Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Simiik

Simiik

SimiikPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Simona

Věk: 20

O mně: Ráda píši povídky, ráda používám svou fantazii k vymýšlení příběhu.

Něco k TS. Moje nejoblíbenější postavy jsou všichni Cullenovi, Bellu nepočítám. Pak zbožňuju Demetriho, Felixe, Ara a Caia, nevím proč, ale je to tak. :D :D

Co se týče upírů, tak mě zajímají a fascinují už od malička. Interview s upírem, Královna prokletých, Drákula s Gary Oldmanem, Vampire diaries( Damon a jeho ksichtíky, na to nejde jen tak zapomenout)True blood, Gates, Moonlight a další upírofilmy a seriály jsou prostě moje. :D :D

Kontakt:

E-mail: Simca.Fox (zavináč) seznam.cz

ICQ: 449828058ICQ status

Skype: simona.liskova2691

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=1668935930

Statistiky:

Moje články: 206

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 2. 2010

Poslední přihlášení: 24. 11. 2019, 22:07

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Simiik

Povídky od Simiik

Kapitolovky

Madness or love? (dokončená)

Vampire reality - spoluatorská s NoemiVolturiCullen (dokončená)

The best siblings (dokončená)

Nothing compares 2U (dokončená)

Happy end for us? (dokončená)

Arova posedlost (dokončená)

Esmé, where are you? (dokončená)

Jessica Volturi (dokončená)

Whitlock brothers (dokončená)

Články:

Dokončeno

Arova posedlost - prolog

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Arova posedlost - prolog
Jizvy, které máš zvenku a jdou vidět tak určitě bolí. Ale jizvy, které máš skryté v duši, jizvy, které ti způsobila láska, bolí mnohem, mnohem víc.
Příběh Ara, prostého upíra, který není vládcem, je vrahem. Poznejte pravou tvář Ara i on dokáže milovat věčně a neskonale.

Dokončeno

Jessica Volturi - 1. kapitola - Rozhovor s Arem u růží

Jessica Volturi - 1. kapitola -  Rozhovor s Arem u růžíJessica, sobecká falešná mrcha z Forks. Co se stane, když se naše Jess po maturitě rozhodne cestovat po Evropě a na jejím seznamu je i Itálie? Samozřejmě se z ní stane upír! Ale nevezme to nijak kladně aspoň z počátku. Proč ji Aro přeměnil? V čem bude Jessica vynikat?
To se dozvíte ve dvoudílné jednorázovce. Tato povídka navazuje na ni. Jessica stojí před rozhodnutím. Věřit nebo ne? Opět se vracíme do Volterry, kde Jessica volí mezi láskou k Orienovi nebo svou svobodou, jak to dopadne? Bude s Orienem?

Dokončeno

Whitlock brothers - Prolog

Whitlock brothers - PrologTři bratři, tři upíři, tři různé životy, odehrávající se pod jednou střechou. Jasper, žijící ve spokojeném manželství s úchvatnou Alice. Emmett, otec malé Cassie, která je poloupírka. Její matka zemřela při porodu. Edward, proutník, který miluje život, ženy, svobodu a svou rodinu. Najde Emmett nějakou ženu, která bude ochotná vychovávat společně s ním jeho dceru? Usadí se konečně Edward? Bude manželství Jaspera a Alice pořád idylické nebo budou muset o svou lásku bojovat?

Dokončeno

Happy end for us? - Prolog

Happy end for us? - PrologRiley se vykašlal na Viktorii a utekl. Jane využila návštěvy Forks a zmatku kolem novorozených k útěku od Volturiových. Oba dva se setkají v lese. Oba dva se rozhodnou cestovat společně. Co donutilo Jane k útěku? A proč ji chce Caius za každou cenu najít?

Dokončeno

Esmé! Where are you? - Prolog

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Esmé! Where are you? - PrologCarlisle Cullen není milovaný a obětavý manžel a otec, jak ho známe. Je to sexy upír, který svou přitažlivost využívá k ukojení své touhy. Sexy doktor, který nenechá žadnou doktorku a sestřičku na pokoji, dokud nebude jeho. Co se stane, když do nemocnice přijde nová doktorka Esmé??? Pokud si myslíte, že mám pokračovat, tak mi napiště komentík. Děkuji.

Dokončeno

Nothing compares 2U - 1. kapitola

Nothing compares 2U - 1. kapitolaBella je upírkou a spolu se svojí poloupíří dcerou, přichází do Volterry. Volturiovi je přijmou s otevřenou náručí, hlavně Aro. Co vedlo Bellu k tomuto činu? Byla to pomsta. Edward se zde nevyskytuje, asi mnohé zklamu, ale je to tak. Přeji příjemné čtení.

Dokončeno

The best siblings - 1. kapitola

The best siblings - 1. kapitolaEmmett je o dva roky starší bratr Alice. Občas se pohádají, jako normální sourozenci, ale jinak je jejich sourozenecké pouto velice silné. Oba jsou dětičky bohatých rodičů žijících v Anglii. Po smrti rodičů radikálně změní svůj život. Co se stane? Budou z nich nakonec upíři?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!