Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele TracyHale

Stephenie Meyer


TracyHale

TracyHalePráva: přispěvatel

Reálné jméno: Týna

Věk: 15

O mně: When if I could live forever, I would live for Twilight =)

Kontakt:

E-mail: amellelove (zavináč) centrum.cz

ICQ: 426775933ICQ status

Statistiky:

Moje články: 28

Moje komentáře

Datum registrace: 7. 12. 2008

Poslední přihlášení: 29. 3. 2009, 11:57

Články:

 

Jen upír miluje navždy-4.

Jen upír miluje navždy-4.Po delší době 4.kapitolka :-) Pokud si vzpomínáte na prolog, teď by se mělo vyjasnit o koho v něm šlo :-) Konečně se totiž představuje nová postava - Thomas! _

 

Cítila jsem naději-17.část

Cítila jsem naději-17.částJak jste si asi už všimli, povídka má hodně částí... teď si můžete přečíst už 17. část :-) Snad se vám bude líbit :-*

 

Twilight sraz - Ostrava

Twilight sraz - OstravaSraz v Ově! Přijďte kdokoliv! =) Samozřejmě jen *FANS TW* EDIT: 17.3.

 

Cítila jsem naději-16.část

Cítila jsem naději-16.částDalší kapitola :-) Děkuju, že to ještě čtete :-*

 

Cítila jsem naději-15.část

Cítila jsem naději-15.částMám tu pro vás 15. díleček Naděje :-) Snad se bude líbit, děj se trochu zamotává... podle komentů vidím, že jste si všimli "přelétavosti" hlavní hrdinky Maybe :-) No napsala jsem to tak záměrně, aby jste hned od začátku nevěděli, s kým nakonec zůstane... Myslím, že o to větší překvapení to pak bude :-)

 

Jen upír miluje navždy-3.část

Jen upír miluje navždy-3.částMám tu po trochu delší době pro vás novou kapitolku :) Tentokrát bude trošku "depresivnější" =) Zřejmě píšu podle nálady :( Přeji hezké počtení :-*... a v případě vašeho zájmu o komentíky :-) Předem díky :-*

 

Cítila jsem naději-14.část

Cítila jsem naději-14.částJeště jednou moc díky za další hlasy v anketě... opravdu mě to těší =) Přináším vám další kapitolku. Tentokrát z trochu univerzitního prostředí :-) Uřijte si čtení :-* A díky, že to vůbec čtete :-*

 

Jen upír miluje navždy-2.

Jen upír miluje navždy-2.2. kapitolka s názvem "Překážka" :-) Snad se bude líbit a komentíky potěší, což určitě víte :-)

 

Cítila jsem naději-13.část

Cítila jsem naději-13.částMám pro vás další kapitolku =) Tentokrát jsem jí dala název "Nápad nehyne jako splněné přání". Pro Maybe se zde otevrítá nová kapitola života... pokud vás zajímá jaká, dejte se do čtení =) A kdybyste napsali komentíky, budu jen ráda =) (BTW:nebojte,ještě nekončííím) :-)

 

Jen upír miluje navždy-1.

Jen upír miluje navždy-1.Rozhodla jsem se napsat novou povídku. Opravdu se mi stýskalo po psaní FF příběhů o Belle a Edwardovi, takže je jasné, že v téhle se ti dva objeví :-) Snad ji budete číst a komentovat jako Cítila jsem naději, která mimochodem samozřejmě ještě není u konce :-) Ovšem musím prozradit, že malá změna od předlohy Stephenie tady bude... ale to poznáte už po téhle první kapitole - doufám :-)

 

Cítila jsem naději-12.část

Cítila jsem naději-12.částDalší kapitolka Naděje =) Taky vám tak chyběl Rob? :-)) Jinak velmi díky za hlasy v anketě, opravdu mě překvapilo, že pro mou povídku hlasujete, takže moc díky :-) To vždy moc potěši! =* A taky bych samozřejmě byla ráda, kdybyste nekončili s komenty =) Ale nebudu vás nutit :-) Přeji hezké počtení! :-*

 

Cítila jsem naději-11.část

Cítila jsem naději-11.částAhoj, mám tu pro vás po trochu delší době další kapitolku (s názvem Anděl Jared, anděl Jackson) :-) Tentokrát z trochu nového prostředí :-) Přeji pěkné počtení a doufám, že nepřestanete v psaní komentíků! :-) Vždy mě ohromně těší jako všechny ostatní autory =)

 

Cítila jsem naději-10.část

Cítila jsem naději-10.částDalší část Naděje... snad se vám pár nevyjasněných věcí brzy vyjasní =) Jsem ráda, že mou povídku čtete, těší mě to velmi moc! A děkuju i za vaše komentáře :-* Snad je budete psát i nadále! :-)

 

Cítila jsem naději - 9. část

Cítila jsem naději - 9. částPřináším další kapitolku... Možná poněkud smutnější, ale nezapomeňte, že naděje umírá poslední ;-) Budu se opakovat - opět moc děkuji za vaše komentáře a doufám, že je nepřestanete psát, vždy mě velmi moc potěší =) Přeji hezké počtení =)

 

Cítila jsem naději-8.část

Cítila jsem naději-8.částDalší kapitolka =) Co říkáte na seznámení s Carlislem, Esme a Alicí? =) Prosím komenty :-) Děkuju

 

Cítila jsem naději-7.část

Cítila jsem naději-7.částNová kapitolka =) Jmenuje se "Lovec v lese". Přiznám se, že tahle se mi psala nejlépe =) Snad se vám bude líbit! Prosím o komenty =) A moc díky za ty, které už píšete... jsou úžasné a vy čtenáři taky! =)

 

Cítila jsem naději-6.část

Cítila jsem naději-6.částSnad se další část bude líbit =)Vaše komenty mně vždy moc potěší!
Když si tak čtu vaše komenty, vidím, že opravdu chcete, aby se Maybe k Robovi vrátila. Buďte trpěliví =) Nechci sice nic prozrazovat, ale srdce přece nelže ;-)

 

Báseň - Žije zkázou

Báseň - Žije zkázouMá druhá báseň z oblasti Twilight =) Měla by být o... no doufám, že to poznáte! =) Děkuju moc každému, kdo si ji přečte! =)

 

Cítila jsem naději-5. část

Cítila jsem naději-5. část5. část - "Srdce nelže"
Snad se bude líbit! =)
Prosím komenty - ať už budou jakékoliv! =)

 

Cítila jsem naději-4.část

Cítila jsem naději-4.částTuhle 4. část jsem pojmenovala "Seznámení". Dočtete se zde třeba to, jaké je seznámit se s představiteli Cullenů osobně... z pohledu fanouška! =) Přeju příjemné počtení a moc díky za komenty, které píšete!

 

Horizont-báseň

Horizont-báseňMoje první báseň =) Snad se bude líbit =)

 

Cítila jsem naději-3.část

Cítila jsem naději-3.částTuto část jsem nazvala "Robert vs Edward" =) Pokud se vám bude líbit, budu moc ráda =)

 

Cítila jsem naději-2.část

Cítila jsem naději-2.částTakže tady máte 2. část povídky =) Snad si ji užijete a prosím pište své názory do komentářů, ať už budou jakékoliv =) Děkuju a přeju příjemné počtení.

 

Cítila jsem naději - 1.část

Cítila jsem naději - 1.částTohle možná není tradiční povídka, ale pořád je to TwiFiction, což postupem času zjistíte. =) A třeba budete mít s hlavní hrdinkou i něco společného - pokud někde ve skrytu duše taky doufáte, že upíři od Steph existují. ;-) Možná vám tahle povídka bude připadat primitivní jako mě... Ale postupem času se to snad zlepší... =)

NEWS

Chyby ve filmu

Chyby ve filmu Chyby jsou ve všech filmech... A samozřejmě úžasný Twilight není výjimkou =. Je to spíše pro zajímavost(nemyslete si, že chci Twilight zesměšňovat, to ANI NÁHODOU), některé už určitě znáte... Pár jsem jich i přeložila z americký webů. Je jich samozřejmě mnohem více, tohle je jen na ukázku =).

 

Nová parodie od profesionálů!

Nová parodie od profesionálů! Některé Twilight parodie opravdu stojí za shlédnutí - a tahle k nim zaručeně patří!

NEWS

Team Catherine Hardwicke?

Team Catherine Hardwicke?Asi už všichni víte, že New Moon oficálně nebude režírovat Catherine... Ale nechtějí fanoušci přesný opak...?

NEWS

Kde všude teď na Twilight narazíte? =)

Kde všude teď na Twilight narazíte? =)Jakmile vtrhl Twilight i do našich kin, je ho všude plno... (STÁLÁ AKTUALIZACE)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!