Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Ranya

Ranya

RanyaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Yoannete Rainbow

Věk: 16

Kontakt:

E-mail: dcera-temnot (zavináč) email.cz

Statistiky:

Moje články: 124

Moje komentáře

Datum registrace: 27. 2. 2009

Poslední přihlášení: 11. 4. 2017, 21:01

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Ranyi

Povídky od RanyiNeaktivní profil. Pouze archiv.

Články:

 

Nerozhodná

Moje první Twilight drabble (tripple ... 300 slov). Protože jsem zrovna včera znovu shlédla Nový Měsíc, je to krátké zamyšlení nad pocity Belly. Někdy brzce po návratu z Volterry, když zachránila Edwarda, zvažuje, který život by pro ni byl lepší...

 

Neznámý směr - 7. kapitola

Neznámý směr - 7. kapitolaTak, po dlouhé době... přiznávám se: psala jsem poslední, závěrečnou kapitolu + epilog, proto jsem odložila psaní této. Ale přečtete si to až za dlouho, :D protože vůbec netuším, kolik kapitol se mezi přítomnost a konec ještě nacpe. Elena... pardon, Nancy, dorazila po boku Joshe ke Cullenům... Copak se asi stane, když zůstane s Joshem o samotě?

 

Neznámý směr - 6. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Neznámý směr - 6. kapitolaCelá kapitola se točí kolem Eleny (resp. Nancy) a Johnyho... Události se vyvinou možná podle očekávání, ale potom jí to zase zkomplikuju. x3 To 15+ omezení je spíš symbolicky, nemám ráda moc podrobné popisy, nic hrozného nečekejte.

 

Neznámý směr - 5. kapitola

Neznámý směr - 5. kapitolaA na scénu přichází... Johny! XD Nechte se překvapit tím, kdo to je. Enjoy. Vážně doufám, že vás tak rychlé změny nepřekvapí... a tak.

 

Neznámý směr - 4. kapitola

Neznámý směr - 4. kapitolaAww, vážně se omlouvám, že to tak trvalo. Víc jak půl měsíce... jsem hrozná. :D Ale nebyl dostatek inspirace, natož času. Emmett se vrátil domů a začal vyzvídat... víc prozrazovat nebudu. To byste si to pak ani nemuseli číst. xD

P.S.: Promiňte, sama nemám ráda, když se moc střídají pohledy, jenže v téhle konkrétní situaci se mi to tam hodilo a je to prostě účel. :)

 

Neznámý směr - 3. kapitola

Neznámý směr - 3. kapitolaTentokrát se dozvíte, jak dopadl Elenin příchod mezi Culleny, když se mezitím mnoho let neviděli. Jak zareaguje Josh? Zvládne to Elena? A co reakce ostatních? Vrátí se k nim a bude s nimi žít šťastně až na věky? :) A dozvíte se taky, jaké je aktuální složení+vztahy jejich famílie. Možná to některé v jistém ohledu překvapí.

 

Neznámý směr - 2. kapitola

Neznámý směr - 2. kapitolaV této kapitole "začne děj". Konečně se dozvíte, kdo je to záhadný on. :) Snad to nikoho nezklame (pokud jste čekali, že to bude ten, kdo si myslíte, že to bude, tak vás zklamu zcela určitě). Doufám, že se vám to bude líbit. Z minula: Elena, v podobě Meggie, šla na svoji výstavu obrazů & fotografií v Manchesteru.

 

Neznámý směr - 1. kapitola

Neznámý směr - 1. kapitolaTak, tady je první kapitola. Prolog poukazoval k jedné její (Elenině) zálibě, tady se ukáže její schopnost, vlastnosti a další záliby, dá se říct, že z 80% odhalím náplň jejího volného času. U ní mi to přišlo na úvod nejlepší, protože její "nový život" je pro ni vším, hodně ji ovlivňuje a tak, a když už se začne něco pořádného dít a její život se bude měnit... tak už bych tam tohle nacpala jen těžko. Takže je to takový nic neříkající, a zároveň podstatný začátek, co vám má o ní říct co nejvíc. :)

 

Neznámý směr - Prolog

Neznámý směr - PrologProlog k mé nové kapitolovce. Vypráví o upírce (jménem Elena), která posledních pár let opovrhuje vegetariánstvím a užívá si života, jak jen to jde. V Prologu se bohužel zatím nic moc neděje, je to spíš jen krátké seznámení s jejím pohledem na věc, ale to vám určitě vynahradím v první kapitole. Že tam tolik zmiňuje Culleny má svůj důvod, ale její vztah k nim (... a k němu) rozvinu až později.

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi!! - 2. kapitola - 2. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi!! - 2. kapitola - 2. částUf... konečně další kapitola. Tak... nevydržím stávkovat, no. :P Když už to mám napsané, je mi blbé nepřidat to. No... snad se bude líbit, nezasypete mě kameny a nikdo mi to neukradněte. -.-

 

Jantarová propast - 4. část/1. kapitola

Konečně další část.. a konec první kapitoly. Ale jelikož je JP pozastavená, je snad pochopitelné, že to přibylo až teď.. snad se bude líbit a tak. (Takhle krátké to je protože to takhle vyšlo do konce kapitoly.)

 

Přirozená evoluce - 6. kapitola

Přirozená evoluce - 6. kapitolaKonečně.. uf. Vážně se omlouvám, že to tentokrát nebylo moc rychle, příští kapitola by neměla trvat ani zdaleka tak dlouho.;) Potřebovala jsem kapku inspirace a nakopnutí k pokračování, proto se to lehce zdrželo.. doufám, že už se to nebude v blízké době opakovat. A snad se bude líbit.

 

Navždy

NavždyPředem vás upozorňuji: nemá to děj! Je to jen (krátká) myšlenka. Popis situace, kdy Bella, napůl otupělá, napůl zoufalá (což tam moc rozmazáváno není, jelikož se snaží vnímat okolí, ne svou bolest, se kterou je naprosto zžitá a tak ani nemá proč nad ní stále přemýšlet), uvažuje o přítomnosti a tím pádem i o Edwardovi.. dějově zařazeno do situace, kdy Jacob neexistuje, Edward se k ní nevrátil a ona už je na vysoké škole v nějakém cizím městě. Měla jsem špatnou náladu a proto jsem si to chtěla zkusit popsat.. no, snad se bude líbit.

 

Přirozená evoluce - 5. kapitola

Přirozená evoluce - 5. kapitolaTak.. slibovaná dávka Alice byla naplněna.:D Doufám, že se bude líbit (i když je to kapku kratší, chtělo se mi to utnout dřív). Tentokrát vyjímečně vážně nevím, co víc k této kapitole říct.:) Snad jen - v celém článku je tentokrát obrázek ke kapitole.^^

 

Přirozená evoluce - 4. kapitola

Přirozená evoluce - 4. kapitolaTakže.. tato kapitola je obzvlášť pro ty, co mají rádi Edwarda (=je v ní dost, kromě Belly nejvíc) + pro fanoušky Alice bude asi další kapitola, kde bude zase hodně s ní.:) Snad se bude líbit, i "netradiční debata", co na následujících řádcích propukne..

 

Přirozená evoluce - 3. kapitola

Přirozená evoluce - 3. kapitolaTa-dá. Máme tu třetí kapitolu.. a sice nechci spoilerovat, ale konečně se na scéně objeví Cullenovi.^^ Doufám, že se bude líbit a přežijete můj pokus o pohled Jessiky.

(P.S.: kdyby se mi tam někde střídalo "Jessica" a "Jessika", promiňte, myšlena tatáž osoba. :D)

 

Přirozená evoluce - 2. kapitola

Přirozená evoluce - 2. kapitolaTakže... omlouvám se čtenářům za lehkou nudu z minulé kapitoly, měla jsem chuť se trochu rozepsat.x) A protože mě od psaní zdržely Velikonoce, máte tady SPOILER (pokud si třeba potřebujete zopakovat, co se tam zatím událo -.- ..jsou i tací..):

Belle umřela máma. Nemohla tomu uvěřit a propadla se do jakéhosi šoku a deprese, čehož se chtěla zbavit v jednom malém podniku v zapadlejší části města - s pomocí alkoholu.

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi!! - 2. kapitola - 1. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi!! - 2. kapitola - 1. částJak jsem slíbila, pokračování je tu brzy. Narážky na to, že psaní trvá, doporučuji pro příště spolykat, protože to působí trochu hloupě.. když spisovatel napíše knihu, myslíte, že bude (když není profík) psát stylem co den, to X stran bez dolazení? Jistěže ne.. aby měl text nějakou "úroveň", musí to zabrat nějaký čas. Ale chcete surovou, nezpracovanou verzi, máte ji mít.:P *je zlá a ví to*

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi!! - 1. kapitola - 4. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi!! - 1. kapitola - 4. částTak.. tentokrát je to extra krátké, protože tu už končí kapitola (myslím). :3 Snad se bude líbit. A snad mě neukamenujete - holt to trochu trvalo, nuu.. (brzy by se mělo objevit pokračování) A abych připomněla.. došly jsme do La Push a sledovaly západ slunce.

 

Přirozená evoluce - 1. kapitola

Přirozená evoluce - 1. kapitolaA máme tu první kapitolu. ;) Bells se snaží vyrovnat se svou zoufalou bezmocí... jak její pochybná metoda sloužící k zapomnění dopadne?

 

Přirozená evoluce (...aneb každá mutace potřebuje protilátku) - Prolog

Přirozená evoluce (...aneb každá mutace potřebuje protilátku) - PrologKde bych začala... "Přirozená evoluce" je má nová kapitolovka (počet kapitol předem skutečně netuším). Hlavní role připadla Belle, ale nevyhneme se ani Charliemu, Renée a dalším, jako například vlkodlakům a dokonce i upírům (pro obě rasy platí - jak hodným, tak zlým). ... Také se omlouvám čtenářům C-C a JP, ale tyto dva příběhy budou nadále přibývat pomaleji, protože jsou náročnější na psaní i vymýšlení - toto je tak trochu oddechovka. ... Snad se bude líbit... první kapitolu dodám brzy. ;)

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi!! - 1. kapitola - 3. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi!! - 1. kapitola - 3. částHmm, možná trochu kratší (zvykejte si, tohle je na moje poměry ještě docela dlouhé). Ale co mám dělat, když to nechci přidávat po měsíci... :D Snad se bude líbit. ;)

 

Jantarová propast - 3. část/1. kapitola

Třetí část - stále ještě koncert... ale už se chýlí ke konci. :) Snad se bude líbit.

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi!! - 1. kapitola - 2. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi!! - 1. kapitola - 2. částOmlouvám se, že je to tenkrát takové... kratší, nechtěla jsem vás nechávat čekat zas TAK moc dlouho. ;) Doufám, že si to někdo přečte a bude se líbit... a neděste se, cesta do La Push nemá zabrat dalších X stran. :D

 

Jantarová propast - 2. část/1. kapitola

Druhá část, kapitola stále první. Doufám, že se bude líbit. Je to pořád z pohledu ell a pořád o koncertě - nebojte se, nebude to o něm věčně... ;) Ale jelikož ji hodně ovlivní, chtěla jsem jej trochu rozepsat.

 

Jantarová propast - 1. část/1. kapitola

Jantarová propast se vrací. Tentokrát v trochu odlišném podání (z pohledu ell - ell schizofreničky), ale snad se bude líbit. A snad si to někdo, i po tak dlouhé době, bude ochoten přečíst. x)

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi!! - 1. kapitola - 1. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi!! - 1. kapitola - 1. částJEDINÝ ZÁBLESK

Přišlo mi lepší to takhle useknout. Pokračování příště. :P A tady můžete názorně vidět, proč bylo potřeba přepsat celou povídku, když je už i sám začátek natolik odlišný... :)

Amanda » BCullen!

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi!! - Prolog

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi!! - PrologA je to tu! KONEČNĚ jsem dokončila Prolog. Ano, Prolog, začátek příběhu. Snad se bude líbit. Je to výňatek ze vzdálené budoucnosti. Názory jsou vítány.

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi!! - bonus

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi!! - bonusVím, že teď po mně chcete další díl. Nemám na to. Nejsem ve stavu, kdy bych další díl dokázala napsat. Prostě to nejde. A tenhle článek je vysvětlením...

 

Jantarová propast - 22.část

Yay! ^ ^ <3 Doufám, že zastánci Nigela jsou spokojeni. Radujte se, dokud můžete. x) Jako jo, eN je úžasnej a ještě mnohem lepší než Nath, empatičtější, jemnější, dokonalejší, ale... Nathan se kvůli Ell změnil od základu. To je velká "oběť".

 

Jantarová propast - 21.část

Dočkali jste se pokračování. :3 Snad se bude líbit. Čekejte zvrat - po této poklidné kapitolce.

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 49. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 49. částTak tu máte 49. část, jen krátce, ale abyste měli jistotu, že stále ještě "žiju". XD Ovšem vzhledem k mojí mrtvosti spíš jen existuju... JP snad přibude zítra, alespoň kousek. Ale čekejte u ní brzký konec... tedy, přerušení... yay. :D V C-C už v další kapitole, doufám, bude víc textu a víc děje... tohle je jen dopopsání té neděle, kdy se ze mě stal vlk. :) Víc k tomu dnu nebude.

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 48. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 48. částSnad se bude líbit... názory sem :).

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 47. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 47. částA máme tu pokračování. Výzva pro zájemce umístění v ději stále platí :D, jinak snad se bude líbit.

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 46. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 46. částPřekvapení? :) PROSÍM, názory.

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 45. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 45. částAwww, ten sen MILUJU a chci, aby se mi fakt zdál! :D Pod slovem ďábel si představte něco jako typického japonského démona se zvrácenými choutkami směřovanými k lidské krvy a rozsypaným orgánům po novém koberci...

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 44. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 44. částJá vám ještě neřekla dvě tak zásadní informace? :D Zaprvé, hledá se začátek (protože aktuální je nevyhovující). Zadruhé, hledá se kandidát, co by se ve světě "koktavém" taky objevil :D, ale musel by to být někdo, kdo by se nám hodil do jisté části, která nastane až za víc než půl roku (děje v příběhu)...

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 43. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 43. částSnad už kapitoly budou přibývat normálně a doufám, že si to ještě někdo vůbec bude číst...

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 42. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 42. část... snad se bude líbit, omlouvám se za svou psychickou krizi často znemožňující psát.

 

Jantarová propast - 20.část - vsuvka

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Tahle část je MIMO HLAVNÍ DĚJOVOU LINII! a odehrává se asi tak dva týdny po aktuální situaci, ale bylo to napsáno jako navázání na chvíli, kdy ho Ell viděla bez trička. No obsah si domyslete. Nathan JE perverz, jistě, ale nevadí to, okay? XD Já za to nemůžu. Příliš jsem se sžila s postavami v příběhu a tak mi v hlavě už slušně dlouho křičel, že tohle se MUSÍ stát, i kdyby ne oficiálně, no, tak se stalo... plus přidána komplikace, aby to nebylo tak nudné.

 

Jantarová propast - 19.část

Mheh, tentokrát jen krátce. To, co tam mělo být, tam je... ^^

 

Jantarová propast - 18.část

Mheh. Snad se bude líbit ...

 

Jantarová propast - 17.část

Je úžasnej *.* XD

 

Jantarová propast - 16.část

Děkuji moc za komentáře. Snad se bude líbit. A Ive, jak můžeš Nathanovi nevěřit? Takový andílek ... O:)

 

Jantarová propast - 15.část

No jo, jestli se teď objeví takové to... eehm... zastánci Nigela versus zastánci Nathana, přidám se k těm druhým ^^

 

Jantarová propast - 14.část

Mheh ^^ Konečně se alespoň trochu vymáčkl. Krátké omylem... nemůžu najít papír s pokračováním XD, proto vynahrazeno přiloženou fotkou.

 

Jantarová propast - 13.část

...snad se bude líbit, čekejte, čekejte na rozuzlení :).

 

Jantarová propast - 12.část

Byla jsem přemluvena, tudíž tu máte pokračování. Ještě alespoň jedna část bude dodána brzy, nebojte. A pak přijde ... mheh XD. Nechte se překvapit.

 

Keep your memories

Keep your memoriesPřiznávám, že tématu E+B mám plné zuby, proto jsem to celé psala naprosto nadneseně, nevážně a s přílišnými prvky mého milovaného fantasy :).

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 41. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 41. částTak tentokrát již tradičnější délka... a nedivte se, prosím, vysmáté náladě. Zaprvé, po předchozí kapitole se asi nedá divit O:), a zadruhé jsem to psala za Martininy přítomnosti a ty hlášky se tak nějak tvořily samy... XD

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 40. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 40. částTentokrát jen velmi, velmi krátce ^^ důležitá scénka odbyta.

 

Jantarová propast - 11.část

Tentokrát trochu kratší, ale jinak bych to přidala za dlooooouho... otázka ohledně herců samozřejmě stále platí ;).

 

Jantarová propast - 10.část

POKRAČOVÁNÍ, muheh :) Doufám, že se bude líbit. A že si to vůbec někdo přečte.

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 39. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 39. část4 a půl stránky ve Wordu, rekordní délka, radujte se! XD... jenže tyhle hovory jsou nudné, proto jsem to spojila. A třešnička navrch... v jednom ohledu se časem dočkáte ilustrace ;).

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 38. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 38. částTak, zase o kapku delší... jinak chci vás upozornit, že tohle není rozdělení na kapitoly, ale téměř náhodně ;) A snad... se bude líbit... a s Marťou máme vymyšlený přibližný děj poměrně hodně napřed, tak jen psát, upřesňovat a psát ^^ (A na to, co mu řeknu a jak zareaguje, si laskavě počkejte :D XD)

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 37. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 37. částTentokrát prosím doopravdy názory jakožto názory, nejen že se vám to líbilo, i když to jsem samozřejmě vážně moc ráda a za všechny dosavadní komentáře děkuju ;) A ohledně všech otázek... prostě se nechte překvapit ^.^

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 36. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 36. částInis Monaaaaa! Nee, mě si nevšímejte :)

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 35. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 35. částPoslední věta je důležitá :) (Jakékoliv připomínky a nápady k ději neduste v sobě, ale napiště mi je, prosím :))

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 34. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 34. částTak zas pokračování :) Snad se opět bude líbit, všem vám mnohokrát děkuju za kladné ohlasy! :) :)

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 33. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 33. částPokračování. I hope you'll like it...

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 32. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 32. částJsem na chalupě, takže píšu málo a nemůžu to sem posílat, PROMIŇTE. Snad se přesto, opožděně, bude líbit.

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 31. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 31. částDalší kousíček.

 

Jantarová propast - 9.část

Tak tedy to slíbené pokračování... snad se bude líbit... o prázdninách tu stejně nebudu a tak nebude přibývat nic. A ohledně otázky, zda jsem jako Ell - ano, jsem jako Ell. Nebo spíš... horší. A budu. Ona ne, ona dostane naději. Na tu já právo nemám.

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 30. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 30. částOh my Jake... doufám, že se bude líbit. (Alespoň napůl tolik, jako se Jake líbí mně XD.)

 

Jantarová propast - 8.část

Oh my Jake! Skoro oslav hodné... zešílela jsem >< aneb znovu "JP" přepisuji do PC. Tato povídka dávno umřela, ale já se ji rozhodla obnovit. (Proto je na úvodní stránce.) Nemyslím, že by to ještě někdo chtěl číst, ale což. Pro informaci, co se zatím stalo, je na začátku souhrn (abyste si nemuseli ty hromady již zveřejněného textu číst znovu ><). To hlavně znamená, že to KLIDNĚ MŮŽETE ZAČÍT ČÍST AŽ OD TÉTO KAPITOLY (jen si přečíst souhrn) ;).

 

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 29. část

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi! - 29. částOMLOUVÁM SE! Je to 3x delší než obvykle (překlad - ve Wordu to vychází na 3 stránky textu), ale je to jen a pouze (ok, téměř) o hudbě. Já a moje posedlost. Muhahahaha... proto jsem to sem přidala takhle vcelku, aby tento neděj zabíral jen jednu kapitolu.

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 28. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 28. částNemám moc co dodat, snad se bude líbit.

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 27. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 27. částPřipomínám si, měla to být jednorázovka! XD Takových 30 a půl stránky textu ve Wordu velikostí písma 11... jasně... jednorázovka... XD doufám, že se bude líbit. Menší rozuzlení. To napětí bylo úmyslné :D.

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 26. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 26. částProtože mě slecinka pobídla, napsala jsem hned ještě kus. Snad se bude líbit. Konečně jsem se dostala k části, co mě fakt bude bavit psát :).

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 25. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 25. částVidíte správně a zázrak se nestal, resp. tohle je pokračování. Zase nic moc dlouhého (i když rozhodně delší než předchozí část) a museli jste čekat týden, ale jsem stále jen člověk ;) Konečně se něco děje ^^

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 24. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 24. částTrvá mi to, píšu tam víc příběhu "Pod korunami stromů" než C-C samotného, ale... o víkendech jsme na chalupě, píšu i jiné věci a čas tlačí. Takže promiňte, že jste museli čekat ;). Snad to čtenáře neodradí. P.S.: O prázdninách u PC nebudu téměř vůbec, tak nevím, jak to s pokračováním bude... O.o

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 23. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 23. částMinulá část byla hodně krátká, tahle je o kousek delší, na tento příběh taková průměrná. Snad se bude líbit. "Akce" začne v příští nebo popříští kapitole, jak je na konci nakousnuto, resp. chcete-li toho vědět víc, prostě si to přečtěte :).

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 22. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 22. částOmlouvám se, tentokrát jen krátké. Teď tam bude hodně o Sandy, La Push až pak :).

 

Bolest - 2. kapitola

Bolest - 2. kapitolaSlíbené pokračování. Pořád mám kousek napřed, pak budu přispívat pomaleji. Snad se bude líbit. A možná jste si všimnuli, že se snažím psát co nejdelší odstavce, narozdíl od C-C, kde přímá řeč obsahující pár slov klidně zabere po řádku, tak snad se to čte dobře :). Děkuji za všechny komentáře, hodně to povzbudí.

 

Bolest - 1. kapitola

Bolest - 1. kapitolaRáda bych vám ukázala jeden nápad, co se mi mihl hlavou při jízdě autem. Okamžitě jsem vytáhla mobil a do několika esemesek s limitem 750 znaků sepsala začátek (ta tučná písmena v textu znamenají konce jednotlivých zpráv). Měla jsem zrovna špatnou náladu a Twilight-absťák, proto je to jedna z nejsmutnějších dob z celé Twilight sagy, aneb Edward opustil Bellu a zrovna se s ní přestal bavit Jacob. Ovšem dál bude děj jiný, jak je již v této úvodní kapitole naznačeno. Snad se bude líbit a vyjádříte se komentářem ;). Btw, měla by to být jednorázovka na víc částí, ale já se obávám, že vzhledem k tomu, jak jsem se zažrala do děje, se to protáhne.

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 21. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 21. částŽe mi ta ruka neupadne, pořád píšíc... :D btw, možná jste si všimli nové ikonky k C-C - jednoduchá, ale slouží spíš pro odlišení.

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 20. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 20. částTeď jsem pár dní vůbec nestíhala, omlouvám se... snad to zase doženu. ;) A snad už mi škola dá pokoj a budu stíhat :F... btw, nebude tam Bella, nikdy. Btw podruhé, Martina s někým bude chodit, ale až za dlooouho, a upír to nebude XD.

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 19. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 19. část...jak se znám, fakt bych si na to vzpomněla a fakt bych z toho měla průsšvih XD

 

Jantarová propast - 7.část

Co dodat, snad se bude líbit. Bože, jak já Ell závidím! XD

 

Bezejmenná - Konec

Kdo čte "Bezejmennou", nechť si tohle přečte... docela důležitá zpráva.

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 18. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 18. částOmlouvám se, není toho moc, ale zase brzo pošlu další ;). Btw, ohledně Jantarové propasti, další díl tu bude 2.5. (já nemůžu za to, kdy se to zveřejní :D) a ohledně "Bezejmenné"... nevím, zda vůbec bude pokračovat.

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 17. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 17. částPokračování vyprávění děje :). Mockrát vám všem děkuju za komentáře, fakt to hodně povzbudí do dalšího psaní ;). A jsem ráda, že to má úspěch ^^.

 

Bezejmenná - 13. kapitola

Bezejmenná - 13. kapitolaTakže, několik důležitých informací: 1. je to velice krátké, oproti jiným kapitolám, ale do téhle toho prostě víc potřeba nebylo :). 2. začala jsem psát z pohledu Jany, nonstop, líp se mi do toho vžívá O:). A 3. došla jsem k závěru, že... no... vztah je sice fajn, ale alespoň náznakem fyzický by měl být, tudíž tam je náznakem... jen náznakem!, žádné 15+ nebo 18+ tam NENÍ, ok?

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 16. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 16. částVyjímečně delší než obvykle :)... snad se bude líbit. (Konečně inspirace XD)

 

Jantarová propast - 6.část

Tak jste se dočkali mojí nejoblíbenější scény ^o^

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 15. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! - 15. částTak zase kousek. Nic moc se tam neděje, omlouvám se...

 

Parodie - Cullens family

Parodie - Cullens familyNěkoho přepadla šílená nálada... :D Ehm... mě? Dobrá. :P ...a tohle je výsledek. Číst jen na vlastní nebezpečí. :D

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 14. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 14. částAsi jsem chytla notu, a tak je to trochu delší než obvykle :)

 

Jantarová propast - 5.část

Vážně MOC se omlouvám, protože je to proklatě krátké. Nějak nestíhám... pokusím se další část zveřejnit brzo a pokud možno trochu delší... snad se i přesto bude líbit, ehm.

 

Bezejmenná - 12. kapitola

Bezejmenná - 12. kapitola Ano, nezdá se vám to, konečně jsem dokončila 12. kapitolu a tak ji tu máte ;)... nějak jsem netušila, co by se mělo dít... předpokládám, že příště se dočkáte návratu vlkoušků na scénu ^o^ ale prostě nejsou nápady (jakékoliv uvítám), protože tohle je nejpřesládlejší FF, co píšu, prostě jsem si navykla psát dramata plná deprese, sebevražedných nálad etc., tohle je nezvyk :D

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 13. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 13. částA další. Neumím anglicky, neumím... a Martina mě zabije, až si přečte, že jsem tam o té zdi napsala XDD

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 12. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 12. částDoufám, že nevadí, že to není moc dlouhé... a Jantarové propasti zase kousek přepíšu, nebojte. ;)

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 11. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 11. část11, moje oblíbené číslo ^o^ Snad se bude líbit :) Mimochodem, tady už jsou překlady jen slov písniček, díky Carlisleovi není angličtina nutná... konečně :D

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 10. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 10. částTo to letí, měla to být jednorázovka a už tu je 10. část :) Snad se bude líbit a budete příjemně překvapeni ^o^ P.S.: Už to je s překlady, celé s překlady (od začátku) naleznete zde: http://children-of-night.webnode.cz/c-c-c-c-c-c-c-cullenovi/

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 9. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 9. částDoufám, že nevadí, že se mi tam kapánek rozutíkaly myšlenky, protože to je jen snahou nevnímat, kde jsem :D (Asi byste taky těžko uvěřili, že to je pravda, co? :D) P.S.: To Luculle - Píšu tohle a dál je tu ode mě "Bezejmenná" a Jantarová propast. Jednorázovky, co píšu, sem nedávám ;).

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 8. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 8. částOmlouvám se, protože navíc mám ve Wordu už jen tři odstavce, musím si se psaním víc pospíšit :D, ale zrovna dneska mi celý den zabijí kroužky, takže se omlouvám, kdyby pokračování přišlo trochu později... :/ A taky pardon za depresivní myšlenky, co se mi tam (ehm... i v realitě) honí hlavou, musela jsem to tam dát, už jen kvůli reakci Cullenů :D

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 7. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 7. částA další. Řekněme, konečně se blíží trocha akce... a podobně (viz dohady před koncem) se doopravdy často dohadujeme (a ujišťuju vás, že fakt nejsem Edward, i když to tvrdí! XD)... :D

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 6. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 6. částÚtěěk! No dobře, aneb pokračování ;). Příjemné počtení, vypadá to, že se vám to doopravdy líbí? O.o, což jsem ráda ;). A jaké by to asi, doopravdy, bylo, kdyby na vás promluvil vysněný idol? :D

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 5. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 5. částPřijde mi, že se to zveřejňuje strašlivě pomalu, ale co se dá dělat :D... tohle mě doopravdy baví psát a tak ještě pár pokračování určitě bude ;). 1.4. jsme zas celý den s Marťou řešily, jak pokračovat... snad něco z toho zapíšu XD. P.S.: Team Jasper 4ever! ^o^

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 4. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 4. částNaše reakce je pro mnohé nepochopitelná... objasním: zaprvé, když bychom uviděly... je, nevěřily bychom a myslely si, že jsme zešílely. A zadruhé, doopravdy nezbožňujeme Edwarda... narozdíl od Jaspera. Co víš dodat? Příjemné počtení. ;)

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 3. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 3. částTřetí část. Pořád ještě tam upíři nejsou, já vím, protahuju to... ale už brzy budou, nebojte... :D

 

Jantarová propast - 4.část

Tak jsem zase kousek přepsala. Uf. Poslední dny jsem psala jednorázovku "C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!!" a tak jsem se tomuhle příběhu moc nevěnovala, no O:). Tahle část je převážně nahlédnutím do jejích myšlenek, do depresí, které ji (ehm... a mě) provázejí a zase ukázka jejího otravného spolužačstva :D. Snad se bude i přesto líbit.

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 2. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 2. částDruhá část jednorázovky (edit: jasně, 20 dílů, jednorázovka, pohoda :D). Angela, Eric,... k zešílení, co? :D A Cullenovi stále nikde XD.

 

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 1. část

C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 1. částJednorázovka rozdělená na několik částí. Aneb když jsme s Marťou (spolužačka a v tomto případě druhá hlavní 'hrdinka') celý den mluvily o tom příběhu, kde se 6 Češek dostalo do Forks, rozvíjely jsme teorie, co bychom dělaly my. A já si prostě nemohla pomoct a musela to napsat... (stále píšu) P.S.: Název... dohodly jsme se, že jiný nejde. Víte, my jsme si některé situace, které by nastaly po našem přenusutí, představovaly docela detailně. A tahle... neměla chybu XDDD...

 

Jantarová propast - 3.část

Pokud se nepletu, je to kratší než přechodí části, holt toho mám málo přepsaného do PC a vzhledem k tomu, že jsem už okolo 30 hodin nespala, víc toho zatím nepřepíšu... ano, je to depresivní a ano, je to úmysl. Komentáře a delší názory uvítám...

 

Bezejmenná - 11. kapitola

Bezejmenná - 11. kapitola Píšu, píšu... a přesto je tahle kapitola tak krátká. Snad další bude delší a snad se bude líbit ;). P.S.: A snad se jí už Jasper zastává dostatenčě! XD

 

Bezejmenná - Bonus

Bezejmenná - Bonus!!tato část nepatří do hlavního děje!!

U desáté kapitoly je objasněno, díky které větě toto vzniklo a to kvůli této: "„Ahoj," uslyšela za sebou hlas, který zbožňovala, hlas, pro který by zabíjela (těžko říct, zda jen metaforicky) - hlas osoby, která byla smyslem její existence." - spolužačka spustila svoji teorii o tom, že by pro něj Jana opravdu zabíjet někdy mohla. Do hlavního děje jsem to dát nechtěla, ale ta myšlenka mě zaujala... a vuala, Jane a Alec to schytali. Číst jen na vlastní nebezpečí. A opakuji, nikdy se to nestane. XD P.S.: Stručné vysvětlení - Volturiovi unesli Jaspera, aby ho vzali do svých služeb. Jana už toho umí hodně... komunikuje s Jasperem myšlenkami (žel, ne nonstop a proto ho mohou v nestřežený okamžik unést, že), ale nejen to... takové schopnosti asi 've skutečnosti' mít nikdy nebude, tak ať si je v tomto bonusu užije :).

 

Bezejmenná - 10. kapitola

Bezejmenná - 10. kapitola Začíná mi připadat, že se tam toho děje nějak moc XD, ale já si prostě nemohla pomoct... vymýšlela jsem, co dál a napadlo mě tohle... a už jsem se té představy nezbavila. :D Doufám, že nevadí Bellina krátká nepřítomnost a nezapojování do děje... a... pozor na větu (bude tu kvůli ní celá bonusová část, která nikdy nebude patřit do děje): "„Ahoj," uslyšela za sebou hlas, který zbožňovala, hlas, pro který by zabíjela (těžko říct, zda jen metaforicky) - hlas osoby, která byla smyslem její existence."

 

Bezejmenná - 9. kapitola

Bezejmenná - 9. kapitolaOmlouvám se všem, kteří mají rádi Bellu a Alici. Bellu mám samozřejmě ráda (i když jak se změní v Rozbřesku, přijde mi moc vznětlivá a už prostě ne jako Bella) a Alice mi nevadí, i když nesnáším nakupování :D, prostě se mi jen hodily do "záporných" rolí ;).

 

Jantarová propast - 2.část

Druhá část, tentokrát je tam hodně cizích pohledů... snad se bude líbit :). (P.S.: Víc toho zatím v PC přepsaného nemám, takže si budete muset chvíli počkat...)

 

Bezejmenná - 8.kapitola

Bezejmenná - 8.kapitolaVlkoušci! ^o^ Ano, mám radši upíry, ale chci vás upozornit, že vlkodlaci mi nevadí. A ani Jacob/Paul, i když tady mají skoro zápornou roli, snad mi to odpustíte ;). P.S.: Ten konec je zase přesladěný, achjo XD a P.S.2: Poprvé je část psaná z cizího pohledu, konkrétně Samova. :)

 

Jantarová propast - 1.část

Mám tu neukončené fanfiction "Bezejmenná", stále ho píšu (i když teď spíše jednu bonusovou část, která do příběhu nikdy dějově patřit nebude, ale napsat ji prostě... musím :D něco jako vystřižená scéna), ale zároveň ve škole a na chalupě do bloku sepisuju tohle. Jedná se o upíří příběh, o Elizabeth "Ell" Alexandrové, která se omylem zakouká do jednoho nového žáka... Ell je takový ten depresivní a zoufalý typ, co má celého života plné zuby. Ale upíři a vlkodlaci tam budou, nebojte :D. Doufám, že někdo tomuto příběhu dá šanci a přečte si ho ^^;... (pokračování mám napsané)

 

Bezejmenná - 7. kapitola

Bezejmenná - 7. kapitolaDalší část. Doufám, že se bude líbit, ohlasy budou kladné a... snad se neleknete, kdo se tam objeví :D

 

Bezejmenná - 6. kapitola

Bezejmenná - 6. kapitolaA další pokračování, délka průměrná... tuhle kapitolu jsem si nějak oblíbila... a nevědomky mě k ní inspiroval táta, když jsme byli na jedné návštěvě XD. Požádala jsem o něco k pití... že cokoliv, co teče :D. Táta: "Třeba tekutý olovo?" Já: "Třeba. Nebo čerstvou krev..." (=ano, táta o mojí lehké úchylce k upírům ví O:)) Táta: "Schválně se můžeš zeptat, zda někdo z nich není dobrovolnej dárce krve. Třeba by se nějakej našel..." - takže tak :D Snad se bude líbit. (A pokračování samozřejmě bude ;))

 

Bezejmenná - 5. kapitola

Bezejmenná - 5. kapitolaA další. Doufám, že se bude líbit, děkuji za komentáře a... snad znovu najdu inspiraci, jsem u desáté kapitoly a nějak se mi nedaří psát dál O.o

 

Bezejmenná - 4. kapitola

Bezejmenná - 4. kapitolaDalší kapitola... doufám, že se bude líbit... P.S.: V minulé bylo dvouměsíční přeskočení ;). P.S.2: Tato kapitola je znovu delší :).

 

Bezejmenná - 3. kapitola

Bezejmenná - 3. kapitolaTřetí kapitola je kratší než ostatní, nějak jsem neměla chuť rozepisovat podrobnosti prvního lovu. (aktuálně mám rozepsanou druhou Wordovou stránku 10. kapitoly a docela mě překvapuje, co se tam odehrává... sice si ještě počkáte, ale dočkáte se krátkého Alicina pohledu :D)

 

Bezejmenná - 2. kapitola

Bezejmenná - 2. kapitolaByly (k mému velkému podivu :)) docela kladné ohlasy a tak přidávám pokračování.

Dokončeno

Bezejmenná - 1. kapitola

Bezejmenná - 1. kapitola Neděste se, prosím, že to začíná uprostřed nevysvětleného děje a ani nevíte, jak se hlavní postavy jmenují, jména jsou od druhé kapitoly používána... doufám, že se to někomu bude líbit a vyjádří se :). P.S.: Původně jsem to nehodlala nikde zveřejnit, ale nakonec to takhle dopadlo...Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!