Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele PrincessCaroline

PrincessCaroline

PrincessCarolinePráva: přispěvatel

Reálné jméno: Kristína

Bydliště: Bratislava

Věk: 19

O mně: Milujem písanie...
Je to moje vyslobodenie z reality... Niečo kam utekám, keď už v normálnom svete nevládzem. Moje postavy mi dodávajú energiu a žijú so mnou! Milujem ich! Sú mojou minulosťou, prítomnosťou a budúcnosťou.
Som problémová osoba (povahovo problémová, nie chovaním) a nikto nevie predvídať moje nálady, činy či slová. Som nezmar v pravom zmysle slova. Neviem opísať samú seba ale viem, že každý predo mnou uteká. ;)

Neuveriteľne snívam, odchádzam z reality ale pritom nie som žiadne naivné dievčatko, ktoré si žije podľa fantázie. Som väčšinou drzá a veľmi nepríjemná, pretože neplatí pravidlo: buď milý, budú aj oni. Cez život a jeho skúšky sa borím sama, nezaťahujem do toho druhých a nenechávam si dupať po hlave. Na to som veľmi vypočítavá a mrcha. Som priveľmi egoistická a sebavedomá.
Na druhú stranu mám priveľmi dobré srdce takže si po tej hlave nechávam šliapať. Moji priatelia nepoznajú slovo nie. Som veľmi komunikatívna a veselá. Mám suchý humor a s kamarátkami sa skvele dopĺňame. Neviem byť na niekoho dlho nahnevaná a mám radšej ústupky pred konfliktom. Som citlivá, však som ryba.
Som plná protikladných vlastností, ktoré tvoria môj charakter, moju jedinečnú osobnosť...
Milujem čítanie kníh, je to pre mňa neuveriteľný relax a vzbudenie citov. Tí autori, mi dávajú nádej, že pre svet niečo urobili (v rámci literatúry) a poctili nás svojimi jedinečnými myšlienkami. Vždy som obdivovala ich príbehy, skvelé nápady a tie jedinečné myšlienky.

Som dieťa, ktoré celú základku vyrastalo na HP a celú strednú čaká na TW. Milovala som TW kým neprišli filmy a všetky tie "oddané" fanúšičky revú a plačú ako ich milujú, ktoré ani nevedia, že existuje kniha (ale narovinu, Paul je riadny jeb*č!). Nemám obľúbený štýl knihy ale určite ma nebavia autobiografie. Na ľudové prózy tiež nie som nejak naladená.
Hudba je základ, začiatočná inšpirácia a najsilnejšia a najkrajšia múza, akú poznám Bez hudby by bol tento svet čiernobiely.

Som TEAM Paul, Demetri. Zbožňujem to malé, stále rapotajúce čudo, menom Alice. A tiež Esmee. Pre mňa však má každá z tých postáv niečo, čo na nich milujem.

Kontakt:

E-mail: Cristine.C227 (zavináč) gmail.com

Skype: princes_caroline

Facebook: www.facebook.com/kikusheek

Statistiky:

Moje články: 28

Moje komentáře

Datum registrace: 1. 8. 2010

Poslední přihlášení: 12. 5. 2019, 21:48

Shrnutí povídek:

 

Povídky od PrincessCaroline

Povídky od PrincessCarolineKapitolové -
Memento Mori

Články:

Dokončeno

Memento Mori - Prológ + 1. diel

Memento Mori - Prológ + 1. dielToto je moja úplne prvá poviedka na tejto stránke. Sophie, sesternica Belly, chce žiť úplne normálny život. Po niekoľkých rokoch sa Sohpie dozvie o Bellinom stave a stojí pred neľahkou situáciou. Majú to v génoch dostať sa do nečakane zlých situácii, do tajomstiev a večne strkať do všetkého nos. Môže však aj Sophie žiť tak aby neohrozila Bellu a podarí sa jej utiecť minulosti? Príbeh začína stredom deja, kde budú postupne dokladané začiatky. Pevne verím, že sa v tom nestratíte.
Príbeh sa začína odohrávať popri deji v New Moon. Dej sa sa odohráva popri knižnej predlohy.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!