Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele RenesmeCullen

RenesmeCullen

RenesmeCullenPráva: ověřený přispěvatel

Věk: 13

O mně: Takže strašně ráda píšu nějaké ty povídky :) *to si můžete přečíst v mém srhnutí*
Twilight ságu mám ráda, ale více se mi líbí The Host.
Mám taky strašně ráda Ameriku a ne proto, že tam jsou herci, jsem prostě taková... střeštěná, nemám sice moc ráda Japonsko, ale mám ráda mangu a líbí se mi docela i jeho kultura. Je to ale jen proto, že má na mě vliv okolí, hlavně kámoši, kvůli Sabče mám ráda i Jacksona.
Ráda tančím a mám vážě ráda angličtinu, sice jí dokonale neumím třeba jako Vall... nebo Lenie, ale to je jedno :) jinak mi je asi kolem třinácti let.

To je asi vše :))

Kontakt:

E-mail: kiki.ci (zavináč) seznam.cz

ICQ: 470094417ICQ status

Statistiky:

Moje články: 87

Moje komentáře

Datum registrace: 2. 7. 2009

Poslední přihlášení: 18. 11. 2012, 12:56

Shrnutí povídek:

 

Povídky od RenesmeCullen

Povídky od RenesmeCullenPovídky:
Není souzeno - dokončena
Život smotaný do kolečka - pozastavená
Dvojí otisk - pozastavená
Bloody Beauty - dokončená
Dear Miss president - připravuje se
Jednodílné:
Jednou stejně příjde čas
O vteřinu později
Neumírej. Ne když jsem tě zrovna našel.
Zachraň mne anděli!
Moje tajné přání.
Parodie:
Filozofky RenesmeCullen a TynaChan aneb pravda o Edwardových vlasech
Párty na téma: Horor (blotik)
Na skok u...
Poezie:
Malý Aro a sudičky
Spoluautorské:
Queen of werewolfs (Anie240)
Přece jenom žiješ (KaculKaB)

Články:

NEWS

Krátký názor herců na Breaking Dawn

Krátký názor herců na Breaking DawnNa Youtube jsem našla video, kde Taylor Lautner a Kristen Stewart, říkají svůj názor na Breaking Dawn, samotné video je ale promíchané i s trailerem k Eclipse.

 

Bloody beauty - Epilog

Bloody beauty - EpilogPoslední díl BB, dlouho jsem nic nepřidala, ale i tak doufám, že si tohle aspoň někdo přečte. Určitě bych chtěla poděkovat všem, kteří si tuhle povídku přečetli. Hlavně MIROSeLAVA, SissaVempire a kaculka, které neustále komentovali jednotlivé díly. Znovu bych chtěla všem poděkovat, protože se mi díky vám Rose psala sama. Doufám, že se vám tahle poslední kapitola bude líbit. Vaše RenesmeCullen.

 

Moje tajné přání

Moje tajné přáníPovídka se odehrává sedm let po Rozbřesku. Volturiovi byli poraženi, ale ne všichni zůstali živí. Přece jich je živých více, než si Rosalie s Edwardem můžou přát. Co by tam mohlo být tajné přání od Rosalie, které se jí splní?

 

Bloody beauty - 17. kapitola

Bloody beauty - 17. kapitolaJe tady další díl BB. Nic moc se vněm neděje, ale i přesto doufám, že vás nebude nudit. Tahle kapitola by je předposlední, protože už nevím, jak bych měla dál pokračovat, takže pěkné počtení přeje RenesmeCullen ;)

 

Queen of werewolfs - 8.kapitola

Queen of werewolfs - 8.kapitolaJe tady další díl naší povídky. Dnešní kapitolu napsala RenesmeCullen. Chtěla bych poděkovat Letti za to, že se o povídku tak zajímá a v profilu mě trochu popohnala. Sice jsem odkaz nedala ve slíbeném termínu, ale nebyl by tu dlouho, kdyby nenapsala. Taky by jsme obě dvě chtěly poděkovat všem ostatním co to čtete a zanecháváte komentáře ;)

 

Bloody beauty - 16. kapitola

Bloody beauty - 16. kapitolaRose s jejich upírstvím smíří a jak bude chtít otestovat jejich tvrdost kůže a jak známe Alici, zařídí vše, než to Rose stihne říct nahlas

 

Bloody beauty - 15. kapitola

Bloody beauty - 15. kapitolaDalší díl BB. Rose už je ve škole a díky pěkné sehranosti Cullenovic sourozenců se dostane k nim domů. Doufám, že se vám díl bude líbit a zenecháte komentáře.

 

Bloody beauty - 14. kapitola

Bloody beauty - 14. kapitolaDalší díl BB, zabije Aro Rosalii nebo ne? a jak bude Rosalie reagovat na fakt že jsou Emmett a jeho rodina upíři? Chtěla jsem se omluvit za to, že jsem dlouho nic nepřidala a tak doufám, že kapitola se vám bude líbit.

 

Zachraň mne anděli

Zachraň mne anděliSetkání Rosalie a Emmetta v lese. Rosalie potká Emma, když je zrovna na lovu, musí se hodně ovládat aby ho nezabila. Potom ale musí mít silnou vůli, aby přežila ty víčitky svědomí, že se mění v upíra. Zmatenost Emmetta v novém životě a menší škádlení našeho důstojného Carlislea v téhle jednodílné povídce určitě nechybí.

 

Neumírej. Ne, když jsem tě zrovna našel

Neumírej. Ne, když jsem tě zrovna našelAlice a Jasper pár jak z pohádky. O jejich setkání v baru víme, ale přesto tady to tak nepoznají. Jasper je voják z povolání a se svým kamarádem je nomád. Alice je sleduje a oni mají jasno. Upír musí zemřít. Stihne si Jasper všechno uvědomit a zachránit Alici před jistou smrtí?

 

Bloody beauty - 13. kapitola

Bloody beauty - 13. kapitolaDalší BB je tady, jak to bylo s tou minulou nehodou? na to se ptá Rose sama sebe a její v důvěra v mysl ji donutí si zahrát na detektiva. I když si prosadí svou, zdá se, že i tak má osud předepsaný. Jak vlastně zní? a dostane se z jeho nemilosrdných spárů? pěkné počtení přeje RenesmeCullen :)

 

Život smotaný do kolečka - 5. kapitola

Život smotaný do kolečka - 5. kapitolaDalší díl Žsk. Dneska se budou pořádat nákupy na oslavu Kateinin narozenin a Jane konečně zjistí, kdo je její tajný ctitel. Příští díl bude BOnusovka, něco z Arova deníku, takže budete možná napnutí o něco déle. Doufám že mi napíšete váš názor na tuhle kapitolu a že se vám bude líbit.

 

Dvojí otisk - 3. kapitola

Dvojí otisk - 3. kapitolaJe tady třetí kapitola DO. Vím dlouho mi to trvalo, ale nějak jsem stratila můzu. Tenhle díl bych chtěla věnovat všem , kdyří na tohle čeklali a taky Blotik, která mě ukecávala ať, přidám další kapitolu. No doufám, že se vám to bude líbit. A chtěla bych, aby jste mi napsali, jestli v tom mám vůbec pokračovat, nebo už ne. Děkuji RenesmeCullen

 

Bloody beauty - 12. kapitola

Bloody beauty - 12. kapitolaPo delší době je tady další díl BB. Věnuji ho všem kteří ho čtou a taky MI_ROse_LAVA , která mi nechává komentář u každého dílu a pořád ji to baví, ale doufám že to baví i vás ostatní. Tenhle díl jsem psala v ne moc příznivých podmínkách, takže kdybych ho tak ukončila tak mě zabijete, proto slibuji že další kapitola NEbude poslení a taky BUDE o hodně veselejší. Prosím o komentáře a všechny vaše názory děkuji RenesmeCullen

 

Queen of werewolfs - 5. kapitola

Queen of werewolfs - 5. kapitolaJe tady další díl. Bella se konečně setká s Culleny a pěkně si uleví na Natashe. Obě se oblouváme za delší trvání, ale Anie se stala menší nehoda. Takže kapitolu nemohla dopsat a vzala jsem to na sebe. Takže tenhle díl napsala RenesmeCullen. Doufáme že se vám to bude líbit.

 

Bloody beauty - 11. kapitola

Bloody beauty - 11. kapitolaJe tady další díl BB. Trochu rychleji než obvykle a to protože jsem měla dobrou náladu. Díky jednomu podařeného vystoupení a jednomu človíčkovi. Chci poděkovat všem, kteří si to čtou a nechávají i komentáře. Je tady další dávka Rosaliiného příběhu s dnešním společníkem Emmettem. Pěkně počtení přeje RenesmeCullen.

 

Bloody beauty - 10. kapitola

Bloody beauty - 10. kapitolaJe tady další díl BB. Omlouvám se za trvání, ale kamarádka mi kvůli minulému dílu nařídila poslouchat veselou hudbu a né ty moje "depresárny", takže jsem se snažila napsat u veselé hudby něco smutnějšího, aby se to v dalším díle mohlo rozjet. Doufám, že kapitola splní úspěch a taky vaše očekávaní. Jinak je to kulatina, vůbec jsem netušlila, že tak daleko dojdu, ale povedlo se. Takže bez dalších zbytečných keců. Pěkné počtení přeje RenesmeCullen;)

 

Queen of werewolfs - 4.kapitola

Queen of werewolfs - 4.kapitolaJe tady další a díl já se chtěla omluvit za delší trvání. Nevěděla jsem, jak tenhle díl napsat. Nakonec jsem se s touhle prací zpokojila. Doufám, že se vám kapitola bude líbit a nějak ji okomentujete. Anie by se měla vrátit brzy, takže asi další kapitolu napíše ona, ještě se uvidí. Znovu vám přeji pěkné počtení a obě budeme rády za jakýkoliv komentář. Dneší díl napsala RenesmeCullen.

 

Bloody beauty - 9. kapitola

Bloody beauty - 9. kapitolaJe tady další díl BB. Dneska je očekávaný odchod Paula. Snažila jsem se, aby byt trochu efektný a v další díle by měl Emmett zahrát roli prince na koni, i když vlastně stojíme nohami pevně v realitě. Chtěla jsem se všem omluvit za dlouhé trvání. S touhle kapitolou jsem měla měnší problémy. Nejdřív jsem nevěděla jak to ukončit a potom jsem neměla čas. Pokaždé když jsem něco napsala, nelíbilo se mi to a hned jsem mazala. S tímhle výkonem taky nejsem moc spokojená, ale doufám že vám se bude aspoň trochu líbit. Ještě jednou se omlouvám a přeji příjemné počtení RenesmeCullen.

 

Život smotaný do kolečka - 4. kapitola

Život smotaný do kolečka - 4. kapitolaPo dlouhé době jsem zase napsala další kapitolu ŽSK. Tuhle kapitolu bych ráda věnovala Anie240. Chtěla bych jí poděkovat za její popichování, které je místy až otravné, ale bez kterého by nebyla tahle kapitola už dneska. Takže, pěkné počtení. Přeje RenesmeCullen

 

Queen of werewolfs - 2. kapitola

Queen of werewolfs - 2. kapitolaJsme obě rády, že se vám tahle povídka zalíbila. S tímhle nápadem za mnou přišla An celá nadšená a tak jsem se rozhodla jí pomoct, protože námět se mě osobně líbil. Chtěla bych poděkovat jejímu mozku, že má moc pěkné nápady a potom taky všem, kdo si čtete tuhle povídku. Dnešní díl napsala RenesmeCullen a my obě doufáme, že se vám bude líbit a nějak naší práci okomentuje te.

 

Bloody beauty - 8. kapitola

Bloody beauty - 8. kapitolaJe tady další díl BB. V tomhle díle se nic moc dít nebude a upozorňuji vás, že Paula butete muset přetrpět ještě jeden nebo dva díly. Podle toho, jak se mi to bude hodit do textu. Takže pěkné počtení a budu moc ráda za vaše názory:)

 

Bloody beauty - 7. kapitola

Bloody beauty - 7. kapitolaKdo byl ten kluk na pláži, který na konci potkal Rosalii? jak na něj bude reagovat Emmett? to se dozvíte v téhle kapitole BB

 

Bloody beauty - 6. kapitola

Bloody beauty - 6. kapitolaJe tady další díl BB. Rosalie ukáže Emmettovi svou tvrdohlavost a taky že skoro vždy dostane to co chce. Vím že jsem vážně na zabití, protože přidávám kapitoly tak pozdě večer, ale jindy to vážně nestíhám. Takže, to bylo jen vedlejší. Přeji vám příjemnou zábavu :) vaše RenesmeCullen

 

Bloody beauty - 5. kapitola

Bloody beauty - 5. kapitolaTakže Rosalie je pořád pod dohledem Emmetta a tak se rozhodne udělat anti-klučičí věc. Jít na nákupy, bohužel Emmett má radost a vykroutí se, že stejně měl jíst s Alicí, která je nadšená a tak naše trojce vyráží.

 

Bloody beauty - 4. kapitola

Bloody beauty - 4. kapitolaJe tady další díl BB jak vezme Rosalie, že jí Emmett nedovolil řídit její vlastní auto a fakt, že on je čím dál tím vlezlejší a má vážně ty nejúděsnější hlášky celého světa? Pěkné počtení vám přeje RenesmeCullen

 

Bloody beauty - 3. kapitola

Bloody beauty - 3. kapitolaTakže co se stalo Rosalii když se veřejně vyjádřila, že se její matka zabila? co najde potom večer a ráno v posteli?

Tenhle dílek je poměrně krátký, má sice čtyři stránky ve wordu, ale většina je tam přímé řeči i tak doufám, že se vám díl bude líbit a prosím o vaše názory na tuto kapitolu nebo povídku jako celek.

 

Není souzeno 35. - Sladký konec

Není souzeno 35. - Sladký konecTakže je tady úplně poslední kapitolu, chtěla jsem to ukončit v minulé, ale těch pár komentářů mě přesvěčilo na dopsání další. Tohle je vážně definitivně poslední kapitola a já vám znuvu přeji pškné počtení. Jsem ráda, že jste to všichni se mnou vydrželi :) Vaše RenesmeCullen

 

Bloody beauty - 2. kapitola

Bloody beauty - 2. kapitolaJe tady další díl BB. Rosalie bude mít nečekanou návštěvu. Doufám, že se vám kapitola bude líbit a napíšete když tak komentář. Chtěla jsem se ještě zetat, mám psát i z pohledu Emmetta nebo ne??

 

Bloody beauty - 1. kapitola

Bloody beauty - 1. kapitolaTady je první část Bloody beauty. Doufám že se vám tahle kapitola bude líbit. Rose už se tady setká s Emmettem a Alicí. V téhle kapitola ale najdete něco o ní. Takže příjemné počtení a prosím komentáře :)

Dokončeno

Bloody beauty - prolog

Bloody beauty - prologRosalie Lilian Hale je nádherná dívka. Matka jí zemřela když jí bylo šest a vlastní i nevlastní otcové od ní odešli. Teď žije v Biloxi, Mississippi. Odstěhovala se od svojí tety, která ji dosud vychovávala. Každý kdo jí zná má jen jednu teorii o její kráse a to díky matčině krve, ve které se jako malá smočila. Ještě jedna věc je Rosalii odporná pohled na krev, vzpomínky a muži. Nesnáší je, protože muži jí pořád jenom ubližovali a teď v jejích osumnáctinách po ní každý prahne. Co se stane, když to Biloxi přijedou Cullenovi a Rosalie okouzlí Emmetta? podlehne i ona jeho kouzlu nebo ne?

 

Není souzeno 34.- Nejlepší dárek

Není souzeno 34.- Nejlepší dárekTak tohle je poslední, závěrečný díl. Děkuji všem, kteří to vydrželi a četli si celou povídku a někdy i o komentovali. Takže už vás nebudu zdržovat zbytečným plácáním, pěkné počtení přeje RenesmeCullen.

 

Život smotaný do kolečka - Volterra

Život smotaný do kolečka - VolterraKatei je dneska poprvé ve Volteře jak zereagujou Volturiovi??

 

Dvojí otisk 2. kapitola

Dvojí otisk 2. kapitolaTakže je tady druhý díl Dvojího otisku. Jacob narazí na svůj druhý otisk. Jak na to bude reagovat Leah která se to dozví jako prví a jak samotný Jacob? co na to řekne smečka se dozvíte už v příštím díle. Mimochodem se moc omlouvám, že jsem dlouho nenapsala další kapitolu k téhle povídce, děkuji RenesmeCullen

 

Filozofky RenesmeCullen a TynaChan aneb jak to bylo s Edwardovými vlasy

Filozofky RenesmeCullen a TynaChan aneb jak to bylo s Edwardovými vlasyTak tohle je parodie na téma jak to bylo s Edwardovými vlasy, jelikož moje spolupracovnice ( TynaChan) jednou bloumala nad Edwardem. Tohle jsme si pro vás připravili a doufáme, že se vám to bude líbit.

 

Není souzeno 33.- Aljaška

Není souzeno 33.- AljaškaTakže je tady další dílek. Nessie je na návštěvě v Denali. Můžete se těšit na vtípek od Georga. Tenhle dílek je oněco kratší, ale přesto doufám, že se vám to bude líbit.

 

Není souzeno 32.- Dárky od smečky

Není souzeno 32.- Dárky od smečkyPo delší době je tady další díl Není souzeno. Nessie má pár dnů před narozeninami, nechte se překvapit, co vymyslí Alice na její zabavení o kterém se dozvíte v další kapitolce a o tom, jaké dárky smečky přichystaly x)) pěkné počtení přeje ReneesmeCullen

 

Není souzeno 31.- Smluva platí i pro tebe upíre!

Není souzeno 31.- Smluva platí i pro tebe upíre!Je tady další díl, a já jsem ráda, že se vám povídka stále líbí. Takže jen bych vám chtěla popřát pěkné počtení x)

 

Není souzeno 30.- Princeznička

Není souzeno 30.- PrincezničkaTak je tady další díl. Minule jste mi v komentářích psali ať si Nessie vzpomena. Ona už si vlastně vzpoměla, jen nehce nic uspěchat. Prostě reflexivní opatrnost. Chtěla jsem se omluvit i za chyby a taky že to dlouho trvalo. Word se mi rozhodl protestovat a tak vůbec neopravoval. Nějak se mi to podařilo smazat, takže jsem vlastně musela i přepisovat znovu. Hrůza, takže ještě jednou se všem omlouvám a příjemné počtení ;)

 

Není souzeno - Bonus - Bláznivý svět

Není souzeno - Bonus - Bláznivý světTakže dneska jsem napsala pokračování na další kapitolku, jelikož se mi dneska nějak nechce zvednout nálada, tak je tenhle dílek kapku smutný. Nessie v něm zemře. Proto to dávám jako bonus, protože vím, že by jste mě asi zabili, takže další díl bude pokračovat jako kdyby tohle nebylo, tohle je jen, aby jste si mohli přečíst další kapitolu. Vaše RenesmeCullen

 

Malý Aro a sudička

Malý Aro a sudičkaVe slohu jsme probírali fázi "sudičky dali do vínku" protože se nám moc nelíbila. Zkoušeli jsme to nahradit, zatím co ostatní pracovali tak mě začali šrotovat kolečka a tohle jsem vymyslela. Doufám že se vám to bude líbit.

 

Není souzeno 29. - Sklo není vždy štěstí

Není souzeno 29. - Sklo není vždy štěstíChtěla jsem se obluvit, že mi to tak dlouho trvalo, ale nestíhala jsem kvůli škole, naši učitelé se asi zbláznili. Takž už ale dost o mém zdržení, je tady další díl Není souzeno, a já doufám že se vám bude líbit.

 

Není souzeno 28. - Automechanik

Není souzeno 28. - AutomechanikTakže chtěla bych vám všem poděkovat zakomentáře, a tak tady vám přináším další povídku. xD

 

Není souzeno 27.-Tvoje myšlenky jsou jendiná vzpomínka

Není souzeno 27.-Tvoje myšlenky jsou jendiná vzpomínkaTenhle dílek bych chtěla věhoval halecullen za její komentáře a taky adele a lolle. Samozřejmě i pro ostatní kdo si tuhle povídku pravidelně čte. Takže hezké počtení a už se těším na komentáře :)

 

Není souzeno 26.- Přátelé

Není souzeno 26.- PřáteléTakže je tady další díl, chtěla bych ho věnovat hlavně všem, kteří si tuhle povídku oblíbili, jako vždycky doufám že se vám to bude líbit, a čekám na vaše názory ;) RenesmeCullen

 

Není souzeno 25.- Rozpory jsou vždy, ale netrvají věčně

Není souzeno 25.- Rozpory jsou vždy, ale netrvají věčněJe tady další díleček, doufám že se vám to bude líbit a prosím o komentáře, RenesmeCullen. :)

 

Není souzeno 24.- Tohle je vlkodlačí zábava?

Není souzeno 24.- Tohle je vlkodlačí zábava?Název moc nevystihuje co se bude v kapitole odehrávat ale jeto asi jedna z myšlenek, nachtěla jsem moc prozradit co tady bude, takže vznikl tenhle název. Chtěla jsem vám všem poděkovat za veše povzbudivé komentáře a přeji vám ať se povídka líbi.

 

Není souzeno 23.- vlkodlaci

Není souzeno 23.- vlkodlaciV tomhle díle se Nessie dozví že její kamarádi, jsou vlkodlaci. Bohužel se to nedozví pro ní nejlepším způsobem, i když jaký je nejlepší způsob dozvědět se že několik lidí je vlkodlaků? ale hlavní, jak Nessie zareaguje na tuhle novinku? Je to kratší než ostatní díly, takže ať se vám to líbí :)

 

Není souzeno 22.- Co to zas dělám?

Není souzeno 22.- Co to zas dělám?Takže je tu další díleček a jsem moc ráda že se vám to líbí, pěkné počtení a budu ráda za každý komentář ;)

 

Není souzeno 21.- V obětí (ne)známého

Není souzeno 21.- V obětí (ne)známéhoTenhle dílek se odehrává chvíli po útoku Aleca na Nessie. Samozřejmě Jacob nemůže chybět a tak doufám, že se vám to bude líbit. Chtěla jsem se vám ještě omluvit za pozdní přidání, u nás teď dva dny opravovali elektriku, takže jsem něco rozepsala a hned ji vypojili a tak jsem to musela dávat od začátku. :(( Ale ještě jednou pěkné počtení ;)

 

Na skok u - Podceňovaného Setha

Na skok u - Podceňovaného SethaDalší díleček jednorázovky, tentokrát o Sethovi. Jak se Seth asi cítí, když ho podceňují a nedovolímu skoro ani běhat, jen aby se mu něco nestalo? Tak to se dočtete jednině tady, doufám že se vám to bude líbit, a prosím poraďte o kom nám napsat příště. ;) děkuji RenesmeCullen

 

Není souzeno 20. - Nebezpečí

Není souzeno 20. - NebezpečíTakže kdo byl ten upír z minula, který naháněl Ness celý den nepříjemný pocit? A proč je zrovna teď v nebezpečí? Jo a mimochodem, dneska nastupuje Jacob, takže hezké počtení a budu vděčná za komentáře ;)

 

Není souzeno 19.- Jacob Black

Není souzeno 19.- Jacob BlackTakže dneska se Nessie dozví kdo byl ten kluk na pláži. Pro všechny kteří chtějí Jacoba dobrá zpráva, v dalším díle nastoupí skoro u začátku a bude tam až do konce ;)

 

Není souzeno 18.- Blackovi ne Blackovi

Není souzeno 18.- Blackovi ne BlackoviNessie jde s Charliem na návštěvu. Jenže její špatný pocit, který prodí celým tělem jí nedovolí vnikhout na residenci Blacků. Jde raději na pláž kde potká Kallena a ještě jednoho kluka...

NEWS

Plakáty New Moon

Plakáty New MoonNašla jsem další plakáty z new moonu. Tak jen doufám, že tady nebyli a že se vám budou líbit. ;)

 

Není souzeno 17. - Video

Není souzeno 17. - VideoTakže dneska ve Forks bude svítit sluníčko, jak Ness stráví slunečný den?

NEWS

Eclipse - Fotky z natáčení

Eclipse - Fotky z natáčeníNašla jsem další fotky z placu. Jsou tam vlkodlaci a upíři. Doufám, že tady nikde nebyli, rychle jsem to proletěla ale co kdyby... No takže ať se vám fotky líbí... ;)

 

Není souzeno 16. - Legenda

Není souzeno 16. - LegendaTakže dneska se Nessie doví jednu docela maladou legendu kmene o otisku, (teda pro Quilety mladou) Setká už se v tomto díle Nessie a Jacobem?? nebo ne... a ještě menší zprávička, ale ne k téhle kapitolce, na veše pěkné prosbičky jsem se rozhodla zkrátit o pár kapitolek a v 18. díle by se už mohli potkat, takže kdo si počká dvě kapitolky;)

 

Není souzeno 15. - Tak tohle je La Push?

Není souzeno 15. - Tak tohle je La Push?Takže dneska Nessie konečně oficiálně pojede do La Push, netěšte se s Jacobem se ještě přímo nesetká, budu vás ještě chvíli napítat.... ale přesto doufám že se vám to bude líbit

 

Na skok u - Vydíraného Quila

Na skok u - Vydíraného QuilaJedna, dvě, tři, Quil tu patří. Jak jste asi poznali, dneska jsem napsala povídku tentokrát o Quilovi. Chtěla bych se příznivcům omluvit za delší čekání, ale musela jsem ještě vymyslet děj a ten se bohužel vyklubal kapku později. Podle mě je to o něco slabší, posuďte sami, docela jsem se snažila abych potěšila vás všechny kteří si to přečtete a taky pro aAnGeLl která mi včera napsala a pořád mě popoháněla xD Takže ještě jednou vítejte u Quila a jako vždy bych vás chtěla poprosit o radu, u koho by jste chtěli být příště. Děkuji RenesmeCullen

 

Není souzeno 14. - Vše při starém

Není souzeno 14. - Vše při starémTakže další díl o Nessie. Uvidíte, jak se Ness vyrovná s Janinou smrtí a se vším co si zatím uvědomila. A co Annie, dozví se díky její zvědavosti, o tom co Ness trápí?

 

Dvojí otisk 1. kapitola

Dvojí otisk 1. kapitolaTakže tady je první kapitola mojí povídky Dvojí otisk, doufám že se vám bude líbit a chtěla bych vám poděkovat za komentáře, hodně mně povzbudili

 

Dvojí otisk - prolog

Dvojí otisk - prologTak tady jsem vymyslela novou povídku, bude většinou z Jacobova pohledu. Jacob je jako většinou otisknut do Reneesme, ale snate se něco nečekaného, otiskne se totiž ještě jednou. Doufám že se vám tenhle nápad bude líbit, prosím komentáře ;)

 

Není souzeno 13.- Řekni, že je to legrace!

Není souzeno 13.- Řekni, že je to legrace!Ness zase osud nepřeje, a udělá pro ní jednu z nejnepříjemnějších věcí. Nejenže příjde o jednoho dobrého známého, ale začne všechno chápat, teda aspoň si myslí že přišla na klíčovou otázku. Doufám, že se vám to bude líbit prosím komentáře ;)

 

Život smotaný do kolečka- takže co vlastně jsem?

Život smotaný do kolečka- takže co vlastně jsem?Tak tady je další povídání o malé poloupírce Katei, moc se omlouvám že to tak dlouho trvalo, ale neměla jsem moc času napsat takže jsem se dokopala k tomu si najít čas a vzniklo tohle, doufám že se vám to bude líbit :)

 

Na skok u - Výbušného Paula

Na skok u - Výbušného PaulaTakže, tahle jednorázovka je o Paulovi, moc se mi nepovedla, podle mně, ale posuďte sami, a chtěla bych vás zase poprosit jestli by jste mi nenapsali o kom mám příště napsat díky vaše RenesmeCullen :)

 

Není souzeno 12.- Dobře, jedu s tebou!

Není souzeno 12.- Dobře, jedu s tebou!Tak je tady další díl povídky. S názvem Dobře, jedu s tebou! jako vždy doufám že se vám to bude líbit, a děkuji vám za komentáře :)

 

MTV Video Music Awards- fotky

MTV Video Music Awards- fotkyTak, tady jsou fotky z MTV některé se mi moc líbí a jiné jsou takové ... na jedno brdo . DOufám že se vám budou líbit :)

 

Není souzeno 11. - Vzpomínky přicházejí

Není souzeno 11. - Vzpomínky přicházejíTak na přání lolly jsem rychle dokončila další kapitolu. Všem chvi poděkovat za vaše komentáře jsem ráda že se vám povídka líbí :)

 

Na skok u - Nově otištěného Jareda pokračkování

Na skok u - Nově otištěného Jareda pokračkováníTady je pokračování o Jaredovi, chtěla bych se zeptat o kterém vlkodlakovi bych měla příště napsat, prosím piště do komentářů budu vám vděčná

 

O vteřinu později - pokračování

O vteřinu později - pokračováníTakže na vaše žádosti jsem napsala pokračování mojí jednodílné povídky. Prosím o vaše komentáře

 

Na skok u - Nově otištěného Jareda

Na skok u - Nově otištěného JaredaTakže jsem se rozhodla napsat povídku o Jaredovi. Je strašně málo povídek o vedlejších postavách a tak jsem se rozhodla udělat sérii jednorázovek Na skok u... Tentokrát po padlo na Jareda který se nově otiskl. O něm a jeho otisku budou dohromady dvě části protože by to bylo moc dlouhé. Prosím vaše komentáže, doufám že se vám to bude líbit:)

 

Není souzeno 10. - První den

Není souzeno 10. - První denDalší díl, dnes jde Nessie poprvé do školy Všem děkuji za vaše komentáře:)

 

Není souzeno 9. kapitola - Forks

Není souzeno 9. kapitola - ForksNessie jede do Forks za svým dědou, aby mohla chodit na tamní unverzitu. Doufám že se vám povídka bude líbit, děkuji za komentáže a promiňte za moje překlepy

 

Život smotaný do kolečka - nový život alias dětský domov

Život smotaný do kolečka - nový život alias dětský domovKatei se zrovna narodila a našel jí soused který zavolal policii kvůli křiku její umírající matky. Jak se jí povede v dětském domově? předem děkuji za komentáře.

 

Není souzeno 8.kapitola - Návštěva

Není souzeno 8.kapitola - NávštěvaTakže v tomhle díle přijede slibovaná návštěva z Itálie, doufám že se vám to bude líbit a děkuji vám za komentáře:)

 

Není souzeno 7. kapitola - Kóma

Není souzeno 7. kapitola - KómaTak tady je další dílek o Jacobovi a Renesme respektivně jen o Nessie, omlouvám se, ale nejel mi internet. Všem děkuji za vaše komentáře pěkně povzbuzují :)

 

Není souzeno 6. kapitola - Blbý domov!

Není souzeno 6. kapitola - Blbý domov!Chtěla bych vám předem moc všem poděkovat že píšete komentáře a že se vám moje povídka líbí. Tak tady máte další díl s názvěm blbý domov, uvidíte proč :)

 

Život smotaný do kolečka - prolog

Život smotaný do kolečka - prologTak tady je prolog k mojí nové povídce. Respektivně je to vyprávění poloupírky Katei,která vám poví co bude v jejím příběhu.

 

O vteřinu později

O vteřinu pozdějiJe to z doby Twilight kdy je Bella na parkovišti a zpoza rohu se řítí Tylerovo auto. Předem děkuji za komentáře nebo kritiku.

 

Není souzeno 5. kapitola- nákupy

Není souzeno 5. kapitola- nákupyTakže, dneska jde Alice, Nessie, Edward a Jasper nakupovat, doufám že se vám to bude líbit. Děkuji všem za vaše komentáře, jsem ráda že se vám to líbí :)

 

Není souzeno - 4. u Jacoba

Není souzeno - 4. u JacobaTak je tady další díl povídky není souzeno. Chtěla jsem se vám omluvit já jedu 26.7. na dovolenou a budu tam přes dva týdny, ale slibuji že jak přijednu hned se dám do další kapitolky. Ps: děkuji všem za komentáře :)

 

Není souzeno - 3. Malá potvůrka

Není souzeno - 3. Malá potvůrkaTak tady je další díl o Nessie a Jacobovi. Budou menší plány na velký nákup a taky začne Nessie nahánět Emmettovi strach, uvidíte proč. Jako poslední jsem se vám chtěla omluvit. Moje kapitolky bodou kapku delší, prostě mě baví psát a nikdy nevím kdy ji skončit. Ps: těším se na komentáře ať budou jaké koliv :)

 

Není souzeno - 2 kapitola

Není souzeno - 2 kapitolaDruhá kapitolka se jmenuje ,,Zpátky v realitě" první díl byl totiž vzpomínka od Nessie. V tomhle díle splní Jacob svůj slib a promění se ve vlka a potom spolu spiklenecky vymyslí něco na Edwarda. Pěkné počtení, těším se na vaše komentáře :)

Dokončeno

Není souzeno - Prolog + 1. kapitola

Není souzeno - Prolog + 1. kapitolaTak vymyslela jsem moji první povídku o Jacobovi a Reneesme doufám že se vám to bude líbit:) Přidala jsem i první kapitolku, aby to nebylo tak krátké

 

Jednou stejně příjde čas

Jednou stejně příjde časJe to z nového měsíce kdy Bella de skočit z útesu, ale není nikdo kdo by ji zachránil. Edward odešel a Jacob sleduje falešnou stopu od Victorie která už dávno přihlíží Bellinému počínání. Jak tohle dopadne? dozvíte se v článku.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!