... Hádam sa vám bude páčiť a prosím komentíky. Prajem príjemné čítanie.

 

Nič také ako láska neexistuje!!! - 7. Nečakaný

Nič také ako láska neexistuje!!! - 7. Nečakaný Dúfam, že ma za túto kapitolu nezabijete.

 

Bloody Angel - 7. kapitola 2/2

Bloody Angel - 7. kapitola 2/2Druhá časť siedmej kapitoly od poviedky Bloody Angel je tu. Ja len dúfam, že sa vám bude páčiť a prosím o komentáre. Prajem príjemné čítanie.

 

Čas je dôležitý, Edward - 1. Návrat 2/2

Čas je dôležitý, Edward - 1. Návrat 2/2Veľmi krátka kapitola s poviedky Čas je dôležitý, Edward. Fakt vás prosím aby ste mi dali komentár, keď si kapitolu prečítate. Ďakujem.

 

Nič také ako láska neexistuje!!! - 6. „Toto nedopadne dobre“

Nič také ako láska neexistuje!!! - 6. „Toto nedopadne dobre“Objavíte ďalšiu schopnosť našej Isabelli. Snáď sa vám to bude páčiť a prosím o komentáre. Prajem príjemné čítanie. :)

 

Bloody Angel - 7. kapitola 1/2

Bloody Angel - 7. kapitola 1/2 Prvá časť siedmej kapitoly bude, aspoň z môjho pohľadu, celkom zaujímavá. Čakajú nás prekvapivé zvraty a ja dúfam, že sa vám to bude páčiť. Prosím o komentáre a prajem príjemné čítanie. :)

 

Čas je dôležitý, Edward - 1. Návrat 1/2

Čas je dôležitý, Edward - 1. Návrat 1/2Prvá časť novej kapitoly je už tu. Dúfam že sa vám táto kapitolka bude páčiť a prosím vás komentáre. Prajem príjemné čítanie.

 

Nič také ako láska neexistuje!!! - 5. Pomoc

Nič také ako láska neexistuje!!! - 5. PomocEdward sa zapojí do boja. Ako to dopadne? To sa dozviete po prečítaní novej kapitoly. Prosím o komentáre a prajem príjemné čítanie. :)

 

Bloody Angel - 6. kapitola

Bloody Angel - 6. kapitolaĎalšia kapitola, ktorá je písaná z Edwardovho pohľadu je tu. Nechceli ste sa veľmi zapojiť do pokračovania, takže sa na mňa nehnevajte, ako dopadol nakoniec ten začiatok. Edward sa tu bude sústrediť na svoje pocity. Prosím o komentíky, pretože podľa nich sem pridám aj ďalšiu kapitolu. Ak ju vôbec pridám. Prajem príjemné čítanie. :)

 

Nič také ako láska neexistuje!!! - 4. Na život a na smrť

Nič také ako láska neexistuje!!! - 4. Na život a na smrťNašu Bellu čaká nepríjemný boj s novorodenými. Ak chcete vedieť, kto ich na Bells poštval a kto sa tam náhle objaví, prečítajte si novú kapitolu s názvom Na život a na smrť. Prosím vás o komentáre ako vždy. Prajem príjemné čítanie.

 

Bloody Angel - 5. kapitola

Bloody Angel - 5. kapitolaTáto kapitola je písaná z Edwardovho pohľadu, takže dúfam, že sa vám to bude páčiť. Edward zistí Bellino tajomstvo, no ako to celé dopadne, to ešte ani ja neviem. Máte možnosť zapojiť sa do pokračovania deja, takže, prosím o vaše nápady. Želám príjemné čítanie.

 

Bloody Angel - 4. kapitola

Bloody Angel - 4. kapitolaBellu navštívi niekto, koho s polovice čakala ale aj nečakala. Kto to je? To sa dozviete pri prečítaní novej kapitoly. Veľmi vás prosím o komentáre ako vždy, nech už sú akékoľvek, či sa mi to oplatí ešte vôbec písať. Ďakujem.

 

Bloody Angel - 3. kapitola

Bloody Angel - 3. kapitolaBella sa vrátila späť v čase a všetko sa stalo inak. Vyskytne sa ďalší konflikt medzi Bellou a Angelou. Takže, vás strašne moc prosím o komentáre, nech sú akékoľvek.

 

Bloody Angel - 2. kapitola

Bloody Angel - 2. kapitolaBella prežíva ďalšiu potupu. Teraz sa ale stane niečo, čo by sa stať nikdy nemalo. Prosím vás o komentáre, či sa vám takéto pokračovanie páči alebo nie.

 

Bloody Angel - 1. kapitola

Bloody Angel - 1. kapitolaBella sa tu stretne s Cullenovcami a spoznáte Bellinho najlepšieho a zároveň jediného kamaráta. Je to celkom krátke, no veľmi vás prosím o komentáre, aby som zistila, či sa mi vôbec oplatí ďalej písať.

Dokončeno

Bloody Angel - Prológ

Bloody Angel - PrológJe tu prológ ku poviedke Bloody Angel. Tento prológ je vlastne uvedenie do deja. Snáď sa vám bude páčiť. Ak nie, tak vás prosím o názor, ale aj vtedy ak áno. x)

 

Nič také ako láska neexistuje!!! - 3. Rodina

Nič také ako láska neexistuje!!! - 3. RodinaBella sa stretáva s Cullenovcami, ktorí jej uštedria ranu pod pás. A vyzerá to v tejto kapitole tak, že Edward Bellu nemá príliš v láske. Prečo? Uvidíte, keď si túto kapitolu prečítate. Prosím vás o komentíki.:)

 

Nič také ako láska neexistuje!!! - 2. Sťahujeme sa?

Nič také ako láska neexistuje!!! - 2. Sťahujeme sa?Ďalší dielik. V tejto časti sa objaví duch Alice. A vysvetlí sa, čo Alice hľadá. Bella jej v tom hľadaní samozrejme pomáha. Keď sa ale Bellin život ocitne v ohrození rozhodne sa presťahovať a kam inam ako do Forks.

 

Nič také ako láska neexistuje!!! - Prológ + 1. Volterra už nie je bezpečná

Nič také ako láska neexistuje!!! - Prológ + 1. Volterra už nie je bezpečná Moja prvá poviedka, takže dúfam, že sa Vám bude páčiť. V tejto časti Bella "rozpráva" o svojej minulosti a zároveň prežíva prítomnosť. Je tu aj Jasper, ktorí vždy stojí pri nej. Ale Bella tu pocíti aj zradu svojej rodiny. Prosím Vás o komentíky, nech budú kladné, či záporné. Želám príjemné čítanie.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!