Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Twinkle

Twinkle

TwinklePráva: přispěvatel

O mně: Už mě přestalo bavit stále vymýšlet dlouhé povídání o sobě, stejně to nikdo nečte, takže přejdu rovnou k tomu, co všechny zajímá nejvíce. :-)
Teamy nevedu, mám ráda více - méně všechny, ale zastávám názor, že knižní Edward jednoduše patří ke knižní Belle. V povídkách mi to ovšem nějak překroucené nevadí, protože většinou bývají i pozměněné charaktery postav.

Och, ano, a ještě tu musím zmínit pár skvělých lidí:

Roxana - Velmi inspirativní autorka s originálním stylem psaní. Když mám špatnou náladu, přečtu si některou její jednorázovku a i když je to zvláštní, protože ona obvykle píše poměrně dost temně, je mi lépe. Ovšem až když pomine to prvotní uchvácení, zamyšlenost a otupění.


SarkaS - Umí popsat city, ale i vtipné chvíle. Miluju Man's world a všem vřele doporučuji.

Vesper - Její povídka je tak rozkošná, ale i zamyšlení-hodná, že nad tím zůstává rozum stát.

NatyCullen - Talentovaná autorka a vyjímečná osobnost.

JoheeeCullen - Největší střevo, trdlo a blázen, na kterého jsem kdy narazila. Ale tím je právě tak skvělá. A její poezie jsou skvostné.

BellaSwan1992 - Dívka s úžasým talentem a jejíž komentáře potěší, rozpláčou, rozesmějí a připomenou, že nepíšete jen pro srandu králíkům.

Forevergirl - Téhle holce vděčím opravdu za hodně. Díky za to, že jsi.

Inoma - Spisovatelka, jíž humor nechybí a nádherně líčí situace.

DeeDee - Sága zalití a její parodie... To je něco, co člověka vždy rozveselí.

(Snad jsem na nikoho z vás nezapomněla. Ale pokud ano, vy víte, jak vás mám ráda...)

Kontakt:

E-mail: Kajakouten (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 21

Moje komentáře

Titulek článku Text
24.10.2012 (17:55)Drabble povídky„Sněží...“ Taková milá, rozkošná, odlehčená povídka, která mi vykouzlila úsměv na tváři... Emoticon Děkuju, že jsem si ji mohla přečíst, rozjasnila mi den... Emoticon
24.10.2012 (17:53)Drabble povídkyListy z knihy skutečnosti Děkuju moc... Emoticon Emoticon
23.10.2012 (21:45)Drabble povídkyListy z knihy skutečnosti Děkuju moc... Emoticon
Joheee: To nevadí... Ani já to moc nechápu. Emoticon
Spíš jde o to, co si z toho odneseš. Jo, a s tou uspěchaností, asi máš pravdu. Bohužel, to je problém drabble. Skoro nikdy se mi to nepodaří napsat přesně tak, jak bych chtěla, protože mám vždycky nesprávný počet slov, tak to musím buď okleštit, nebo natáhnout...
19.06.2012 (16:35)RozbřeskBreaking dawn 2 - první fotky Bože, Bože, Bože! Jak dokonalé...
08.04.2012 (11:31)Shrnutí povídekPovídky od Twinkle Tak co, pamatujete si na mě ještě? Emoticon Emoticon
Mám pár informací - Vím, že jsem tu teď dlouho nebyla... Tak dobře, HODNĚ dlouho nebyla.
Je to složitější, mám teď spousty a spousty školy a dalších věcí.
Každopádně, I když už jsem uvažovala o odchodu nadobro, rozhodla jsem se, že to přeci jen ještě zkusím.
Mám několik nápadů, které zde zkusím během příštího měsíce nějak zveřejnit.
Pokračování povídky Krásný vrah už čeká nebude, moje rozhodnutí plyne z toho, že by se tím zruinovala ta tajemnost, nevědomost.
Tak uvidíme, každopádně doufám, že to nějak zvládnu, protože nechci přijít o tak úžasnou skupinku lidí, jako je tady.
Děkuju vám.
28.01.2012 (13:55)FanFiction jednodílnéTvůj obličej Dechberoucí. To je naprosto výstižné slovo.
Naprostý výbuch emocí, ale zvladatelný, nepříliš přehustěný, jestli mi rozumíš. Nad některými povídkami kroutím hlavou, protože mi ty city a situace příjdou příliš nereálné, strojené. Tohle není ten případ.
Chtělo se mi zpívat, když jsem Jaspera spatřila ve dveřích, chtělo se mi smát, když mě políbil, chtělo se mi plakat, když naše srdce znovu ožila. Ano, všechno to bylo prožité, viděné, cítěn Aliciným tělem, smysly.
Možná, že to je na tom tak vyjímečné - vtáhne tě to do její kůže a už nepustí pryč. Až do konce.
Perfektní, nádherně napsané. Ano, navždy je příliš krátká doba.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
28.01.2012 (13:44)Shrnutí povídekPovídky od NatyCullen Děkuju ti, Naty... Emoticon
Hehe, ale víš, já jsem ráda, mám mezi adminy kamarádku, chápeš... Emoticon Emoticon Emoticon
Musím ještě nějak dotentočkovat Paprsek, už kvůli tobě... Emoticon Ale já se budu moc, moc snažit, aby po prázdninách vyšel další díl (myslím po jarňákách). I když si myslím, že to moje patlání stejně není nic moc, prostě... prostě te mám ráda... Emoticon Emoticon
28.01.2012 (13:38)Shrnutí povídekPovídky od BellaSwan1992 Já se mám vlastně docela dobře...
Já vím, jsem bestie, potvora proradná a prostě to neřeknu a neřeknu... Emoticon Emoticon
Zkrátka jo, vyšel mi drabble.
Chci ti hrozně moc poděkovat za komentář, jsem šťastná, že to na lidi působí tak, jako na mě. Prostě malý, naprosto bezvýznamný útržek Bellina a Jakeova života.
Moc se nechápu, protože i když mám Jacoba ráda, myslím si, že Bella k sobě s Edwardem patří.
To je možná taky to... Bella je smířená s tím, že se Eda nevrátí, Jake si to uvědomuje, miluje jí, ale ví, že ona k němu necítí to samé. Jejich vzájemné city jsou nevyrovnané, ale přesto neumí být bez sebe. Jak jednou řekl Charlie, ona ví, co je pro ní nejlepší. Emoticon Emoticon
No, nevím...
Určitě to musíme brzo napravit Ti JeBe se vrací! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Světe třes se! (následuje ďábelský smích, Muhahaha!)
27.01.2012 (15:04)HerciEntertainment Weekly Shoot Zbožňuju druhou odspoda, jak se tam smějí...
26.01.2012 (22:35)Shrnutí povídekPovídky od NatyCullen Zlatíčko, jak bych na tebe mohla zapomenout? Děkuju moc za komentář, jsem ráda, že ti to tak přišlo, protože přesně o to jsem se snažila. Prostě dva kamarádi, oba si zažili svoje, oba jsou více méně šťastní, jenže co dál.

Páni, ty jsi teď adminka? Uh, mám z tebe strach... Emoticon Víš, nemůžu si pomoct, pro mě představujete jakousi autoritu, mám z vás respekt... Emoticon
Tak na mě buď hodná, protože i když ty si to nemyslíš (děkuju Emoticon Emoticon ), já mám pocit, že to s mým psaním jde z kopce...
26.01.2012 (19:46)RozbřeskJak se vyráběla Bellina figurína pro Breaking Dawn I. část? No, je pravda, že když si v té koupelně sundala ten župan, mírně se mi obracel žaludek. Vypadala vážně jako mrtvola... A to, když jí oživovali bylo taky docela děsivý. Pravda, Joheee, vypadala jak ten zombík.
25.01.2012 (22:27)SoutěžeSoutěž o záhlaví webu - hlasování Nemůžu si pomoct, ale mě prostě nejvíce oslovila patnáctka - je tak jednoduchá, až je naprosto dokonalá.
25.01.2012 (20:55)Shrnutí povídekPovídky od BellaSwan1992 Ahoj Belli,
tvářím se kajícně, protože jsem zlý, bezcitný a krutý člověk a neozvala jsem se ti... Chybíš mi, hrozitánsky moc. Naštěstí brzo budou jarňáky, tak pevně doufám, že se někdy sejdeme na chatu, společně s Joheee, a vymyslíme, jak to teda bude s tím blázincem, přemalováváním hrochů a tak vůbec...
Snad se na mě moc nezlobíš...
25.01.2012 (20:50)Shrnutí povídekPovídky od JoheeeCullen Hehé, zbožňuju ji, Johouši Emoticon Emoticon
Příští pátek dostáváme vysvědčení, pak máme jarňáky. Emoticon
Už se hrozně moc těším, budu mít konečně chvilku klid, dočtu povídky, zplodím nějaké zplodiny... A jak se máš ty? Co škola? A vůbec?
25.01.2012 (19:40)Shrnutí povídekPoviedky od kikuska Spíš naopak, jsem šťastná za tvůj zájem... Emoticon
17.01.2012 (20:22)Shrnutí povídekPoviedky od kikuska Ahoj Emoticon
Ano, plánuji jí dopsat, ale teď poslední dobou nějak nestíhám. Uzavírá se klasifikace, absolutně nemám čas psát povídky. Mrzí mě to, ale bohužel školu šidit nemůžu. Snad se na mě nezlobíš.
12.01.2012 (20:10)FanFiction poezieCo cítíš Už jsem říkala, že po přečtení tvé poezie nenacházím slova. Já básnické střevo postrádám nebo je slepé, takže obdivuji každého, kdo dokáže vymyslet smysluplný rým. Tebe obdivuju dvojnásob, protože tvé rýmy jsou nejen smysluplné, ale když se skloubí se zajímavým dějem a takovou tou hloubkou, kterou ty tomu vždy jaksi dodáš, výsledkem je úžasný zážitek ze čtení.
Emoticon Emoticon
Tleskám, klaním se a vyjadřuji úctu všemi možnými způsoby, ale klobouk smekat nebudu, jednak protože nemám klobouk, jednak protože se smeká před mrtvým a ty mrtvá určitě nejsi, protože mrtvola nepíše takováto díla.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
12.01.2012 (16:22)Shrnutí povídekPovídky od Twinkle Moc se vám všem omlouvám, ale poslední dobou nějak nestíhám. Pololetí se blíží, takže máme ve škole nálož. Ovšem příští týden by to mělo být klidnější, takže čekejte mé povídky i komentáře Emoticon
04.01.2012 (19:42)Drabble povídkyPeříčko Ta samá větička mě napadá vždy, když přemýšlím nad Edwardovým odchodem. Má to jakýsi význam... Jestli Bella cítí zlost, má na ní plné právo. Já bych měla taky vztek. I když si myslím, že ta Bella, kterou popisuješ tady, není stejná, jako ta knižní. Ta by nedokázala být naštvaná na něj, prostě ne.
Myslím, že jsi to vyjádřila naprosto perfektně, protože ona by to jednou prostě přijala. Řekla by si, že na to kašle a prožila by hezký, naplněný život. Tak to vidím já.

Je to velmi zajímavá úvaha, skvěle napsané... ve sto slovech což obdivuju. Jen mi tu chybí smajlík, který smeká klobouk... Samozřejmě že en před mrtvým, ale před něčím, co se mu líbí. Emoticon Emoticon
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
28.12.2011 (17:36)Shrnutí povídekPovídky od KacenQaCullen Ahoj, pamatuješ si ještě na mě? Emoticon Emoticon
Dneska jsem si pročítala komentáře u svých povídek a narazila jsem i na ty od tebe. Tak jsem si řekla, že musím ještě jednou poděkovat, protože mě stále hřejí u srdce.
Také si vzpomínám, žes mi psala, že se ti líbí mé drabble (což nechápu, ale budiž Emoticon ). No... celkem nedávno jsem jeden napsala, jmenuje se "Kráčím ve šlépějích...", tak kdyby se ti chtělo... je to jen taková hloupost.
Tak ti ještě jednou děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju... Emoticon Emoticon Protože jsi mi těmi komentáři rozjasnila den... Emoticon Emoticon
28.12.2011 (17:03)Shrnutí povídekPovídky od BellaSwan1992 Šťedrý den byl moc krásný, takový rodinný... A pod stromečkem? No, já jsem letos žádné spešl přání neměla, protože už jsem všechno, co jsem chtěla dostala předtím - foťák, mobil, hodinky, notebook... Emoticon Ale dostala jsem spoustu krásných věcí... Ono asi ani nejde tolik o dárek, ale o tu symboliku. Emoticon
Každopádně jsem prožila nádherné Vánoce. A co ty? Jak si užíváš svátků? Mě se taky stýská... Emoticon Emoticon
26.12.2011 (20:55)Shrnutí povídekPovídky od NatyCullen Má drahá Naty...
V prvé řadě ti hrozně moc gratuluju, i když není divu, tvůj spisovatelský um je všeobecně proslulý... Emoticon Emoticon Emoticon
V druhé řadě to s Paprskem. Eh... no, mám další tři kapitoly, ale je toho nějak moc... Víš, potřebuju na to trochu víc času, chci to ještě poupravit. Chci si být jistá, že moje Bella prožije všechno, co má. Ona totiž není tak úplně totožná s naší knižní Bellou. Ale musím ti hrozně moc poděkovat, za všechno. Stále nechápu, jak si můžeš najít čas číst ty moje patlaniny. Také přeju krásné Vánoce... Emoticon Emoticon
26.12.2011 (20:48)Shrnutí povídekPovídky od BellaSwan1992 Moje milá, zlatá, úžasná Bells... Moc se omlouvám, že jsem se tak dlouho neozvala, ale znáš to, rodiče, Vánoce, ruch všude...
No, zlý, zvrhlý Edward už je na světě Emoticon Emoticon ... Hrozně moc se mi po tobě stýská, až zase bude svět normální a přejde ho slavnostní nálada, napíšeme si, musíme, protože to bez vás, vy moji zlatí blázínci, přežívám dost těžko... Emoticon
26.12.2011 (20:42)FanFiction jednodílnéKrásný vrah už čeká BellaSet: Děkuju ti Emoticon No, upřímně jsem o tom jako o kapitolovce přemýšlela, ale v prvé řadě chci vědět, jestli se vám to bude líbit, protože mám pocit, že zlý Edward není zrovna oblíbený. Ale pokud bude zájem, pokračovat určitě budu, protože mě zase zlý Eda hrozně baví... Emoticon Emoticon

Jinak bych chtěla hrozně moc poděkovat úžasné SaDiablo, která mi pomohla s korekturou...
12.12.2011 (18:21)FanFiction jednodílnéKouzlo za úplňku Wow...
Námět je pohádkový a ve zpracování mnoha, dovolila bych si říct většiny lidí, by to asi bylo takové dětské a neuvěřitelné. Ale ty jsi to popsala neskutečně reálně, přímo jsem ten příběh viděla před sebou.
Sharlotte i Embry jsou roztomilí, takové spřízněné duše... A naprosto chápu její pocit, ten, že jí kousek chybí.
Nebudu tady okecávat každý odstavec, protože povídka byla skvělá od začátku až do konce. Jsem velmi ráda, že to skončilo dobře.
Klobouk dolů. Emoticon
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
11.12.2011 (21:33)Shrnutí povídekPovídky od BellaSwan1992 Ahoj...
Všimla jsem si, žes mi psala do shrnutí... Emoticon Za komentář vůbec, ale vůbec nemáš zač, však za pravdu se neděkuje, ne? Emoticon Se zlým Edwardem je to zlé Emoticon Trošku průšvih, nemůžu v tom článku najít jedinou chybu, asi jsem slepoň. Poslala jsem to už třetímu člověkovi, a ten, že tam také nic nevidí. Tak já asi budu muset nahánět nějakého korektora, aby se na to mrknul.
Se skajpem to také vypadá bledě, protože tatínek lehnul stejnou nemocí jako já a nezvládá se mnou sedět půl hodiny u počítače a nějak to instalovat... Zatím jsme se k tomu nedostali, ale já skajp potřebuju mít na počítači kvůli jednomu projektu ve škole co nejdříve, tak to musíme nějak zorganizovat.
Tak se měj zatím krásně a doufám, že nebudeš nemocná jako já, přece jen, už budou vánoce... Emoticon
11.12.2011 (18:23)Drabble povídkyVianočný dar pre Rose Jsem okouzlená tolik, že nevím, co napsat. Tolik citu, lásky a něhy v tak málo slovech. Jeden z nejpodařeněnších... nevím, jestli to jde vůbec nazvat slovem "drabble". Nádherné... Emoticon
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
10.12.2011 (21:26)FanFiction na pokračováníPan asistent a já - 30. kapitola Jé, to byla krásná kapitola... Emoticon
Jsem ráda, že je Bella šťastná a pevně doufám, že se přes to dostane, i když ten sen tomu, bohužel, příliš nenasvědčuje.
Těším se na jejich setkání a doufám, že to dopadne dobře... Emoticon
Nevím už moc, co napsat, protože jsi mi tím úplně vyrazila dech... Krásné, milé, příjemné, takové... klidné Emoticon Emoticon
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
10.12.2011 (21:12)FanFiction na pokračováníVychoval jsem si lásku - 27. kapitola Tý jo, Vesper!
Čím dál, tím víc jsem přesvědčená o tom, že tohle je jedna z nejlepších povídek na webu, ne - li nejlepší. Emoticon
Bellu mám moc ráda, takže jsem šťastná, že v téhle kapitole byla opravdu hodně a že byla dlouhá mi vůbec nevadí, naopak...
Jak už jsem řekla, ta holčina je démon... Emoticon Emoticon Emoticon
Nejdřív scénka s vlkodavem Fouskem (chudák Aston), potom aquapark a nakonec to s Agathou - úžasná hérečka nám z ní roste, z princezny Emoticon
Jak se jí chudince chtělo na záchod... smála jsem se jako neřízená Emoticon Emoticon Emoticon Ale Eda má pravdu, na všechny taje mužských červíků má ještě čas.
A potom oslava... Bóže, Jazz je taky pořádný číslo. Prý sektory... Minimální ztráty na majetku. Taková oslava je senem každého dítěte, což? Ale co by pro tu potvůrku malou neudělali Emoticon Emoticon
A na konci, wow, Jeremy nám oslintává Bellu. Alice, foť to! Emoticon Emoticon
A doneste někdo ubrousky. Aach jo, no snad moc oslintaná nebyla Emoticon Emoticon
Ale zajímá mě Edwardova reakce, jestli se bude smát s ostatníma nebo jestli něco provede chudáčkovi chlapečkovi... Emoticon
Přece jen, olizovat jeho Isabellku, to se nedělá.
Jsi vážně úžasná spisovatelka, nádhera, co víc říct? Snad jen, že se moc těším na další kapitolku... Emoticon
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
P.S.: Moc se omlouvám, jestli ti ten komentář příjde zmatený, ale jsem nemocná a trochu z toho blázním... Emoticon Emoticon
09.12.2011 (15:21)FanFiction poezieBez gravitace Souhlasím s Joheee a DarkFireflies, určitě je co zlepšit, ale mě se to líbilo, takové milé, příjemné...
Mám ráda tu scénu s otiskem, kdy se vše vyřeší, a tys to moc krásně popsala, vážně...
Navíc, já opravdu básnické střevo nemám, takže tě vážně obdivuju, protože na tohle já jsem levá... Emoticon
Moc hezké...
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
08.12.2011 (18:02)Shrnutí povídekPovídky od NatyCullen Jsem ráda, že jsem tě potěšila... Emoticon Emoticon
To spíš já bych ti měla poděkovat... Emoticon Emoticon
08.12.2011 (16:59)Shrnutí povídekPovídky od NatyCullen Ahoj Naty,
Tak se ti hlásím, protože jsem na sebe docela pyšná Emoticon Emoticon Emoticon
Mám další kapitolu Paprsku a ještě jednu rozpracovanou... Zítra na to ještě kouknu...
Ale chtěla jsem ti hrozně moc poděkovat za podporu, protože bez tebe by to nebylo ono... Emoticon
08.12.2011 (16:42)FanFiction jednodílnéO život - část první Nemyslím si, že by toto téma nebylo vyžadované, a já spíš naopak bývám ráda, když je povídka i o jiných postavách, než o Edwardovi a Belle, protože jejich osudy mě zajímají stejně tak, jako osudy našich dvou hlavních hrdinů... Emoticon
Někdy to je dokonce celkem příjemné osvěžení... A já mám Rose moc ráda, takže se mi to líbilo.
A bylo to opravdu krásně napsané, plynulé, moc hezky se to četlo... Emoticon Emoticon
Klobouk dolů! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
07.12.2011 (19:48)FanFiction jednodílnéProtože já tomu věřím Musím se přiznat, že v poslední době čtu jen povídky od autorů, od kterých čtu pravidelně, ale jsem opravdu moc ráda, že jsem si tvou povídku přečetla... Emoticon Emoticon

Bylo to takové něžné, jemné a roztomilé. Taková v podstatě spokojená rodina, naivní mladá Bella a potom poslček - Edward...

Hezké, pozitivní, příjemné. Rozjasnilo mi to den, což je opravdu skvělé, protože jsem nemocná a ležím v posteli. Navíc jsem dnes četla skoro samé smutné povídky... Takže jsem ráda, že je tady jedna ryze pozitivní... Emoticon

Děkuji ti... Emoticon Emoticon Emoticon
07.12.2011 (19:34)Drabble povídkyNaučil jsi mě milovat déšt... Bože můj, Bells! Emoticon
Pohoršit? Si ze mě děláš srandu ne? Bože můj, to je tak... Uf, je těžké to popsat... Varuju tě předem, netuším, jak tenhle komentář skončí, protože Okouzlení + Brufen = Ví bůh (nebo taky výbuch, čtu totiž teď Saturnina... Emoticon )

Takže v první řadě - Bylo to neskutečně živé. Viděla jsem to přímo před sebou, ten její nepřítomný, jemný, malátný úsměv... Zdá se mi to, nebo doopravdy začala bláznit? Ale věřím jí, že jí to dokázalo pohladit na duši. Já si totiž myslím, že přesně takto by to skončilo, kdyby Edward opustil Bellu na dobro. Ona by na něj sice nikdy nezapomněla, ani by se s tím nesmířila, ale to její "bojím se zapomenout" by se změnilo v "miluju vzpomínky na ty krásné chvíle"... Víš, jak to myslím. Emoticon Emoticon Emoticon
Já dokonce předpokládám, že by se vdala, měla děti, rodinu a normální život. Ale nikdy by to neodeznělo. V podstatě by byla šťastná, ale stále by věděla, že existovala i jiná cesta, která jí proklouzla mezi prsty...

A souhlasím s DarkFireflies, ta nevědomost byla taková... zvláštní. "Prostě jim to neřekneme"... A pak, když se to člověk dozví, najednou vše dostane takový jiný, hlubší smysl. Do té doby je zase v očekávání... Prožívá všechny ty emoce s ní a pak najednou pochopí...

Líbí se mi také název, ano, on jí naučil milovat déšť, svou láskou. Jak by mohla nenávidět něco, co on miloval? Nemohla by déšť nenávidět, protože by tím ublížila milované osobě...
A jak tam potom bylo, že je pošetilá, že cítí jeho blízkost, když prší... Byla jsem z toho dost naměkko. Emoticon Emoticon Emoticon

Máš neskutečný talent na drabble, ale to ty už asi víš... Umíš jen v pár, ale dokonale pasujících, slovech vyjádřit tolik věcí. Nechává mě to v takovém tom opojení, zamyšlení, nechápavosti...

V neposlední řadě ti hrozně moc děkuju za věnování, vážně nevím, co na to říct. Ty jeden blázínku Emoticon , už nikdy nepiš, že by mě to mohlo pohoršit, ano? Je to vážně neskutečně silné, zvláštní, duchaplné a emotivní.
Děkuju ti... Emoticon
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
06.12.2011 (22:36)FanFiction poezieZahubená láskou k němu... V prvé řadě máš mou hlubokou poklonu, protože já básnické střevo nemám, vážně ani malilinkaté, co si budeme namlouvat, takže obdivuji každého, kdo dokáže vymyslet smysluplný rým... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
V druhé řadě... Poezie ve mně málokdy vzbuzuje tak silné emoce, ale toto je takové... vcelku jednoduché, ale v jednoduchosti je krása... Plynulé a elegantní, takové jemné - jen slova, ale v nich skrytý hlubší význam...
Hmm... To asi není moc smysluplné, co? Emoticon Emoticon Ale já mám oprávnění - brufen působí opravdu silně...
Takže pokud jsi to z té mé pomotané směsi slov nevyrozuměla (ani bych se ti nedivila), je toto něco jako oslavný komentář, pokud se to tím dá nazvat, a prostě... Úžasné, krásné, skvělé a všechno... Piš poezii dál, máš na to talent... (minimálně větší než já, protože já jsem na rýmy fakt levá. Ale blbou rýmu, tu chytím na každým rohu, to zase jo... Emoticon )
Krása...
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
06.12.2011 (22:26)Shrnutí povídekPovídky od BellaSwan1992 No, leze, no... Emoticon Emoticon
A nebo spíš ty prášky, jsem jima úplně sfetovaná... Kdyby mamka věděla, co občas melu za kraviny, tak mi zabaví všechny strepsilky a tydlety kravinky... Emoticon
Moje imuntita je opravdu na dvě ne moc hezké věci... Taky podle toho vypadám, taková pobledlá, pohublá osůbka... Už bych potřebovala do školy, tady doma je nuda a mě z toho už hrabe... Emoticon
Vážně, jsem pomatená, takže kdyby něco, mnou napsané, bylo nesrozumitelné, tak se moc omlouvám... Emoticon
Ti JeBe je naprosto dokonalý! A výstižný... Člověče, kam ty na to sakra chodíš? Emoticon Emoticon
Jéj, matika... Uf, tak to ti nezávidím. Testy jsou vážně hrozné, navíc když to náhodou pokazíš, málokdy máš možnost si to opravit...
Jo, jo, zlý Eda už se na nás sápe Emoticon Emoticon Emoticon
Dřepí v administraci, jen a jen ho vydat... I když se trochu bojím reakcí... Přece jen, Edík má být džentlas a né... todleto, co jsem z něj udělala já... Emoticon
Ale ono je pravda, že by se jeho "knižní" charakter do té povídky nehodil...
Tak děkuju moc, že mi dáš vědět... Jo, a opravdu je ČTU podruhé... Emoticon
P.S.: Skype ti dám, ale já mám teď nově jako operační systém Linux a musím ještě vykoumat, jak se to tam instaluje, páč na starém jsem měla normálně Windows a s tím Linuxem ještě tak dobře neumím... Emoticon Emoticon
06.12.2011 (19:54)Shrnutí povídekPovídky od BellaSwan1992 Ahoj Bells,
tak se ti zase jednou ozývám, protože se mi po tobě moc stýská... Jsem teď nemocná a nemám co dělat (však víš, ten můj vznešený kašel Emoticon ), tak si pročítám povídky a četla jsem si i některé tvé podruhé...
Takže té chci moc poprosit, až zase něco napíšeš, dej mi vědět do shrnutí, protože bych o to nerada přišla... Emoticon Emoticon Emoticon
A jak se vlastně máš? Co vánoce, těšíš se?
Já už mám nakoupené skoro všechny dárky, ale kdy nakoupím ten zbytek vážně netuším, protože až se uzdravím... No...
A co škola, jak zvládáš gympl? Mě nejvíc štve, že když dva, tři dny chybím, hned toho musím hrozitánsky moc dohánět...
Snad jsem tě neunudila k smrti... Emoticon Emoticon
06.12.2011 (19:22)Drabble povídkySlzy a vyznání Jůj, Mishí, děkuju ti hrozitánsky moc!
Beze mě, že by to nebylo ono? Co to proboha říkáš, to bez tebe by to nebylo ono! Emoticon Emoticon
Drabble vážně povedený, jak už jsem psala v mailu. Hezky popsané pocity, takové něžné, klidné... Moc se mi to líbilo... Emoticon
Holka, z tebe roste další obrovský talent, nepromarni to, nenech ho zahálet, jen pěkně piš, piš a piš... Emoticon Emoticon Emoticon
Já mám tak hrozně ráda ty povídky, které jsou o té jejich lásce, je to tak hezké, čisté, neposkvrněné... A já jsem hrozně ráda, že jsem si to mohla přečíst Emoticon
Je to ale jiný zážitek, takhle to číst zveřejněné, na černém pozadí Stmívání.eu... Emoticon
Nó jo, už mi hrabe... Emoticon
Omlouvám se, jestli ti tenhle komentář příjde nesrozumitelný, je to tím, že jsem sfetovaná práškama, ale totálně...
Ale bylo to krásné! Emoticon
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
06.12.2011 (18:32)FanFiction parodieBella o koze, Edward o voze Souhlasím s domcamerci, parodie moc nečtu, ale když se občas nudím, tak se do nich pustím...
Ale tahle je opravdu jedna z nejlepších, které jsem kdy četla. Můžu jí číst stále dokola a pořád se tomu směju... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Což bývá málokdy, většinou kouzlo vtipů vyprchá po prvním přečtení... Tady je vidět, že vyjímka potvrzuje pravidlo, protože tady opakovaný vtip je stále stejně skvělým vtipem... Emoticon
06.12.2011 (18:06)Drabble povídkyMoja budúcnosť No... Myslím, že opravdu už všichni víme, že Lolalita je opravdu úžasná spisovatelka a doufám, že i ona ví, jak skvěle píše... Emoticon Emoticon
Krásný drabble, dokonalý, procítěný...
Myslím, že přesně tohle by měl správně obsahovat - náznak děje, emoce a především takovou tu hloubku... Emoticon Emoticon

Prostě úžasné, prozářilo mi to jinak dost nemocný a usmrkaný den, jsem ráda, že jsem si mohla přečíst něco tak krásného. Klobouk dolů.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
05.12.2011 (16:57)Drabble povídkyZlý sen Náhodou, mě se to líbilo opravdu hodně. Něžné, láskyplné a procítěné. Chudák Edward, Bella, všichni... Musel to být děsivý sen.
A když se potom Bella probudila, tak jsem ani nedýchala... Oni k sobě prostě navěky patří. Ta láska z toho přímo čišela.
Vážně úžasný drabble, rozjasnilas mi tím den... Emoticon
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
05.12.2011 (16:52)FanFiction na pokračováníLáska za mřížemi - 36. kapitola Davida bych zabila... Grrr! Emoticon
A Vivien zadupala do země. Chudinka Bells.
Zajímá mě, co to řekne Edward? Že by miluju tě? Tebe asi hodně moc baví nás napínat, že? Emoticon
05.12.2011 (16:43)SoutěžeVánoce, Vánoce přicházejí! Jé, tak já to zkusím... Emoticon
Výborná soutěž, miluju vánoce...
A chci se jen zeptat - jak je kategorie Pohádka v duchu Stmívání, můžu vzít námět z nějaké jiné pohádky (např. Červená karkulka, Sněhurka, atd.) a přepracovat to do prostředí Stmívání?
Děkuju... Emoticon
04.12.2011 (19:45)Soutěžní povídkyNová šance pro Edwarda - Vesper Můj bože, Vesper...
Hrozitánsky moc ti gratuluju...
Protože ty si to zasloužíš!
Takže začnu hezky od začátku - Byla jsem doma téměř sama, tak jsem si uvařila čaj, pustila počítač a začala číst.
Už první věta mě doslova pohltila. Celé jsem to prožívala s těmi tak dokonale propracovanými postavami! Chvílemi jsem se přímo klepala strachy, napjatá, co bude dál. A Edwardovo krmení... Bože můj, nebohá Bella.
Nechápu, jak někdo může něco tak dokonalého napsat. Už dávno sis získala můj obdiv ale toto... Prostě nevím, co k tomu říct.
A ten konec... To pochopení nebo jak to nazvat... Prostě dokonalé.
Jsi opravdu úžasná spisovatelka, Vesí. Vážně. Já věřím, že si jednou od tebe nechám podepsat knížku, na jejímž obalu bude tvoje jméno... Od tebe a od Forevergirl, tím jsem si jistá...
Hele, už si to domlouvám předem, budu mít protekci a podepíšeš mi to první, jo? Emoticon Emoticon
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
04.12.2011 (19:08)FanFiction na pokračováníVychoval jsem si lásku - 26. kapitola Vesper, páni...
To je dokonalý! Bella je takovej malej skřítek, kterej jim ale sakra pořádně zamotává život. Chudák Edward, musel vyloženě trpět, když mu ho strčila do auta... Emoticon
Prý musím toho chudáčka někam ubytovat... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Ach jo, ta holka je vážně číslo.
No a potom taky musím zmínit to s tou Agathou...
Úplně jsem se červenala, až se stydím, že jsem se vyprdla na omezení Emoticon
Každopádně je to úžasná kapitola, nemůžu se dočkat, jak to bude dál... A co jim ta hnědovlasá potvůrka zase uchystá za překvápko... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
04.12.2011 (12:14)Shrnutí povídekPovídky od BellaSwan1992 Dřepím tam, všimla jsem si, žes tam byla, ale odešlas... Tak kdybys náhodou měla chvilku... Emoticon
04.12.2011 (10:50)Shrnutí povídekPovídky od BellaSwan1992 Já vím, je to děs... Furt jsem nemocná, teď jsem zrovna... včera, myslím, chytla laryngitidu od bráchy... No, ale alespoň mám víc času psát... Emoticon
Já vím, snažím se sem chodit denně, ale je to hrozný, když tě bolí hlava, tak na počítač nemáš ani chuť, ani náladu, + Doktor řekl žádný počítač ani televize Emoticon Emoticon
Ale což, už je to lepší, tak koukám "pobíhat a psát" Emoticon
Nepůjdeme na chat, když tu jsi?
04.12.2011 (9:46)Shrnutí povídekPovídky od BellaSwan1992 Ahoj Bells,
Strašně moc se mi po tobě stýská, víš to? Ty jsi tak úžasnej člověk... takový trdlo a talentovaná autorka v jednom...
Plánuješ teď někdy nějakou povídku? Protože já bych si strašně ráda znovu přečetla něco z tvé tvorby... Emoticon
03.12.2011 (20:39)Parodovaná poezieTam, kde slunce nesvítí Bože, Bože, Bože můj!
Tak to budu rozdejchávat ale sakra dlouho! Emoticon Emoticon Emoticon
Joheee, ty seš démon. Vážně. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Já totálně nechápu, jak na tyhlety svoje kraviny přicházíš... Asi máš v mozku nějaký spešl serepetičky, či co... Emoticon
Každopádně, je to vážně úžasný, skvělá sranda, nejvíc jsem se rozesmála u stoletého panice... Vážně upřímně nechápu, jak to mohl vydržet. Copak jím nezmítala naprosto normální chlapská sexuální touha? No, asi zmítala, ale zřejmě ji umí sakra dobře potlačovat... Má můj obdiv.
Hih, asi jsem si vypěstovala závislost na tvých parodiích... Dokonalá rozesmívací... Pomůcka?
Tak já už končím svůj (oslavný) komentář, měj se krásně a piš dál, jo? Emoticon Emoticon Emoticon
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

Datum registrace: 20. 4. 2011

Poslední přihlášení: 10. 5. 2015, 08:25

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Twinkle

Povídky od Twinkle

Jednorázové: Jsi pryč a nebe pláče...

Vím, že tě miluji

Protože on už se nevrátí

Once and forever

Krásný vrah už čeká

Kapitolové: Paprsek života - pozastavená

Drabble: Bylo to správné?

Nebojácné ptáčátko

Má její oči

Zapomenout nejde

Moje malá princezna

Maminko, můžu ti zazpívat?

Jedno z mnoha posledních sbohem

Kráčím ve šlépějích...

Žijeme

Články:

 

Listy z knihy skutečnosti

Listy z knihy skutečnosti


Nemusíte vědět, co se stalo. Můžete být jen náhodný, přihlížející kolemjdoucí. Ale ta hrůza, ta se z toho místa nevytratí.

Double drabble (200 slov)

Twinkle

 

Žijeme

Žijeme

Dva mladí lidé, oba šťastní, ale každý jiným způsobem.

Tripple drabble (300 slov)

Twinkle

 

Krásný vrah už čeká

Krásný vrah už čeká

Edwardovi se nelíbí, že Carlisle potlačuje jeho apetit, a tak utíká z Windsoru, kde Cullenovi právě žijí, a vydává se do světa na vlastní pěst. Zabíjí muže, ženy i děti. Stává se z něj vrah.

Jedné noci čeká na příjezd vlaku, když se setkává s místním policistou. Ten zpočátku nemá tušení, kdo tajemný pan Masen je, ale postupně začíná pojímat podezření...

Twinkle

 

Kráčím ve šlépějích...

Kráčím ve šlépějích...

Ohrané téma - co kdyby Edward zemřel a Bella zůstala sama?

Tripple drabble (300 slov).

Twinkle

 

Once and forever

Once and forever

Oddechová povídka o Nessie a Jakeovi, napříč Renesméiným životem, v období po Rozbřesku.

Nečekejte žádné zvraty, nečekané komplikace. Je to prostě jen štěstí, láska a spokojenost.

Snad se vám to bude alespoň trošku líbit.

TwinkleUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!