Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Poppy

Poppy

Práva: ověřený přispěvatel

Bydliště: Slovensko

O mně: Hm... Čo napísať o sebe? Som veľkým fanušíkom Twilight (ako každý na tomto webu:) a odkedy som čítala prvú časť tejto úžasnej ságy, sa mi hlavou začali preháňať rôzne námety na poviedky, v ktorých figurovali postavy z tohto úžasného príbehu. A tak som sa rozhodla písať... A nekustočne ma to baví. Tak čo ešte dodať? Snáď len: Love4ever.Poppy:)

Kontakt:

E-mail: love4ever.poppy (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 60

Moje komentáře

Datum registrace: 22. 2. 2010

Poslední přihlášení: 28. 5. 2011, 19:13

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Poppy

KAPITOLOVÉ POVIEDKY: One Family (dokončená); Alone but together; Sirota JEDNORÁZOVKY: Mary Alice Brandon; Už ma neskús znovu opustiť!; Víla bez krídel; Vianočné prekvapenie; Náhoda alebo osud

Články:

Dokončeno

Sirota - 1. časť

Sirota - 1. časťSirota začala pôvodne ako jednorázovka, no postupom času sa zmenila na kratšiu poviedku. Stretnete sa v nej s Bellou, Edwardom aj s ostatnými Cullenovcami, no trochu inak. Bella je sirotou v mestskom sirotinci, ktorý jedného dňa navštívia Esme s Edwardom. Ako bude mladý upír reagovať na utiahnuté dievčatko, ktorému nedokáže čítať myšlienky? To sa dočítane nižšie. Budem vďačná za každý komentár. Love4ever.Poppy:)

Dokončeno

Alone but together - Prológ + 1. kapitola

Alone but together - Prológ + 1. kapitolaZačíname s novou poviedkou a ja pevne dúfam, že sa vám zapáči. Cullenovci boli násilým rodzelení a pomôcť im má ľudská dievčina Bella. Ako to všetko dopadne? Čítajte a uvidíte. A ešte niečo, v tejto poviedke Bella nie je štíť, má však inú, zaujímavú schopnosť. Love4ever.Poppy:)

Dokončeno

One Family - Prolog + 1. kapitola

One Family - Prolog + 1. kapitolaToto bola prvá poviedka, ktorú som napísala na tému Twilight. Stretnete sa v nej so všetkými Cullenovcami a tiež s Bellou, no trochu inak. Bella, spolu so svojou sestrou Alice a bratom Emmettom, sú upíri a žijú v malom, upršanom mestečku. Práve do tohto mestečka sa prisťahuje aj rodina doktora Cullena. Nájdu si naši hlavní hrdinovia svoje polovičky a aká ťažká bude ich cesta za šťastím? Želám pekné čítanie a dúfam, že mi zanecháte nejaké komentáre. Love4ever.Poppy:)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!