Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Veubella

Veubella

VeubellaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Veronika

Věk: 19

O mně: Tak v první řadě byste o mně měli vědět, že strašně moc miluju nadpřirozeno. (především ty zubatý potvory :D )
Moc ráda čtu a dalo by se říct, že v jednom kuse. :D
Mezi mé nejoblíbenější knížky patří samozřejmě Twilight, pak taky Vampýrská akademie, Škola noci, Hostitel nebo třeba Harry Potter.
Už třetím rokem navštěvuji Obchodní akademii.
Další z mých závislostí (kromě čtení a psaní) je sledování seriálů. Moje nejoblíbenější jsou: Game of Thrones, Teen Wolf, True Blood, The Walking Dead a The Vampire Diaries. ;)

"Dlouho jsme se smáli šéfově anekdotě, než jsme pochopili, že je to pracovní úkol."
"Kdo si to chce zopáknout, ať zvedne ruku. Kdo zvedne ruku, je blázen."
"Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř."
"Nejvíc na životě miluju tu rozmanitost - každý den mě nasere někdo jiný…"

Kontakt:

E-mail: Veronic1 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 232

Moje komentáře

Datum registrace: 6. 3. 2011

Poslední přihlášení: 12. 7. 2016, 14:27

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Veubelly

Povídky od Veubelly

Kapitolovky (22):


Chladná - rozepsaná
Kde jsi, Isabello? - dokončená
Kde jsi, Isabello? II - dokončená
Brána - dokončená
Sakra! Já se s ním vyspala! - dokončená

V přípravě (17): Ta propast, co je mezi námi / Smrt v jezeře / Dvojí svět / Bloody moon / Mona Bella / Ve jménu Volterry/ Bella Swan, profesionální vražedkyně / Zubatá / Zvítězí jen jeden / Náctiletý / Večernice / Chaos / Padlí andělé / Na hraně / Melodie temna / Jako štvaná zvěř / Vražedné vzpomínky

Jednorázovky (15):

Jane, nepotřebuji tě! / Pomstím tě, Jane! / Konec začínající lásky / Potkal jsem anděla / Osudný máj / Edwarde?! To přeci nemůžeš! Omyl, Bello, já můžu vše... / Renesmé na brigádě / Přístav naděje / Nepotopitelná loď / Růže, z které už zbylo jen trní... / Křehké srdce labutě / Upíří máma / Poslední šance na lásku / Osudu neporučíš, Bells... /
Lost werewolf

Drabble (84):

Esménina bolest / Beru si tě, Edwarde! / Ano, to je ona... / Přicházejí / Já budu táta! / Bello, co se to s tebou stalo? / Tajemství Volterrských zdí / Můj vysněný syn / Můj vysněný syn - Happy End / Milý deníčku... / Dál čekám... / Potkala jsem smrt / Viděla jsem svůj osud / Anděl? Ne, ďábel! / Další vidina / Vstup do nového života / Temný hrad / Za svitu luny / Vodopády lásky / Tajemný ostrov / Miluju to! / Vlkodlak / Esménin ostrov / Vše nové - sakra! / Vznik světa / Mami, kup mi slona! / Zabila ji! / Jiná planeta? / Chvíle pro Rose / Máš strach? / Démon noci / Vlčí láska navěky / Cesta do záhuby / Alice a Jasper trochu jinak / Už dál nečekám... / Květiny pro Renesmé / Nejkrásnější dárek k narozeninám / Osudný polibek / Velkej větrník / Černá růže / Bello, vezmeš si mě? / Stín / Rudá záře / Můj osud / Dobro vs. zlo / Edwarde?! To přeci nemůžeš! / Má láska / Vše skutečným se stává / Nedokázal jsem... / Bello, co jsi to říkala? / Štípni mě! / Je rakev prázdná? / Vezmeš si ho, a basta! / Krvavé slzy / Těžká volba / Udělal jsem to pro vyšší dobro / Bella a chtivý Aro / Kouzelná louka / Letadlo / Moc bude má... / Malé překvápko / Vánoční překvapení/ Kráska v obilí / Bello, jsem upír / Pocítil jsem... výčitky? / Šachová partie / New word / Už toho na mě bylo moc... / Znovu se ptám - proč? / Sama smrt / Jejich dny jsou již sečteny... / Jako blesk z čistého nebe / Klapka a jedem! / Romantika musí být / Mlhavá budoucnost / Čelisti / Osudná mlha / Lev a jehně / Woman in fire / Žít v divočině / Bloody desire / The sound of crying angel / Dokonalé rande? Spíš katastrofa! / Immortal king

Parodie (5):

Cullenovi na 1.máje / 1. máj ve Volteře / Cullenovi u moře / Emmette, vyprávěj!/ Upíří Vánoce

Poslední aktualizace: 9. 8. 2014 (18:30)

Články:

 

Immortal king

Immortal kingAro Volturi vzpomíná na den, kdy byl přeměněn v upíra. Co zapříčinilo jeho neustálý boj o moc?

Povídka do soutěže Summer drabbles - Drabble Battle (300 slov).

 

Dokonalé rande? Spíš katastrofa!

Dokonalé rande? Spíš katastrofa!Jak se může vyvinout takové letní rande s Edwardem, se dozvíte v tomto soutěžním tripple drabblu (300 slov).
Prosím o komentáře. ;)

Povídka do soutěže Summer drabbles.

 

The sound of crying angel

The sound of crying angelMožná se to na první pohled nemusí zdát, ale i Victoria má srdce. Jak vypadá její upíří pláč? Soutěžní double drabble (200 slov). Přeji příjemné čtení a předem děkuji za komentáře. ;)

Povídka do soutěže Summer drabbles.

 

Bloody desire

Bloody desireBella dostane žízeň a začne prahnout po zakázaném ovoci. Co to bude, se dozvíte v tomto soutěžním drabblu (100 slov) na téma touha. Předem díky za komentáře. :)

Povídka do soutěže Summer drabbles.

 

Lost werewolf - 3. část

Lost werewolf - 3. částNa Bellu čeká zásadní rozhodnutí. Vybere si smečku nebo lásku? To a ještě více se dozvíte v poslední části této soutěžní povídky!
Komentáře by mě vážně potěšily. :)

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

 

Lost werewolf - 2. část

Lost werewolf - 2. částJak bude probíhat Bellino setkání s neznámým upírem? A je vůbec možné, aby se všechno tak hrozně zkomplikovalo? Druhá část soutěžní povídky! :)

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

 

Lost werewolf - 1. část

Lost werewolf - 1. částBella nemá jako vlkodlak snadný život. Občas si přijde ztracená a osamělá… To vše se ale kompletně změní, když jednoho večera narazí na upíra. Upíra, do kterého se zamiluje. Dokáže láska rodící se mezi nimi překonat všechny nástrahy, které jim život připravil? Koho si nakonec Bella vybere…? Smečku nebo svého úhlavního nepřítele, do kterého je bláznivě zamilovaná? To a ještě mnohem více se dozvíte v této soutěží povídce na téma zakázaná láska! :)

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

 

Žít v divočině

Žít v divočiněDoubble drabble vyprávěný z pohledu Edwarda popisuje jeden z mnoha Emmettových šílených nápadů. Příjemné čtení! ;) Doufám, že se bude líbit a zanecháte komentář. :)

 

Woman in fire

Woman in fireBellu potkala tragédie, přes kterou se už nedokáže přenést. Proto se rozhodne to ukončit...
Lehce depresivní drabble o 300 slovech. Doporučuji vám si pustit tu písničku a doufám, že zanecháte komentář. :) Vaše Veubella.

 

Lev a jehně

Lev a jehněEmmett vypráví malé Nessie další pohádku. Jaká je jeho verze O lvu a jehňátku? To se dozvíte v tomto tripple drabblu. Příjemné čtení přeje Veubella. ;)

 

Osudu neporučíš, Bells...

Osudu neporučíš, Bells...S Bellou se osud nemazal. Tragická nehoda jí vzala manžela a ona se ocitá na dně. Vnese někdo do jejího života trochu štěstí? Tím někým samozřejmě myslím jednoho upíra s bronzovými vlasy, který občas neví, jak se bavit se ženou…
Jak moc dokáže takové setkání na hřbitově ovlivnit osud, se dozvíte v této jednorázovce. Doufám, že se vám bude líbit a zanecháte nějaký ten komentář. ;)

 

Osudná mlha

Osudná mlhaTento drabble (300 slov) je jakýmsi volným pokračováním drabblu Mlhavá budoucnost. Anebo alternativním koncem. Samozřejmě není nutné Mb číst. :) Tohle mluví samo za sebe. Doufám, že si čtení plně vychutnáte a zanecháte komentář. ;)

 

Čelisti

ČelistiEmmett a film Čelisti. Co z toho může vzniknout? Snad ani nechtějte vědět...
Doufám, že vás tento drabble (300 slov) aspoň trošičku pobaví a zanecháte komentář. Příjemné čtení!

 

Mlhavá budoucnost

Mlhavá budoucnostBella přirovnává budoucnost k mlze. Doufám, že si čtení tohoto double drabblu (200 slov) užijete a zanecháte nějaký komentář. ;) Veubella

 

Upíří máma

Upíří mámaJednorázovka z pohledu Esmé Cullen. Jaké to je být upíří máma? Jeden obyčejný den z jejího pohledu - anebo ne tak obyčejný? ;) Přeji příjemné počtení.

 

Klapka a jedem!

Klapka a jedem!Drabble (200 slov) o tom, jak by to mohlo vypadat, kdyby se Carlisle s Esmé rozhodli natočit film. Doufám, že vás to aspoň trošku pobaví a zanecháte nějaký komentář. ;)

 

Křehké srdce labutě

Křehké srdce labutěJak by mohlo vypadat první setkání Alice a Jaspera, kdyby žili v této době a oba byli lidé? Prozradím, že s tím má něco společného jedna labuť. Příjemné počtení krátké jednorázovky z pohledu Jaspera přeje Veubella. ;)

 

Romantika musí být

Romantika musí býtJeden (ne)romantický večer Edwarda s Bellou. Doufám, že si tento drabble (300 slov) užijete. ;)

 

Jako blesk z čistého nebe

Jako blesk z čistého nebePrvní setkání Edwarda s Bellou. Co mu přitom běželo hlavou, se dozvíte v tomto drabblu (200 slov). Příjemé počtení. :)

 

Růže, ze které už zbylo jen trní...

Růže, ze které už zbylo jen trní...Napadlo mě, jaká by mohla Jane být jako člověk, a jak by mohlo vypadat to, co zapříčinilo její současné chování... Vždyť nemusela být takováhle odjakživa... Příjemné čtení přeje Veubella. ;)
Když opadají růže, zůstanou jen trny.

 

Jejich dny jsou již sečteny...

Jejich dny jsou již sečteny...Rozbřesk, Volterra, Irina a Aro. Doufám, že si čtení tohoto drabblu (200 slov) užijete a zanecháte mi nějaký komentář. :)

 

Sama smrt

Sama smrtSlyšel vyprávění o démonech noci, a přesto vstoupil do lesa. Drabble (300 slov) o člověku, kterému osud moc nepřál...

 

Znovu se ptám - proč?

Znovu se ptám - proč?

Trošku nostalgický drabble (200 slov).

Ness se ptá - proč?

P.S: Doporučuji si k tomu pustit tu písničku. ;)

 

Už toho na mě bylo moc...

Už toho na mě bylo moc...Bella je zamilovaná do Edwarda, který o ni ale vůbec nestojí. Snaží se být silná, ale i sebemenší podnět jí stačí k tomu, aby se jí život sesypal jako domeček z karet... Příjemné čtení tohoto drabblu (300 slov) přeje Veubella.

 

Přístav naděje - 2. část

Přístav naděje - 2. částNessa si stojí pevně za tím, že Jacoba už nechce v životě vidět. Dokáže něco změnit její rozhodnutí? Opravdu se dá odolat síle otisku?

 

Přístav naděje - 1. část

Přístav naděje - 1. částPatnáctiletá Nessa je sirotek a žije pod jedním skoro rozpadlým přístřeškem u velkého přístavu. Stalo se tak, když celou její rodinu zabila královská rodina upírů. Další, kdo přežil je její přítel Jacob, který ji ovšem začal vinit ze smrti matky a nakonec ji opustil. Změní se její osud, když se znovu setká s Jacobem? Jde doopravy vzdorovat síle otisku?

 

Nepotopitelná loď

Nepotopitelná loď15. dubna 2012 to již je 100 let, co šel ke dnu v té době největší osobní parník Titanic.

V této jednorázovce se vrátíme na jeho palubu a vžijeme se do příběhu dvou mladých lidí v pozadí celosvětové tragédie. Mladinká Bella cestuje se svými rodiči do Ameriky a náhodou narazí na okouzlujícího Edwarda Cullena... Přeskočí jiskra? A dokáže Edward zabránit blížící se katastrofě?
Příjemné čtení přeje Veubella.

 

New world

New worldDouble drabble (200 slov) o Carlisleovi. Jak se cítil, když se po přeměně v upíra zase vrátil mezi lidi? Doufám, že se bude líbit a zanecháte komentář. Veubella :)

 

Šachová partie

Šachová partieOpět zamyšlení před bitvou v Rozbřesku, ale tentokrát Aro zapřemýšlí nad starou šachovnicí. Představí si bitvu jako šachovou partii… V tomto drabblu (100 slov) se nám ukáže, jak moc je vlastně Aro šílený. Příjemné počtení přeje Veubella. Doufám, že zanecháte komentář. :)

 

Bello, jsem upír

Bello, jsem upírOznámení Edwarda, že jest upírem, a Bellinka, které všechno rychle dochází a stojí si za svým názorem. Rozhodně s křikem neuteče. :D Těšte se. Přijemné a zábavné čtení vám přeje Veubella. PS: Doufám, že se dočkám nějakého komentáře, jinak na to už asi kašlu. :D Drabble (100 slov)

 

Pocítil jsem... výčitky?

Pocítil jsem... výčitky?Zářivý měsíc, zdi pocákané krví a Edward, který si možná uvědomí, že provedl něco, co by opravdu neměl... příjemné počtení přeje Veubella.

 

Kráska v obilí

Kráska v obilíDrabble (100 slov) o pohledu do myšlenek Emmetta tak, jak to neznáte. Budou to slova od srdce... Doufám, že se vám bude líbit a zanecháte aspoň smajlíka. Veubella

 

Malé překvápko

Malé překvápkoBella opravdu dostane malé překvápko. A kdo za to může? Samozřejmě Emmett... Kdo jiný, že? xD Příjemné čtení! Veubella.

 

Moc bude má...

Moc bude má...Co byste řekli na to, kdybychom se v tomto drabblu (100 slov) zahleděli do Caiusovy mysli... Nad čím náš vládce přemýšlí? Je tak neškodný, jak si Aro myslí? Doufám, že si to užijete a napíšete aspoň smajlíka.

 

Letadlo

LetadloDoubble drabble (200 slov) o pocitech Belly při cestě na ostrov Esmé. Nad čím přemýšlela a co nakonec vymyslela? Příjemné počtení přeje Veubella!

 

Kouzelná louka

Kouzelná loukaDrabble (100 slov) o zatím nejmenovaném pozorovateli, který čirou náhodou zavítá na osamělou louku. Ale není to čirou náhodou a ta louka není osamělá... Příjemné čtení přeje Veubella, která se s drabbly zase vrátila. :)

 

Bella a chtivý Aro

Bella a chtivý AroAhojte, po delší době jsem zase napsala nějaký ten drabble. Nový měsíc... Volterra... Bella, která nemá šťít - co Aro zahlédne v její mysli? Příjemné čtení tohoto doubble drabblu přeje Veubella.

 

Udělal jsem to pro vyšší dobro

Udělal jsem to pro vyšší dobroEdward a jeho temné období. Příjemné počtení tohoto drabblu (100 slov) přeje Veubella.

 

Těžká volba

Těžká volbaAlice musí udělat jedno velké rozhodnutí. Jaké, tak to se dočtete v tomto drabblu (100 slov). Příjemné počtení přeje Veubella.

 

Krvavé slzy

Krvavé slzyNěkdo uroní krvavé slzy. Kdo? Jelikož jsem to tam nenapsala, tak vám prozradím, že je to Rose... Příjemné čtení tohoto drabblu (100 slov) přeje Veubella.

 

Renesmé na brigádě

Renesmé na brigáděRenesmé se s Emmettem vsadí, jak dlouho vydrží na brigádě. Vše vychází dobře a Renesmé se raduje, že by konečně jednou mohla vyhrát. Ale co osud nechce... Do cesty jí vstoupí okouzlující David. Příjemné čtení a za komentáře bych byla ráda. Veubella.

 

Vezmeš si ho a basta!

Vezmeš si ho a basta!Co kdyby měla Rose bezcitnou matku? Co kdyby nechtěla... To ostatní si už budete muset přečíst v tomto doubble drabblu (200 slov). Doufám, že mi zanecháte nějakou reakci. Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Je rakev prázdná?

Je rakev prázdná?V Rozbřesku Jacob přemýšlel, jestli se Bella vrátí z líbánek „živá" nebo prohlásí, že je mrtvá. Tady je jedna teorie. Tento tripple (300 slov) drabble je z pohledu nejmenovaného hrobníka ve městečku Forks. Doufám, že se bude líbit a zanecháte nějaký komentář. Veubella.

 

Štípni mě!

Štípni mě!Belle se zdá sen... Upozornění: V tomto drabblu je velká dávka Jacoba Blacka. :D Přeji příjemné čtení toho tripple drabblu (300 slov). Přeje Veubella.

 

Bello, co jsi to říkala?

Bello, co jsi to říkala?Tak zase po dlouhé době trochu romantický drabble (100 slov).
Pořadové číslo: 50. :D
Edward zase jednou pozoruje spící Bellu. Ta začne mluvit ze spaní.
Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Nedokázal jsem...

Nedokázal jsem...Opět trochu depresivnější drabble (100 slov). Edward kráčí ke hřbitovu. Vše nemusí dopadnout vždy dobře... Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Vše skutečným se stává

Vše skutečným se stáváDoubble drabble o Stephenii Meyerové, která má už fanoušků po krk. Co se stane nečekaného? Nechte se překvapit. Veubella.

 

Má láska

Má láskaDrabble (100 slov) o slabé chvilce Jaspera. Přemýšlí takhle o Alici? Veubella

 

Edwarde?! To přeci nemůžeš!

Edwarde?! To přeci nemůžeš!Doubble drabble (200 slov) o tom, co byste nikdy nečekali. :) Veubella

 

Dobro vs. zlo

Dobro vs. zloDoubble drabble, který je trošku šílenější než obvykle. Vše se ale dozvíte... Příjemné počtení přeje Veubella.

 

Rudá záře

Rudá zářeDrabble (100 slov) o myšlenkách Ara před bitvou v Rozbřesku. Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Můj osud

Můj osudDrabble o sto slovech. Osud... Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Bello, vezmeš si mě?

Bello, vezmeš si mě?Drabble (100 slov) o žádosti o ruku. Veubella.

 

Stín

StínDrabble (100 slov) o jedné Carlisleově chybě. Příjemné čtení - Veubella.

 

Černá růže

Černá růžeMůj čtyřicátý drabble: Alice bude mít vizi. Objeví se jí v ní černá růže. Co to znamená? Příjemné čtení a prosím o komentáře. Veubella.

 

Velkej větrník

Velkej větrníkCo Nessie řekne na větrnou elektrárnu? Tak to se dozvíte v tomto drabblu (100 slov). Veubella

 

Osudný polibek

Osudný polibekDalo by se to i nazvat Poslední polibek... Nic dalšího nechci dodávat. Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Nejkrásnější dárek k narozeninám...

Nejkrásnější dárek k narozeninám...Renesmé má narozeniny. Jaký dárek dostane od Emmetta? Drabble o 100 oslovech.

Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Démon noci

Démon nociBella má jednoho dne volné odpoledne, a tak zajde k věštkyni.
Pak má schůzku s Edwardem. Co jí poví věštkyně? A jak to souvisí s Edwardem?
To se dozvíte v tomto doubble drabblu.
Příjemné čtení - Veubella.

 

Alice a Jasper trochu jinak...

Alice a Jasper trochu jinak...První setkání Alice a Jaspera "trochu" jinak. Možná v této době...
Doufám, že se bude líbit a zanecháte mi nějaké komentáře.
Vaše Veubella.

 

Cesta do záhuby

Cesta do záhubyNěkdo kráčí po osamělé cestě k osamělému kostelu. Je opravdu osamělý?
Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Už dál nečekám...

Už dál nečekám...Volné pokračování drabblu "Dál čekám...". Doufám, že se bude líbit.
Veubella

 

Vlčí láska navěky

Vlčí láska navěkyDalší oddechový drabble z mé sbírky.
Doufám, že se bude líbit a zanecháte nějaký komentář.
Veubella

 

Máš strach?

Máš strach?Postranní ulička v Londýně, mladá dívka a upír...
Jak to dopadne? Přežije dívka? A kdo je ten tajemný upír?
Vše se dozvíte v tomto doubble drabblu.
Příjemné počtení - Veubella

 

Květiny pro Renesmé

Květiny pro RenesméTakový oddychový drabble. Nessie má narozeniny. Pohled Jacoba.
Příjemné čtení - Veubella.

 

Chvíle pro Rose...

Chvíle pro Rose...Rosalie a její další chvíle zamyšlení.
Přoč se neustále trápí? Co jí tíží?
Doufám, že se tento drabble bude líbit a zanecháte nějaký komentář.
Veubella

 

Jiná planeta?

Jiná planeta?Emmett opět vypráví malé Nessie pohádku. O čem je tentokrát?
Příjemné čtení tohoto drabblu přeje Veubella

 

Zabila ji!

Zabila ji!Kdo koho zabil?
Doubble drabble o bitvě v Rozbřesku - pohled Jacob.
Příjemné čtení přeje Veubella

 

Potkal jsem anděla

Potkal jsem andělaSetkání s andělem. Je to ale anděl, tak jak ho známe?
Příjemné počtení. A prosím o komentáře, jestli se líbí.
Veubella

 

Vznik světa

Vznik světaMalá Nessie se ptá Emmetta jak vznikl svět. Co jí poví?
Příjemné čtení. A prosím o komentáře - Veubella.

 

Mami, kup mi slona!

Mami, kup mi slona!Nessie chce koupit v obchodě růžového slona. Ale Bella jí to nedovolí. Co se stane, když to uslyší Emmett?
Příjemné čtení - Veubella.

 

Vše nové - sakra!

Vše nové - sakra!Tripple drabble o Jacobově přeměně. Je tu trochu hysterický.
Myslím, že se i pobavíte. :D
Příjemné čtení a doufám, že mi zanecháte nějaký komentář.
Vaše Veubella

 

Esméin ostrov

Esméin ostrovDrabble o ostrově Esmé. Co se tady stalo si už musíte přečíst.
Příjemné čtení přeje Veubella...

 

Vlkodlak

VlkodlakDalší doubble drabble. (200 slov)
Nic se mi k tomu nechce říkat, a tak jenom to - že se tu objeví vlkodlak - vlkodlaci...
Příjemné počtení - Veubella

 

Miluju to!

Miluju to!Drabble o Alici a její drobné posedlosti. (Oravdu jen drobné.)
Příjemné čtení - Veubella.

 

Tajemný ostrov

Tajemný ostrovEdward a Bella + Líbánky = Katastrofa
Doubble drabble (200 slov) o svatební cestě trochu jinak.
Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Za svitu luny

Za svitu lunyJacob vzpomíná...
Ale na koho? Tak to si budete muset přečíst tento drabble.
Příjemné čtení přeje Veubella

 

Vodopády lásky

Vodopády láskyPohled nejmenovaného muže na jednu důležitou událost.
Jakou? To se dočtete zde.
Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Temný hrad

Temný hradNessie chce, aby jí Emmett vyprávěl nějakou strašidelnou historku. Co bude vyprávět?
Tak to si budete muset přečíst v tomto double drabble...
Příjemné čtení přeje Veubella

 

Vstup do nového života

Vstup do nového životaDalší bláznivý drabble, který jsem vymyslela.
Kdo že se nám to probouzí? A kam?
Doubble drabble (200 slov)
Veubella

 

Další vidina

Další vidinaPřinášim vám svůj další tripple drabble. Tentokrát je o Belle, která chce skočit z útesu. (Já vím, to už tady bylo.) A má další vidinu Edwarda. Ale co je tu jiné? Tak to si už budete muset přečíst.
Vaše Veubella.

 

Anděl? Ne, ďábel!

Anděl? Ne, ďábel!Kdo si myslí, že vidí ďábla? Tak to si budete muset přečíst.
Příjemné čtení přeje Veubella

Drabble (100 slov)

 

Viděla jsem svůj osud

Viděla jsem svůj osudKdo viděl svůj osud? Nechte se překvapit...
Double drabble (200 slov)

Veubella

 

Potkala jsem smrt

Potkala jsem smrtJaká osoba to potkala smrt? Je to řečeno obrazně nebo doslova? Tak to si budete muset přečíst.
Double drabble (200 slov)

Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Dál čekám...

Dál čekám...Pár chmurných myšlenek. Každý si to může vyložit po svém. Drabble (100 slov). Příjemné čtení - Veubella.

 

Milý deníčku...

Milý deníčku...Zápisek z deníku jedné osoby z rodiny Cullenů. Je to pár dní po narozerní Renesmé. Příjemné čtení přeje Veubella

 

Můj vysněný syn - Happy End

Můj vysněný syn - Happy EndChtěli jste, aby to neskončilo tak, jak to skončilo. :-D Tak tady máte svůj vysněný Happy End. (Drabble - 100 slov) Příjemné počtení - Veubella.

 

Můj vysněný syn

Můj vysněný synBella si vysnila malého, rozkošného chlapečka. Přesněji malého - Edwarda. A opravdu… Narodil se jí syn, ale…
Drabble (100 slov).
Příjemné čtení a o hodně komentářů prosí Veubella

 

Tajemství Volterrských zdí

Tajemství Volterrských zdíVolterra skrývá mnohá tajemství. Pojďme odkrýt aspoň jedno… Double drabble (200 slov) Příjemné čtení, vaše Veubella.

 

Bello, co se to s tebou stalo?

Bello, co se to s tebou stalo?První setkání Belly a Charlieho po Bellině přeměně. Pohled Charlieho… Tripple drabble (300 slov). Užijte si to… komentáře! Prosím… :) Vaše Veubella

 

Já budu táta!

Já budu táta!Jak se Edward cítil, když zjistil, že je Bella těhotná? Byl na sebe naštvaný a chtěl ten „plod“ dostat z Belly. Tady je to trochu jinak… Tripple drabble (300 slov). Příjemné počtení xD a doufám, že mi zanecháte nějaké komentíky… vaše Veubella

 

Konec začínající lásky

Konec začínající láskyNedávno jsem četla krátký druhý život Bree Tannerové a napadla mě tato jednorázovka. Jak probíhalo setkání Diega s Rileyem, když mu říkal, že upíři na slunci září a neshoří. Co se dělo potom…? Jak vlastně Diego zemřel… nebo nezemřel? Moje verze. Příjemné počtení vaše Veubella…

 

Přicházejí

PřicházejíDrabble o myšlenkách rumunů Stefana a Vladimira, když v Rozbřesku přicházeli Volturiovi. Doufám, že vás to zaujme a napíšete komentíky. Vaše Veubella…

 

Ano, to je ona...

Ano, to je ona...První setkání Belly a Renesmé po Bellině přeměně. Pohled Renesmé… Příjemné počtení. Vaše Veubella...

 

Pomstím tě, Jane! - 2. část

Pomstím tě, Jane! - 2. částDruhá část jednorázové povídky Pomstím tě, Jane! Co bude chtít Aro po Alecovi? Nastane tu násilný střed, který vyvrcholí… Přece vám to neřeknu. Nechte se překvapit! Příjemné čtení a předem děkuji za všechny komentáře. Vaše Veubella…

 

Beru si tě, Edwarde!

Beru si tě, Edwarde!Jaké byly myšlenky Edwarda, ale i ostatních, když Bella přicházela k oltáři, aby řekla své ano. Můj druhý double drabble. Doufám, že se Vám bude líbit. Vaše Veubella

 

Pomstím tě, Jane! - 1. část

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Pomstím tě, Jane! - 1. částChtěli jste po mně, abych napsala pokračování Jane, nepotřebuji tě!. Tady je. Rozhodla jsem se, že ho rozdělím na dvě části. Zde je ta první. Děj se odehrává o pět let později. Ale v této části neočekávejte morbidní scény, ale něco trochu jiného… možná hodně neočekávaného… Příjemné čtení vaše Veubella

 

Esménina bolest

Esménina bolestJak se Esmé cítila, když přišla o dítě? Jako jednoduché řešení si vybrala sebevraždu. Toto je double drabble, nebo-li 200 slov o Esménině sebevraždě.
Je to můj první drabble, tak to berte s nadhledem. Prosím o komentáře.
Příjemné čtení, vaše Veubella

 

Jane, nepotřebuji tě!

Jane, nepotřebuji tě!Co by se stalo, kdyby Aro našel talentovanější upírku než Jane? Dvě mocné upírky s podobným darem na jednom hradě. Jak to Aro vyřeší? A jaké to bude mít následky? Je to moje úplně první povídka. Prosím o komentáře. Snesu i kritiku. Příjemné čtení vám přeje Veubella.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!