Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele SissaVampire

annak


SissaVampire

SissaVampirePráva: Veterán

Reálné jméno: Sissa Rose Cullen

O mně: ...radšej nie, fakt.

Tí, čo ma nepoznajú, možu ľutovať. Tí, čo ma poznajú, už ľutujú.

Šialená červenovláska, shopaholic, upír-vegetarian :)

Twilight milujem až nezdravo, ale práve táto sága ma doviedla k písaniu. Moja najobľúbenejšia postava je Rosalie, o ktorej je väčšina mojich poviedok. Ak sa páčia, som naozaj rada, ak nie, vždy sa dá kliknúť preč.

Rosalie a Emmett sú pre mňa dokonalý pár snov <3

Keby som sa mala prirovnať k niekomu zo ságy, bola by to Rose. Nie kvôli kráse, ale skôr kvôli zložitej povahe.

*Za následky čítania mojich poviedok neberiem zodpovednosť :D.
**~~~ Team Rosalie ~~~**
===> Team Emmett <===

Kontakt:

E-mail: xoxo.blondies (zavináč) gmail.com

ICQ: 353035762ICQ status

Web: www.xoxo-blondies.blogspot.com

Statistiky:

Moje články: 72

Moje komentáře

Datum registrace: 21. 7. 2009

Poslední přihlášení: 5. 1. 2022, 21:09

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od SissaVampire

Poviedky od SissaVampire

Kapitolovky: • Kam čert nesmie, pošle Rosalie – Aj diabol je anjelom • Príbeh Poloupírky  

Jednorázovky: Naveky spolu • Keby bolo keby – Rosalie’s story I,II,III • Keby bolo keby – Story of Esme I,II,III • Born to Die • Midnight Dare • (Never) Alone • All I’ve ever needed 

Drabble: Dokonalosť • Všetko najhoršie • Vianoce a Cullenovci • Anjel menom Rosalie • Problem? • Osudové stretnutie • „Bella, I envy you...“ • Keď tu nie si...

Paródie: Dobrú noc, Nessie

Články:

 

Keby bolo keby - Story of Esme IIl.

Keby bolo keby - Story of Esme IIl.„Nádych...“ povedal pokojným, no pevným hlasom a zhlboka sa nadýchol. V očiach som mala neprítomný pohľad a ani som sa nepohla. Cítila som, ako ma uprene sledovali veľmi jasné oči. Pokúsila som sa nadýchnuť, ale moje telo nespolupracovalo. Bezvládne som ostávala v kresle a moja myseľ a zdravý rozum boli rozletené na milión zúfalých častí.

 

Keby bolo keby - Story of Esme II.

Keby bolo keby - Story of Esme II.Nasledovali svadobné sľuby. Jeden druhého sme dojali k slzám tým najkrajším spôsobom. Všimla som si, že som nebola jediná, komu tiekli slzy. Pozrela som sa na svadobných hostí, z ktorých časť plakala od šťastia so mnou.

 

Keby bolo keby - Story of Esme I.

Keby bolo keby - Story of Esme I.Rozmýšľali ste už niekedy o tom, aké by to bolo, keby Esme našla svoje šťastie už počas ľudského života? Ako by dopadlo jej manželstvo s Charlesom Evensonom? A čo Carlisle Cullen? Očaril by šestnásťročné dievča tento dokonalý lekár? Alebo by to bolo všetko úplne inak? Keďže mám slabosť pre ľudské príbehy našich obľúbených upírov, musela som dať svoje myšlienky na papier. Aj keď je to jednorázovka, bude rozdelená do troch častí.

 

Pokuta

PokutaDouble drabble zo stresu a dlhého učenia na skúšky. Snáď vás Emmett zase raz pobaví. Pekné čítanie želá Siss.

 

All I've ever needed

All I've ever neededRosalie a Emmett tak trochu inak. Príbeh dvoch mladých, zamilovaných ľudí, ktorých krásnu budúcnosť prekazila vojna. Smútok nešťastnej Rosalie, ktorá navždy stratila svoju lásku.

 

(Never) Alone

(Never) AloneOkolitý svet pre mňa neexistoval. Väčšinu času som upadala do stavu zombie, kde som sa nachádzala len ja a chmúrne myšlienky. Netušila som ako dlho to ešte vydržím a vedela som, že by som s tým mala niečo robiť. Nebolo to ľahké.

 

Keď tu nie si...

Keď tu nie si...Tripple Drabble
New Moon ~ Bella pár dní po odchode Edwarda

 

„Bella, I envy you..."

„Bella, I envy you...Eclipse ~ Tripple drabble ~ Rosalie a Bella
Začiatok mojej obľúbenej scény tretieho filmu - alebo, čo som robila minulú noc o pol druhej, keď som mala prestávku v učení. Snáď sa bude páčiť. Príjemné čítanie,
Siss :)

 

Midnight dare

Midnight dareJednorázovka, o ktorej som mala jasno, keď som na dovolenke sedela večer na balkóne a hľadela na odrazy mesačného svetla od hladiny mora. :)
Heidi, Demetri a ich odlúčenie... Dúfam, že sa bude páčiť.
Siss

 

Born to die

Born to dieKrátka jednorázovka o Esme a jej pocitoch chvíľu pred tým, ako skočila z útesu...

 

Osudové stretnutie

Osudové stretnutieAhojte, tu je jedno double drabble (200 slov) o Alice a Jasperovi ako výsledok môjho učenia sa na skúšky. :D Dúfam, že sa bude páčiť. Pekné čítanie, Siss.

 

Problém?

Problém?Ahojte, tak si píšem esej do školy, keď zrazu dostanem blbý nápad, ktorý ma proste donútil otvoriť nový dokument vo Worde a hodiť to na papier. No a tak vzniklo toto trolling double drabble (200 slov). Problém? :D (Baseball)
Pekné čítanie, Sissa.

 

Keby bolo keby - Rosalie's story lll.

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Keby bolo keby - Rosalie's story lll.Ahojte, je tu tretia - a teda posledná - časť mojej jednorázovky o Rosalie. Je to vyvrcholenie celého príbehu, udeje sa tu veľa vecí. Royce ukáže svoju pravú tvár, Rosalie zistí, že sa veľmi mýlila a čo má s týmto všetkým spoločné Emmett? Skončí sa všetko dobre, alebo práve naopak?

Pekné čítanie želá Siss. :)

 

Keby bolo keby - Rosalie's story ll.

Keby bolo keby - Rosalie's story ll.Ahojte, je tu druhá časť mojej jednorázovky o Rosalie. Ďakujem za komentáre k predchádzajúcej časti a dúfam, že sa vám bude páčiť aj táto. Rosalie oznámi Roycovi, že je tehotná, ako to Royce prijme? Bude teda naozaj skvelý manžel, alebo to pred Rose len istý čas hral? Rosalie sa na plese zoznámi s istým mužom, na ktorého nebude vedieť zabudnúť... A veľa iného. Pekné čítanie želá Siss.

 

Keby bolo keby - Rosalie's story l.

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Keby bolo keby - Rosalie's story l.Rozmýšľali ste už niekedy o tom, aké by to bolo, keby Rosalie zostala človekom? Ako by to dopadlo, keby sa vydala za Royca, mala by naozaj taký rozprávkový život? Aké by to bolo, keby bolo keby... Táto myšlienka mi napadla nedávno a musela som napísať túto jednorázovku. Aj keď je to jednorázovka, bude rozdelená do troch častí. V prvej bude len svadba a... veď si prečítate. :) Už vám je asi jasné, podľa mojich poviedok, kto je moja najobľúbenejšia postava. Dúfam, že sa vám to bude páčiť. Pekné čítanie želá Siss. :)

 

Anjel menom Rosalie

Anjel menom Rosalie Ahojte, je tu môj prvý tripple drabble (300 slov), aj keď pôvodne to mal byť len obyčajný drabble. Raz som z ničoho nič dostala nápad... Čo si myslel Emmett o Rosalie, keď ju prvýkrát uvidel? Vravel, že vyzerá ako anjel, ale dostal sa naozaj do neba? Pekné čítanie želá Sissa.

 

Vianoce a Cullenovci

Vianoce a CullenovciAhojte, keďže sú Vianoce, dostala som malý nápad na vianočné drabble (100 slov). Ako asi vyzerajú Vianoce u Cullenovcov? Písané je to z pohľadu Carlisla. Dúfam, že sa vám to bude páčiť. Merry Christmas želá SissaVampire. :)

 

Všetko najhoršie

Všetko najhoršieAhojte, prichádzam s novou drabble poviedkou (double drabble - 200 slov). Téma E+B je pre mňa neobvyklá na písanie, vlastne toto je moja prvá poviedka čisto o tomto páriku. Naozaj neviem, či sa vám bude páčiť. Keďže ja tiež dnes oslavujem 18-ku a tiež sa mi stalo niečo podobné, rozhodla som sa napísať toto drabble. Dúfam, že sa vám to bude páčiť a necháte mi komentár. Pekné čítanie želá Siss.

 

Dokonalosť

DokonalosťAhojte, z ničoho-nič som dostala nápad a pokúsila som sa napísať drabble poviedku - je to moja prvá. O tom, ako asi sa cítila Rosalie, keď sa prvýkrát po premene uvidela v zrkadle. Vtedy ešte nevedela, že upíri nemôžu mať deti. Dúfam, že sa vám to bude páčiť. (200 slov)

 

Naveky spolu

Naveky spoluAhojte :) dneska som bola celý deň doma, tak som napísala túto jednorázovku :) Potrebovala som trošku pauzu od My true story... Je to krátka lovestory Cloe a Justina. Cloe sa presťahuje s rodinou do Londýna, kde stretne Justina. Ako sa k sebe budú správať? A ako to vlastne skončí? Pekné čítanie želá, SissaVampUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!