Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Petronela

Eclipse logo


Petronela

PetronelaPráva: webmaster

Reálné jméno: Petra

Bydliště: Brno

Věk: 27

O mně: Takže jmenuji se Petra, což jste si samozřejmě mohli přečíst o pár řádků výš. Mám vystudovanou vysokou školu se zaměřením na stavebnictví.

Miluji četbu a psaní. Ambice na napsání vlastní knihy však nemám.
Řekla bych, že jsem veselý člověk, co je pro každou špatnost :-D ... no, samozřejmě s rozmyslem a s mírou.

Co se týká mých povídek - většina mé tvorby je Edward a Bella - ale nemůžu hned zaručit, že to tak i skončí, většinou se spolu nějak zapletou, zůstanou hlavními hrdiny, ale potom... No, to si musíte přečíst sami.
Rozhodně se neřadím do žádného týmu proto taky už dopředu nemůžete nic očekávat.

www.one-night.webnode.cz - zde najdete všechny mé povídky. Díky adminství teď bez náskoku a v poslední době i bez aktuálních kapitol, protože kapacity mých stánek mají limity a jsem lína ten prostor navíc platit :D. Takže nejaktuálnější povídky jsou stále tady.

Kontakt:

E-mail: kozakovap23 (zavináč) gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/petra.p.kozakova.3

Web: www.one-night.webnode.cz

Statistiky:

Moje články: 466

Moje komentáře

Datum registrace: 1. 6. 2009

Poslední přihlášení: 18. 8. 2022, 06:14

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Petronely

Povídky od PetronelyKapitolové
- Ve víně je pravda. Ve snech budoucnost? I,II … dokončeno
- Stíny minulosti, Dva bratři a já … dokončeno
- Díky za každý den… dlouhodobě pozastaveno
- Zamilovaný anděl … aktualizuje se
- Všechno naruby tu je I, II, III … dokončeno
- Personal taste… dokončeno
- Jestli mě miluješ, proč umírám? … dokončeno
- Dívka v modrém … dokončeno
- Z paprsků měsíčních … připravuje se
- Bella jako lovec … dokončeno
- Lovci - Nová generace … píše se
- Předurčená … píše se

Spoluautorské
- Nejsi ten pravý … dokončeno (spoluautorka Haňule)
- Princezna Volturi… dokončeno (spoluautorka PrincesVolturi)
- Story befor story… dokončeno(spoluautorka Eclair)
- Mé rozpůlené srdce… dokončeno (spoluautorka eMuška)
- Láska jako nepřítel… píše se (spoluautorka caiusandathenodora)

Jednodílné
- Strážný upír I a II; A frozen second; I don't find my midnight sun; Como te olvido;
Věčný bojovník; Padající hvězda; Gotta be somebody; Tajný deník paní Isabelly;
Tetovaná konkubína; Last Christmas, I gave you my heart...; Can´t be tamed; Sama; Totemové zvíře

Soutěžní
- Upíří princezna (Stín historie - 8. místo)

Články:

Dokončeno

Bella jako lovec - 1. kapitola

Bella jako lovec - 1. kapitola Isabella Swannová patří do rodiny velmi uznávaných New Yorských lovců. Budoucnost, kterou pro ni její otec přichystal se jí však moc nezamlouvá a proto sama na vlastní pěst odcestuje do Seattlu, kde své skutečné jméno používá jenom mezi lovci, pro ostatní se stává Annou Smithovou - osobní trenérkou.
Pokud vás zajímá, co nebo koho, že to Bella loví, zkuste s touhle povídkou nakouknout do jejího světa.

Dokončeno

Personal taste - 1. kapitola

Personal taste - 1. kapitolaMůže vztah, ve kterém je žena mužem brána jako zmoklé zatoulané štěně dopadnout dobře? Bella v této povídce chodí s Jacobem ale jejich vztahu obětuje víc, než je zdrávo. Naprosto ignoruje fakt, že ten kluk ji vůbec nemiluje.

Je tedy potřeba, aby Bella získala větší sebevědomí a před nikým se neplazila a neponižovala. A od toho je tu Edward - kluk, který z Belly udělá ženu, kterou muži jenom tak neodkopnou. Dokonce i on sám bude mít problémy se svými vlastními city.

Jacob si však nehodlá nechat nic líbit a jelikož je s Edwardem a jeho rodinou již několik desetiletí na ostří nože, bude to opravdu tvrdý boj.

Může tento příběh vůbec pro všechny dopadnout dobře? To si budete moc ověřit, když si přečtete tuto povídku.

Dokončeno

Dívka v modrém - 1. kapitola

Dívka v modrém - 1. kapitolaCo se stane, když historická postava ožije ve vašem domě a domáhá se věcí, které byly v její době naprosto běžné?
Takové chování pomotá hlavu nejednomu člověku natož upírovi, který v nadpřirozené věci nevěří.

Dokončeno

Jestli mě miluješ, proč umírám? - 1. kapitola

Jestli mě miluješ, proč umírám? - 1. kapitolaPříběh se odehrává necelých sto let po konci Rozbřesku. Z Renesmé je už dospělá žena, ale svět se od doby, kdy se narodila, radikálně změnil.

Mohl za to upíří vládce a jeho posedlost vším neobvyklým. Za tuto posedlost musel upíří svět zaplatit daň nejvyšší. Byl odhalen lidem, vláda Volturiových padla a Arovy „experimenty“ si postavily hlavu tak, že se rozhodly všechny své stvořitele zničit.

Od té doby se stal svět pro nejobávanější predátory nebezpečný, neustále se musejí ohlížet přes rameno a doufat, že nenarazí na „nevydařený experiment“.

Dokončeno

Všechno naruby tu je 3 - 1. kapitola

Všechno naruby tu je 3 - 1. kapitolaTakže - třetí a poslední série začíná. Na konci druhé série jsme se s Edwardem a Bellou rozloučili po jeho odstěhování do La Push. Od té doby uplynulo už několik týdnů a je tedy načase Edwarda trochu zkontrolovat.

Dokončeno

Všechno naruby tu je 2 - 1. kapitola

Všechno naruby tu je 2 - 1. kapitolaTak, po nějakém tom týdnu (měsíci) se opět hlásím s povídkou Všechno naruby tu je. Ti, co čekali na pokračování, se konečně dočkali - je tu 2. série mé obrácené Twilight ságy!
Doufám, že tím mnohé potěším, a co se týče povídky - začínáme tam, kde jsme skončili, respektive Novým měsícem. Tak co, kolik si vás troufne na můj přepis druhého dílu ságy?

Dokončeno

Všechno naruby tu je - 1. kapitola

Všechno naruby tu je - 1. kapitolaTak, je tady první kapitola k mé nové povídce Všechno naruby tu je. Edward a Cullenovi jsou lidé, Bella a Swanovi jsou upíři - co z toho všeho může vyplynout, když se tyto dvě rodiny setkají v malém, neustále deštivém městečku na západě USA, ve Forks? Jaký bude vztah mezi Edwardem a Bellou? Má vůbec obyčejný kluk šanci získat srdce 150-ti leté upírky?
No, snad se vám tedy kapitola bude líbit a necháte mi dole nějaký ten komentář.

Dokončeno

Dva bratři a já - prolog

Dva bratři a já - prologMoc mě potěšily vaše komentáře u Stínů minulosti a jelikož mi hlavou vrtalo jejich pokračování dávám vám sem prolog. Co se stalo po Bellině zmizení? Najdete zde ještě před začátkem kapitoly malou rekapitulaci celých Stínů minulosti, abyste se poté mohli ponořit do děje a nemuseli horko-těžko vzpomínat, jak to končilo :o)
Jinak moc prosím o komentáře a kritiku

Dokončeno

Mé rozpůlené srdce - Prolog

Mé rozpůlené srdce - PrologS Ostruzinkou jsme si pro vás připravily novou povídku s názvem MÉ ROZPŮLENÉ SRDCE a o čem, že bude? Hlavním hrdinou této povídku nebude Edward ani nikdo jiný z Cullenů. Hlavním hrdinou bude Caius. Ano čtete správě. Jenže tentokrát to nebude jeden ze tří bratrů vládnoucích upírům, ale syn Ara a Sulphicie, který se zamiluje do lidské dívky, avšak ani dívka není obyčejná. Její minulost ji směřuje jiným směrem, než si sama představuje. Pokud vás Prolog zaujme budeme s Ostruzinkou moc rády. Jinak Vám přeji za obě dvě příjemné počtení, vaše Petronela

Dokončeno

Story before story - prolog

Story before story - prologMám tu pro vás prolog k mojí nově připravované povídce "Story before story" první kapitolka je jenom takový úvod odhrávající se přibližně v patnáctém až šestnáctém století, ale v další už bychom se mohli dostat do přítomnosti a potkaz Culleny. ... Moc prosíme s Eclair o komentáře :o):o)

Dokončeno

Ve víně je pravda. Ve snech budoucnost? 2 - Prolog

Ve víně je pravda. Ve snech budoucnost? 2 - PrologRekapitulace první série a také prolog k pokračování. Na další kapitoly si budete muset počkat, než dopíšu Stíny minulosti, ale snad vám to nebude vadit a napíšete mi k tomu nějaké komentáře. Byla bych ráda i za nějaké nápady. Ty nejlepší z nápadů, co by se v povídce mělo stát, bych zapracovala do povídky.

Dokončeno

Stíny minulosti - Prolog

Stíny minulosti - PrologDalší povídka o Edwardovi a Belle. Bella žije se svou matkou a sestrou v Atlantě a na prázdniny jezdí za svým otcem do Swords (kousek od Dublinu) co všechno se může za jedny prázdniny stát?

Dokončeno

Ve víně je pravda. Ve snech budoucnost?

Ve víně je pravda. Ve snech budoucnost?Tohle je moje první povídka. Je o Belle a Edwardovi, jak jinak, že? Bella je ale poloviční upír a žije s René a jejím přítelem Philem. Její poklidný život se však jednoho dne rapidně změní. Avšak jak, to vám teď neprozradím, budete si to muset přečíst o pár řádků níž.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!