Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Texie

Texie

TexiePráva: Veterán

Bydliště: teď většinou Brno

Věk: 23

O mně: někdo musí být přece šílený, aby ti normální vynikli ;o)

Kontakt:

E-mail: texie (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 281

Moje komentáře

Datum registrace: 1. 10. 2009

Poslední přihlášení: 11. 10. 2013, 20:08

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Texie

Povídky od Texie Kapitolovky:
Přízrak SpoutaníDohoda Světlo a stín Romíškovská (rozepsaná) Štěňátko Odraz ze dna (pozastavená) Stopy ve sněhu Bez volby Dáreček z La Push Ledové srdce Padlý anděl Mezi vlky Dcera Voltery Budu o tebe bojovat Cullenovic mazlíček

Jednodílné:
Stmíváníček Hřáti si hada na prsou Ve stínu Volterry Splacený dluh Těžká jsou rána Emmettova


Poezie:
Vánoční Návštěva u Cullenů


Spoluautorská:
Věčné pouto (Amisha) Edík a puzzle (s Romiskem),


Články:

Dokončeno

Dohoda 1. kapitola

Dohoda 1. kapitolaDovolte, abych Vás pozvala k mé nové povídce. Navazuje na Nový měsíc, kdy se Bella snaží zachránit Edwarda. Osud jí však vstoupí do cesty a ona se k Edwardovi nedostane. Na místo toho před ni postaví volbu, která rozhodne o osudu nejen jí.

Tuto povídku bych chtěla věnovat Zuzce, webmástrům a adminům, kteří těmto stránkám věnují obrovské množství svého času a mnohdy i nervů.

Dokončeno

Světlo a stín 1. část

Světlo a stín 1. část

Okolo nás je spousta úžasných příběhů a jeden z nich mě právě inspiroval k této povídce. Odehrává se o dvě století dříve, kdy se na prknech opery objevila mladičká dívka s hlasem andělů. Pozná temnotu i světlo a také zrádnost nitra sebe samé.

PS - tato povídka bude mít tři části a k té třetí doporučuji žvýkačku, skvěle přidrží tu dolní čelist u horní, ať ji nemusíte hledat pod stolem.

Síň slávy

Štěňátko 1. kapitola

Štěňátko 1. kapitolaPsát povídky, když máte tak měkké srdce jako já, je někdy vážně stresující. Mám černé svědomí za ty, které občas opomíjím, tak jako například Jacoba.
Takže konečně jsem se rozhodla udělat radost i jemu a dopřát mu ten správný Happy End (tedy pokud se mu podaří do konce povídky přežít).

Síň slávy

Bez volby 1. kapitola

Bez volby 1. kapitolaRáda stále zkouším něco nového, tak teď jsem zabrousila do prvního dílu Twilight ságy a to ve stylu mě vlastním. Kdo mě tedy už trošku zná, tak tuší, že zas budu obcházet vše standardní a předpokladatelné. Bella rozhodně není tichá a klidná, vlastně spíše naopak. Jen co přijde, dá Cullenovic rodince pořádně zabrat. Kradení svačinek Emmettovi a dovádění s Jaspíkem na trávě, ... Hodně brzy jim dojde, že o nich už dávno ví a nebere si k vůli tomu servítky.

Síň slávy

Dáreček z La Push Prolog

Dáreček z La Push PrologNení nic lepšího než pořádně to zamíchat ať je sranda.
Bellu napadne upír a Jacoba nenapadne nic lepšího než ji zkusit pomoct svou vlastní medicínou - krví, protože u nich k přeměně dojít nemůže. Nedopadne to však přesně dle jeho představ. Nevědomky tak přichystá pár perných chvil nejen sobě, ale především Cullenovým.

Dokončeno

Ledové srdce 1. kapitola

Ledové srdce 1. kapitolaEdward se už osmdesát let snaží překonat ztrátu Belly. Nepočítal ale, že by se s ní i po tak dlouhé době mohl setkat. Bella však dávno není to milé a nevinné motovidlo, život ve Volteře ji hodně změnil. Chudák Edík tedy bude občas padat do kolen či překonávat infarktové stavy a to s vydatnou podporou celé Cullenovic rodinky.

Síň slávy

Padlý anděl 1. kapitola

Padlý anděl 1. kapitolaProtože jsem chtěla změnu a vám se zalíbil Demetri v jedné z mých povídek, rozhodla jsem se napsat povídku přímo s ním.
Demetri patří mezi nejlepší členy královské gardy a vyniká svým sebeovládáním, ale to jen do doby než dostane na starost obyvatele jedné z cel pod Volterou. Najde tam drobnou dívku, která tam bez hnutí leží a odmítá jakkoliv reagovat.

Síň slávy

Mezi vlky 1. kapitola

Mezi vlky 1. kapitolaDocela mě zajímalo, jak by mohlo vypadat, kdyby z Belly pomstychtivá Victoria udělala upíra a ta pak zůstala pod dohledem smečky v La Push. Tak vznikla tato kapitolovka, jejíž moto je: Zavřete přeměněnou Bellu do jedné rezervace s vlčí smečkou a dřevorubci nemají do čeho rýpnout. ;o)

Síň slávy

Dcera Voltery 1. kapitola

Tak přidávám další povídku. Je o Belle. Dívce, kterou jako dítě přinesl Aro do Voltery. Nikdo neví co je zač a Aro o jejím původu mlčí. Všem je však jasné, že nejde o obyčejné dítě, ačkoliv mu v hrudi bije srdce a v žilách proudí krev. V pouhém roce vypadá na šest let a má některé vlastnosti upírů. Je však příliš odlišná aby ji ve Volteře přijali. Její osud převrátí naruby až upír s uhrančivýma očima.

Dokončeno

Budu o tebe bojovat 1. kapitola

(Kvůli návaznosti na Rozbřesk je první kapitola velmi podobná knize) Bella si z Edwardem užívají líbánky, když se jí začne dělat špatně a zjistí, že je těhotná. Edward hned začne balit. Chtějí jí s Carlislem od "toho" pomoct. To však Bella odmítá připustit, o své dítě hodlá ze všech sil bojovat, i kdyby musela od Edwarda utéct.

Síň slávy

Cullenovic mazlíček 1. kapitola

První kapitolka z pohledu Edwarda. Emmett si na lovu našel novou hračku - zvířátko. Není však zas tak obyčejné jak vypadá.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!