Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Rock

Rock

RockPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Soňa :)

Věk: 21

O mně: Jednoho dne mi kamarádka doporučila film. Nestal se přímo mým nejoblíbenějším, avšak nápad ohledně upírů mě velmi zaujal. Koupila jsem si knihy a postupem času začala psát povídky. Nejsou nijak skvělé, ale... psaní mě začalo bavit, tak jsem si řekla proč ne?

Jsem Team Jasper, Emmett a Alice.

V knize upřednostňuji Edwarda, avšak v povídkách mám radši konce Belly s někým jiným (je mi jedno s kým). :D

Jsem docela nespolečenský člověk, ale pokud vás něco zajímá, určitě mi napište. Ať už jde o povídky nebo vás jenom něco zajímá.. :)

Kontakt:

E-mail: Sona.Vaclavikova (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 93

Moje komentáře

Datum registrace: 30. 10. 2009

Poslední přihlášení: 19. 8. 2019, 19:56

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Rock

Povídky od RockKapitolovky
Isabella Volturi - DOKONČENÁ
Jasperovo tajemství - DOKONČENÁ
Matka, dcera - Kterou miluji? - DOKONČENÁ (spoluautorka martisek)
Ublížils mi! Opustils mě! Co chceš víc, Edwarde? - DOKONČENÁ
Proč trestáš právě mě? - DOKONČENÁ (spoluatorka martisek)
Stopy vraha - DOKONČENÁ (spoluautorka martisek)
Emmettův potomek - POZASTAVENÁ (spoluautorka SuzySue)
Mezi dvěma muži - PŘIPRAVUJE SE (spoluautorka martisek)

Jednorázovky

Sandwich
Nový začátek (soutěžní povídka)

Poezie
Edwardova láska
Svatba ve Volteře (Pokračování EL)
Grizzly
Alicina vize aneb lama prasetem
Krvavé období

Drabble
Běh času (double drabble)
Odsouzení (double drabble)

Články:

Dokončeno

Stopy vraha - I. část

Stopy vraha - I. částBella je po rozchodu s Edwardem na dně. Dostat se z toho jí pomůže škola a stane se policistkou. Jednoho dne je přivolána k případu, kdy je nalezena důkladně zavražděna mladá žena, která je bez kapky krve. Co se ale stane, když se do případu zaplete tajemná rodina doktora Cullena?

Dokončeno

Ublížils mi! Opustils mě! Co chceš víc, Edwarde? - I. část

Ublížils mi! Opustils mě! Co chceš víc, Edwarde? - I. částBella Edwardův odchod psychicky nezvládá, a tak se odhodlá k nejhoršímu – k sebevraždě. Charlie ji najde včas a všichni doufají, že je to za nimi. Jenže Bella si po probuzení nepamatuje důvod svého jednání. Zlepší se její stav, když na Edwarda dočista zapomene? Nebo to bude ještě horší? Dostane Jake šanci, nebo Bellino srdce patří navždy Edwardovi?

Dokončeno

Proč trestáš právě mě? - 1. kapitola

Proč trestáš právě mě? - 1. kapitolaS Martinou (martisek) jsme začaly spolupracovat na nové povídce. Snad se vám bude líbit a zanecháte tu hodně komentářů.
Belliny rodiče se nikdy nerozvedli. Bells stále žije ve Forks, ovšem s tou výjimkou, že je až druhé dítě Swanových. Má totiž bratra, který je ale v Izraeli, ve válce. Vždy spolu měli krásný vztah a Bella se o něj moc bojí. Navíc se už tak dlouho neozývá... Je oblíbená a každý s ní chce kamarádit. Ona se však zdržuje jen u své party. Spolu jsou už od malička a mají jednu velkou zálibu – hudbu. Každý hraje na nějaký nástroj. Bella zpívá, bohužel jí život moc nepřeje. Má totiž velmi nemocné hlasivky a podle doktorů by vůbec neměla zpívat, protože jinak přijde o hlas. Zpěv je ale její vášní a ona se ho tak lehce nevzdává, takže zpívá dál i za tuto cenu. V milostném životě jí štěstí také moc nepřeje. Měla kluka, Jacoba, ten jí ale opustil kvůli jedné barbie na škole. Bella se z toho dostává hlavně pomocí svých písní, které skládá a čím dál víc se oddává svému nejlepšímu příteli Bryanovi, který ji bezmezně miluje už od dětství. Jaké tajemství mají tihle dva? A co se ovšem stane v tomhle deštivém městě, když se sem přestěhuje tajemná rodinka Cullenových?!

Dokončeno

Jasperovo tajemství - 1. kapitola

Jasperovo tajemství - 1. kapitolaVšichni víme, že je Jasper s Alicí, ale o jeho osobním životě před ní, nevíme nic. Co když se Jazz zaplete s člověkem víc než – li je zdrávo? Anabella Monnlocková je obyčejný člověk, který miluje upíra. Ví co je zač, ovšem nevadí jí to. Navíc Jazz má výborné sebeovládání, jenže něco se zvrtne a Jazz musí pryč - opustí jí. Ovšem neví, že je těhotná. Ona si dítě nechá a při porodu umírá. Narodí se jí dcera - Isabella Monnlocková. O Bellu se stará její teta Hope. Ta jí v osmnácti, tedy asi 7 let po jejím narození, řekne pravdu o jejím otci. Bella zůstává s Hope až do doby kdy umírá, potom se vydá hledat otce. Najde ho ve Forks s jeho rodinou a manželkou Alicí. Jak zareaguje Bella na Alici a pozná Jasper vůbec svou dceru? Upřímně doufám, že si tuhle povídku oblíbíte. Prosím o hodně komentářu a hlavně kritiky. :)

Dokončeno

Matka, dcera - Kterou miluji? - 1. kapitola

Matka, dcera - Kterou miluji? - 1. kapitolaMoje další spoluautorká povídka. Přemluvila jsem Martinu ke spolupráci a tak vznikla 1. kapitola tohoto nápadu: Edward miloval Reneé ale ona se musela odstěhovat pryč. Reneé neznala pravdu o Cullenově rodině, ale jinak je znala všechny. Když se odstěhovala, pořád myslela na Edwarda a on na ni. Ona si potom našla Charlieho a odehrálo se vše, co znáte… Edward se jakž takž vzpamatoval. Odstěhoval se i s rodinou do Forks a tam teď žijí. Co se stane, když do Forks přijede nová holka Isabella - dcera náčelníka policie? Zamiluje se do ní Edward? A co udělá, když zjistí, že je to dcera Reneé, kterou kdysy tak miloval? Příjemné počtení přeje Rock a martisek.

Dokončeno

Isabella Volturi - Prolog + 1. kapitola

Isabella Volturi - Prolog + 1. kapitolaIsabella je už upírkou dlouhou dobu. Zná se s Carlislem. Žije ve Volterře a plní rozkazy Ara. Jednou dostane úkol a setká se s Cullenovými. Zamiluje se do Edwarda? A on do ní? První kapitola je trochu kratší, je to takový úvod.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!