Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele TeenStar

TeenStar

TeenStarPráva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: S.

Věk: 22

O mně: Dream big, live simple.

Kontakt:

E-mail: sopkova97 (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 51

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 3. 2011

Poslední přihlášení: 1. 5. 2020, 23:04

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od TeenStar

Poviedky od TeenStar

Kapitolové poviedky

• Najlepší nepriatelia - dokončená • Cez tanec k láske - dokončená > Forevergirl • Pozor, je tehotná! - dokončená > Forevergirl • Nezabudni na rúž, kamarát! - dokončená •

Jednorázové poviedky

• Vystúp z radu, družička • Kúzelný taxikár •

Drabble

• Poddajný no neprístupný • Život rozprávkou • Nie si práve najžhavejší, Edward • Stačí úsmev • Zatmenie môjho srdca • Lepšie reflexy

Články:

 

Lepšie reflexy

Lepšie reflexyPosledných pár odsekov 13. kapitoly Súmraku z Edwardovho pohľadu (strany 279 a 280). Tripple drabble - 300 slov. T.

 

Pozor, je tehotná! - 14. kapitola - Koniec

Pozor, je tehotná! - 14. kapitola - KoniecTak a je to tu, konečne sme sa dočkali Bellinho pôrodu. Rovnako, ako sme sa dočkali aj poslednej kapitoly. Príjemné čítanie vám prajem.

 

Pozor, je tehotná! - 12. kapitola

Pozor, je tehotná! - 12. kapitolaTak čo, povie mu áno? :) Príjemné čítanie prajem.

 

Nezabudni na rúž, kamarát! - 4. kapitola - Koniec

Nezabudni na rúž, kamarát! - 4. kapitola - KoniecVolajte trikrát hurá a nacvičujte si choreografiu oslavného tanca, pretože posledná kapitola je konečne tu! Síce je nudná a od humoru má teda naozaj na míle ďaleko, ale aj tak stále dúfam, že ma za ňu nezabijete. :D Edward je zúfalý a Bella nahnevaná... Tak kto z koho? Príjemné čítanie.

 

Nezabudni na rúž, kamarát! - 3. kapitola

Nezabudni na rúž, kamarát! - 3. kapitolaNajprv sa v kaviarni objaví Bellin muž snov a potom... Hm, potom muž všetkého, po čom kedy len mohla túžiť.

 

Pozor, je tehotná! - 10. kapitola

Pozor, je tehotná! - 10. kapitolaTak čo, odváži sa Edward požiadať Bellu o ruku?

 

Nezabudni na rúž, kamarát! - 2. kapitola

Nezabudni na rúž, kamarát! - 2. kapitolaBella s Edwardom si urobia malý výlet do kostola pod dohľadom Bellinej babičky. :D Príjemné čítanie prajem.

Dokončeno

Nezabudni na rúž, kamarát! - 1. kapitola

Nezabudni na rúž, kamarát! - 1. kapitolaNew York je jedno obrovské a hlučné mesto, v ktorom si naše 'hrdličky' opäť našli miesto vedľa svojich bokov. Teda vedľa svojich izieb. Edwardovo srdce začne patriť Belle už od úplne prvého dňa, kedy sa stanú spolubývajúcimi, ale čo ona? Dokáže ju niekto ako on získať na obyčajný, sladký úsmev? A čo keď si Bella o tom 'niekom' myslí, že je gay? Oddychová poviedka o poloupírovi a mladej dáme, z ktorých sa postupne stanú najlepší priatelia pre všetko. A to doslova. No a, samozrejme, že plná Edwarda, Edwarda, Belly, Edwarda a... A rúžu.

 

Pozor, je tehotná! - 8. kapitola

Pozor, je tehotná! - 8. kapitolaZozačiatku si Bella s Edwardom nacvičia, čo znamená slovo kompromis... :D No, a potom im dáme trochu vydýchnuť a pošleme ich na krátky výlet. (: Snáď sa vám to bude páčiť. Prajem príjemné čítanie, T.

 

Pozor, je tehotná! - 6. kapitola

Pozor, je tehotná! - 6. kapitolaKapitola z pohľadu Edwarda. (: Bella nemá jednoducho dobrú náladu... Prosím, nevyčítajte jej to. :D

 

Pozor, je tehotná! - 4. kapitola

Pozor, je tehotná! - 4. kapitolaNajprv veľmi citlivá Bella a potom len nádherná dvojka pozastávajúca z Belly a Emmetta. :) Dúfam, že mi pri čítaní nezaspíte. :D

 

Pozor, je tehotná! - 2. kapitola

Pozor, je tehotná! - 2. kapitolaTaká tá rodinná "pohodička" u Cullenovcov, za ktorou bude nasledovať jedno "menšie" prekvapenie od Belly pre Charlieho. :D Príjemné čítanie, decká! :)

 

Nemôžem, ale musím

Nemôžem, ale musímBella a Jacob sa predsa poznali už od detstva. A odchod Edwarda ich ešte viac zblížil, zaľúbili sa. Avšak Edward sa vrátil... A lúčenie medzi dvoma ľuďmi nikdy nie je ľahké, nikdy jednoduché, nikdy čistý zlom. A obaja to vedia. Navyše spomienky na spoločné detstvo bolia. Double drabble - 200 slov.

 

Cez tanec k láske - 24. kapitola

Cez tanec k láske - 24. kapitolaKamarátstvo? Možno... Avšak strata dieťaťa bolí, každý človek potrebuje niekoho, kto by mu v tej chvíli bol oporou.

 

Vystúp z radu, družička

Vystúp z radu, družičkaBella a Edward sú najlepšími poloupírimi kamarátmi už od útleho detstva. Všetko si vravia, sú si neustále nablízku, jeden druhému pomáhajú. Všetko sa zdá byť dokonalé, kým nenastane "menší" problém. Edward sa bude ženiť. Ale čo Bella, ktorej srdce už dávno patrí jemu? Podarí sa jej odhovoriť Edwarda od svadby? Alebo bude už naveky neskoro...?

 

Cez tanec k láske - 22. kapitola

Cez tanec k láske - 22. kapitolaHodina tanečnej s Edwardom a potom malé stretnutie s úhlavnou nepriateľkou. :-D :)

 

Cez tanec k láske - 20. kapitola

Cez tanec k láske - 20. kapitolaA máme tu druhé guľatiny, ktoré so sebou prinášajú rozuzlenie toho strašného konca minulej kapitoly. :D

 

Cez tanec k láske - 18. kapitola

Cez tanec k láske - 18. kapitolaPosledný deň na chate...

 

Najlepší nepriatelia - 5. kapitola - koniec

Najlepší nepriatelia - 5. kapitola - koniecBella, Edward, sedenie na pláži a potom vysnívaný koniec. Prajem vám všetkým príjemné čítanie. :) Teen

 

Cez tanec k láske - 16. kapitola

Cez tanec k láske - 16. kapitolaEdward si musí u Belly vyžehliť jednu vec. Akú a ako sa to rozhodne spraviť? To sa dočítate až v samotnom článku. :D

 

Najlepší nepriatelia - 4. kapitola

Najlepší nepriatelia - 4. kapitolaEdward s Bellou sa púšťajú do záchrannej misie. Ja vždy tvrdím, že v spolupráci je obrovská sila! Ale, hold, alkohol je riadna sviňa... :D Tak príjemné čítanie, detváky. :D

 

Cez tanec k láske - 14. kapitola

Cez tanec k láske - 14. kapitolaTak čo, povie mu to Bella? A ak áno, ako na to Edward zareaguje?

 

Najlepší nepriatelia - 3. kapitola

Najlepší nepriatelia - 3. kapitolaBellu čaká bojová úloha. Ide na večeru so spisovateľom, kde od neho musí vymámiť nejaké dôležité informácie o knihe. Ako to všetko nakoniec dopadne?

 

Najlepší nepriatelia - 2. kapitola

Najlepší nepriatelia - 2. kapitolaBella a Edward prichádzajú do LA. Čaká ich ešte vážne veľmi náročný zvyšok dňa.

Prajem príjemné čítanie. :)

 

Zatmenie môjho srdca

Zatmenie môjho srdcaJacobove uvažovanie o Belle, keď nebol ešte ani vlkolak. Proste doba, keď sa bál, že ju aj tak jedného dňa môže stratiť. :) Double drabble - 200 slov.

Síň slávy

Najlepší nepriatelia - 1. kapitola

Najlepší nepriatelia - 1. kapitolaBella s Edwardom spoločne pracujú v redakcii jedného prestížneho časopisu. Neustále sa podpichujú, nenávidia sa, navzájom na seba žalujú šéfovi. Jedného dňa ich oboch šéf pošle na služobnú cestu, kde majú za úlohu získať interview od slávneho spisovateľa. No pri takejto silnej nenávisti sa spolupracuje naozaj len veľmi ťažko... Zvládnu sa za desať dní strávených v Los Angeles neprizabiť? A podarí sa im práve tam odhaliť to, čo k sebe skutočne cítia?

 

Cez tanec k láske - 12. kapitola

Cez tanec k láske - 12. kapitolaOdplata, zoznámenie sa s Charliem a jeden plánovaný pokus o samovraždu. :D Alebo pokus o vraždu?

 

Cez tanec k láske - 10. kapitola

Cez tanec k láske - 10. kapitolaS prvými guľatinami sme sa konečne dopracovali aj k prvému naozajstnému rande. Tak čo, prežijú ho obaja v zdraví? :D

 

Cez tanec k láske - 8. kapitola

Cez tanec k láske - 8. kapitolaPôjde Bella na plánovaný večierok? A ako vlastne strávi noc? ;) To sa dočítate až v kapitole.

 

Cez tanec k láske - 6. kapitola

Cez tanec k láske - 6. kapitolaEdward, Edward, Edward a... Edward. :D No a na koniec vás čaká malé prekvapenie.

Prajem pekné čítanie. :)

 

Cez tanec k láske - 4. kapitola

Cez tanec k láske - 4. kapitola Neprezradím toho veľa, iba ak to, že takú skvelú kamarátku ako je Angela si môže priať každý z nás. :D Teda aspoň ja určite. :)

 

Cez tanec k láske - 2. kapitola

Cez tanec k láske - 2. kapitolaRanné prekvapenie v podobe stretnutia s modrookým susedom, nová kamarátka a príprava na prvú hodinu tanečnej.

 

Stačí úsmev

Stačí úsmevJe možné, že k úplnému šťastiu stačí len jednoduchý úsmev? (100 slov)

 

Kúzelný taxikár

Kúzelný taxikárKristen má už po krk novinárov, ktorí dokumentujú každý jej krok. Keď sa jedného dňa zjavia v kaviarni, v ktorej sa práve nachádza, nahnevane nasadne do prvého taxíka, ktorý jej príde pod ruku. Namiesto postaršieho pána v rokoch však na sedadle šoféra sedí muž s dokonalou tvárou a zlatistými očami. A volá sa Edward.

 

Nie si práve najžhavejší, Edward

Nie si práve najžhavejší, EdwardPrvý bozk medzi Edwardom a Bellou. Môj pokus o drabble - 100 slov, ktorý opisuje túto situáciu.

 

Život rozprávkou

Život rozprávkouDvesto slovný drabble na nespočetne veľakrát opísanú tému. Nessie sa dozvie, že Jacob kedysi miloval Bellu. Lenže ako jej to vlastne Emmett prezradí?

 

Osud hrá proti nám

Osud hrá proti námNa jednej strane Isabella, osemnásťročné dievča, ktorej hodinové ručičky odbíjajú posledné minúty na tomto svete. Na druhej strane Edward, upír, ktorý je nádhernou Bellou úplne fascinovaný. Puto, ktoré medzi nimi postupne vzniká, je každým dňom silnejšie, no šanca prežiť je zo dňa na deň menšia. Podarí sa im zvrátiť osud, ktorý pre nich život pripravil?

 

Never underestimate a love

Never underestimate a loveBella ide Jacobovi zvestovať správnu, že už nemôžu byť ani priatelia, pretože tým, že chce aj jeho, aj Edwarda, ubližuje im obom. No ako sa to nakoniec v tomto dvesto slovnom drabble zvrtne?

 

Poddajný no neprístupný

Poddajný no neprístupnýNa Rosalie čaká príjemné prekvapenie. Lupene ruží, sviečky a očarujúci muž ležiaci na jej posteli. Drabble.

 

Nessie... si môj život!

Nessie... si môj život!Aro sa v tomto tripple drabble nerozhodne Nessie nechať žiť tak, ako to urobil v Breaking Dawn. Práve naopak... Rozpútala sa vojna. Jacob dostal od Belly jasný príkaz. Dostať odtiaľ Nessie živú. Ale nakoľko bude tento príkaz možné splniť? Bude to písané z Jacobovho pohľadu.

 

Zaľúbení

ZaľúbeníMinule sme so školou boli na predstavení PUĽS (Poddukelský umelecký ľudový súbor). Tak a tam ma napadol tento triple drabble o Edwardovi a Belle, dvoch dedinských zaľúbencoch 20. storočia. Príjemné čítanie... :)

 

Moje, tvoje a naše

Moje, tvoje a našeBella výborne zvládla pôrod dvoch nových jedincov. Ale čaká ju nemilé prekvapenie... Aké? To sa dozviete, ak si prečítate tento triple drabble, ktorý som sa, ako vždy, pokúšala napísať žartovne.

 

Lebo si nemehlo, Bella

Lebo si nemehlo, BellaMožno sa na prvý pohľad zdá, že táto tripple drabble je len ďalšou z milióna poviedok na túto tému. Nie je tomu tak. Myslím si, že dej sa bude vyvíjať úplne inak, ako si myslíte... Edward New Moon neprežil, keďže ho Bella nestihla zastaviť. Vzala si Jacoba a teraz spolu trúchlia nad Edwardovým hrobom. Ešte raz pripomínam, že táto drabble sa bude odlišovať od ostatných...

 

Neopúšťaj ma!

Neopúšťaj ma!Renesmee čaká prvá životná skúška... Double Drabble (200 slov).

 

Fantastická trojka

Fantastická trojkaAko Emmett s Bohom svet stvorili. Drabble článkov je tu nespočetne veľa, ale ja aj tak pridám ďalší. :D Double Drabble (200 slov).

 

Ako sa Emmett s medveďom hral

Ako sa Emmett s medveďom hralPoviedka je poslednou spomienkou na Emmettov ľudský život, čiže na časť, keď Emmetta v lese napadol medveď a skoro ho zabil. Ale skutočne napadol medveď Emmetta, alebo ho Emmett vyprovokoval a medveď sa len bránil? Keďže som na nudnej hodine fyziky dala prednosť písaniu pred spaním, vzišla z toho táto poviedka o „vyrovnanom" zápase. Pokúšala som sa to poňať žartovne, no dvakrát by som netvrdila, že sa mi to podarilo.

 

Anjel bez krídel, Renesmee

Anjel bez krídel, RenesmeeMožno si už niekto z Vás predstavoval, čo si Amun myslel, keď prvýkrát zbadal Renesmee. Možno áno, možno nie. Takto som si to predstavila ja. Double Drabble (200 slov). Je to moje prvé drabble vôbec, tak nešetrite kritikou.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!