Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Voldy

Voldy

VoldyPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Simona

Bydliště: Slovensko-B. Bystrica-Kynceľová 106

Věk: 16

O mně: Takže nejdem sa rozpisovať, kedže to aj tak nikto nečíta, ale keby náhodou =D
A ako správny TVD fanúšik neznášam ich slovenský dabing a zbožnujem Iana, ktorého som dostala na narodeniny v životnej veľkosti... ale ak ma chcete naozaj poznať... stačí napísať =D

Kontakt:

E-mail: voldy96 (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 54

Moje komentáře

Datum registrace: 27. 10. 2009

Poslední přihlášení: 30. 6. 2015, 20:51

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od voldy

Ďakujem za čas, ktorý som tu strávila, avšak je čas pohnúť sa ďalej, ospravedlňujem sa za spôsobené nepríjemnosti ale žiadam o zmazanie celej mojej tvorby, zhrnutia a odobranie práv, ktoré už nebudem potrebovať. Vopred ďakujem

Články:

 

Druhá hviezda napravo a potom až do...- 11. kapitola

Druhá hviezda napravo a potom až do...- 11. kapitolaJe to neuveriteľné, ale spolu s prázdninami prišla aj kopa nového času, takže ak stihnem, dovediem túto poviedku do ešte veľmi vzdialeného konca. Táto bude trochu vianočná. :)

 

Druhá hviezda napravo a potom až do...- 10. kapitola

Druhá hviezda napravo a potom až do...- 10. kapitolaTeraz som sa stále napchávala zmrzlinou a čokoládou, aby som zahnala nepríjemný pocit, že mi niečo chýba... najhoršie na tom bolo, že som vôbec nemala istotu, že sa niekedy vráti. A aj keby pokračoval, čo ak by ma nechal? Hodili by ma na krk tejto beštii v sukni do pol lýtok!

 

Druhá hviezda napravo a potom až do... - 9. kapitola

Druhá hviezda napravo a potom až do... - 9. kapitolaViem, že je to dlho, ale čo čakáte, keď o túto poviedku ani pes nezakopne? :D Divný Edward.

 

Druhá hviezda napravo a potom až do... - 8. kapitola

Druhá hviezda napravo a potom až do... - 8. kapitolaLen kratšia, menej rozpracovaná kapitola, chcem sa dostať dalej, takže toto budete musieť pretrpieť. =D

 

Druhá hviezda napravo a potom až do... - 7. kapitola

Druhá hviezda napravo a potom až do... - 7. kapitolaPoznáte ten pocit, keď vám hlava radí všetko, len nie to, čo sa hodláte spraviť? Pretože toto rozhodne nebol ten prípad. Moja hlava mi totiž neposlala žiadnu informáciu o mojom budúcom konaní, takže som sa jednoducho zodvihla, rozcvičila si trochu nožičky behom na krátku vzdialenosť a ďalšia disciplína bola skok do jeho náručia. Aj keby sa ma pokúšal zbaviť, nevyšlo by mu to, chrobáčikovi! Zovrela som ho vo svojej náručí tak silno, že sa kvôli mne dokonca predklonil, tak, ako to robil vždy, len aby som si myslela, že svojou silou ho dokážem prinútiť, čo len sa pohnúť z miesta, nejde to. Skúšala som, ale Ed sa vždy jednoducho zohol, aby som naňho dočiahla, taký veľký svalnatý a krásny macko na objímanie.

 

Druhá hviezda napravo a potom až do... - 6. kapitola

Druhá hviezda napravo a potom až do... - 6. kapitola„Strč si vieš kam slečnu Swanovú, včera som nič zlé nespravila!“ štekla som naňho. V jeho vnútri to vrie, tak nech mi povie, chlapček, čo mu vadí.

„Nabudúce skúste expresionizmus tohto typu vynechať,“ poučoval ma. „Je to nezdvorilé u dospelého človeka, nieto ešte u slečny vášho veku,“ mlel si svoje, ale štipka emócií mu už vnikla do toho jeho - ja som skala - hlasu.

 

Druhá hviezda napravo a potom až do... - 5. kapitola

Druhá hviezda napravo a potom až do... - 5. kapitola„Edward,“ zavolala som ešte raz, keď sme už stáli pred klubom. Tentokrát zastal a otočil sa na mňa so zdvyhnutým obočím. Nejak som nemala tušenia, čo mu povedať, takže zo mňa vypadla prvá debilina, akú som našla v svojom repertoári.

„Užil si si párty?“ Zjavne to však nebol najlepší nápad, keďže Ed mi nastavil pohľad typu – Are you fucking kidding me?!

 

Druhá hviezda napravo a potom až do... - 4. kapitola

Druhá hviezda napravo a potom až do... - 4. kapitolaMoja najdlhšia kapitola. =D Konečne to začína byť zaujímavé, čo poviete?
Zrazu sa pohol a mieril si to priamo mojim smerom. Možno ho zaujala skladba na stene, pomyslela som si a ďalej pozorovala niekoľko tanečníc, ktoré si istotne mysleli, že keď sa okolo seba obmotávajú, je to sexi. Nikdy mi to nerobilo problém, myslím vo filmoch, ale keď som to videla naživo, prišlo mi to proste príliš intímne a...
„Ahoj.“

 

Druhá hviezda napravo a potom až do... - 3. kapitola

Druhá hviezda napravo a potom až do... - 3. kapitola„Už...“ šepla som nesmelo k dverám. Šaty mi siahali do pol stehien a aj tak som sa cítila, akoby som bola nahá. Nádych a výdych, uvoľnila som sa, alebo som sa o to aspoň pokúsila a vystrčila som hlavu z dverí, kde už stál Edward opretý o stenu. Prezliekol sa, ale nebolo to nič slávnostné, len biela košeľa a hnedé nohavice. Bohužiaľ, nemala som jeho dar vyzerať vo všetkom dokonalo. V hlave sa mi opäť zjavili pochybnosti, či bol ten výlet dobrý nápad. Vzchop sa, Bella! Vyzeráš super a konečne máš možnosť vynechať zo života ten fakt, že bývaš v ústave pre choromyseľné!

 

Druhá hviezda napravo a potom až do... - 2. kapitola

Druhá hviezda napravo a potom až do... - 2. kapitolaToto sú len veľmi nezáživné začiatky, budeme si musieť počkať na nejaký poriadny dej, ktorý vám, dúfam, čoskoro dodám. =D

„Som Peter Pan a rozhodol som sa, že ty si tá pravá, ktorá by mala ísť so mnou odhaliť tajomstvá Zeme Nezeme, kde som opäť bojoval s kapitánom Hookom. Tentoraz je však blízko k odhaleniu našej skrýše a ja som sa mu rozhodol nastražiť pascu, čo na to povieš, Wendy?“ opýtal sa a šialene pri tom gestikuloval rukami a pochodoval po izbe.

 

Druhá hviezda napravo a potom až do... - Prológ a 1. kapitola

Druhá hviezda napravo a potom až do... - Prológ a 1. kapitolaIsabella Swanová sa ako dieťa začne pred hádkami rodičov skrývať do izby, kde pozerá stále dokola svoju obľúbenú rozprávku Peter Pan. Keď si to jej rodičia všimnú, zavrú ju do Cvokhausu. Belle to tak vyhovuje, a tak tam hrá úlohu fanatičky a odčítava si dni v kalendári, kým bude môcť vypadnúť. Zmení sa niečo, keď sa jej prípad rozhodne vziať do rúk Edward Mason?
Je to oddychová poviedka, takže, prosím, nečakajte nič svetoborné. Čím však rozhodne nechcem povedať, že komentáre nepotešia. =D Prajem príjemné čítanie.

 

Červená knižnica - 15. kapitola + Epilóg

Červená knižnica - 15. kapitola + Epilóg„Bella, ale ja to chcem brať vážne, neviem, ako inak ti mám vysvetliť, že s tebou skutočne chcem byť...“ Vysvetľoval mi to, akoby to bolo nad slnko jasnejšie, ale ja s nemyslím, že mu to dlho vydrží. „Ale...“ začala som protestovať a krútiť hlavou, ale on ma utíšil svojimi perami. Viete, aké je to, keď prídete do miestnosti a zabudnete, čo ste vlastne chceli povedať?

 

Červená knižnica - 14. kapitola

Červená knižnica - 14. kapitola„Pozri, Edward, aká je moja Bellinka šikovná! Vskutku - žena do koča aj do voza,“ vychvaľoval moje neexistujúce vlastnosti, keď sa rozhodol, že ich prítomnosť bude užitočnejšia pri mne v kuchyni. Na potvrdenie jeho slov sa mi, pravdaže, pokúsil ujsť tanier, čo sa mu vďaka jeho motivácii aj podarilo a dočkal sa svojho vysnívaného stretnutia s podlahou, doprevádzaného rachotom rozbíjajúceho sa skla.

 

Červená knižnica - 13. kapitola

Červená knižnica - 13. kapitolaEdward sa práve venoval akcii, ktorá by sa dala slušne nazvať „čo ja na srdci, to on na jazyku“, v čom som ho, pravdaže, podporovala hlasnými vzdychmi, keď sa rozleteli vchodové dvere, z ktorých na mňa práve zaskočene gánil Charlie.

 

Červená knižnica - 12. kapitola

Červená knižnica - 12. kapitola„Mne nezáleží na tom, koľko slabík je medzi vami dvoma, jednoducho si neželám, aby si sa s ním bavila... a bodka!“ odpovedal mi rovnako rázne a mať niečo kvalitné po ruke, tresknem mu s tým po hlave, len preto, aby som z neho vytriasla ten víťazoslávny úškrn.

„Lebo čo? Neviem, prečo ťa to...“

„Ak sa s ním budeš baviť, rozhlásim po škole, že si so mnou spala...“

 

Červená knižnica - 11. kapitola

Červená knižnica - 11. kapitola„Tak to je úchvatné!“ zakliala Adele a nahodila psí pohľad. Ako sa len teraz dostaneme domov.

„Ak chcete, môžem vás zviesť,“ navrhol Josh, iste netušiac, že o toto jej šlo. Ihneď vyčarila úsmev číslo šesť a zaklipkala očami. „To by bolo od teba veľmi milé.“

„Ale nebude to potrebné, nie je to ďaleko a nechceme ťa obťažovať,“ zamiešala som sa do rozhovoru. Bolo nanajvýš čudné, aby nás viezol človek, ktorý nám práve pomohol s autom, kvôli čomu jeho ruky nadobudli čiernu farbu oleja a ešte k tomu ho poznáme asi tak desať minút. No podľa pohľadu mojej najlepšej kamarátky sa jej moje slová nanajvýš nepáčili.

„To je v poriadku, mám dosť miesta a hádam vás nenechám ísť pešo,“ zamietol rázne. No toto! Žeby gentlemani neboli len legendou?

 

Červená knižnica - 10. kapitola

Červená knižnica - 10. kapitola   „Naozaj musím...“ povedala som tak presvedčivo, ako sa dá po tom, ako strávite naozaj príjemný čas s najkrajším chalanom, akého ste kedy videli osamote v naozaj zaujímavej pozícii, ktorú vysielajú len vo filmoch pre dospelých.
„Prídem za tebou na obed,“ odplatil mi rázne po tom, ako svoje ruky skrúšene spustil vedľa svojho tela.

 

Červená knižnica - 9. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Červená knižnica - 9. kapitola   „Dobré dievča,“ pochválil ma a ruku mi dal z úst dolu, aj keď by som ju uvítala, keďže som bola z tej nanajvýš trápnej pochvaly namäkko, čo, bohužiaľ, v mojom prípade znamenalo červená až na zadku.
„Musím ísť na hodinu,“ pípla som a pokúsila som sa dostať od Eda čo najďalej, aj keď na mňa za to jačalo celé moje podvedomie.
„Máme celých desať minút,“ vzdychol mi do ucha a už okupoval môj lalôčik. „Čo hodláš robiť takú večnosť?“

 

Červená knižnica - 8. kapitola

Červená knižnica - 8. kapitola   Vzala som si kabelku a ponáhľala sa k autu, zatiaľ čo Edward sa tváril, ako keby sa nechumelilo. Nechcela som, aby nás niekto videl ako ráno od neho odchádzam, avšak on si asi užíval to, že ho ľudia naokolo považujú za sukničkára.

 

Červená knižnica - 7. kapitola

Červená knižnica - 7. kapitola„Píšeš o vášni,“ ozvalo sa mi pri uchu a ja som skamenela na mieste, klavírna hudba podtŕhala dramatickosť tej situácie. Na krku mi naskakovala husia koža, keď mi jeho chladný dych prešiel po krku. „No sama ju dosť nepoznáš,“ pokračoval a jeho ruky ma pomaly viedli tam, kam chcel on a ja som v tej chvíly nemala šancu.

 

Červená knižnica - 6. kapitola

Červená knižnica - 6. kapitolaTak a je to tu... Ples... Mimochodom, nie Cornelia, nedotklo sa ma to, len čo som si pozerala, tak to, že je šerif, je tam spomenuté zatiaľ trikrát, viem, je to dosť keď ide o to, že je to vlastne v každej druhej kapitole, ale neočakávam, že čítate len túto jednu poviedku a som si vedomá, že je lepšie, ak máte vo vzťahoch jasno, keďže v každej poviedke to môže byť inak. A k Adele, nechcela som, aby jej postava vyznela tak, ako vyznela k tebe, skúsim sa to napraviť v ďalších častiach. Ale ide o to, že sa mi ani nezdá, že by to Bell nejako prežívala, zatiaľ len raz, aspoň čo si pamätám. Ale každopádne si tvoju kritiku vezmem k srdcu a ďakujem Ti za to, dúfam, že ďalšie kapitoly budú viac podľa tvojho gusta. =D

 

Červená knižnica - 5. kapitola

Červená knižnica - 5. kapitolaDokonca som sa prekonala a napísala pre vás aj krátky úryvok z jej knihy. Avšak nikdy som to ešte nepísala, takže so mnou majte zľutovanie...

 

Červená knižnica - 4. kapitola

Červená knižnica - 4. kapitolaKratulinký opis toho, čo je vlastne Ed a ako vníma Bellu a potom pokračujeme. =D

 

Červená knižnica - 3. kapitola

Červená knižnica - 3. kapitolaA tak dočkali sme sa... Naozaj vám všetkým ďakujem za komentáre, ani neviete, ako ste ma potešili.

 

Červená knižnica - 2. kapitola

Červená knižnica - 2. kapitolaA máme tu 2. kapitolku, prajem príjemné čítanie. Naozaj naozaj vám všetkým ďakujem za komentáre, je od vás veľmi milé, že mi tak zlepšujete náladu. =D

Dokončeno

Červená knižnica - 1. kapitola

Červená knižnica - 1. kapitolaBella Swanová píše pod pseudonymom Lilly Crowl knižky, ktoré nepatria do rúk mladistvým. K tejto činnosti ju najprv dostrkal vydavateľ, kedže potrebovala peniaze na školu, no keď sa jej v tomto remesle začalo naozaj dariť, zmenila názor na to, že bude v budúcnosti písať knižky pre deti, mladistvých a všetky ostatné generácie, čo mala predtým v pláne. Pravdaže sa táto spisovateľka ocitne v tesnej blízkosti Cullenovcov. Ako to dopadne?

 

Toho treba zabiť! - 2. kapitola

Toho treba zabiť! - 2. kapitolaJe tu druhá kapitola. Ja a Anji ju chceme venovať každému, kto nám napísal nejaký komentár k minulej kapitole a sme šťastné, že sa vám poviedka páčila. Opäť prosíme o komentáre a prajeme príjemné čítanie.

 

Toho treba zabiť! - Prológ a 1. kapitola

Toho treba zabiť! - Prológ a 1. kapitolaMáme tu ďalšiu spolu-autorskú poviedku. Aj keď je Anji češka, rozhodli sme sa, že bude celá písaná v slovenčine. Aj vám sa stalo, že ste si zo svojím susedom nesadli? Určite, minimálne s tým dočasným. Bella sa vracia na miesto, ktoré tak miluje, až na neznesiteľného suseda Edwarda.

 

Rose noire - 18. kapitola

Rose noire - 18. kapitola Je tu 18. kapitola, takže si ju užite. Na scénu príde niekto nový a hádam si aj on získa vaše srdcia. Prepáčte, ale s pridávaním to vyzerá zle, keďže sú prázdniny a ja som stále niekde preč. Takže prepáčte. Príjemné čítanie praje nessienka a voldy.

 

Rose noire - 17. kapitola

Rose noire - 17. kapitola A je tu 17. kapitola. Myslím, že to má dosť neočakávaný priebeh. Asi by som ho ani ja neočakávala. Aj keď by som chcela napísať vaša voldy a nessienka. Ale musím priznať, že za túto kapitolu ďakujte len nessienke, pretože ona má na tom zásluhy. Takže prajeme pekné čítanie. Nezabudnite na komentáriky. Vaša nessienka a voldy.

 

Rose noire - 14. kapitola

Rose noire - 14. kapitola Pridávame vám sem 14. kapitolu. Sľúbili sme vám, že to nebude trvať dlho a hádam to ani netrvalo =D. Táto kapitola je ako vždy pre vás =D. Už to ani písať nemusím. Takže želáme príjemné čítanie a krásny deň. Vaša nessienka a voldy... CmuQ.

 

Rose noire - 10. kapitola

Rose noire - 10. kapitola Je tu ďalšia kapitola, v poradí 10. Je venovaná Vám všetkým, dúfam, že nám tu necháte nejaký komentár. Hádam sa Vám to bude páčiť. Je trošku kratšia, ale nabudúce sa pokúsime o dlhšiu... Takže príjemné čítanie praje voldy a nessienka.

 

Rose noire - 9. kapitola

Rose noire - 9. kapitola Je tu ďalšia, v poradí 9. kapitola. Ja a nessienka dúfame, že sa vám bude páčiť a obdaríte nás komentárom. Je venovaná: sissi, biba, Lily13, Puccy, Mili1, Alis1, Twilightlady, Meliss, Jane, Ajka, jaana, ClairdeLune, karmen, blotik, eva, EleanorBrandst, lilien, piromaan23, Banna, dasa... A všetkým ostatným, ktorí ju čítajú.

 

Deň svätého Valentýna - 15. kapitola

Deň svätého Valentýna - 15. kapitolaJe tu posledná kapitola poviedky Deň svätého Valentína. Neviem, čo mám napísať. Dochádzajú mi slová. A to sa, verte mi, často nestáva. Táto poviedka mi bude určite chýbať, ale beriem to optimisticky. Otvárajú sa mi ďalšie a ďalšie možnosti na písanie poviedok. Takže všetkým vám neuveriteľne ďakujem za podporu a prajem príjemné čítanie tohto Happy endu. =D Ou, a ešte jedna maličkosť. Dúfam, že od vás nechcem veľa... Mohol by mi každý, kto čítal Dsv dať komentár? Stačí smajlík. Len si chcem spraviť približný obraz o počte čitaťeľov. Fakt vďaka.

 

Deň svätého Valentýna - 14. kapitola

Deň svätého Valentýna - 14. kapitolaToto je naozaj krátka kapitola, za to prepáčte a je predposledná. Už len jedna kapitola a táto poviedka končí. Poviedka venovaná: hlavne OneOfTheCullens- som šťastná, že som dobre napísala tvoju prezývku a veeeeeeeeeeeeľká vďaka za komentár, ani nevieš, ako ma potešil, AngieCullen, hope, anka, jaana, ......., Alis1, eva, Lily13, saqrus, Izzie, Puccy, Rosalie7, moni, lilien, Elanor, hellokitty, bells, mima19974... a všetkým, ktorý túto poviedku čítajú, bohužiaľ sa mi nechcelo všetkých vypisovať. Prajem príjemné čítanie.

 

Deň svätého Valentýna - 13. kapitola

Deň svätého Valentýna - 13. kapitolaĎalšia kapitola. V poradí 13. Vlastne som nikdy nezistila, či je 13 šťastné, alebo nešťastné číslo, ale to je jedno. Túto kapitolu som sa rozhodla venovať úplne celú OneOfTheCullens... aspoň myslím, že sa to tak píše. Jednoducho, obľúbila som si Ťa a som šťastná, že sa Ti poviedka páči. Tak prajem príjemné čítanie a a hádam necháte aj nejaký ten komentár.

 

Deň svätého Valentýna - 12. kapitola

Deň svätého Valentýna - 12. kapitolaMáme tu ďalšiu a musím uznať, že poriadne dlhú kapitolu. Aspoň na môj vkus. Ešte sa chcem ospravedlniť nášmu učiteľovi hudobnej, ktorému som vzala jeho citát s laseríkom. Dúfam, že mi odpustíte. Takže táto kapitola je venovaná prevažne jemu a pravdaže všetkým,čo si na túto poviedku nájdete čas. Takže prajem príjemné čítanie...

 

Rose noire - 6. kapitola

Rose noire - 6. kapitola Máme tu ďalšiu kapitolu, na ktorú ste si trochu počkali, aj tak dúfame, že na nás nezanevriete a prečítate si to. A poprípade, necháte aj nejaký komentárik, ktorý by potešil, pravdaže prijímame aj kritiku. =D A táto kapitola je venovaná: jaana, Violet, AngieCullen, blotik, ClairedeLune, EleanorBrandst, hellokitty, sisi, jiji, dany, karmen, hopík, jennys, biba, Tara, Jana, aj keď som si istá, že som na niekoho zabudla. =D Príjemné čítanie vaša voldy a nessienka. =D

 

Deň svätého Valentýna - 11. kapitola

Deň svätého Valentýna - 11. kapitolaTak ako som sľúbila je tu ďalšia kapitola a má vyše 1000 slov... boli sme totiž 2 a tak som dodržala slovo a tu to máte... Hádam sa bude páčiť, ale nie som si istá, komu mám poviedku tentokrát venovať a tak to bude zas len vám, ktorí si na ňu nájdete čas =D

 

Rose noire - 5. kapitola

Rose noire - 5. kapitola Máme tu 5.kapitolu... Hádam sa bude páčiť a necháte aj nejaký ten komentár... sme uchvátené tým, ako sa vám naša poviedka zapáčila a tak sme si dovolili pokračovanie pridať dosť rýchlo... A ak sa nám podarí budeme vás rozmaznávať aj naďalej, tak teda pekné čítanie praje voldy a nessienka

 

Deň svätého Valentýna - 10. kapitola

Deň svätého Valentýna - 10. kapitolaMáme tu okrúhlu desiatu kapitolu... máme tu ich stretnutie po pre Bell 8. mesiacoch. Pre Eda asi po 3. dňoch heh =D Táto kapitola je špeciálne pre Karolku, ktorá mi napísala neuveritelný komentár, za ktorý som jej nesmierne vďačná. =D A ospravedlňujem sa, že je taká krátka, ale nemala som čas...

 

Rose noire - 2. kapitola

Rose noire - 2. kapitola Máme tu 2.kapitolu. Ja a nessienka prajeme pekné čítanie... Kapitola sa odohráva na Edovej lodi... viac si prečítajte v poviedke. Kapitola je venovaná všetkým, ktorý si na ňu nájdete čas a čítate ju... Prajeme príjemný deň =D

 

Rose noire - 1. kapitola

Rose noire - 1. kapitolaMáme tu spoluautorskú poviedku, ja a nessienka... Dej: Bella je dcéra obchodníka a raz ich loď napadnú piráti, ktorých kapitánom je Edward... Aj napriek jej námietkam ju otec v snahe ochrániť ju zavrie do podpalubnej izby... Tam ju však nájdu a vyvedú ju na palubu. Edward po nej neuveriteľne zatúži, Bella ním však opovrhuje a nenávidí ho, pretože jej otca a zopár ďalších mužov z posádky zviazal na lodi a okradol ich... Edward sa však nemieni vzdať a Bell nemieni zmeniť svoje stanovisko... A teraz tri krát hádajte, ako to dopadne...

 

Deň svätého Valentýna - 9. kapitola

Deň svätého Valentýna - 9. kapitolaNo... v tejto kapitole sa nestretnú, ale hádam sa bude páčiť... nieje to nič moc...hádam ma neukameňujete =D Je dosť dlhá a môžeťe sa tešiť v ďalšej kapitole je opísané stretnutie... Kapitola venovaná... Elanor, nessienke.... a všetkým ostatným ktorý si na túto poviedku nájdete čas... všetkých vás lúbim =D

 

Deň svätého Valentýna - 8. kapitola

Deň svätého Valentýna - 8. kapitolaDámy a páni... vlastne skôr len dámy prichádza 8.kapitola poviedky Dsv... a tak ďalej a tak ďalej... Z radosťou vám oznamujem, že sa mi podarila najdlhšia kapitola, akú som napísala... ešte jedno slovo a mala by presne 900slov Poviedku venujem, všetkým, čo ju čítajú... nechce sa mi vypisovať =D Takže prajem pekné čítanie

 

Deň svätého Valentýna - 7. kapitola

Deň svätého Valentýna - 7. kapitolaPo dosť dlhom čase je tu ďalšia kapitola... tak ako som sľúbila ale má necelých 600slov... nemala som čas Kapitola venovaná... všetkým, ktorý písomky písali, alebo ich nejaké čakajú a tak isto všetkým, ktorí ju čítajú... tak prajem príjemné čítanie

 

Deň svätého Valentýna - 6. kapitola

Deň svätého Valentýna - 6. kapitolaTak... je tu ďalšia kapitola, dúfam, že sa vám bude páčiť a necháte koment =D Táto kapča je venovaná: Texie - ktorá mi vysvetlila, čo som mala v 5. kapitole zle. NoName, ktorú som si obľúbila, MillieCull, ktorá bola mojou prvou kamarátkou na stmivani.eu a ešte: jaana, hope, sylvín, Karolka, lilien, dasa, klea, hellokitty a všetkým ďalším, ktorý strácate čas s mojou poviedkou. Pls nechajte koment

 

Deň svätého Valentýna - 5. kapitola

Deň svätého Valentýna - 5. kapitolaViem... všetko sa nejak zvrtlo a ďalšia kapitola... je tu po dosť... fakt dosť dlhej dobe. Chcem sa vám, ktorý túto poviedku čítate ospravedlniť. Bohužial nejak... mi nevišiel čas. Viem, že sa budem opakovať ale zas by som chcela túto kapitolu niektorým ľuďom venovať: Pravdaže, asi najdôležitejšie poďakovanie patrí NoName, je skvelá heh. - Dúfam, že už tu nebude tak veľa chýb. heh - a nemôžem zabudnúť aj na MillieCull,MillieCull, Karolka a Rosalie7, nessienku, DamonsGirl, jaanu a pravdaže všetkým ktorý ju čítate... len sa mi nechce vypisovať všetky mená heh. Tak dúfam, že sa bude páčiť.

 

Deň svätého Valentýna - 4. kapitola

Deň svätého Valentýna - 4. kapitolaTakže, fakt som neverila, že túto poviedku bude čítať, na mňa až veľa ľudí a som z toho viac než šťastná. Táto kapitola, ale asi bude posledná za tento týždeň. Skoro na každej hodine máme písať nejaký test. =( Túto kapitolu chcem venovať hlavne NoName, dik za komentiky. A nemôžem zabudnúť ani na MillieCull, Karolka a Rosalie7, fakt dik. Ak sa mi podarí cez víkend pridám aj viac častí. =D

 

Deň svätého Valentýna - 3. kapitola

Deň svätého Valentýna - 3. kapitolaTak, je tu ďalšia kapitola, tu sa už Ed s Bellou stretnú. Pozrime sa, ako to dopadne =D. Zas a znova prosím o komentár. Táto kapitola je venovaná Rosalie7, ktorá túto poviedku číta, za čo jej ďakujem. =D A pravdaže je aj pre vevushQa a pre MillieCull, hope, hellokitty, Karolka, mata... a ďakujem za komentár. =D

 

Deň svätého Valentýna - 2. kapitola

Deň svätého Valentýna - 2. kapitolaJe tu ďalšia kapitola. V tejto kapitole sa ešte Bella s Edwardom nestretnú, ešte si musíte počkať. Dúfam, že sa vám to bude páčiť. Prosím o komentík. Ďakujem =D - podľa počtu komentárov sa určí tempo, ako rýchlo budem pridávať ďalšie kapitoly =D

Dokončeno

Deň svätého Valentýna - 1. kapitola

Deň svätého Valentýna - 1. kapitolaTakže prvá kapitola k poviedke Deň svätého Valentýna, dúfam, že sa bude páčiť. Nie je to nič skvelé, ale je to úvod. Preto radšej nečakajte nič svetoborné =D.Takže ak to niekto bude čítať, prosím o kritiku, stačí smajlík =D. Takže, táto poviedka je o Edwardovi a Belle, ako inak. V Londýne sa na deň svätého Valentýna usporiadavajú oslavy. Edward si z nádoby vytiahne Bellino meno, čo znamená, že Bella bude jeho spoločníčkou na oslavách. A ako by to bolo, keby sa Ed do Belly hneď nezamiloval? Prajem príjemné čítanie =DUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!