Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele RoseDublest

RoseDublest

RoseDublestPráva: Veterán

Reálné jméno: Rosie

O mně: Bla, bla a blaaa...

Kontakt:

E-mail: gemer (zavináč) azet.sk

ICQ: 631617967ICQ status

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=100000550136161

Statistiky:

Moje články: 262

Moje komentáře

Datum registrace: 7. 3. 2009

Poslední přihlášení: 4. 5. 2015, 19:49

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Rose Dublest

Povídky od Rose DublestKapitolovky : Hľadal som Ťa... *** Daj si pohov, Casanova! *** Ďalekohľad lásky *** Snová Lady *** Dokonalá *** Objímaj ma, zas a zas ***

Články:

 

Dokonalá - 13. kapitola

Dokonalá - 13. kapitolaJe tu ďalšia kapitola, ktorá nám ukáže, aj ten najtichší, najnedôležitejší človek, sa raz môže stať dôležitým. Venované všetkým, čo čítajú.

 

SuperBella

SuperBellaKaždý máme svojich hrdinov, a aj Twilight by mal mať nejakých. Je to taký, možno trochu smiešny pohľad na upírov, ktorí by mohli byť prospešní ľudstvu. A o čo vlastne ide a ako sú v tom zamotaní Edward a Bella? To si treba prečítať, tak príjemné čítanie, hádam to nebude katastrofa, vaša Rosie. :)

 

Dokonalá - 12. kapitola

Dokonalá - 12. kapitola12. kapitola Dokonalej po veľmi dlhej dobe, ale ja som na vás nezabudla a napísala ju, tak hádam ani vy ste na mňa nezabudli. :) V tejto časti sa objavia nové zaujímavé postavy a konečne sa vrhneme vpred, aby sme sa Ara zbavili. A čo Edward s Bellou? To si musíte prečítať. Takže už len, príjemné čítanie vám praje Rosie. :)

 

Prihláška menom Edward

Prihláška menom EdwardJe to už dosť stará jednorázovka a dnes som ju náhodou našla. Príbeh pojednáva o Belle, ktorá podáva prihlášku na výšku. Je vášnivá fotografka, lenže aby sa dostala na svoju vysnívanú školu, musí prejsť testom. Ako bude test vyzerať a čo má s tým spoločné kúzelný Edward? Príjemné čítanie, Vaša Rosie.

 

Objímaj ma, zas a zas - 2. kapitola

Objímaj ma, zas a zas - 2. kapitolaPrekvapivo pridávam aj Objímaj ma, dnes je fakt zaujímavý deň. :) Dúfam, že Vás teda aj trochu poteším touto časťou. Ako dopadne Edwardove 48 stretnutie a objatie s Bellou? A ako zase dopadne Belline stretnutie s... No, to si musíte prečítať. Takže ničím nerušené čítanie, Vám želá Rosie. :) PS: Špeciálne venovanie pre Verunku a Kixy:)

 

Dokonalá - 11. kapitola

Dokonalá - 11. kapitolaJa viem, je to dlho a neviem, či to vôbec niekto bude ešte čítať, ale potrebovala som asi chvíľu oddych od písania, aby ma to znovu začalo baviť a baví ma to znovu, takže už by zase mali začať kapitoly normálne pribúdať. :) Tak dúfam, že ak to niekto ešte číta, bude sa mu to ľúbiť. Bude aj romantika, ale budú aj problémy, pretože naša Bella je Dokonalá... Príjemné čítanie praje Vaša Rosie!

 

Objímaj ma, zas a zas - 1. kapitola

Objímaj ma, zas a zas - 1. kapitolaSlniečka, ďakujem za naozaj krásne komentáre, veľmi, veľmi ma potešili, naozaj. Táto kapitola, neviem či sa mi podarila... uvidím, čo mi na to napíšete... Takže, ďalšie objatia a Bellin príbeh pokračuje, čo Bella cíti a čo pre ňu znamená jej život. A koho stretne, alebo skôr na neho narazí počas prechádzky mestom... Prajem Vám príjemné čítanie a ešte raz, veľmi, veľmi pekne ďakujem. Vaša Rosie.

 

Objímaj ma, zas a zas - Predlog

Objímaj ma, zas a zas - PredlogPoviedka bude ako inak, o našej dvojici. Ale znovu budú ich osudy zamiešané a o dosť iné, ako poznáte. Edward Cullen nevie čítať myšlienky, ale má inú, skoro dokonalú schopnosť. Behom 283 dní sa stretáva s Bellou, či už má Bella 10, 12, 14, alebo 16 rokov, ale ona nikdy nevie, kto to je. A vždy týchto 283 stretnutí začne, skončí, objatím. Bella sa zamilováva do objímania, je to pre ňu tá najkrajšia vec na svete. Lenže čo ak Bella nemiluje objatia, ale niečo iné na nich? Bella tiež nebude naša stará dobrá Bella. Bella otca nikdy nepoznala a jej matka je alkoholička. Jediné, čo ich drží nad vodou, sú peniaze od jej otca, ktoré zdedili po jeho smrti. Pre Bellu sa stáva celým svetom objatie, ale čo ak ju tam vonku niekto miluje?

 

Dokonalá - 10. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Dokonalá - 10. kapitolaMožno to bude znieť ako samochvála, ale dnes som celkom s kapitolou spokojná :D. Neviem, ako to budete vidieť Vy, ale mne sa naozaj dobre písala, tak Vás hádam poteším.:) Isabella sa zobúdza a niekto je pri nej. Čo sa stane z ostrých výčitiek a prečo bude z Isabelli už len Bella? :) Príjemné čítanie praje Vaša, veľmi, veľmi vďačná Rosie. :) PS: Špeciálne venujem Lettynke :)

 

Dokonalá - 9. kapitola

Dokonalá - 9. kapitolaTak, po dlhej dobe ďalšia kapitola. Veľmi sa ospravedlňujem, že mi to tak poslednou dobou trvá, len, občas fakt nemám náladu na písanie. Času by aj bolo, ale pokúsim sa zlepšiť, hádam do dvoch dní pridám ďalšiu kapitolu. :) Dúfam, že sa Vám táto kapitola bude páčiť, lebo konečne zistíte o čo ide, lenže, my vôbec nekončíme, práve že ešte len začíname :) Príjemné čítanie, Vaša Rosie :)

 

Dokonalá - 8. kapitola

Dokonalá - 8. kapitolaPrepáčte, že mi to znovu tak dlho trvalo, už sa budem naozaj snažiť skôr pridávať. V tejto kapitole sa nám pripletie niekto, kto ešte ani poriadne nemal úlohu v príbehu. A či to stretnutie Bella prežije a ako zase skončí na koniec, to uvidíte :). Príjemné a ničím nerušené čítanie, praje vaša Rosie. :) PS: Špeciálne venované Sherry:)

 

Dokonalá - 7. kapitola

Dokonalá - 7. kapitolaPo dlhej dobe, pribúda 7. kapitola. Edward nenávidí Isabellu, Isabella nenávidí Edwarda. Ale tak isto, ako môže z lásky vyrásť nenávisť, môže z nenávisti vyrásť láska. Príjemné čítanie praje Vaša Rosie. :)

 

Dokonalá - 6. kapitola

Dokonalá - 6. kapitolaĎalšia kapitola, u mňa ste už asi zvyknutí na extrémy a ak nie, tak si zvyknete. Väčšina kapitoly je písaná z Isabellinho pohľadu. Tak hádam sa Vám to bude ľúbiť. Príjemné čítanie, Vaša Rosie.

 

Dokonalá - 5. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Dokonalá - 5. kapitola5. kapitola, oslavujeme:D. Sranda :). Pre môj osobný kľud, dávam 15+. Ale inak si myslím, že až tak hrozné to nie je a dúfam, že sa Vám to bude aspoň trochu ľúbiť. Aké prekvapenie pripravil tento raz Ed pre Isabellu, a ako ona prekvapila jeho? Príjemné čítanie, Vaša Rosie.:)

 

Dokonalá - 4. kapitola

Dokonalá - 4. kapitolaVeľmi, veľmi skoro pridávam ďalšiu kapitolu. Pripravte sa na facky a myslím si, že táto kapitola sa Vám bude ľúbiť už len kvôli tomu, čo sa v nej udeje. Keď Vám na niekom záleží, ste schopný pre neho urobiť veľa vecí. Príjemné čítanie, praje Rosie.

 

Dokonalá - 3. kapitola

Dokonalá - 3. kapitolaJa viem, že ste dlho čakali na ďalšiu kapitolu a pravdu povediac, nie som s ňou absolútne spokojná, ale hádam sa Vám bude aspoň trochu ľúbiť. Ničím nerušené čítanie praje Rosie.

 

Snová Lady - 17. kapitola - Epilog

Snová Lady - 17. kapitola - EpilogTak tu je epilog, ktorý Vám všetko objasní. Ničím nerušené čítanie, praje Rosie.

 

Snová Lady - 16. kapitola

Snová Lady - 16. kapitolaPosledná kapitola. Ako dopadne naša Bella s Edwardom, čo im zmení život, teda hlavne Edwardovi? Príjemné čítanie, Vaša Rosie.

 

Snová Lady - 15. kapitola

Snová Lady - 15. kapitolaTentoraz Vám prinášam o niečo kratšiu kapitolu, ale užite si tej romantiky. Edward ide za Bellou. Príjemné čítanie praje Rosie.

 

Dokonalá - 2. kapitola

Dokonalá - 2. kapitolaMám tu pre Vás ďalšiu kapitolu, celkom dlhú, takže dúfam, že sa Vám bude aspoň trochu ľúbiť. Bella sa nám trochu rozpovedá, bude prekvapenie s Volturiovcami a taktiež, ďalšie problémy pre Edwarda a Rebecu. Naša Bella sa vážne nezdá:). Ďakujem za naozaj krásne komentáre, ste zlatíčka a mňa veľmi teší, keď sa Vám kapitola naozaj ľúbi. Takže príjemné a ničím nerušené čítanie, praje vaša Rosie. :)

 

Snová Lady - 14. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Snová Lady - 14. kapitola14násta kapitola. Či už konečne vyriešime našu záhadu, to uvidíte. Diel som dala +15, lebo sú tam popisované isté scény, nie je to zase až také hrozné, ale bolo treba dať aspoň upozornenie. Tak, dúfam, že ma nezabijete, už som mala 3 vyhrážky a čoskoro si idem asi meniť identitu:D. Príjemné čítanie, praje Rosie.

 

Dokonalá - 1. kapitola

Dokonalá - 1. kapitola1. kapitola je na svete. A od teraz to presne začína. Nie všetko bude presne tak, ako sa bude najprv zdať. A taktiež, kým vyriešime všetky tajomstvá, budete si musieť chvíľu počkať. Príjemné čítanie, praje Vaša Rosie.

 

Dokonalá - Prolog

Dokonalá - PrologTak, ako som sľubovala, Dokonalá sa začala písať. A naozaj nič nebude také, ako sa zdá. Zabudnite na našu "mierne" tichú Bellu, na Edwarda, ktorý nie je zadaný. Zabudnite na to, že láska je len a len romantická a že je férová. Táto poviedka bude plná zvratov, nečakaných situácií, ktoré bude treba riešiť. Taktiež vášnivých bozkov a tvrdých rán, ktoré asi aj tak našim upírom neublížia. A hlavne, nedajte sa pomiasť prologom a prvými kapitolami, ešte len začíname. :)

 

Snová Lady - 13. kapitola

Snová Lady - 13. kapitolaTak, veľmi, veľmi skoro Vám prinášam 13. kapitolu. A ako väčšinou v mojich poviedkach, je 13nástka, vždy niečo extra. Ale čo bude v dnešnom diely extra, tak to uvidíte. Aspoň si Vás tak trochu udobrím po minulej časti :D. Tak, dúfam, že sa Vám aspoň trochu bude ľúbiť, príjemné, ničím nerušené čítanie, praje Rosie.

 

Snová Lady - 12. kapitola

Snová Lady - 12. kapitolaTak, ďalšia kapitola uzrie svetlo sveta. :) Ako dopadne Edward tento raz? Je to všetko v mojich rukách, ja viem, takže vôbec všetko, čo sa deje nemusí byť tak, ako to vyzerá. Radšej nič neočakávajte :D. Tak, hádam sa Vám bude aspoň trochu ľúbiť a ako som aj písala na svojom shrnutí, táto poviedka bude mať už len pár kapitol, tak, ale hádam, že sa Vám aj tak bude ľúbiť. Príjemné čítanie praje vaša Rosie :)

 

Snová Lady - 11. kapitola

Snová Lady - 11. kapitolaTakže, zlatíčka, 11. kapitola, o niečo skôr. Aj vysvetlenie Vám dám. Keďže idem dnes preč, asi do piatku, alebo soboty, tak aby ste si ešte trochu romantiky užili. Tentoraz sa ukáže niekto nový, ale myslíte si, že sa už Edward dopracuje k Bellinmu srdcu?:) Ja viem, že som zlá, aj s tým tajomstvom, ale všetko má čas. Tak teda príjemné čítanie, praje vaša Rosie. :)

 

Snová Lady - 10. kapitola

Snová Lady - 10. kapitolaĎalšia kapitola, okrúhla. Bude aj veselo a aj smutno a pravdaže aj romanticky. Príjemné čítanie.

 

Snová Lady - 9. kapitola

Snová Lady - 9. kapitola9. kapitola, ktorá bude asi pre vás celkom romantická. Takže hádam si ju užijete, je skôr z pohľadu Benjamina. Takže si na chvíľu oddýchnete od Belli a Edwarda. Príjemné a ničím nerušené čítanie želá Rosie. :)

 

Snová Lady - 8. kapitola

Snová Lady - 8. kapitola8. kapitola, ako som spomínala skoršie. Asi ste si uvedomili, že Bella sa už musí dozvedieť tajomstvo Cullenových, ale jej reakcia a Edwardova... Príjemné čítanie praje Rosie!

 

Ja, vlk...

Ja, vlk...Jednorázovka, písaná z pohľadu Jacka, čo sa stalo potom, čo odišiel z kina, od Belly. Je venovaná hlavne Ellescifi, lebo viem, ako má rada vlkov v poviedkach, ktoré aj ona sama úžasne píše a taktiež Dorianne, ktorá mi pomohla a vyjadrila názor. Takže, dúfam, že sa vám bude aspoň trochu ľúbiť, Rosie.

 

Snová Lady - 7. kapitola

Snová Lady - 7. kapitolaPrepáčte, že to tak dlho trvalo, už som si myslela, že budem mať viac času, ale nejako sa to nepodarilo. Plánujem na zajtra ďalšiu kapitolu, tak mi držte palce, aby sa mi to podarilo. V tejto kapitole sa to už začne hýbať, hoci nepoznáme stále Belline tajomstvo, no v tejto kapitole Bella spozná tajomstvo niekoho iného. Dúfam, že sa vám bude kapitola ľúbiť. Príjemné a ničím nerušené čítanie, vám praje Rosie.:)

 

Snová Lady - 6. kapitola

Snová Lady - 6. kapitolaTak, po strašne dlhej dobe, pridávam ďalšiu kapitolu, ale od dnes, už budem kapitoly pridávať častejšie:). Dúfam, že ešte niekto bude čítať poviedku, keďže sa nám pomaly, ale isto začína rozuzlovať Belline tajomstvo. Kapitolu špeciálne venujem Lumo12, tak hádam sa vám bude ľúbiť, je aj o niečo dlhšia. Príjemné čítanie praje vaša Rosie:).

 

Pre spomienku

Pre spomienkuPoviedka je pravdaže o Belle a Edwardovi. Edward spozná kúzelnú Bellu už ako dieťa a mnoho rokov ju sleduje. Nakoniec sa ocitne na tej istej škole, kde aj naša Bella, lenže vtedy sa začne všetko komplikovať a Edward berie na seba ďalšie podoby, už nie len ako nočný sledovateľ spiacej Belli, ale ako aj jej internetový kamarát Adam a večne do Belli narážajúci spolužiak Edward Cullen. Je Edward pre Bell len spomienka? Príjemné čítanie, vaša Rosie.

 

Snová Lady - 5. kapitola

Snová Lady - 5. kapitolaTak a som späť.:) Dúfam, že sa ešte niekto nájde, kto čakal na Snovú Lady. Táto kapitola je taká, plná zvratov, začína inak a končí inak, ale dúfam teda, že vás aspoň trochu poteším. Takže, prajem vám príjemné čítanie, vaša Rosie!:)

 

Snová Lady - 4. kapitola

Snová Lady - 4. kapitolaPrepáčte mi, že som teraz tak dlho nepridala ďalší diel, ale naozaj nebolo času a ani nálada. Tento raz, vám zase trochu viac objasním Belline tajomstvo, ale asi aj tak neprídete ešte na to, o čo sa jedná:D Taktiež sa vzťah Bell a Eda posunie vpred, alebo vzad? :) Príjemné čítanie vám praje vaša Rosie. Ďakujem za tie krásne, krásne, najkrajšie komentáre. Vás mi môže nejedna autorka závidieť, lebo ste naozaj úžasní a skvelí, ďakujem!:)

 

Snová Lady - 3. kapitola

Snová Lady - 3. kapitolaTakže, tretia kapitola, je tak trochu divná... Teda, mne sa zdá byť taká... divná:D Ale koniec sa mi celkom ľúbil, budete mať prekvapenie:) A bude mnoho, mnoho kvetov a Edward Cullen nie je taký dokonalý, ako sa zdá, možno tak dokonalo - nedokonalý. :) Takže, príjemné a ničím nerušené čítanie, praje vaša Rose:)

 

Snová Lady - 2. kapitola

Snová Lady - 2. kapitolaTak, ďalšia kapitola. Tento raz vám trochu viac prezradím o Belle a celkovom probléme. Ja len dúfam, že vás touto kapitolou nejako nesklamem. Ďakujem za tie úžasne krásne komentáre, mám naozaj veľkú radosť, že sa poviedka ľúbi. Takže, príjemné čítanie a ničím nerušené čítanie, vám praje Rosie. :) Ďakujem:)

 

Snová Lady - 1. kapitola

Snová Lady - 1. kapitolaTak, prvá kapitola. Znovu sa o niečo viac zoznámime s Edwardom a taktiež ku koncu s Bellou. Lenže naša Bell je asi až príliš tajomná... Ďakujem za komentáre, dúfam, že si teda užijete kapitolu, príjemné čítanie, vaša Rosie!

 

Snová Lady - Prolog

Snová Lady - PrologTáto poviedka bude písaná aj z Bellinho a aj Edwardovho pohľadu. Edwardova rodina je trochu zmenená o jedného člena. Keďže sa nedávno prisťahovali do Forks, čaká ich prvý deň v škole. Lenže ešte večer pred tým, sa Edward dozvedá o krásnej, múdrej, ale tajomnej a tichej Belle Swan, ktorá mu na prvý pohľad učaruje. Naša Bella má ale isté tajomstvo, vďaka ktorému často upadá do spánku, kómy. Aké je to tajomstvo? A vlastne, dokáže Edward počarovať Belle? Bola by som rada za názor, či mám vôbec pokračovať. Ďakujem, príjemné čítanie, vaša Rosie.

 

Pripútaní - 1. kapitola

Pripútaní - 1. kapitolaV prvej kapitole spoznáme novú postavu Amelie Melanie Raynolds. Čo má Melanie spoločné s Edwardom. Ku komu je pripútaná? Nevykašle sa na nich sloboda? Prajem príjemné a ničím nerušené čítanie! Vaša Rosie.

 

Pripútaní - Prolog

Pripútaní - PrologPríbeh je nielen o Belle a Edwardovi ale aj o ďalšej, zatiaľ pre vás neznámej osobe. Bella miluje dve osoby, ale jednej to začne už vadiť. Nadchádzajú chvíle plné samoty, strachu, nových skúseností. Lenže sloboda, ako taká, je ťažko dosiahnuteľná vec. Takže uvidíme, či sa to našim dvom hrdinom podarí, odpútať sa. Prajem príjemné čítanie, Vaša Rosie.

 

Môj verný vlk - 15. kapitola

Môj verný vlk - 15. kapitolaJa viem, že mi to strašne dlho trvalo, ale teraz naozaj nebolo veľa času na písanie, tak sa prosím nehnevajte. V tejto časti sa konečne dozviete, čo vlastne sa stalo Nessie a čo je Tom zač. Je to kratšia kapitola, ale aj tak sa hádam bude ľúbiť. Ďakujem veľmi za všetky komentáre, ste skvelí! Naozaj:) Príjemné čítanie prajú Mimi79 a Rosie!

 

Kráľovstvo Stmívaní

Kráľovstvo StmívaníTak, na túto myšlienku ma zaviedli Hanulka, 4dd4 a Veruuuu, ďakujem Vám. Príbeh o skutočnosti, ale tak trochu pridaní do rozprávky. Prajem príjemné čítanie.

 

Keď sklamal, oklamal...

Keď sklamal, oklamal...Tak, znovu sa o niečo pokúšam... Je to poézia na tému, ako Edward sklamal a oklamal Bellu. Tento môj "výtvor" by som chcela venovať hlavne mojej "žene" 4dd4, "sestre" EdBeJke a "dcére" Pajam. Tri ženy môjho života:D Zdraví Rudla!:D A taktiež Lulukar a NeliQ, ktoré mi pomohli s niečím:) a sú ochotné mi pomôcť hocikedy. Ale, taktiež je poviedka venovaná vám, tým, ktorých, najradšej by som bola, aby to tak nebolo, ale ktorých tiež niekto sklamal, oklamal. Tak, hádam sa to bude aspoň trochu ľúbiť... Rosie

 

Osud si nájde cestu

Osud si nájde cestuTáto jednorázovka vznikla, keď som tu chcela skončiť. Vtedy nešlo len o maturu a ostatné veci, ale mala som aj osobné problémy a... Proste som už naozaj nemala chuť písať. Je to vlastne môj osobný názor na to, prečo ľudia zomierajú, prečo sa to deje... Edward a Bella sú vo Volttere pred Arom, aj s Alice. Lenže, jeden z nich z tadiaľ už nevyjde živý, ako je to možné a čo bude ďalej? To sú otázky, na ktoré dostanete odpovede, až keď si tú poviedku prečítate. Príjemné a ničím nerušené čítanie, praje vaša Rosie...

 

Môj verný vlk - 12. kapitola

Môj verný vlk - 12. kapitolaJa viem, že som hrozná, že mi to zase raz trvalo, že keby nie je Mimi tak skvelá, tak by sa už na mňa dávno vykašlala, že vás to už nebaví tak dlho čakať a že naozaj už asi nemáte nervy na moje výhovorky. Ale naozaj som nemala dosť času. O 3 týždne maturujem, o 2 týždne z praxe maturujem, minulý týždeň bola rozlúčka na intráku a to všetko dokopy, je niečo strašné... Tak sa prosím nehnevajte. Túto kapitolu, chcem venovať mojej Mimi, keďže má so mnou tak neskutočne veľa strpenia a vždy ma pekne popoháňa.:) Takže ti ďakujem! A pravdaže je aj venovaná vám, čo ešte stále čítate poviedku. Ďakujeme za vaše krásne komentáre a prajeme ničím nerušené čítanie. Vaša Mimi a Rosie.:)

 

Ten krásny svet stmívaní.eu

Ten krásny svet stmívaní.euStalo sa toho tak mnoho... bolo napísaných tak mnoho slov, občas naozaj nie pekných. Ale naozaj to chceme? Chceme, aby naše krásne stmívaní upadlo, skončilo? Snáď každý vidí, aká je situácia. Viac hádok, ktoré nemajú konca. A tak som si dovolila, spísať takú krátku báseň na túto tému. Lebo ja nechcem, aby tento web skončil... skúste sa trochu zamyslieť...

 

Arove zápisky

Arove zápiskyTúto jednorázovku som písala už asi pred 3mi mesiacmi? Len som ju nejako nedopísala, zabudla na ňu, tak ju sem konečne pridávam. Je o Arovi, o krutosti Volterri, a o krutosti samých Volturiovcov. Je to skôr taký dejový opis, Arovho sveta... tak sa vám to hádam bude aspoň trochu ľúbiť... Rosie

 

Nie je všetko tak, ako sa zdá...

Nie je všetko tak, ako sa zdá...Jednorázovka na tému, keby nie je všetko tak, ako sa zdá... Začína vtedy, keď Bella ide zachrániť Edwarda. Lenže naozaj, nie je všetko, tak ako sa zdá a Bella neodpúšťa ľahko a Volturiovci vážne nie sú dobrí, ani trochu... Vaša Rosie

 

Bristhatarahtys - 6. kapitola

Bristhatarahtys - 6. kapitolaNo, tak dnes to bude o niečo kratšie a aj nie tak "veľmi" vtipné. Lebo sa potrebujeme pohnúť aj v deji. Takže, ďakujem zas a znovu za skvelé kometáre:) A dúfam, že sa vám kapitola bude ľúbiť.:) Ešte raz ďakujem! Príjemné čítanie, vaša Rosie!

 

Môj verný vlk - 11. kapitola

Môj verný vlk - 11. kapitolaPardon, prepáčte, že mi to tak trvalo, ale blížia sa aj matury a všetko dokopy, ale nechcem sa vyhovárať... Takže, aby ste vedeli, je to len a len moja vina. Na Mimi nebuďte zlí:) Takže, ďakujeme za krásne komentáre a užite si kapitolu, aj viem, že nie je extra dlhá, ale písala som aj iné kapitoly, takže nabudúce, vám napíšem extra dlhú, jo?:) Takže, veľmi vám ďakujeme a príjemné, ničím nerušené čítanie vám prajú Rosie a Mimi79:)

 

Bristhatarahtys - 5. kapitola

Bristhatarahtys - 5. kapitola5. kapitola. Názov hovorí za všetko a ja už len môžem ďakovať za to, že sa vám to ľúbi:) Prepáčte, že kapitoly pridávam tak pomaly teraz, resp. že táto kapitola pribudla až teraz, ale bol vážne ťažký týždeň, takže vám vlastne aj ďakujem, že ste si na ňu počkali. A teraz už len, príjemné čítanie, vám praje vaša Rosie! Ešte raz ďakujem, veľmi si toho cením!

 

Ďalekohľad lásky - 23 - Epilog

Ďalekohľad lásky - 23 - EpilogNo a je tu spomínaný Epilog. Tak si ho teda hádam užijete:) A nehnevajte sa... že som taká:D, aká som :)

 

Ďalekohľad lásky - 22. kapitola

Ďalekohľad lásky - 22. kapitolaTakže poprvé:

EdBeJinke, DarkPassion, Ronnie, Dorianne, Ivke, Mimi79, Nikki, Paike, Beny, Blotik, Kixy25, Jarusinke, NeliQ, Rosalie7, Millie Cull, MI_ROSe_LAVE, eMushke, Eve, Eternity, Ashley Greene, Lololke, Elanor, Poppy, Gine, Tanii 4581, TayLoORiSsOoCuTeE, BellaCullenSwan, Anysek, HappyDee, Petronelke, AnnieCullenStefanovic, lucik113, Lettynke, Jaane, Belle007 Daske AliceRenesmeCullen, Mishkaaa, Blackstar, Ange00, bubáčik, misqe, Nebraske, Vere 96 a Klee

Týmto ľuďom ďakujem za nenormálne veľa vecí, hoci oni si to ani neuvedomujú. A komu oni komentujú poviedku, tak ten môže byť neskutočne šťastní a ostatok pod perexom.

 

Bristhatarahtys - 4. kapitola

Bristhatarahtys - 4. kapitolaTakže, prinášam vám ďalšiu kapitolu. Ďakujem za váš záujem, teší ma to. Tak si ju hádam užijete! Rose

 

Divoká - 6. kapitola

Divoká - 6. kapitolaMoc sa ospravedlňujem, že som nepridala už skôr, ďalšiu kapitolu. Ale nebola ani nejako nálada. Tak sa prosím nehnevajte. Ďakujem za krásne, krásne komentáre. Venované:DarkPassion, Mimi79, Ronnie, Beny, TayLoORiSsOoCuTeE, Nikki, SisiHale, NeliQ, Aurora, Letti, MirushQka, Nessienka, SissaVampire, alicecullenhale2, jaja 386, Dorianna, hhj:D, kik, dvadska16, NoemiVolturiCullen, Elis1Victoria1Hale, Gatexek a MillieCull! Vaša Rose

 

Ďalekohľad lásky - 21. kapitola

Ďalekohľad lásky - 21. kapitolaNo a je tu ďalšia časť, zase taká jedna smutnejšie, veselšia. Chcela by som podotknúť, že v minulej časti, to, že som to všetko neopisovala, bol zámer. Ja sama osobne nerada čítam všetky tie veci okolo... Proste to už každý pozná... Ja som chcela vyzdvihnúť len tie hlavné chvíle a ostatok nenápadne zaobaliť. Ďakujem za vaše neskutočne krásne komentáre, ktoré mi stále a stále vyčarúvajú úsmev na tvári. Ste skvelí a veľmi, veľmi vám za to všetko ďakujem. Takže venované, hlavne : EdBeJinke, DarkPassion, Ronnie, Dorianne, Ivke, Mimi79, Nikki, Paike, Beny, Blotik, Kixy25, Jarusinke, NeliQ, Rosalie7, Millie Cull, MI_ROSe_LAVE, eMushke, Eve, Eternity, Ashley Greene, Lololke, Elanor, Poppy, Gine, Tanii 4581, TayLoORiSsOoCuTeE, BellaCullenSwan, Anysek, HappyDee, Petronelke, AnnieCullenStefanovic, lucik113, Lettynke, Jaane, Belle007 Daske AliceRenesmeCullen, Mishkaaa, Blackstar, Ange00, bubáčik, misqe, Nebraske, Vere 96 a Klee! Ale pravdaže aj všetkým, čo to, čo i len čítajú, ďakujem, veľmi vám ďakujem! Užite si kapitolu, vaša Rosie!

 

Bristhatarahtys - 3. kapitola

Bristhatarahtys - 3. kapitolaA tak vám dodávam ďalšiu kapitolu, ale vôbec netuším, či sa vám bude ľúbiť, lebo nie je už nejako extra vtipná... ale tak, snažila som sa. Ďakujem za krásne komentáre:), je to úplne nenormálne, ako to dokáže človeka skutočne potešiť:) Takže, naozaj vám veľmi, veľmi ďakujem.:) A prajem vám krásne čítanie:) vaša Rosie!

 

Ďalekohľad lásky - 20. kapitola

Ďalekohľad lásky - 20. kapitolaNo, dnes máte špeciálnu kapitolu, i keď ja nie som s ňou spokojná, ale tak uvidím, čo na to vy. Trošku som to urýchlila, lebo, som fakt nevedela, čo tam iné dať a tak... No, proste dúfam, že sa vám to bude aj tak ľúbiť. Neskonalo velikáááánske poďakovanie a venovanie patrí... no tri krát hádajte?:)EdBeJinke, DarkPassion, Ronnie, Dorianne, Ivke, Mimi79, Nikki, Paike, Beny, Nothingisimpossible, Blotik, Kixy25, Jarusinke, NeliQ, Rosalie7, Millie Cull, MI_ROSe_LAVE, eMushke, Eve, Eternity, Ashley Greene, Lololke, Elanor, Poppy, Gine, Tanii 4581, TayLoORiSsOoCuTeE, BellaCullenSwan, Anysek, HappyDee, Petronelke, AnnieCullenStefanovic, lucik113, Lettynke, Jaane, Belle007 Daske AliceRenesmeCullen, Mishkaaa, Blackstar, Ange00, bubáčik, misqe, Nebraske, Vere 96 a Klee! Tak dúfam, že vás to aspoň trošku poteší, ďakujem za všetko, ste skvelí, najlepší!:) Vaša Rosie!

 

Bristhatarahtys - 2. kapitola

Bristhatarahtys - 2. kapitolaĎakujem za krásne komentáre:) zase raz ste ma veľmi potešili, tak vás hádam touto kapitolou veľmi nesklamem... Ale ono to už od tej ďalšej pôjde systematickejšie:D a začne sa všetko vysvetľovať. Takže vám prajem ničím nerušené čítanie a ešte raz ďakujem, že to čítate:) Vaša Rosie!

 

Bristhatarahtys - 1. kapitola

Bristhatarahtys - 1. kapitolaTak a tu máte pokračovanie, teda prvú kapitolu. Konečne sa dozviete, čo je to Bristhatarahtys :D a taktiež množstvo iných vecí. Je to pomerne dlhá kapitola. Takže prajem príjemné čítanie a ďakujem za komentáre:) vaša Rosie!

 

Ďalekohľad lásky - 19. kapitola

Ďalekohľad lásky - 19. kapitolaA tak na vaše krásne priania:) vám už dnes vkladám ďalšiu kapitolu. Súhlasí Bell, či nesúhlasí a ako sa ešte celá situácia na konci zvrtne? Táto kapitola je o niečo dlhšia ako minulá, ale tiež to nie je nič extra, ale nechcela som tam rvať niečo na silu. Ďakujem, za všetky komentáre:) Naozaj krásne ďakujem, ste úplne skvelí:) Ku skladbe, je aj video s TW, tak ak chcete, tak si ho skuknite:) Takže, zase raz velikánske poďakovanie, za tie najkrajšie komentáre a venovanie, patrí vám: EdBeJinke, DarkPassion, Ronnie, Dorianne, Ivke, Mimi79, Nikki, Paike, Beny, Nothingisimpossible, Blotik, Kixy25, Jarusinke, NeliQ, Rosalie7, Millie Cull, MI_ROSe_LAVE, eMushke, Eve, Eternity, Ashley Greene, Lololke, Victoriiiiii, Elanor, Poppy, Gine, Tanii 4581, TayLoORiSsOoCuTeE, BellaCullenSwan, Anysek, HappyDee, Petronelke, AnnieCullenStefanovic, lucik113, Lettynke, Jaane, Belle007 Daske AliceRenesmeCullen, Mishkaaa, Blackstar, Ange00, bubáčik, misqe, Nebraske, Vere 96 a Klee! Užite si kapitolu a ďakujem!!! Veľmi, veľmi, veľmi...:)

 

Bristhatarahtys - Prolog

Bristhatarahtys - PrologPoviedka o dievčati, ktoré nechcene zmení svet, ale ešte pred tým, si s ním užijete kopec srandy. Ale, vlastne ako to začalo? Vlastne za to mohla len jedna hlúpa kniha, ktorá sa vďaka Emmettovým vtípkom dostáva do tých nesprávne správnych rúk dievčaťa, s nemožným menom a myšlienkami, ktoré by ste radšej nepočuli.

Takže, príjemné čítanie praje vaša Rosie:)

 

Ďalekohľad lásky - 18. kapitola

Ďalekohľad lásky - 18. kapitolaJa viem, že to dlho trvalo a asi že to nie je nič moc. Mne sa to celkom ľúbi, ale ja neviem, čo na to poviete vy. Máte tam isté vysvetlenie a na záver ozajstné prekvapko. Ďakujem, za vašu trpezlivosť, za vaše komentáre, za to čo pre mňa robíte... Ste neskutočne skvelí a tá veta je už pomerne trápna, keďže ju stále píšem, ale je pravdivá... Takže, veľmi, veľmi vám ďakujem a dúfam, že sa bude kapitola ľúbiť.

EdBeJinke, DarkPassion, Ronnie, Dorianne, Ivke, Mimi79, Nikki, Paike, Beny, Nothingisimpossible, Blotik, Kixy25, Jarusinke, NeliQ, Rosalie7, Millie Cull, MI_ROSe_LAVE, eMushke, Eve, Eternity, Ashley Greene, Lololke, Victoriiiiii, Elanor, Poppy, Gine, Tanii 4581, TayLoORiSsOoCuTeE, BellaCullenSwan, Anysek, HappyDee, Petronelke, AnnieCullenStefanovic, lucik113, Lettynke, Jaane, Belle007 Daske AliceRenesmeCullen, Mishkaaa, Blackstar, Ange00, bubáčik, misqe, Nebraske, Vere 96 a Klee! Tak, prajem vám ničím nerušené čítanie a naozaj ďakujem, robíte krásnu vec... vaša Rosie

 

Ďalekohľad lásky - 17. kapitola

Ďalekohľad lásky - 17. kapitolaPodľa mňa je to kapitola, ako si píšeme s Katinkou, na hovnohovnohovno, takže netuší, čo mi na to napíšete, ale ja som sa tak trochu snažila... Som chorá, takže som vážne zo seba vypotila len toto, tak sa prosím nehnevajte. Ďakujem za krásne komentáre, som si ich včera v noci zase raz čítala, komplet všetky, to bola ale krásna noc :)Venované: EdBeJinke, DarkPassion, Ronnie, Dorianne, Ivke, Mimi79, Nikki, Paike, Beny, Nothingisimpossible, Blotik, Kixy25, Jarusinke, NeliQ, Rosalie7, Millie Cull, MI_ROSe_LAVE, eMushke, Torenc Cullen, Eve, Eternity, Ashley Greene, Lololke, Victoriiiiii, Elanor, Poppy, Gine, Tanii 4581, TayLoORiSsOoCuTeE, BellaCullenSwan, Anysek, HappyDee, Petronelke, AnnieCullenStefanovic, lucik113, Lettynke, Jaane, Belle007 Daske AliceRenesmeCullen, Mishkaaa, Blackstar, Ange00, bubáčik, misqe, Nebraske a aj Elfík! Vaša Rosie, ešte raz, vám veľmi, veľmi ďakujem!

 

Môj verný vlk - 8. kapitola

Môj verný vlk - 8. kapitolaVeľmi sa ospravedlňujem, vaše dlhé čakanie, je len a len moja vina... Mimi je skvelá spisovateľka a vždy píše na čas a ja jej to kazím, prepáč mi to Mimi... ale nakoniec som sa dokopala a napísala ho, tak sa vám hádam bude ľúbiť. Takže ďakujem za krásne komentáre, ktoré nás veľmi tešia, lebo vidíme, že naša spoločná práca sa vám páči, ste fakt zlatíčka:) takže príjemné čítanie prajú Mimi a Rosie!:)

 

Nuž, som diablik - 6. kapitola

Nuž, som diablik - 6. kapitolaNezabíjajte nás, moc sa ospravedlňujeme, ale teraz to už hádam pôjde rýchlejšie, u mňa boli matury, u Dark osobné problémy, Millie škola a Voldy tiež nemala čas... takže to dopadlo takto... A taktiež touto kapitolou, by sme chceli poprosiť o jedného, nanajvýš dvoch spoluautorov, aby nám pomohli, keďže sa nám často stáva, že ani jedna z nás nemôže... Takže, prajeme príjemné čítanie! Vaše Voldy, Dark Passion, Millie a Rosie! PS: Ďakujeme, za krásne komentáre :)

 

Divoká! - 5. kapitola

Divoká! - 5. kapitolaNo, tak po prvé, upozoňujem, že som chorá a túto kapitolu som písala na pokraji spánku, takže sa nehnevajte, ak sa vám nebude ľúbiť a ak by tam boli chyby, i keď som to znovu pozerala...Venované: DarkPassion, Mimi79, Ronnie, Beny, TayLoORiSsOoCuTeE, Nikki, SisiHale, NeliQ, Aurora, Letti, MirushQka, Nessienka, SissaVampire, alicecullenhale2, jaja 386, Dorianna, hhj:D, kik, dvadska16, NoemiVolturiCullen, Elis1Victoria1Hale, Gatexek a MillieCull! Ak som niekoho nick napísala zle, ospravedlňujem sa! Takže,ďakujem, naozaj veľmi vám ďakujem za tie krásne komentáre, hádam sa vám bude dielik aspoň trochu ľúbiť, tak príjemné čítanie :)Rosie

 

Ďalekohľad lásky - 16. kapitola

Ďalekohľad lásky - 16. kapitolaNo, dnes vám sem dávam takú šťastnejšiu a veselú časť, takže hádam si ju užijete, pretože od ďalšej kapitoly, to pôjde zase z kopca... Ja viem, ja si nedám pokoja:D... Viete, už ma to dosť štve, že neviem ako vám mám poďakovať, ja to už naozaj vidím len na to posielanie čokoládiek:D. Proste, robíte niečo pre mňa, na čo môžete byť právom pyšný a ja právom vám môžem pekne dlho za to ďakovať...Venované: EdBeJinke, DarkPassion, Ronnie, Dorianne, Ivke, Mimi79, Nikki, Paike, Beny, Nothingisimpossible, Blotik, Kixy25, Jarusinke, NeliQ, Rosalie7, Millie Cull, MI_ROSe_LAVE, eMushke, Torenc Cullen, Eve, Eternity, Ashley Greene, Lololke, Victoriiiiii, Elanor, Poppy, Gine, Tanii 4581, TayLoORiSsOoCuTeE, BellaCullenSwan, Anysek, HappyDee, Petronelke, AnnieCullenStefanovic, lucik113, Lettynke, Jaane, Belle007 Daske AliceRenesmeCullen, Mishkaaa, Blackstar, Ange00, bubáčik, misqe, Nebraske a aj Elfík! Tak, dúfam, že sa to teda bude ľúbiť... ďakujem, ďakujem, ďakujem! Vaša, ako vždy dojatá, Rosie!:)

 

Divoká! - 4. kapitola

Divoká! - 4. kapitolaJooj dievčatá, ale asi vás sklamem, dnes je to vážne o hovne... tak sa prosím nehnevajte... Nabudúce sa viac posnažím. Ale ďakujem za tie krásne komentáre, som veľmi rada, že sa vám to páči, ste strašne skvelé a úžasné,takže skutočne, veľmi, veľmi ďakujem! Venované: DarkPassion, Mimi79, Ronnie, Beny, TayLoORiSsOoCuTeE, Nikki, SisiHale, NeliQ, Aurora, Letti, MirushQka, Nessienka, SissaVampire, alicecullenhale2, jaja 386, Dorianna, hhj:D, kik, dvadska16, NoemiVolturiCullen a MillieCull! Príjemné čítanie! Vaša Rosie

 

Ďalekohľad lásky - 15. kapitola

Ďalekohľad lásky - 15. kapitolaNo, a tak sa zase po pár dňoch ozývam a ani neviem prečo, ale som nejako s touto kapitolou spokojná... je jedna z tých trochu dlhších, tak už len dúfam, že sa bude ľúbiť aj vám...Venované: EdBeJinke, DarkPassion, Ronnie, Dorianne, Ivke, Mimi79, Nikki, Paike, Beny, Nothingisimpossible, Blotik, Kixy25, Jarusinke, NeliQ, Rosalie7, Millie Cull, MI_ROSe_LAVE, eMushke, Torenc Cullen, Eve, Eternity, Ashley Greene, Lololke, Victoriiiiii, Elanor, Poppy, Gine, Tanii 4581, TayLoORiSsOoCuTeE, BellaCullenSwan, Anysek, HappyDee, Petronelke, AnnieCullenStefanovic, lucik113, Lettynke, Jaane, Belle007 Daske AliceRenesmeCullen, Mishkaaa, Blackstar, Ange00, bubáčik, misqe, Nebraske a aj Elfík! A viete čo som robila tie dni? Teda okrem toho, že som sa učila... Spomínala som na jednu osobu, ktorá mi zmenila život, môj svet a spravila ho tak moc krásnym, ale teraz tu už nie je. Takže, chcela by som od vás, aby ste aj vy, dnes venovali čo i len jednu minútu, takejto osobe, ktorá patrila vám, teda ak ste takú mali, alebo ak takú máte, presne, ako to urobila Bella. Takže, milí moji krásni čitatelia, prajem vám zase raz, príjemné čítanie... Rosie...

 

Free Hugs - kampaň, na ktorú sa nezabúda...

Free Hugs - kampaň, na ktorú sa nezabúda...Je to nápad, zase raz chvíľový nápad, vďaka Free Hugs a čo to vlastne je? A čo s tým má spoločné Bella a Edward, tak to sa možno dozviete, ak si prečítate túto jednorázovku. A venovanie? Tí čo ma čítajú, vedia, že ja na venovania nezabúdam a dnes tomu inak ani nebude. Potrebujete objať? Cítite sa sami? Podvedení, sklamaní, znechutení? Tak práve teraz vám venujem túto poviedku, ako jedno malé objatie, ktoré vám možno pomôže... Vaša Rosie

Viac o Free Hugs na http://sk.wikipedia.org/wiki/Objatie_zadarmo

 

Ďalekohľad lásky - 14. kapitola

Ďalekohľad lásky - 14. kapitolaJa viem, že je to o dosť kratšie... ale dnes som naozaj nemala veľa času, takže vám prinášam aspoň toto. Nič extra sa tam neprihodí, len som dnes dala svojim postavám zase chvíľku šťastia. Ďakujem za všetky komentáre, ste úplne skvelí, ale nechápem, že vás to baví, jednak čítať a ešte aj komentovať... Ale ďakujem, naozaj si toho veľmi, veľmi cením. Venované: EdBeJinke, DarkPassion, Ronnie, Dorianne, Ivke, Mimi79, Nikki, Paike, Beny, Nothingisimpossible, Blotik, Kixy25, Jarusinke, NeliQ, Rosalie7, Millie Cull, MI_ROSe_LAVE, eMushke, Torenc Cullen, Eve, Eternity, Ashley Greene, Lololke, Victoriiiiii, Elanor, Poppy, Gine, Tanii 4581, TayLoORiSsOoCuTeE, BellaCullenSwan, Anysek, HappyDee, Petronelke, AnnieCullenStefanovic, lucik113, Lettynke, Jaane, Belle007 Daske AliceRenesmeCullen, Mishkaaa, Blackstar, Ange00, bubáčik, misqe, Nebraske a aj Elfík!:) Tak dúfam, že sa vám to bude aspoň trochu ľúbiť, naozaj ďakujem, ste neskutoční! S láskou, Rosie!

 

Divoká! - 3. kapitola

Divoká! - 3. kapitolaPrevratová kapitola:D Konečne sa dozviete niečo viac... ale nejako s ňou nie som spokojná... Druhú polku som písala v autobuse:D tak možno preto... No uvidím, čo mi na to napíšete... Ste úplne úžasní a ja už vážne neviem, ako sa vám mám zavďačiť... proste, ste naozaj neprekonateľní, veľmi, veľmi ďakujem :) Venované: DarkPassion, Mimi79, Ronnie, Beny, TayLoORiSsOoCuTeE, Nikki, SisiHale, Letti, MirushQka, Nessienka, SissaVampire, alicecullenhale2, jaja 386, Dorianna, hhj:D, kik a MillieCull! Ďakujem, ste naozaj skvelí, takže ničím nerušené čítanie, praje Rosie!:)

 

26 dotykov - 1. kapitola

26 dotykov - 1. kapitolaJa viem, že ten prolog bol celkovo mišmaž, ale vlastne ten začiatok bola Jezeblina myseľ, aby ste si vedeli predstaviť, nad čím asi premýšľa. Táto kapitola je zväčša z Emmového pohľadu, ale ku koncu, si dáme aj malý pohľad, zase u Jezebel:)A ako bude iná táto poviedka? To uvidíte už v tejto časti :)

Ďakujem za krásne komentáre mojím zlatíčkam! :): EdBeJinke, Ronnie, MI_ROSe_LAVA, Beny, DarkPassion a Mimi79 :) Príjemné čítanie a ak sa vám to bude páčiť, môžete zanechať aj koment:D zase kecám:D :) vaša Rosie :)

 

26 dotykov - Prolog

26 dotykov - PrologBude to zase raz dosť komplikované... V tejto poviedke nepôjde o vtip, skôr naopak. Namiesto Belli, tu je hlavnou postavou Jezebel. Mladé dievča, ktoré o všetko prišlo a teraz to všetko chce späť. Ako budú s tým súvisieť upíry a Cullenovci? Všetko to bude veľmi, veľmi zamotané a Cullenovci nebudú v takom zostavení, ako ich poznáte.

Príde vám to ako názov erotickej poviedky, ale to ste teda šeredne omylný.

"Pane Bože prosím, premeň ma na vtáčka a dovoľ mi, uletieť odtiaľto, veľmi, veľmi ďaleko..."

Dotyk je pre človeka niečo prirodzené, niečo, bez čoho sa nedá žiť. Čo ak mne bol tento dotyk odobratý? Zahyniem v utápaní sa mojej duše... A v myšlienkach na človeka, ktorý mi vzal dôveru, úsmev a dotyk, mnoho dotykov, po ktorých moja myseľ a telo túži, lenže srdce nezabúda...

Táto poviedka bude takzvaná "týždňová", totižto ju budem pridávať nanajvýš dva krát za týždeň, ale skôr tak raz za týždeň, ale o to bude dlhšia kapitola. Takže, dúfam, že sa vám to bude aspoň trochu ľúbiť a pridáte aj nejaký komentár, zajtra sem dám prvú kapitolu a potom počkať pár dní na ďalšiu. Zdraví Rosie!

PS: Venované ľuďom, ktorí ma ešte stále čítajú, ďakujem vám!

 

Ďalekohľad lásky - 13. kapitola

Ďalekohľad lásky - 13. kapitolaVy ste proste moje krásne a skvelé zlatíčka:) Vy dokážete človeku neuveriteľne, ale naozaj neuveriteľne zdvihnúť náladu.:) Dnešná časť bude proste podľa môjho gusta, vcítila som sa do Belly a asi takto nejako by som vyvádzala ja:D Ja to beriem z tej racionálnejšej stránky, proste, ak by sa mne niečo takéto stalo, tak by som jančila ako Bella, myslím si, že ešte asi aj viac:D Veľké venovanie a ešte väčšie poďakovanie je EdBeJinke, DarkPassion, Ronnie, Dorianne, Ivke, Mimi79, Nikki, Paike, Beny, Nothingisimpossible, Blotik, Kixy25, Jarusinke, NeliQ, Rosalie7, Millie Cull, MI_ROSe_LAVE, eMushke, Torenc Cullen, Eve, Eternity, Ashley Greene, Lololke, Victoriiiiii, Elanor, Poppy, Gine, Tanii 4581, TayLoORiSsOoCuTeE, BellaCullenSwan, Anysek, HappyDee, Petronelke, AnnieCullenStefanovic, lucik113, Lettynke, Jaane, Belle007 Daske AliceRenesmeCullen, Mishkaaa, Blackstar, Ange00, bubáčik, misqe, Nebraske a aj Elfík!:) Príjemné čítanie vám praje usmievajúca sa Rosie!:) ĎAKUJEM!!!

 

Divoká - 2. kapitola

Divoká -  2. kapitolaPardon, že to tak trvalo... Ale nakoniec sa podarilo. Ďakujem za všetky krásne komentáre, naozaj ma veľmi tešia. Avin život sa začína celkom komplikovať... Poďakovanie a venovanie patrí: DarkPassion, Mimi79, Ronnie, Beny, TayLoORiSsOoCuTeE, Nikki, SisiHale, Letti, MirushQka, Nessienka, SissaVampire, alicecullenhale2, jaja 386! Veľmi, veľmi ďakujem. Užite si kapitolu, vaša Rosie!

 

Ďalekohľad lásky - 12. kapitola

Ďalekohľad lásky - 12. kapitolaNo neviem čo mi na toto napíšete... možno je to veľmi urýchlené... Netuším, ale každopádne viem, že ste ma zase strašne veľmi potešili svojimi dych vyrážajúcimi, krásnymi a dokonalými komentármi, ktoré mi vždy tak skrášlia deň. Takže vám zase raz patrí moje veľké ďakujem:) Ste neprekonateľní a ja som strašne, prestraaaašne rada, že mám takých skvelých komentátorov :) Takže ďakujem a venujem túto poviedku, ako vždy, mojim zlatíčkam a to: EBeJinke, DarkPassion, Ronnie, Dorianne, Ivke, Mimi79, Nikki, Paike, Beny, Nothingisimpossible, Blotik, Kixy25, Jarusinke, NeliQ, Rosalie7, Millie Cull, MI_ROSe_LAVE, eMushke, Torenc Cullen, Eve, Eternity, Ashley Greene, Lololke, Victoriiiiii, Elanor, Poppy, Gine, Tanii 4581, TayLoORiSsOoCuTeE, BellaCullenSwan, Anysek, HappyDee, Petronelke, AnnieCullenStefanovic, lucik113, Lettynke, Jaane, Belle007 Daske AliceRenesmeCullen, Mishkaaa, Blackstar, Ange00, bubáčik misqe a Nebraske!:)

Takže ľudia ďakujem, neskutočne si toho cením a želám vám hádam príjemné čítanie :)

 

Divoká! - 1. kapitola

Divoká! - 1. kapitolaNo a je tu prvá kapitola, ktorá bude o dosť iná ako prolog a asi sa vám aj bude viacej páčiť... Takže príjemné čítanie a dozvedanie sa nových vecí o živote Avy, praje Rosie :)

 

Ďalekohľad lásky - 11. kapitola

Ďalekohľad lásky - 11. kapitolaNo, hlásim sa teda s pokračovaním :) ľudia, nejdem vám hovoriť čo bude v kapitole, lebo viem, že nebudete nadšené:D takže dosť... Prekvapujete ma stále viac a viac svojimi komentármi... proste ste neskutočne skvelé :) Asi do konca života vám budem ďakovať za každý komentár:) Viete neskutočne potešiť človeka, naozaj :)Takže ďakujem!

Venované: EBeJinke, DarkPassion, Ronnie, Dorianne, Ivke, Mimi79, Nikki, Paike, Beny, Nothingisimpossible, Blotik, Kixy25, Jarusinke, NeliQ, Rosalie7, Millie Cull, MI_ROSe_LAVE, eMushke, Torenc Cullen, Eve, Eternity, Ashley Greene, Lololke, Victoriiiiii, Elanor, Poppy, Gine, Tanii 4581, TayLoORiSsOoCuTeE, BellaCullenSwan, Anysek, HappyDee, Petronelke, AnnieCullenStefanovic, lucik113, Lettynke, Jaane, Belle007 Daske AliceRenesmeCullen, Mishkaaa, Blackstar, Ange00, bubáčik, misqe! Príjemné čítanie a krásny zbytok dňa vám praje Rosie, veľmi, veľmi, veľmi, veľmocne ĎAKUJEM!!!:)

 

Divoká! - Prolog

Divoká! - PrologNo... táto poviedka, bude pravdu povediac, naozaj divoká... Proste ďalší výmysel mojej chorej hlavy:D Ja... neviem, naozaj netuším, či sa vám to bude aspoň trochu ľúbiť, takže prosím, vyjadrite sa, či mám vôbec pokračovať. Tento začiatok, je strašne bláznivý, ale budú kapitoly, kedy prídu zvraty a budú úplne opačné, tým šialeným, takže budú šialene smutné... Dej: Čo sa asi stane, keď sa 13 ročné dieťa, premení na vlkouša a újde od rodiny? Prestane sa premieňať na vlka a začne žiť divý život v ľudskej podobe? A ešte ku tomu prestane starnúť, takže navždy z nej bude malá pubertálna divožienka... A nakoniec, čo sa stane, keď sa ku tejto Divokej slečne pridá pár vegetariánskych upírov? :D

 

Ďalekohľad lásky - 10. kapitola

Ďalekohľad lásky - 10. kapitolaProsím prepáčte, že to tak trvalo... ale aj tak si myslím, že je to kapitola o hovne... Neviem, čo mi na to napíšete, asi vás sklamem... netuším...

Ja už naozaj neviem, čo vám mám napísať ako vďaku, už som to tu písala aj v cudzích jazykoch, už bolo aj video... a ja viem, že som už raz tento obrázok dávala, ale dávam ho i tentoraz, lebo to bolo pri inej poviedke... Proste som vám neskonale, strašne veľmi, úplne, moc, šialene vďačná, ste úplne skvelí a nehnevajte sa prosím za tú kapitolu...

Venované: EBeJinke, DarkPassion, Ronnie, Dorianne, Ivke, Mimi79, Nikki, Paike, Beny, Nothingisimpossible, Blotik, Kixy25, Jarusinke, NeliQ, Rosalie7, Millie Cull, MI_ROSe_LAVE, eMushke, Torenc Cullen, Eve, Eternity, Ashley Greene, Lololke, Victoriiiiii, Elanor, Poppy, Gine, Tanii 4581, TayLoORiSsOoCuTeE, BellaCullenSwan, Anysek, HappyDee, Petronelke, AnnieCullenStefanovic, lucik113, Lettynke, Jaane, Belle007 Daske AliceRenesmeCullen, Mishkaaa, Ange00, bubáčik, misqe!

Ďakujem za hlasovanie v naj poviedke, ste neskutočné...

Vaša Rose... nehnevajte sa...

 

Ďalekohľad lásky - 9. kapitola

Ďalekohľad lásky - 9. kapitolaTáto kapitola bude o niečo kratšia, možno aj trošku nudná, ale je naozaj dôležitá. Po prvé, chcem vám poďakovať za to, čo robíte pre Inku(DarkPassion)... Myslím si, že keby raz(pevne dúfam, že to nik nebude potrebovať:)), ale keby raz niekto mal problém a potreboval trochu "zdvihnúť zo zeme", tak aspoň teraz vidí, koľko ľudí sa tu nájde, čo by stálo za ním, presne, ako teraz aj my za Inkou. Pevne verím, že sme jej týmto pomohli, takže vám skutočne veľmi ďakujem!

A ďalej... ty kks... viete ako je to na hovno, keď už neviem, čo vám mám napísať?:D Proste ste neskutoční, svojimi komentármi mi tak veľmi zlepšujete deň. Som teraz na intráku a pre mňa je to tu ako väzenie, ale keď si čítam vaše komentáre, z toho väzenia utekám a dostávam sa do krásnej krajiny šťastia... Takže, naozaj ĎAKUJEM!

Venované: EBeJinke, DarkPassion, Ronnie, Dorianne, Ivke, Mimi79, Nikki, Paike, Beny, Nothingisimpossible, Blotik, Kixy25, Jarusinke, NeliQ, Rosalie7, Millie Cull, MI_ROSe_LAVE, eMushke, Torenc Cullen, Eve, Eternity, Ashley Greene, Lololke, Victoriiiiii, Elanor, Poppy, Gine, Tanii 4581, TayLoORiSsOoCuTeE, BellaCullenSwan, Anysek, HappyDee, Petronelke, AnnieCullenStefanovic, lucik113, Lettynke, Jaane, Belle007 Daske AliceRenesmeCullen a Mishkaaa! :)

 

Ďalekohľad lásky - 8. kapitola

Ďalekohľad lásky - 8. kapitolaTentoraz, by som vás chcela o niečo poprosiť... Mám istú kamarátku, ktorá má problémy... Nebudem tu rozpitvávať aké... Vlastne, každý máme občas problémy, niektorí stále a náš nedokonalý život sa rúti ešte väčšmi, ako inokedy. Aj Belle sa takto mnoho krát rútil. A tak by som vás chcela poprosiť, aby ste všetci, čo budete čítať túto kapitolu, ktorá je venovaná DarkPassion, aby ste práve jej do shrnutia dali aspoň jedného smajlíka s hviedzdičkou ...:)*, toto malé gesto znamená niečo ako " Usmej sa, ešte stále máš nádej!" Na začiatku textu vám dám odkaz na jej shrnutie, prosím, urobte to nielen pre ňu, ale aj pre seba, pretože možno raz, takýchto smailíkov s hviezdičkami, budeme práve vám písať.

Dodatočne venované EBeJinke, Ronnie, Dorianne, Ivke, Mimi79, Nikki, Paike, Beny, Nothingisimpossible, Blotik, Kixy25, Jarusinke, NeliQ, Rosalie7, Millie Cull, MI_ROSe_LAVE, eMushke, Torenc Cullen, Eve, Eternity, Ashley Greene, Lololke, Victoriiiiii, Elanor, Poppy, Gine, Tanii 4581, TayLoORiSsOoCuTeE, BellaCullenSwan, Anysek, HappyDee, Petronelke, AnnieCullenStefanovic, lucik113, Lettynke, Jaane, Belle007 Daske a AliceRenesmeCullen! :)

 

Môj verný vlk - 5.kapitola

Môj verný vlk - 5.kapitolaPardon, pardon, to bola moja chyba a nie Mimi... mám toho pomerne dosť a tak som nejako nestíhala, veľmi sa ospravedlňujem. Ďakujeme za všetky úžasné komentáre, sú nám neskutočnou podporou, presne ako aj vy :) Lebo ste jednoducho úžasní a my vám ďakujeme naozaj za veľa! Takže, hádam sa vám bude páčiť kapitola:) Vaša Mimi a Rosie!:)

 

Ďalekohľad lásky - 7. kapitola

Ďalekohľad lásky - 7. kapitolaPrepáčte, že to tak trvalo, ale škola už začala, tak je toho všetkého o niečo viac a plus to, že som na intráku... tiež to tu nie je najľahšie. Viete čo? Vy ma už svojimi komentármi štvete... a viete prečo? Lebo ja nedokážem napísať nič také pekné, úžasné, silné a skvelé pre vás... A to nie je fér! Pretože vy si zaslúžite omnoho väčšiu vďaku, akou vy mne ďakujete... Proste ste neskutočne úžasní a ja už fakt nemám slová, akým by som vám poďakovala, tak dnes si dáme cudzokrajné okienko:D Džinkujem, Thanks, Danke shón, Děkuji, Ďakujem!!!:)

Venované EBeJinke, DarkPassion, Ronnie, Dorianne, Ivke, Mimi79, Nikki, Paike, Beny, Nothingisimpossible, Blotik, Kixy25, Jarusinke, NeliQ, Rosalie7, Millie Cull, MI_ROSe_LAVE, eMushke, Torenc Cullen, Eve, Eternity, Ashley Greene, Lololke, Victoriiiiii, Elanor, Poppy, Gine, Tanii 4581, TayLoORiSsOoCuTeE, BellaCullenSwan, Anysek, HappyDee, Petronelke, AnnieCullenStefanovic, lucik113, Lettynke, Jaane, Belle007 a Daske! :) Ste neskutoční... vaša dojatá, zase raz:D, Rosie:)

 

Nuž, som diablik - 5. kapitola

Nuž, som diablik - 5. kapitolaĎalší diel so zaujímavým názvom:D Tak, naša Bella sa zase raz ukáže, ale pred kým tento krát?:) Ďakujeme za všetky krásne komentáre, moc nás všetky tešia. A tak spoločne prajeme krásne čítanie:) hádam sa vám bude diel aspoň trochu páčiť. Zdraví Rosie, DarkPassion, Millie a Voldy :)

 

Ďalekohľad lásky - 6. kapitola

Ďalekohľad lásky - 6. kapitolaTak a dočkali ste sa... Ďalšia kapitola... zase z nej nemám neviem aké úžasné pocity... je o dosť dlhšia, ale hádam sa vám bude ľúbiť. Dnes, dám špeciálne venovanie, teda, skôr hlavné venovanie a to pre Nothingisimpossible:) Ona vie prečo, teda dúfam:D Ale pravdaže je venovaná aj vám... a veľmi, strašne veľmi vám ďakujem za komentáre, lebo ste úplne skvelí. Takže pre: dBeJinke, DarkPassion, Ronnie, Dorianne, Ivke, Mimi79, Nikki, Paike, Beny, Blotik, Kixy25, Jarusinke, NeliQ, Rosalie7, Millie Cull, MI_ROSe_LAVE, eMushke, Torenc Cullen, Eve, Eternity, Ashley Greene, Lololke, Victoriiiiii, Elanor, Poppy, Gine, Tanii 4581, TayLoORiSsOoCuTeE, BellaCullenSwan, Anysek, HappyDee, Petronelke, AnnieCullenStefanovic, lucik113, Lettynke, Jaane, Belle007 a Dase! Vždy sa bojím, že niekoho zabudnem, tak hádam som nezabudla... Ste neskutoční, patrí vám moja veľká vďaka a užite si diel, vaša zase raz dojatá Rosie :)

 

Daj si pohov, Casanova! - 17.kapitola - Epilog

Daj si pohov, Casanova! - 17.kapitola - EpilogJežiši... vy ma zabijete :D Bol to minútový nápad... ale keď som tak nad tým rozmýšľala... Proste, už by to nebolo ono, prosím nehnevajte sa... Ale keď už by Edward nebol taký, aký bol, vás by to nebavilo a ja by som už nevedela, čo mám písať, aby som vás aspoň trochu zabavila... Ja neviem dobre písať komédie, toto bol len pokus, ktorý náhodou vyšiel... a dodatok je pod textom... Príjemné čítanie...

 

Ďalekohľad lásky - 5. kapitola

Ďalekohľad lásky - 5. kapitolaJa... absolútne neviem, či sa vám táto kapitola bude ľúbiť... Môžem vám len priznať, že som sa snažila a je o niečo dlhšia... No netuším... Tak... a teraz poďakovanie... ako? Ako je možné, že vás to baví?! A že ja už nenachádzam slová vďaky, alebo vety, ktorými by som vám tiež poďakovala... Proste, vy ma svojimi komentármi dostávate... dokonca mi niekto napísal, že poviedka je ako Dickensa... to som to skoro nerozdýchala...

Vy mne nemôžete ďakovať, to ja ďakujem vám, splnili ste mi sen... A tak ďakujem týmto úžasným osobám a venujem im túto kapitolu, ako aj každú inú: EdBeJinke, DarkPassion, Ronnie, Dorianne, Ivke, Mimi79, Nikki, Paike, Beny, Blotik, Kixy25, Jarusinke, NeliQ, Rosalie7, Millie Cull, MI_ROSe_LAVE, eMushke, Nothingisimpossible, Torenc Cullen, Eve, Eternity, Ashley Greene, Lololke, Victoriiiiii, Elanor, Poppy, Gine, Tanii 4581, TayLoORiSsOoCuTeE, BellaCullenSwan, Anysek, HappyDee, Petronelke, AnnieCullenStefanovic, lucik113, Lettynke, Jaane, Belle007 a Dase! Hádam som na nikoho nezabudla... Ďakujem, ďakujem, ďakujem... hádam som vás nesklamala... Rosie...

 

Daj si pohov, Casanova! - 16.kapitola

Daj si pohov, Casanova! - 16.kapitolaNo :) prinášam vám ďalšiu časť, prosím prepáčte mi, že až tak neskoro, ale nejako mi to nevychádzalo. Ale ďalšiu časť sa posnažím zosmoliť skôr :) No, táto časť ani nie je taká smiešna... skôr je dejová... Koniec som sa pokúšala Bellou trochu okoreniť... ale neviem či sa vám to bude páčiť...

Viete o tom, že mne vás, môže tak veľmi veľa ľudí na stmívku závidieť? Skutočne, ste úplne skvelí... a ja už neviem aké slová vďaky a chváli, by som vám mohla napísať... A tak zase len ĎAKUJEM a VENOVANIE pre: Nothingisimpossible, Dorianna, Anamie, Zuzuka7, Andrea, Nikki, Ashley Greene, Anysek, Anisska, Markyza7117, Sašenka, Makula, Eternity, Hanka, Alicecullenhale2, Nicoll15, Maggie, Bonbonek, NeliQ, Johanna, hhhh:D, Nena, MIA, Matacmuk, Ewikk a eMushka. Veľmi, veľmi vám ďakujem... hádam sa vám diel bude páčiť... zdraví Rose Dublest!

 

Ďalekohľad lásky - 4. kapitola

Ďalekohľad lásky - 4. kapitolaĽudia, vy mi snáď chcete privodiť infarkt? Keď som dnes uvidela tých 32 komentárov, skoro mi oči vypadli... Vy ste jednoducho neskutoční... úplne... Ja ani už neviem, ako by som vám poďakovala a tak som vám sem pridala video s pesničkou. Je tam náš "Edward" a tento jeho photoshoot, sa mi ako jeden z mála páči:). No... a pravdaže nesmiem zabudnúť na venovania... uff toho ale bude:) a taktiež aj velikáááánske poďakovania EdBeJinke, DarkPassion, Ronnie, Dorianne, Ivke, Mimi79, Nikki, Paike, Beny, Blotik, Kixy25, Jarusinke, NeliQ, Rosalie7, Millie Cull, MI_ROSe_LAVE, eMushke, Nothingisimpossible, Torenc Cullen, Eve, Eternity, Ashley Greene, Lololke, Victoriiiiii, Elanor, Poppy, Gine, Tanii 4581, TayLoORiSsOoCuTeE, BellaCullenSwan, HappyDee, Petronelke, AnnieCullenStefanovic, lucik113, Lettynke, Jaane, a Belle007. Proste ste skvelí a ja už vážne neviem, ako by som vám inak poďakovala, ako už tým celkom trápnym slovom : ĎAKUJEM!!!. Takže, hádam si užijete kapitolu, s pozdravom vaša Rosie :)

 

Ďalekohľad lásky - 3. kapitola

Ďalekohľad lásky - 3. kapitolaNo:) Dnes som sa posnažila a napísala som vám dlhšiu kapitolu:)... takže dúfam, že sa vám bude ľúbiť... Je tak veľmi ťažké slovami napísať, ako moc si cením vašich komentárov, ako veľmi ma tešia a ako veľmi veľa pre mňa znamenajú... Viete, vždy keď píšem nejakú kapitolu, tak podvedome sa bojím, či vás nesklamem... nechcem vás proste sklamať... a keď vy mi napíšete jeden zo svojich čarovných komentárov, tak mi až srdce poskočí od šťastia, takže vám veľmi ďakujem. No a pravdaže aby som nezabudla na venovanie a strááášne veľké poďakovania a to : EdBeJinke, DarkPassion, Ronnie, Dorianne, Ivke, Mimi79, Nikki, Paike, Beny, Blotik, Kixy25, Jarusinke, NeliQ, Rosalie7, Millie Cull, MI_ROSe_LAVE, eMushke, Nothingisimpossible, Torenc Cullen, Eve, Eternity. Ashley Greene, Loloke 5, Victoriiiiii, Elanor, Poppy, Gine, Tanii 4581 a TayLoORiSsOoCuTeE.:)

Ďakujem vám, veľmi, veľmi ďakujem. Užite si diel, príjemné čítanie a zvyšok večera, praje vaša Rosie:) A verte, že tie komentáre ma veľmi tešia:)

 

Môj verný vlk - 3. kapitola

Môj verný vlk - 3. kapitolaJa, veľmi sa ospravedlňujem, že to pridávam až teraz, je to moja chyba, nie Mimi79... No a o čom je ďalšia kapitola... nuž, Nessie sa skutočne zbaví Jacka a ako?:) To uvidíte!:) Takže prajeme obidve príjemné čítanie a veľmi, veľmi ďakujeme za krásne komentáre, tie nás vždy potešia:) Takže vaša Mimi79 a Rosie:)!

 

Ďalekohľad lásky - 2. kapitola

Ďalekohľad lásky - 2. kapitolaTak:D a venovania budem asi mrte dlho písať:D Pretože ste totálne neskutoční:) A ja dúfam, že sa vám teda kapitola bude ľúbiť.:) Takže velikáááánske venovanie a poďakovanie patrí: Katinke:), Inke:), Peťuške:), Ivanke:), Beny:), Paike - Miške:), Blotik - Barči:), Mimi79 - Mirke:), Tanii 4581 - Tatianke:), Nothingisimpossible:), Millie Cull - Dominike:),Dorianne - Staňke:), TayLoORiSsOoCuTeE - Romanke:), Ronnie:), TorencCullen - Marcelke:), Evke:), Kixy25:) a Nikki:) ďakujem vám! Ste strašne skvelí a dúfam, že vás aspoň trochu poteším kapitolou:) Vaša Rosie!:)

 

Ďalekohľad lásky - 1. kapitola

Ďalekohľad lásky - 1. kapitolaVaše komentáre sú nezabudnuteľné... Tie slová sú až priveľmi silné na to, aby som sa na ne vykašľala a nepoďakovala sa za ne... Ale len prosté ďakujem nestačí... tak vám aspoň prinášam novú kapitolu, je to niečo, ako veľké, priam obrovitánske ďakujem za vaše komentáre.

Síň slávy

Ďalekohľad lásky - Prolog

Ďalekohľad lásky - PrologEdward býva v odľahlejšom meste aj spolu so svojou rodinou, kvôli lepšiemu maskovaniu svojho tajomstva. Mesto vyzerá, ako keby je zabudnuté v dobe minulej. Staré budovy, staré zvyky. Pravdaže náš Edward je chudák sám a taká večnosť ho naozaj nebaví. Edward vlastní krásny ďalekohľad, cez ktorý sa každú noc díva na oblohu, no jednej noci mu zavadí pohľad o pár ulíc ďalej, do veľkého domu, ktorý pozná ako sirotinec. Na posteli sedí mladé dievča, uplakané a nešťastné. Edward si tiež všimne, že dievča vlastní ďalekohľad. No a tak začína niečo nové. Ale je Bella skutočne sirota?

 

Zabili ma spomienky

Zabili ma spomienkyJednorázovka, venovaná všetkým tým, ktorí chcú zabudnúť a už hlavne nechcú spomínať... Príjemné čítanie, praje Rosie...

 

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 11. kapitola - Valentínsky Bonus!

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 11. kapitola - Valentínsky Bonus!No... takže konečne som dopísala ten Valentínsky Bonus:) Pravdaže je venovaný všetkým či už zaľúbeným - nezaľúbeným, šťastným - nešťastným Valentínskym srdciam... teda vašim srdciam. Keby môžem, tak každej vám by som dala chlapa, ktorého si zaslúžite, teda dokonalého:) Nebudem sa už viacej vykecávať:D Aj kto nečíta túto poviedku, tak si myslím, že sa mu bude celkom páčiť kapitola, lebo vlastne tam ide iba o lásku:) Takže príjemné čítanie vám ako vždy praje Rosie:)! Ďakujem za tie krásne komentáre!:)

 

Daj si pohov, Casanova! - 15.kapitola

Daj si pohov, Casanova! - 15.kapitolaTak kto je taký dobrý, že zase si pohol?:D Dievčatá, dnes je Valentín, tak tu máte niečo na spestrenie dnešného dňa:) Je to krátke, ale tak nemohla som si odpustiť to sem dnes nedať:D No a Velikánske Valentínske POĎAKOVANIE A VENOVANIE patrí: Nothingisimpossible, Ejdriana, Dorianna, Anamie, Zuzuka7, Andrea, Nikki, Ashley Greene, Anysek, Anisska, Markyza7117, Sašenka, Makula, Eternity, Hanka, Alicecullenhale2, Nicoll15, Maggie, Bonbonek, NeliQ, Johanna, hhhh:D, Nena a MIA. Ste skvelé:) Užite si kapitolu, hádam sa bude páčiť! Vaša Rosie:)

 

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 10. kapitola

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 10. kapitolaDobre ľudia, navalte tie adresy, nech vám môžem poslať aspoň tú čokoládu:D Ste strašne skvelí, úžasní, perfektní, výborní a ešte neviem koľko existuje synoným na slovo totálne bohoví:D Keďže zajtra je Valentína... a ja vám naozaj nechcem kaziť náladu... tak dnes máte nudnú, no romantickú časť:) Tak si aspoň trochu tej romantiky užite:) Veľké ĎAKUJEM A VENOVANIE patrí... ako vždy skvelým osobám, ktorí mi píšu neprekonateľne krásne komentáre! Všetci spisovatelia, čo sú tu mi vás môžu len a len závidieť:) a o koho sa to jedná?:) O EdBeJa, Dorianna,NeliQ, Momo94, DarkPassion, LoveCullenka, Beny, Alicecullenhale2, Mimi79, TayLoORiSsOoCuTeE, SissaVampire, Elanor, Ronnie, Misa1, Sony17, MillieCul, Janulik, Dia, MI_ROSe_LAVA, Paike a Maggie:) Takže velikánske ĎAKUJEM PS: Zajtra dievčatá, ktorá z vás má priateľa, červené čipkované prádlo, med, šlahačka a jahody a ktorá nemá, nech nejakého, ktorý by za to stál zbalí:) Takže krásny Valentín zajtra a príjemné čítanie:) Vaša, dnes nejako utrhnutá:D Rosie:)

 

Daj si pohov, Casanova! - 14.kapitola

Daj si pohov, Casanova! - 14.kapitolaNo, takže na vaše želanie som si trochu pohla, ale myslím si, že to nie je bohviečo:D Ale tak dúfam, že sa aspoň trochu zabavíte.:) Ďakujem, za krásne, naozaj krásne komentáre... nechápem ako je možné, že sa vám to stále ľúbi:D a že to čítate:D Takže venovanie, pre: Ejdriana, Dorianna, Anamie, Zuzuka7, Andrea, Nikki, Ashley Greene, Anysek, Anisska, Vevushqa, Markyza7117, Sašenka, Makula, Eternity, Hanka, Sunny, Alicecullenhale2, Nicoll15, Maggie, Bonbonek, NeliQ, Johanna, hhhh:D, Nena a MIA. Takže, užite si kapitolu a ešte raz ďakujem:) Rosie!:)

 

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 9. kapitola

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 9. kapitolaNo a toď deviata kapitola:) Moja vďaka sa ku vám už absolútne nedá vyjadriť... Netuším už ako a tak vám chcem aspoň darovať obrázok na začiatku kapitoly. No, diel bude zase taký... vlastne o ničom:D Ale aj tak dúfam, že vás aspoň trochu poteší. Dievčatá, ja romantik naozaj nie som:D ďakujem Beny za prianie:) Som rada, že som ti skrášlila ráno:)Millie Cull, prosím neumieraj:D ešte ťa na svete bude treba:)DarkPassion, tvoje ďakujem, nie je úbohé, to určite nie, ja ti zaň vždy ďakujem, takže nie je:) A ďakujem za krásnu báseň:)Maggie, ja sa na teba nehnevám:) Ja nevypisujem vety typu ak mi nedáte 20 komentárov nepokračujem:D Ale ďakujem aj za tvoj krásny komentár, určite ťa nikdy nebude nútiť ku tomu, aby si mi ho napísala. EdBeJa alebo Katka... nie si trapka:) tak sa za to neospravedlňuj:) No a celkovo pravdaže dielik venujem a veľmocne ďakujem: spomínanej:D EdBeJa, Dorianna, NeliQ, Momo94, DarkPassion, LoveCullenka, Beny, Alicecullenhale2, Mimi79, TayLoORiSsOoCuTeE, SissaVampire, Elanor, Ronnie, Misa1, Sony17, MillieCull, Janulik, Dia, MI_ROSe_LAVA, Paike a Maggie. A pravdaže aj tým, čo poviedku čo i len čítajú:) Príjemné čítanie a zajtra krásny deň praje vaša... komentármi dojatá Rosie:)

 

Môj verný vlk - 1. kapitola

Môj verný vlk - 1. kapitolaĎalšia časť spoluautorskej poviedky spolu so skvelou Mimi79:) Ako to bude ďalej medzi Jakeom a Nessie? Čo si na neho Nessie vymyslí?:) Prajeme príjemné čítanie a ďakujeme veľmi Nikki, Dark Passion, TayLoORiSsOoCuTeE, Millie Cull, Makynka, Cladinečka a Jateer. Naozaj veľmi pekne ďakujeme! Vaša Mimi79 a Rosie!:)

 

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 8. kapitola

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 8. kapitolaBože... zase neviem čo napísať... stále väčšmi ma prekvapujete svojimi komentármi... Minulá kapitola bola pre mňa niečo neuveriteľne ťažké a vy ste ma aj za tie kecy pochválili. Táto kapitola, je o niečo veselšia, tak hádam sa vám bude ľúbiť. Neviem ako vám dnes poďakovať, už tu sedím asi 10 minút a stále nič, tak to tu aspoň niečím zakecám:D Možno jediné čo by som vám mohla za vaše krásne komentáre dať je, že vám každej... naozaj každej z vás prajem mať, alebo si nájsť takého skvelého muža, ako je Kellan Megan a nikdy nezažiť to, čo zažila Megan. Kellan nie je dokonalý... ale tým, čo pre Megan robí, je veľmi blízko ku dokonalosti. Takže, dúfam, že sa to vyplní a vy, žiadna z vás, nebude sama na Valentína a ani do konca života... Menovite, chcem venovať túto kapitolu a aj veľmocne poďakovať nasledujúcim osobám, ktoré mi každodenne pri čítaní ich komentáru, vyčaria úsmev na tvári a to:EdBeJa, Dorianna,NeliQ, Momo94, DarkPassion, LoveCullenka, Beny, Alicecullenhale2, Mimi79, TayLoORiSsOoCuTeE, SissaVampire, Elanor, Ronnie, Misa1, Sony17, MillieCul, Janulik, Dia, MI_ROSe_LAVA a Paike. Skutočne veľmi ĎAKUJEM... a príjemné čítanie, vám želá... vaša, dojatá komentármi, Rosie:)!

 

Daj si pohov, Casanova! - 13.kapitola

Daj si pohov, Casanova! - 13.kapitolaDnes mám výnimočne dobrú náladu:D No a oznámenie, ak mi nedáte minimálne 30 komentárov, nepokračujem s poviedkou:D ( JOKE - VTIP) Nie, nie:) To len dnes som to u jedného človeka videla, tak som sa kosila:D No, čo ku tejto kapitole? Mám pocit, že je to jedna z tých vydarenejších a písala sa mi skoro sama... takže som s ňou aj celkom spokojná... uvidím, čo na to vy:) Pravdaže Velikánska Vďaka a Velikánske Venovanie, tým ľuďom, čo ju čítajú, ale hlavne, nasledujúcim osobám a to: Ejdriana, Dorianna, Anamie, Zuzuka7, Andrea, Nikki, Ashley Greene, Anysek, Anisska, Vevushqa, Markyza7117, Sašenka, Makula, Eternity, Hanka, Sunny, Alicecullenhale2, Nicoll15, Maggie, Bonbonek.:) Dúfam, že si kapitolu užijete a hlavne nech vám aspoň trochu zlepší náladu, vaša Rosie:)

 

Nuž, som diablik - 2. kapitola

Nuž, som diablik - 2. kapitolaNo, ďalšia kapitola Diablika:) Bella ide na svoju akciu, kde ju pošlú? Po koho? A s kým sa tam stretne? No, to si teda musíte prečítať:) Veľké poďakovanie a venovanie za komentáre patrí všetkým čo čítajú poviedku, ale hlavne: EdBeja, MirushQa, Anysek, Beny, Nothingisimpossible,TayLoORiSsOoCuTeE, Ilovetwilight4evee, Blotik, KristinaCullen, Mimi79, Nena, Mata A Ronnie:) Ďakujeme... a príjemné čítanie prajú Voldy, Millie Cull, Dark Passion a Rose Dublest!:)

 

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 7. kapitola

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 7. kapitola:) Dievčatá oslavujem 6000 pozretí môjho profilu:D WAU, že sa vám to vôbec chce ešte čítať... Som vám chcela za to len poďakovať... Táto kapitola... netuším či sa vám bude páčiť, nemám s tým skúsenosť, či už pri písaní, alebo v normálnom živote, takže netuším, ako to prebieha, tak hádam, som sa aspoň trochu trafila. Pesničky si prosím pustite sú krásne:) No a nakoniec venovanie, chcem to venovať týmto ľuďom: EdBeJa, Dorianna,NeliQ, Momo94, DarkPassion, LoveCullenka, Beny, Alicecullenhale2, Mimi79, TayLoORiSsOoCuTeE, SissaVampire, Elanor, Ronnie, Misa1, Sony17, MillieCul, Janulik, Dia a MI_ROSe_LAVA. A teraz vás chcem o niečo poprosiť. Ak ste niekedy boli, či už neboli, alebo ste zamilované, skúste sa pri tejto časti tak cítiť... možno potom lepšie pochopíte Megan. S láskou... Rosie

 

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 6. kapitola

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 6. kapitolaNo, ľudia... dnes ma už asi fakt zabijete. Upozorňujem, že táto kapitola nie je pre slabé povahy... pravdu povediac, keď som ju písala... tak ma ešte asi hodinu po tom nadrapovalo... vážne to nie je pre slabé povahy. Poprosím, aby ste si pustili hudbu, lebo tá tam má tiež veľkú rolu. No a pre mňa táto kapitola predstavuje niečo ako víťazstvo nad istými vecami... No a pravdaže ju chcem ako vždy venovať a poďakovať mnoho ľuďom... a dúfam, že sa vám nikdy v živote nič podobné nestane... Pre: EdBeJa, Dorianna,NeliQ, Momo94, DarkPassion, LoveCullenka, Beny, Alicecullenhale2, Mimi79, TayLoORiSsOoCuTeE, SissaVampire, Elanor, Ronnie, Misa1, Sony17, MillieCul, Janulik a Dia. ďakujem a prosím nehnevajte sa... nemôžem napísať, príjemné čítanie... Rosie

 

Nuž, som diablik - Prolog

Nuž, som diablik - PrologNo:), takže, SPOLUAUTORSKÁ poviedka v podaní MillieCull, Dark Passion, Voldy a mňa.:) Hovoríte si, že je to až príliš veľa spisovateliek? Ale o to viacej srandy. Prolog ešte nie je tak veľmi vtipný, ale ako vždy je to úvod do poviedky:) Bella nie je anjel, Bella je diabol! :) Tak si to teda užite:) Vaše MillieCull, Dark Passion, Voldy a Rosie:) Príjemné čítanie!

 

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 5. kapitola

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 5. kapitolaTakže... ďalšia kapitola... nie som s ňou nejako moc spokojná, tak sa prosím nehnevajte. Prvé veľké poďakovanie a venovanie patrí EdBeJi, Dorianne a Mimi79, ktoré sa mi včera pri mojom "zomieraní" stali veľkou podporou. Ďalšie patrí ľuďom, ktorí za mňa hlasovali v nej povídke... absolútne som ani neverila, že by ma tam mohol niekto dať, tak som si to asi 5 krát čítala:D až potom som uverila:) No a celkové velikánske poďakovanie patrí vám! EdBeJa, Dorianna,NeliQ, Momo94, DarkPassion, LoveCullenka, Beny, Alicecullenhale2, Mimi79, TayLoORiSsOoCuTeE, SissaVampire, Elanor, Ronnie, Misa1, Sony17, MillieCul, Janulik a Dia!!!! ĎAKUJEM*ĎAKUJEM*ĎAKUJEM*ĎAKUJEM*ĎAKUJEM*ĎAKUJEM* Príjemné čítanie praje vaša Rosie:)

 

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 4. kapitola

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 4. kapitolaĎalšia kapitola, ktorá sa vám asi do trištvrtiny nebude páčiť... ale som zvedavá, čo poviete na koniec:D Dnes nemám moc fantáziu, takže sa nehnevajte, ale poďakujem vám len obyčajným spôsobom. Takže VENOVANIE a ako vždy velikáááánske POĎAKOVANIE patrí týmto úžasným osobám:):EdBeJa, Dorianna,NeliQ, Momo94, DarkPassion, LoveCullenka, Beny, Alicecullenhale2, Mimi79, TayLoORiSsOoCuTeE, SissaVampire, Elanor, Ronnie, Misa1, Sony17, MillieCul, Janulik a Dia. Takže, prajem vám príjemné čítanie:) Vaša Rosie!:) a ešte raz ĎAKUJEM!:)

 

Daj si pohov, Casanova! - 12. kapitola

Daj si pohov, Casanova! - 12. kapitolaNoo takže kapitola, na ktorú sa iste všetci tešíte:D Podľa mňa, to nie je až také úžasné... ale ako myslíte:) Takže vám moc, moc, moc ďakujem za každý krásny komentár a pravdaže je venovaná kapitola všetkým ľuďom čo čítajú poviedku:) Takže príjemné čítanie!:)

 

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 3. kapitola

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 3. kapitolaJa už naozaj neviem, čo by som vám sem napísala... Možno nemám už dostatok fantázie, alebo nechcem, aby ste si mysleli, keď vám sem napíšem iba malé ďakujem, že mi vôbec nezáleží na vašich komentároch. Práveže naopak, až primoc mi na nich záleží a som za každý jeden vďačná a tie včerajšie boli strašne moc krásne. Možno... možno ste si všimli, že som nikdy nepísala o tom, ako vyzerá Megan... viete prečo? Lebo ona má z každej z vás niečo. Megan má krásne oči ako EdBeJa, má zlatý nos ako Dorianna, má pekné plné pery ako NeliQ. Malé ušká ako Momo94, červená sa ako DarkPassion, miluje presne tak ako miluje LoveCullenka, má jemnú pleť ako Beny, je šikovná ako alicecullenhale2, usmieva sa ako Mimi79, dokáže vás pobaviť presne ako TayLoORiSsOoCuTeE, je múdra ako SissaVampire, má dospelé názory ako Elanor, je štedrá ako Ronnie, má krásnu postavu ako Misa1, vtipné poznámky ako Sony17, je dobrá ako MillieCul, má velikánske srdce ako Janulik a ľúbezný jemný hlas ako Dia. Takže milé dámy, verte tomu že ste dokonalé... a týmto som vám len chcela pripomenúť, aby ste sa nikdy, ale naozaj nikdy nepodceňovali a aby ste si uvedomili, že v tejto poviedke je z každej z vás istý kúsok, ktorý jej dodáva iskru, ktorá sa vám páči. Takže prajem vám príjemné čítanie, krásny večer a skutočne ĎAKUJEM.:) Vaša Rosie:)

 

Hľadal som ťa... 24. kapitola ( Epilóg)

Hľadal som ťa... 24. kapitola ( Epilóg)No, takže sme u konca. Tentoraz to bude... no veď uvidíte či happy end, alebo sad:) Čo ku poviedke povedať... ja viem, že mi to moc dlho trvalo, ale nakoniec som to dopísala. Slovami sa nedá vyjadriť ako moc si cením každého vašeho komentáru. Všetky boli úžasné a prekrásne a napĺňali ma šťastím, že sa vám to ľúbi. Či už ste aj komentovali, alebo nie... naozaj si toho vážim. Ale špeciálne poďakovanie a venovanie patrí pár osobám, čo to aj komentovali a to sú: Eternity, Johanna, Iwanushka, Moui. Takže ďakujem, naozaj ďakujem a dúfam že vás koniec nesklame.:) Vaša Rosie!:)

 

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 2. kapitola

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 2. kapitolaNo... Takže tvrdenia, že to bude náš pán "neznámy", Di, Kellan, alebo hocikto iný, neboli správne:D Nik sa netrafil:D Nebojte sa, to ako sa dostala domov, raz vysvetlím, ale je ešte na to príliš skoro. Takže prichádza, jeden z mojich obľúbených zvratov:D Tak ma zase raz prosím nezabíjajte. Upozorňujem, že skoro všetko je v tejto poviedke vymyslené... takže ju prosím berte s nadhľadom, keďže je to z mojej deravej hlavy:D No, ja už ani neviem ako vám mám poďakovať? Obyčajné Ďakujem? Neoriginálne? Ďakujem veľmi, nudné, a ďakujem moc, zase nespisovné... Chcela by som poďakovať... je ako na nejakú slávnosť... Vďaka patrí... zase neosobné... Neviem, vážne už neviem, čo si mám na vás vymyslieť. A tak môj mozog, zaberá a zaberá a dnes z toho vznikne asi pár veršov. "Báseň" je v článku:)

 

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 1. kapitola

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 1. kapitolaA tak je tu ďalšia časť:) Viete o tom, že ste skvelí? A že už vám to pripomínam, snáď 20ty krát?:D Takže v tejto kapitole sa ešte Lanieho nedočkáte... ale zajtra vám sľubujem extra dlhú kapitolu:) No takže venovanie, velikánske venovanie a poďakovanie pre: EdBeJa, NeliQ, LoveCullenka, Anamie, Misa1, Dorianna, Dark Passion, Ronnie, TayLoORiSsOoCuTeE, Momo94,E lanor, MillieCull, Sony 17, Mimi79, Sissa Vampire, Janulik a Dia. Takže veľmocne ďakujem a všetkým vám, čo poviedku čo i len čítate ĎAKUJEM:) Príjemné čítanie... vaša Rosie:)

 

Nenechávaj ma tu samú... jednoducho nesmieš! - Úvod

Nenechávaj ma tu samú... jednoducho nesmieš! - ÚvodTak, konečne:D Ospravedlňujem sa za to strašne dlhé čakanie... ale teraz toho bolo dosť. No a dočkali ste sa pokračovania a asi ma zase zabijete:D Toto je len taká úvodná kapitolka ku druhej sérii. Pozor! Všimnite si prosím zmenu názvu, aby potom neboli problémy:)No a čo ku kapitole, no ma zabijete vážne:D No čo už... ale vezmite si to tak, že asi 60 - 70% mojich poviedok končí dosť zle( kto čítal Ako hlasno zakričíš?!, ten vie svoje), takže na vás nie som až taká zlá:D No dobre, už končím s kecaním, tak si to teda užite a dnešnú kapitolu chcem venovať Adminom, ktorí ešte stále tolerujú moju demenciu a každodenné otázky, takže moc ďakujem:D A taktiež je ako vždy venovaná vám... skvelým ľuďom, ktorý čítajú tieto chabé výplody mojej hlavy... takže príjemné čítanie:) Vaša Rosie - ĎAKUJEM!!!

 

Nenechávaj ma tu samú, prosím! - 26. kapitola - Epilog

Nenechávaj ma tu samú, prosím! - 26. kapitola - EpilogNo, takže... ku tomu, že je to Epilóg... Je to Epilóg ku prvej sérii. Plánujem istotne druhú sériu... veď vám musím predsa vysvetliť tie sny:D a verte tomu, že sa to ešte parádne zamotá:D Táto kapitola, najprv nemala byť ani taká pozitívna... ale nakoniec som sa po vašich komentároch rozhodla o takú lepšiu variantu:D Ale to nie je ešte koniec! Takže v ďalšej kapitole, vám dám zabrať:D Chcem najprv poďakovať ľuďom, ktorý sa ma zastali a aj moju poviedku zastali v istej kauze... a tým chcem aj venovať túto "poslednú" časť prvej série. Inak... viete o tom, že z tejto poviedky ste už prečítali viac než sto strán:D takže môžem len oslavovať, že je niekto schopný prečítať viac ako sto strán mojich výmyslov:D Ďakujem vám za každý úžasný komentár... za to že ste ma podržali, zlepšili deň, vyčarovali úsmev... za to že ste to jednoducho komentovali, čo i len tým malým smailíkom, ktorý pre mňa znamená moc, moc, moc veľa.:) Takže aby som poďakovala a venovala... menovite: Barchetta, Dorianna, EdBeJa, Love Cullenka, NeliQ, Anamie, Misa1, Ronnie, TayLoORiSsOoCuTeE, Ajka, Momo94, Dia, Sissa Vampire, Sony 17, Lettynka, MI_ROSe_LAVA, Pajinka 2004, a Torenc Cullen:) ***A ešte raz ďakujem.... moc, moc, moc veľa to pre mňa znamená a veľa ľudí mi len môže závidieť, že mám takých skvelých čitateľov... ďakujem! Vaša Rosie:)***

 

Black Sheep, with wolf - 1. kapitola

Black Sheep, with wolf - 1. kapitolaNo, takže pokračovanie BLACK SHEEP, je na svete... Toto je len taká úvodná kapitola... takže hádam vám objasní, čo sa to vlastne stalo:)No... a Nesiein život, vlastne začína od znovu, takže dúfam, že sa vám to bude páčiť:) ĎAkujem za všetky krásne komentáre a vám je venovaná táto kapitola novej Nesieinej budúcnosti:) takže príjemné čítanie! Rose!:)

 

Nenechávaj ma tu samú, prosím! - 25. kapitola

Nenechávaj ma tu samú, prosím! - 25. kapitolaPridávam na rýchlo na intráku ďalšiu kapitolu, aby ste ma nezabíjali:D Takže venovanie a velikánske poďakovanie, fakt veľké, patrí ľuďom... ktorí o tom vedia:D Pardon nemôžem sa dlho vykecávať, takže len pridám ešte jedno veľké ĎAKUJEM a užite si kapitolu:) vaša rose!

 

Daj si pohov, Casanova! - 11. kapitola

Daj si pohov, Casanova! - 11. kapitolaĎakujem, ďakujem a ešte raz ďakujem, ste úplne skvelý a moc vám ďakujem za všetky komentáre. Táto kapitola, nie je bohviečo, ale tak hádam vás poteší... Takže venovaná všetkým vám, čo čítajú poviedku... príjemné čítanie! Rosie!

 

Nenechávaj ma tu samú, prosím! 24. kapitola

Nenechávaj ma tu samú, prosím! 24. kapitolaPrepáčte, že už včera nepribudla ďalšia kapitola, ale na intráku padol net, takže som nemohla. No a ku tejto kapitole? Je pravda že venovaná vám všetkým a ďakujem za všetky krásne komentáre, ale asi ma zabijete:D Tak si to "užite"! PS: Vety označené čiernou, sú vety, ktoré boli nad názvom kapitoly!

 

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 23.kapitola

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 23.kapitolaChceli ste ich? Máte ich mať, vašich paparazzov a 24. kapitolov pokračujeme:D. Ja viem, nepoteším vás tou 24, takže si zatiaľ užite túto, teda aspoň začiatok.:)ĎAKUJEM moc, moc, moc, veľmi moc za krásne komentáre:) tak veľmi ma tešia, že si to ani neviete predstaviť a prepáčte za to dlhé čakanie, ale paprala som sa dlho s tým shrnutím:D No, a venovanie? pre koho asi? No asi pre týchto skvelých čitateľov, takže pre: NeliQ, Anamie, Dorianna, EdBeJa, Dark Passion, Momo94,Lovecullenka, TayLoORiSsOoCuTeE, Ajka, Ronnie, Misa1,Sissa Vampire, Nikki a Sandra Cullen. ĎAKUJEM, ĎAKUJEM, ĎAKUJEM, užite si diel, vaša Rosie:)

 

Daj si pohov, Casanova! - 10.kapitola

Daj si pohov, Casanova! - 10.kapitolaAj tak si stále myslím, že je to o ničom poviedka:D ale keď vás baví:D Tak som vám pridala ďalší diel. Viete, je zaujímavé, ako mi dokážu vaše úžasné komentáre zdvihnúť náladu a ani si neviete predstaviť, ako som moc za ne vďačná:). Takže dneska si užite taký celkom "normálny" deň v podaní ľúbostnej trojky E - B - J :D Príjemné čítanie! Rosie! A ďakujem MOC!!!

 

Black Sheep - 8.kapitola

Black Sheep - 8.kapitolaNo. Asi vás moc nepoteším, alebo možno aj hej. Je to posledná kapitola, ale aj keby mi nedáte ani jeden komentár:D tak už mám pripravené pokračovanie, lebo inak by to nebolo ono. Veľká VĎAKA a VENOVANIE patrí nasledovným osobám, ktoré si skoro vždy našli čas na ten krásny komentár:) takže pre : Ree, BaraXxX,Dark Passion, Dorianna, Koblížek,Lettynka, Květinka, Iwanushka, Beruška, Victoriiia, Eunta a Janulik! :) Príjemné čítanie, vaša Rosie:)

 

Nenechávaj ma tu samú, prosím! - 22. kapitola

Nenechávaj ma tu samú, prosím! - 22. kapitolaNo, takže toto bude zase jedna tá šťastnejšia časť, ale od budúcej kapitoli pôjdeme z kopca:D a prudko:D Takže dnes, túto kapitolu chcem venovať všetkým študentom, ktorý dúfam, že úspešne urobili skúšky a taktiež študentom, ktorým sa vydarilo vysvedčenie, či už na strednej, alebo základnej škole:) Takže ĎAKUJEM za komentáre, moc, moc, moc. Užite si kapitolu:) vaša Rosie:) PS: Extra veľké poďakovanie NeliQ, ona vie za čo:) Naozaj ďakujem:)

 

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 21. kapitola

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 21. kapitolaTakže som sa posnažila a pridávam vám už ďalšiu časť, naozaj ma to moc mrzí, ale v škole je teraz dosť ťažko... takže až teraz. Kapitola, je vlastne o našom Laniem, detskom Laniem a taktiež sa zase niečo viac odzviete o Meginej minulosti, takže hádam sa vám bude kapitola páčíť a zase zanecháte svoje krásne komentáre:). A pravdaže najväčšie poďakovania a teda aj venovanie tejto kapitoly patrí týmto skvelím ľuďom:): EdBeJa, Lovecullenka, Nikki, NeliQ, Dorianna, Anamie, Ronnie, Dark Passion, Momo94, Sissa Vampire a TayLoORiSsOoCuTeE:) ĎAKUJEM!!!

 

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 20. kapitola

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 20. kapitolaAko som sľúbila, tak aj konám ďalší diel. Jubilejný, 20 a taktiež príde príjemná zmena, hlavne pre Meg, ale to si musíte najprv prečítať:) Ďakujem za všetky úžasné a krásne komentáre. Patrí vám moja velikánska vďaka a ja už ani neviem čo by som sem mala písať, nič originálne ma nenapadá... Jedine, že vám venujem túto kapitolu, a tentoraz ju chcem venovať všetkým ľuďom a čitateľom na stmivani.eu, všetkým mojim čitateľom a všetkým aj mojím komentujúcim:) takže veľké ĎAKUJEM a Príjemné čítanie:) Rose!

 

Black Sheep - 7. kapitola

Black Sheep - 7. kapitolaPrepáčte, že to zase tak trvalo, ale škola zase raz robí svoje... Venovanie a velikánske poďakovanie patrí týmto skvelým čitateľom- Dark Passion, BaraxXx, Iwanushka, Ree, Květinka a Lettynka! Moc, moc, moc ďakujem! Užite si dielik:)Rosie

 

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 19.kapitola

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 19.kapitolaPrepáčte, že to zase tak trvalo, ešte dnes pridám ďalší diel:) Ďakujem za všetky komentáre, ste úplne skvelý a ja už ani neviem akými slovami vás mám chváliť... Takže asi jediné čo vám môžem dať je moje rýchlo napísané ĎAKUJEM a venovanie pre vás... teda pre: NeliQ, Momo94, Ronnie, EdBeJa, Dark Passion, Dorianna, Nikki, Sissa Vampire, TayLoORiSsOoCuTeE, Eternity, Anamie, Sandra Cullen, Love Cullenka, prepáčte, ak som na niekoho zabudla, a vlastne je venovaná aj všetkým čo ju čítajú... príjemné čítanie, vaša Rosie!

 

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 18. kapitola

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 18. kapitolaPrepáčte, že to tak dlho trvalo, moc ma to mrzí, na ďalšej časti už pracujem, takže by mala zajtra pribudnúť. Ďakujem za všetky krásne komentáre, moc, moc, moc ma tešia. Pravdaže je táto kapitola venovaná aj vám, ale hlavné venovanie patrí najdôležitejšej osobe v mojom živote o ktorú som práve včera prišla... Rose

 

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 17. kapitola

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 17. kapitolaNoo dnešné venovanie je kratšie... ale je pre všetkých tých, ktorí dúfali, že Meg a Lanie budú spolu a ktorí chceli aby urobili jednu vec. Zase raz ďakujem za tie krásne komentáre, dnes mi urobili velikánsku radosť.Takže, dúfam, že sa vám bude kapitola ľúbiť, príjemné čítanie, vaša Rose...

 

Daj si pohov, Casanova! - 9. kapitola

Daj si pohov, Casanova! - 9. kapitolaViem, čo som sľúbila... že dneska tri diely... lenže dnes je taký pos*atý deň, že sa mi to snáď zdá. Ochorel mi psík, neviem čo je s ním... a on je pre mňa to najcennejšie... takže možno dnes ešte pridám Nenechávaj ma tu samú... prosím! , ale inak už asi nič. Pokúšala som sa to spraviť aspoň trochu smiešne... absolútne neviem, či sa mi to podarilo... ďakujem za krásne komentáre, omnoho mi zlepšili deň a aj zlepšujú dni... venovanie pre Nicol, Vevushqa, Anamie, Markyza7117, Anysek, Dorianna, Bella Cullen Swan, Nikki:) a pre Veronicu Emmu Swan Cullen:) ďakujem... a prepáčte ak vás to bude nudiť, a aj za to nepridanie sľúbených kapitôl... Rose

 

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 16. kapitola

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 16. kapitolaPísala som, že nestíham... no a tak som sa vys*ala:D trochu na kamarátky a ušla som domov aby som mohla písať a tak po hodinovom vymýšľaní... som stvorila niečo kratšie, ale tak hádam že aj tak sa vám to bude páčiť. Patrí vám moja neuveriteľne veľká vďaka, ktorá sa nedá ani slovami vyjadriť... takže jediné, čo môžem napísať je že ste skvelí, úžasní, perfektní, výborní, tí najlepší a že vám strašne, strašne, strašne moc ďakujem za všetky tie krásne komentáre, ktorými ma zasypávate. Takže venovanie, týmto skvelým ľuďom a všetkým, čo to čítajú:) - Momo94, NeliQ, Dorianna, EdBeJa, Anamie, Lovecullenka, Dark passion, Ronnie, Sony 17, Sissa vampire, Ajka a TayLoORiSsOoCuTeE:) ****************************ĎAKUJEM!!!***************************** vaša Rosie!

 

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 15. kapitola

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 15. kapitolaPrepáčte, dnes absolútne nestíham, bola som na lyžiach, takže asi ani táto kapitola nebude nič moc. Vaše komentáre ma stále väčšmi a väčšmi prekvapujú...a to som si myslela, že už nič také nebude možné... No... a venovanie... ale hlavne velikánske POĎAKOVANIE patrí týmto skvelým osobám, ktoré si moc vážim a aj ich komentáre! - Dark Passion, EdBeJa, NeliQ, Love Cullenka, Anamie, Dorianna, Ronnie, Momo94, Ajke a TayLoORiSsOoCuTeE. Naozaj vám moc ďakujem... a dúfam, že vás touto kapitolou nesklamem... vaša Rosie... ste strašne skvelí...

 

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 14.kapitola

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 14.kapitolaJa... prepáčte, ale viac som zo seba nevydala... Asi to bude pre vás sklamanie a absolútne sa vám to nebude páčiť, kašľala som aj na gramatiku, takže netuším, ako to bude vyzerať... najprv som ani nechcela pridať kapitolu, ale po tých vašich včerajších komentároch, mi to prišlo dosť nefér i keď je total na hovno... Veľké ĎAKUJEM s ešte väčším VENOVANÍM patrí nasledujúcim osobám, ktorý prekvapujúco ešte nezakopávajú túto poviedku, takže : Momo94, NeliQ, Ivinka8338, Ajka, Dorianna, EdBeJa, Anamie, Ronnie, Dark Passion, Sandra Cullen,TayLoORiSsOoCuTeE a Sissa Vampire... skutočne strašne moc, moc, moc ďakujem! Ste úžasný, iné slovo vás nedokáže vystihnúť... Rosie!

 

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 13.kapitola

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 13.kapitolaPardoon, včera panovala viac než na hovno nálada, takže sa to dosť odrazilo na poviedke. Ale nebojte sa, nezabila som ani Kellana ani Meg, ako to mávam vo zvyku:D:D:D. Vybrala som tri skladby a pre mňa táto kapitola dosť znamená... vlastne trpím nespavosťou, takže som ju písala o 2 ráno do 4tej... a naozaj si to odniesla. Takže hádam vás ňou nesklamem... Venovanie, veľmi veľké venovanie a veľmi veľké ďakujem, patrí týmto osobám a čitateľom v jednom :TayLoORiSsOoCuTeE - neospravedlňuj sa za to, že nepíšeš komentáre:) mne je hlavné že to vôbec čítaš..te. Anamie, Dorianna, EdBeJa, DarkPassion, Sandra Cullen, Ronnie, lovecullenka, momo94, Sony17, smile7 a Ajke... ste jednoducho strašne skvelý a je mi ľúto, ak si poplačete pri tomto diely... nuž život je taký... takže príjemné čítanie, ešte raz vám patrí moja veľká vďaka!!! a pravdaže aj tým, čo poviedku čítajú! Rosie

 

Black Sheep - 6.kapitola

Black Sheep - 6.kapitolaVenované BaraXxx, Beruška, Dark Passion! Patrí vám moje veľké ĎAKUJEM! A PREPÁČTE že mi to tak dlho trvalo, ale práve teraz sa najviac zamestnávam s Nenechávaj ma tu samú... prosím! Takže túto poviedku po menej píšem. Takúto sladkú časť ako je táto, som už strašne dávno nenapísala:D takže neviem či sa vám bude páčiť... ale užite si ju i tak:D Rose!

 

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 12.kapitola

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 12.kapitolaChceli ste to? Dočkali ste sa, ale verte že v mojich poviedkach to nikdy nebýva ľahké, takže toto nie je vlastne ani začiatok ani koniec, ale myslím si, že sa vám kapitola bude hádam páčiť. Pravdaže strašne moc moc moc ďakujem za všetky komentáre, ale i tak stále nechápem ako je možné že sa vám to páči:D Ale teraz ku venovaniu. Túto kapitolu venujem hlavne DarkPassion, momo94, dorianna, anamie, lovecullenka, ronnie a Sandra Cullen, moc moc moc ďakujem. Takže prajem príjemné čítanie, vaša Rosie:)

 

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 11. Kapitola

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 11. KapitolaStále a stále ma prekvapujete:D Takže včera som do 2 rána:D písala kapitolu o 5 stranách aby som vám vynahradila to minule. Ani neviem prečo, ale som s ňou celkom spokojná, a dokonca aj s hudbou:D No ale teraz ku veci, pravdaže vám patrí moje veľké ĎAKUJEM. Lebo ste skutočne neskutočný a menovite to ĎAKUJEM, patrí : Dark Passion, Momo94, Dorianna, EdBeja, Smile7, Ajka, Sony17, Anamie a TayLoORiSsOoCuTeE. Takže táto kapitola, ako vždy je venovaná vám a všetkým, čo poviedku aspoň čítajú.:)

ĎAKUJEM moc moc moc! Príjemné a ničím nerušené čítanie, vaša Rosie, a dúfam, že budete spokojný s kapitolou:)

 

Daj si pohov, Casanova! - 8. kapitola

Daj si pohov, Casanova! - 8. kapitolaVenovanie a veľké poďakovanie patrí: Nikki, anamie, anysek, Květinka, mišák. Ďakujem moc a prepáčte že mi to tak trvalo, ale bolo mnoho návštev a povinností, takže až teraz. Nie je to tiež nič moc, ale hádam vás to pobaví, takže príjemné čítanie :) Rosie

 

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 10. kapitola

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 10. kapitolaZačneme poďakovaniami:D a venovaniami:D : Dark Passion, Missa1,momo94,TayLoORiSsOoCuTeE, Ajka,Dorianna, Sandra Cullen! ďakujem moc moc moc, a pravdaže táto kapitola je venovaná hlavne vám:) a všetkým, čo čítajú poviedku! Táto časť, sa mne osobne moc neľúbi, lebo som si na nej nedávala moc záležať. Viem že som ju už sľubovala včera a moc ma mrzí, že som to nedodržala, ale prišla ku nám skutočne nečakaná návšteva, kamarátka, ktorú som už nevidela asi 5 rokov aj s rodičmi, takže som sa venovala im. Takže sa moc ospravedlňujem. Dúfam, že si i tak užijete diel a zanecháte aj nejaký ten komentár, kľudne aj kritiku:) tak príjemné čítanie, Rosie:)!

 

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 9. kapitola

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 9. kapitolaKeďže som sľúbila viac kapitol, lebo som tu nebola. Tak tu je druhá. Zajtra asi pridám ďalšie dve. Zase raz ďakujem za vaše komentáre, ktoré mi skrášľujú deň! Megan čaká ďalšie rozhodnutie, ktorého si všimla až dosť neskoro, zastaví ju Kellan?:) Príjemné čítanie, vaša Rosie!

 

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 8. kapitola

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 8. kapitolaĎakujem moc, moc, moc, moc, strašne moc za všetky krásne komentáre! Ani si neviete predstaviť, ako moc ma tešia, takže táto kapitola, je pravdaže zase venovaná vám! Keď ťa raz všetci opustia a ty nevieš, čo máš robiť, napadne ťa jediné... byť zbabelý a utiecť od bolesti, hoci pri tebe stojí človek, ktorý ťa má skutočne rád, no ty ho nevidíš...

 

Daj si pohov, Casanova! - 7. kapitola

Daj si pohov, Casanova! - 7. kapitolaTakže, kapitolu určite chcem venovať Anysek,Anamie, Nikki, Ajke, Nicol, a vlastne všetkým, čo túto poviedku čítajú. V dnešnom diely začíname s Alice a nakupovaním s Edwardom a s červenými tangami:D ďalej pokračujeme Emettovým slangom a potom prichádza pohľad Belly a taktiež stretnutie s Edwardom:) Tak si to užite! Ešte raz ďakujem a prosím nehnevajte sa, že je to také krátke, nabudúce pridám dlhší diel:) vaša Rose!

 

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 6. kapitola

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 6. kapitolaNoo v tejto časti sa zoznámite s pani Stafordovou:D Veľmi milou osobou, ktorá má dve skvelé deti! ( Ps: Celá veta mala byť v úvodzovkách:D), Potom sa pôjde do Kina aj s pifčom, taktiež sa zase niečo dozvieme o hercoch. A nakoniec príjemná večera, ktorá skôr skončí ako začne:) ale v budúcom diely, ju budete mať celú! Tak príjemné čítanie a hlavne chcem poďakovať tým ľuďom čo to čítajú a aj moc tým, čo to komentujú, teda Anamie, Sissa Vampire,TayLoORiSsOoCuTeE,Samy... skutočne vám patrí moje veľké ĎAKUJEM! Užite si diel, vaša Rose!

 

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 7. kapitola

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 7. kapitolaĎakujem, ďakujem, ďakujem moc za komentáre:) Ja som si vôbec nemyslela, že práve táto poviedka vás zaujme a som moc tomu rada:). Takže ešte raz ďakujem. No teraz ku časti. Ide sa do reštaurácie, večer ktorý vyzerá skvelo sa mení v Megin horor zo snov a minulosť sa zase vynára na povrch. A taktiež nie moc pekné prekvapenie na záver. Ospravedlňujem sa, ak vás touto časťou sklamem... ale nemôže byť všetko iba o srande a pohode... príjemné čítanie, praje Rose:)

 

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 5. kapitola

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 5. kapitolaV tejto časti sa trošku porozprávajú o Twilighte, Meg začne zisťovať aký je v skutočnosti Kellan, mneší rozhovor o Ashley Greene, Meg zistí, že skoro nič z toho, čo píše bulvár, nie je pravda, taktiež sa príde na Kellanovu slávu, a nakoniec odchod a dohováranie sa o mužatke:D Tak si to teda užite:) príjemné čítanie, praje Rose!:)

 

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 4. kapitola

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 4. kapitolaNo, ľudia, urobili ste mi Vianoce, deň pred Vianocami... ja som si myslela, že to bude pre vás totálny prepadák a verte tomu, že ste ma moc prekvapili... príjemne prekvapili. Túto časť chcem venovať a zároveň poďakovať Anamie,Ufounkovi,Adushke9,Mirushqke, Ajke, Victoriiiii,TayLoORiSsOoCuTeE:D,Dii,SisseVampire A Elanor, hádam som to všetko dobre vyskloňovala:D Tak vám prajem šťastné a veselé, príjemné čítanie a ešte raz ďakujem za to, že to vôbec čítate, všetkým!

 

Hľadal som ťa... - 23. kapitola

Hľadal som ťa...  - 23. kapitolaTakže 23. kapitola venovaná špeciálne pre Johannu a pre Salimar, ktoré ju istotne čítajú:) Ďakujem za komentáre. Aký nápad dostala Mabel? Ako to bude ďalej s Paulom a aký je náš riaditeľ záletník? Mabel končí v práci! Užite si tento dieľ:) vaša Rose!

 

Daj si pohov, Casanova! - 6. kapitola

Daj si pohov, Casanova! - 6. kapitola6. kapitola, dávam ju už sem dnes na želanie Nikki:) Ďakujem moc za komentáre! Spomínaný Edík, prichádza domov, ale ešte predtým reakcia Belly na bozk, reakcia Jacoba na bozk a reakcia Edwarda na Alicinu pripravenú oslavu:) príjemné čítanie, vaša Rose!

 

Nenechávaj ma tu samú...prosím! - 3. kapitola

Nenechávaj ma tu samú...prosím! - 3. kapitolaĎalšia časť, ako to bude ďalej s Laniem a s Meg? Čo mu Meg prezradí? Čo on prezradí Meg? Ich minulosť, ale aj prítomnosť. Hádka o spaní a mnoho iného, prajem príjemné čítanie, vaša Rose!:)

 

Daj si pohov, Casanova! - 5. kapitola

Daj si pohov, Casanova! - 5. kapitolaTakže ďalšia kapitola. Táto nebude až tak moc vtipná... ale i tak dúfam, že vás pobaví. CHcela by som moc poďakovať za komentáre, skutočne ma tešia:) Ale hlavne by som chcela poďakovať Anamie, Mine, Voldy, Beruške, Nikki a všetkým tým, ktorý to vôbec čítajú, ďakujem a táto kapitola je venovaná práve vám! PS: V budúcej časti by sa už mal objaviť aj Edward:) príjemné čítanie, vaša rose

 

Black Sheep - 5. kapitola

Black Sheep - 5. kapitolaĎalšia kapitola, je venovaná Barexxx. Ďakujem moc za komentáre! V tejto časti sa Hayden ukáže, ako naozajstná mrcha a Jamie sa zdá má rád našu Ness, ako to všetko dopadne?:) Príjemné čítanie! PS: Bola by som rada, keby kto číta poviedku, zanechá komentár, že či mám vlastne pokračovať? Ďakujem!

 

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 2. kapitola

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - 2. kapitolaNo, takže zistíme, kto je náš pán záhadný?:) trochu lepšie ho spoznáme a s Meg budú mať skutočne múdre rozhovory:D No a to je asi tak ku dnešnej časti všetko:) užite si ju:)

 

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - úvod, prolog, 1. kapitola

Nenechávaj ma tu samú... prosím! - úvod, prolog, 1. kapitolaMladá, celkom úspešná, no zato dosť samostatná Slovenka Megan s koreňmi z Ameriky, si urobí výlet do Ameriky, ktorý trvá trochu dlhšie, než si myslela že bude trvať. Nájde si prácu, školu... no nie priateľov. Jej život jej zamotá jeden z hercov z Twilightu, a tak sa časom dozvedá, aká je táto práca ťažká. Spoznáva ďalších hercov, ich charakter, aký sú v skutočnosti a taktiež spoznáva, aký je to život. Život neustálych akcií, paparazzov a fanyniek, ktoré občas bývajú priam vražedné... Ako to všetko s Meg dopadne? A aké rany, ju čakajú s jej života na Slovensku? To všetko sa dozviete, keď si ju prečítate.

PS: počítajte s notnou dávkou sarkazmu :D poslednou dobou mám naň náladu.

 

Daj si pohov, Casanova! - 4. kapitola

Daj si pohov, Casanova! - 4. kapitolaTakže ďalšia kapitola, niečo pribudne z Bellinej minulosti, ale i tak tomu moc nebudete chápať:D ďalej zistíme kto je náš vlk a taktiež, že Bella naozaj nie je až taká zlá:) tak príjemné čítanie:) želá Rose!

 

Daj si pohov, Casanova! - 3. kapitola

Daj si pohov, Casanova! - 3. kapitolaĎakujem moc za komentáre:) Teda hlavne Sue, Janushenke, Anamie, Anetik,ZdeLii a Mine:) Táto kapitola je hlavne venovaná vám a všetkým čo čítajú poviedku. Táto časť, je celkom šialená, bol to totálne sekundový nápad:D takže s Jacoba vyjde to, čo vyšlo:D Tak teda príjemné čítanie:) praje vaša Rose, ešte raz ďakujem:)

 

Daj si pohov, Casanova! - 2. kapitola

Daj si pohov, Casanova! - 2. kapitolaNo... náš hrozný deň sa trošku vyjasní:) myslím si, že úloha Emma, vám bude dosť smiešna... a nakoniec strhujúci záver, tak si to užite, moc ďakujem za všetky komentáre, skutočne ma moc tešia... príjemné čítanie vám praje Rose:)

 

Black Sheep - 4. kapitola

Black Sheep - 4. kapitolaNávšteva sa dozvie pravdu o Nessie:) ako budú reagovať? ako sa Ness prekecne? a čo atmosféra? Ďakujem za všetky komentáre, moc ma tešia, ste naozaj skvelý:)

 

Daj si pohov, Casanova! - 1. kapitola

Daj si pohov, Casanova! - 1. kapitolaPrvá kapitola je z pohľadu Belly, zistíte aká je, čo robí, a že je na vozíčku. Bella žije so svojím otcom a práve ide prvý raz do novej školy... ako to dopadne? uvidíte:)

 

Hľadal som ťa...22. kapitola

Hľadal som ťa...22. kapitolaĎalšia časť, kratšia... ale prevratová, ďakujem za komentáre:)

 

Hľadal som ťa...21. kapitola

Hľadal som ťa...21. kapitolaďalšia časť:)

Síň slávy

Daj si pohov, Casanova! - Prolog

Daj si pohov, Casanova! - PrologPredstavte si, že ste upír, stane sa raz jedna chyba a vy zabijete človeka, vyrovnať sa s tým je priam nemožné. A tak, si odídete do vyhnanstva, kde sa vyše 100 rokov s nikým nevidíte, neviete aká je móda, nepoznáte slová ako čau kámo a pod., viete len, že chcete začať znovu žiť, lenže vy poznáte iba vybrané chovanie, etiketu a samé Madam tam, Madam sem. Svet vonku, je pre vás niečo nové... Ako zvládne Bella Staro - Nového Edwarda? Ak vás zaujme poviedka, zanechajte komentár:) Prvá časť je smutná,ale ostatné už budú bláznivé:D tak príjemné čítanie:) vaša Rose!:)

 

Black Sheep - 3. kapitola

Black Sheep - 3. kapitolaĎakujem moc za komentáre, strašne ma potešili:) myslela som si, že vás to vôbec nezaujme... Ďalšia kapitola, je o niečo kratšia... a taká aj nudnejšia asi, neviem, posúďte sami, ďalšia kapitola bude už živšia, táto je hlavne o Edwardovej žiarlivosti a o Nessienom prianí:) tak príjemné čítanie a ešte raz ďakujem:)

 

Black Sheep - 2. kapitola

Black Sheep - 2. kapitolaNo, v ďalšej časti si najprv Alice s Rose trochu pohrajú:) Potom Edward skoro zabije vlastnú dcéru:D Jasper bude viac menej nadržaný:D a ku koncu sa pripletie pár nových upírov... a zase sa dokáže, že niektoré ženy sú totálne potvory:)... tak príjemné čítanie, praje Rose:)

 

Black Sheep - 1. kapitola

Black Sheep - 1. kapitolaVedeli ste o tom, že domov, nie je tam, kde sú vaši príbuzní... ale tam, kde vás všetci milujú? tak prajem príjemné čítanie:) v ďalšej časti sa už začnú diať nejaké veci:)

Síň slávy

Black Sheep - Prolog

Black Sheep - PrologNová poviedka Black Sheep - čierna ovečka, potrebujem vedieť, či mám pokračovať... Bella a Edward majú už spolu Renesmee, Nessie už vyzerá na 16násť, lenže, keďže je len poloupír, všetko jej nejde tak skvelo, ako by chcela. Bella sa nedokáže s tým vyrovnať a Nessie považuje za čiernu ovcu ich malej rodinky, čo sa stane, keď jedna hádka vyvrcholí až do odsťahovania sa? ... príjemné čítanie:)

 

Hľadal som ťa... 20. kapitola

Hľadal som ťa... 20. kapitolaprišiel čas vysvetlenia:) tak si ho užite:)

 

Hľadal som ťa... 19. kapitola

Hľadal som ťa... 19. kapitolaDan sa v tejto kapitole vymákne a taktiež pocity Mabel, verte že jej Paul nie je ľahostajný... príjemné čítanie:)

 

Hľadal som ťa... 18. kapitola

Hľadal som ťa... 18. kapitolaMabel odchádza... čo bude s Paulom? a so všetkými? prečítajte si:)

 

Hľadal som ťa... 17. kapitola

Hľadal som ťa... 17. kapitolaMám pocit že názov všetko vystihuje:D tak si to "užite":D

 

Hľadal som ťa.. 16. kapitola

Hľadal som ťa.. 16. kapitolaNooo život nie je vždy šťastný a občas sa objavia aj hádky... tak príjemné čítanie

 

Hľadal som ťa... 15. kapitola

Hľadal som ťa... 15. kapitolaA čo sú vlastne tí dvaja vlci zač? Sa dozviete v tejto časti a aj v budúcej. Tak príjemné čítanie.

 

Hľadal som ťa... 14. kapitola

Hľadal som ťa... 14. kapitolaNo... šťastie je vrtké, čo viac ku tomu dodať, príjemné čítanie.

 

Bručoun - 5

Bručoun - 5Ja viem, že to prestrašne dlho trvalo, ale ak niekto ešte čaká na pokračovanie, tak som ho sem dala. Pre spomenutie, pridávam zhrnutie http://www.stmivani.eu/37-shrnuti-povidek/povidky-od-rose-dublest/

 

Hľadal som ťa... 13. kapitola

Hľadal som ťa... 13. kapitolaDostaneme vysvetlenie od Paula. Takže sa, hádam, tešíte a chcem poďakovať Moui a Johanne za krásne komentáre. Ďakujem dievčatá.

 

Hľadal som ťa... 12. kapitola

Hľadal som ťa... 12. kapitolaTakže ospravedlnenie Paulovi, ako sa Mabe chválila a nakoniec snehová "pohroma":) nech sa pekne číta

 

Hľadal som ťa...11. kapitola

Hľadal som ťa...11. kapitolaPrišli Vianoce a rozdávajú sa darčeky:) príjemné čítanie...

 

Hľadal som ťa... 10. kapitola

Hľadal som ťa... 10. kapitolaTakže taká... romanticko dramatická kapitola... Ospravedlňujem sa, že ďalší diel nepribudol tak dlho... ale stužkovica sa chystá... takže je toho mnoho na práci... príjemné čítanie :)

 

Hľadal som ťa ... 9

Hľadal som ťa ... 9Zmena Paulovho správania, vianoce, "skvelý" kamaráti a útek z domu. Príjemné čítanie. :)

 

Hľadal som ťa ... 8

Hľadal som ťa ... 8Liečenie Paula, spoločné objímanie, návšteva chlapcov a spomínanie na tú hrôzu. :)

 

Hľadal som ťa...7

Hľadal som ťa...7Návšteva u Quilla. Jej pokazenie. Záchrana a zranený Paul. Príjemné čítanie. :)

 

Hľadal som ťa ... 6

Hľadal som ťa ... 6Mabelino "krásne" vstávanie. Rande s Quilom a veľké prekvapenie na záver, príjemné čítanie. :)

 

Hľadal som ťa...5. kapitola

Hľadal som ťa...5. kapitolaZoznamovacia párty u Cullens klanu:D, krásna Mabe, zoznámenie, upírí a vlčí baseball, "hrozné" blato:D, neočakávaný smiech a celkom milý rozhovor:D Takže si to užite:)

 

Hľadal som ťa...4. kapitola

Hľadal som ťa...4. kapitolaMabe sa zase ukáže, príde taktiež nový človek, ktorý to pekne pomotá, bude sa hrať moc zaujímavý woleyball, taktiež pôjde dole sádra, a zaujímavé pozvanie na rande:) nechajte sa prekvapoť:) príjemné čítanie:)

 

Hľadal som ťa...3. kapitola

Hľadal som ťa...3. kapitolaMabe sa ukáže ako moc zručná žena:D Všelijaké rozprávania s chlapcami, návšteva v nemocnici:D to všetko vás čaká:) tak si to užite:)

 

Hľadal som ťa...2. kapitola

Hľadal som ťa...2. kapitolaNa scénu sa dostávajú, všetkým nám známi, nezvaný hostia:D Taktiež s adozviete pár nových vecí o Mabe... a vlastne o všetkých... plus taká menšia zápletka s upírmi:) tak prajem príjemné čítanie a moc ďakujem za krásne komentáre:)! ako vždycky potešili:)

 

Hmla 7. - Keby to bolo inak...

Hmla 7. - Keby to bolo inak...Tak... po strášne dlhej dobe... a moc sa za ňu ospravedlňujem, prichádza ďalší diel... je chaotický, prevratový... dala som si na ňom záležať... tak hádam vás nesklamem... príjemné čítanie:)

 

Svetlo či tma?! - 19 - Výprava

 

Svetlo či tma?! - 18 - Škoda

 

Svetlo či tma?! - 17 - Krásne svetlo

 

Svetlo či tma?! - 16 - Pravda

 

Svetlo či tma?! - 15 - Vďaka

 

Hľadal som ťa .... 1

Hľadal som ťa .... 1Tak tu je sľúbená prvá kapitola...príjemné čítanie

Síň slávy

Hľadal som ťa... - Prolog

Hľadal som ťa... - PrologNová poviedka, je o upíroch, vlkodlakoch, vlastne niečo z Twilightu, ale nebude o Belle a edwardovi, ale o niekom inom, ale to sami neskôr uvidíte, začiatku moc asi nebudete chápať, tak si skúste prečítať radšej aj prvú kapitolu... sú tam aj vlci a aj Cullenovci, Bella, jednoducho všetci a ešte aj niečo na viac.... tak príjemné čítanie

 

Svetlo či tma?! - 14 - Únik

 

Svetlo či tma?! - 13 - Tma

 

Svetlo či tma?! - 12 - Jednoducho Chris

 

Svetlo či tma ?! - 11 Kto?

 

Veľká, šťastná rodinka upírov a vlkov

Veľká, šťastná rodinka upírov a vlkovNeviem, čo ma to napadlo, napísala som takú úplne bláznivú vec a dúfam že vás aspoň trochu rozosmeje, mňa rozosmiala, keď som si to predstavovala...tak hádam sa bude páčiť...

 

Svetlo či tma?! - 20 - Koniec

Svetlo či tma?! - 20 - KoniecPosledná kapitola...

 

Svetlo či tma?! - 10. Zázrak

Svetlo či tma?! - 10. Zázrakďalší diel:) príde nový upír na scénu:)

 

Svetlo či tma?! - 9. Spoznanie

Svetlo či tma?! - 9. SpoznanieĎalšia časť:)

 

Svetlo či tma?! - 8 (Ne)šťastie

Svetlo či tma?! - 8 (Ne)šťastieďalšia časť:)

 

Zbytočný život - jednorázovka

Zbytočný život - jednorázovkaJe to moja prvá jednorázovka, tak to berte s nadhľadom:D Ľudia budete si o mne myslieť že som asi vadná, ale tak skúste si to prečítať je to dosť chaotické, neviem, niekomu sa to možno bude páčiť, a niekomu asi nie. Je to podľa mňa aj stresujúce, ale tak hádam pochopíte o čo tam šlo, tak nech sa vám to pekne číta. Rose Dublest

 

Chyby sa robia - jednorázovka

Chyby sa robia - jednorázovkaJe to taká úvaha vo "veršoch" o tom ako by to asi vyzeralo keby upíri existujú a keby náhodou na nejakého narazíte, tak príjemné čítanie.

 

Hmla - 6 Nič netrvá večne

Hmla - 6 Nič netrvá večneMoc...moc...moc....moc...moc... sa ospravedlňujem za to prestrašne dlhé čakanie, nebudem sa vyhovárať mala som čas...ale nejako sa to nepodarilo...takže až teraz...ale i tak dúfam že sa vám bude táto kapitola páčiť a že si ešte pamätáte na tie predošlé....prajem príjemné čítanie a ešte raz sa ospravedlňujem..

 

Svetlo či tma?! - 7 Vysvetlenie

Svetlo či tma?! - 7 VysvetlenieĎalšia kapitola príjemné čítanie

 

Svetlo či tma?! - 6. Záchrana

Svetlo či tma?! - 6. ZáchranaNo takže Ethan spraví niečo pre Keiru čo jej vlastne zmení celú existenciu, takže dúfam že sa vám to bude ľúbiť, prajem krásne čítanie:) Rose:)

 

Bručoun 4 časť

Bručoun 4 časťTakže ďalšia časť, hádam sa vám bude páčiť:) Rose:)

 

Svetlo či tma?! - 5. Chybička...

Svetlo či tma?! - 5. Chybička...A ďalšia časť po dosť dlhej odmlke, moc sa ospravedlňujem, nejako zabúdam:D ale tak dúfam že sa bude páčiť, a od dnes už budú kapitoly chodiť častejšie takž prajem príjemné čítanie Rose:)

 

Bručoun 3 časť

Bručoun 3 časťTakže prichádzam z ďalším dielom, prepáčte že to trvalo tak dlho, ale škola je škola, a dva týždne som vlastne ani nebola na Slovensku moc sa ospravedlňujem, ale tak hádam sa vám bude páčiť ďalšia časť, želám vám krásne čítanie, a budem vďačná aj za záporné či kladné komentáre, ďakujem, vaša Rose Dublest:)

 

Bručoun 2 část

Bručoun 2 částTak a už je to v tej slovenčine :D a ak by to chcel niekto v tej zkomolenine:D tak to je tu http://edwardcullen.keynet.cz/brucoun-2-cast prajem pekné čítanie hádam sa bude ľúbiť:)Rose:)

 

Bručoun 1 část

Bručoun 1 částTakže jsem se pokusila napsat další mou povídku s názvem BRUČOUN, což je asi dost výstižné, je to o holce Evelin, která má fakt bohovskej osud, vždyť jsi přečtite, omlouvám se za možný chyby, a doufám že se vám to bude líbit, jsou tam taky upíri, ale je to jiný než stmívaní, protože se stmívaním je to už stereotyp, tak jsem skusila něco noví, tak vám přeji hezký čtení, a poprosím taky komenty co mám změnit a či jse vám to líbilo, tedy či mám pokračovat. pěkny den přeje Rosie Dublest:)

 

Svetlo či tma?! - 4. Prekvapenie

Svetlo či tma?! - 4. Prekvapenietakže ďalšia čassť pekné čítanie prajem:)

 

Svetlo či tma?! - 3. Život

Svetlo či tma?! - 3. ŽivotPosledná časť rozprávania o minulosti, a ďalšia časť už bude lepšia, už sa tam bude niečo diať:D

 

Svetlo či tma?! - 2. Radšej tma!

Svetlo či tma?! - 2. Radšej tma!Tak pokračovanie hádam sa bude ľúbiť:)

 

Svetlo či tma?! - 1. Svetlo?!

Svetlo či tma?! - 1. Svetlo?!takže pokračovanie a trochu aj vysvetlenie hádam:D

 

Svetlo či tma?! - Prolog

Svetlo či tma?! - Prologsvetlo či tma?! čo je lepšie? skúste prečítať a poprosím aj komenty že čo mám zmeniť...ďakujem...príjemné čítanie

 

Hmla - 5 Konečne

Hmla - 5 Konečneďalšia, trochu romantická:D

 

Hmla - 4 Nenávisť

Hmla - 4 Nenávisťa ďalšia:)troochu kratšia ale nabudúce sa viac posnažím:)

 

Hmla - 3 Dni

Hmla - 3 Dnitretia časť o niečo zaujímavejšia hádam sa bude ľúbiť:)

 

Hmla - 2 Nečakané udalosti

Hmla - 2 Nečakané udalostiPokračovanie :)

 

Hmla - 1 Tajomstvá

Hmla - 1 Tajomstváčo keby Bella nebola s Edwardom ale s Jacobom?a čo keby... budú aj ďaľšie keby, a nebojte sa aj Edward tam bude:) hádam sa bude páčiť:)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!