Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Texie

Texie

TexiePráva: Veterán

Bydliště: teď většinou Brno

Věk: 23

O mně: někdo musí být přece šílený, aby ti normální vynikli ;o)

Kontakt:

E-mail: texie (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 281

Moje komentáře

Datum registrace: 1. 10. 2009

Poslední přihlášení: 11. 10. 2013, 20:08

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Texie

Povídky od Texie Kapitolovky:
Přízrak SpoutaníDohoda Světlo a stín Romíškovská (rozepsaná) Štěňátko Odraz ze dna (pozastavená) Stopy ve sněhu Bez volby Dáreček z La Push Ledové srdce Padlý anděl Mezi vlky Dcera Voltery Budu o tebe bojovat Cullenovic mazlíček

Jednodílné:
Stmíváníček Hřáti si hada na prsou Ve stínu Volterry Splacený dluh Těžká jsou rána Emmettova


Poezie:
Vánoční Návštěva u Cullenů


Spoluautorská:
Věčné pouto (Amisha) Edík a puzzle (s Romiskem),


Články:

 

Svázáni proroctvím

Svázáni proroctvímVánoční doba je čas pohádek a dobrých konců, tak přispívám také jednou pohádkovou povídkou. Podle proroctví mělo zemi pohltit zlo a magie a zabránit tomu mohl jen králův jediný syn s vnučkou poslední čarodějky po boku.
Oba už od dětství znali svůj osud, ale netušili, že dostát mu, bude tak krkolomná cesta a chvílemi tak beznadějná.
Příběh o proroctví, odvaze a samozřejmě o tom, že dobro a láska mají vždy navrch.

 

Přízrak 5

Přízrak 5Kluci Cullenovi se vydávají na lov, ale cílem tentokrát není nic, čemu by kolovala krev v žilách. Vlastně pochybují, že je to vůbec hmatatelné.

 

Tvář ze vzpomínek

Tvář ze vzpomínekEdwardova temná léta zasáhla do životů mnoha lidí, včetně jedné dívenky, které to změnilo celý život. Pátrala po něm deset let, než ho našla... A pak se to celé zvrtlo.

 

Vánoční

VánočníPro dotvoření Vánoční pohody, klidu a míru, Vám posílám i trochu té vánoční poezie. Zároveň bych všem chtěla popřát krásné svátky bez stresů a obklopeni jen těmi, kterým na vás upřímně záleží. Takže šťastné a veselé...

 

Ve stínu Volterry

Ve stínu VolterryJelikož jsem v tom rozdávání dárečků a co osoba to jiný vkus, tak vám přináším i jednu takovou poklidnější, jako stvořenou pro příjemné usínání (no i když s Marcusem v hlavní roli, kdo ví). Vánoce sou totiž svátky radosti, tak jsem s tím svým vyměklým srdcem nedokázala nechat ani takového studeného čumáka jako je on osamotě.

 

Hřáti si hada na prsou

Hřáti si hada na prsouDoufám, že se Lareth nedotknu, ale podaří se mi jí udělat spíše radost. Tahle jednorázovka se totiž zrodila po přečtení její překrásné povídky You don't want me?. Edward opustil Bellu a nemá ani ponětí, jak zrádné stvoření se ukrývá přímo v jeho vlastní rodině. Pozn.: V této povídce se vyskytuje zřejmě jediná přeživší rybička těchto Vánoc.

 

Věčné pouto

Věčné poutoTato povídka je sice pod kolonkou spoluautorské, ale s lítostí se musím přiznat, že jediná má zásluha bylo téměř hodinu došťouchávat a dokopávat autorku Amishu ke zveřejnění. O tohle jsme vás totiž opravdu nemohly obrat. Je to krásná povídka o Edwardovi a celé rodině Cullenových, kteří jsou ochotni obětovat téměř vše, pokud se jedná o jednoho z nich. Snad se vám bude líbit alespoň z části jako mě (čili hooodně).

 

Návštěva u Cullenů

Návštěva u CullenůDneska v práci jsem měla chvíli volna a vzniklo tohle. Trochu jsem si pohrála s Belliným představováním se rodině Cullenů a vznikla z toho tahle hovadinka o kterou jsem se rozhodla osvěžit koutek poezie. Snad se zalíbí a zvedne aspoň o fous náladu ;o)

 

Těžká jsou rána Emmettova

Těžká jsou rána EmmettovaJednodílná povídka o prvních dnech Emmetta a samozřejmě by to nebyl on, aby zase něco nespískal. Hlavně při tom, jak se snaží stále sbalit Rosalii.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!