Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele PetraCullen

PetraCullen

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Peťul

Bydliště: Nový Jičín

Věk: 23

O mně: Rozhodla jsem se vrátit a vše pozměnit.

Kontakt:

E-mail: petravasutova (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 61

Moje komentáře

Datum registrace: 3. 2. 2011

Poslední přihlášení: 14. 12. 2019, 11:01

Shrnutí povídek:

 

Povídky od PetraCullen

Povídky od PetraCullen

Kapitolové

Již brzy...

Jednodílné

Kuolema Tekee Taiteilijan Zrádce End of Jacob Black Ve víru duhy Museli jsme se rozdělit Tenhle svět není pro tebe, Bello Swanová Vnímat učitele! Téměř žádná naděje

Články:

 

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 15. kapitola + Epilog

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 15. kapitola + EpilogA máme tady závěrečnou kapitolu.

 

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 14. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 14. kapitolaPřed poslední kapitola.

 

První lov... Emmettův 1. kapitola

První lov... Emmettův 1. kapitolaChtěla bych vás přivítat u své nové, krátké, kapitolové povídky. Tato povídka bude zachycovat první lovy šesti různých upírů. :-) V první kapitole se podíváme na Emmettův první lov. Emmett otevře oči do nového života a začne vysvětlování. Jaké první zvíře Emmett uloví? :-) Čtěte dál, pokud chcete vědět, jak to s ním dopadne. Příjemné čtení přeje vaše PetraCullen. ;-)

 

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 13. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 13. kapitolaDalší kapitola Chůvy. V této kapitole vše vyplave na povrch. Petra je se Sethem. Vše se zkomplikuje jednou sms, že Petra se má vrátit domů o měsíc dřív z prázdnin. Jak to snese? Příjemné čtení přeje vaše PetraCullen. ;)

 

Prohra?! Vítězství jménem Damon...

Prohra?! Vítězství jménem Damon...Je to naše spoluautorská jednodílná povídka s Break. A o čem vlastně je? Je to zkombinované Stmívání s Upířími deníky. ;) Je to o tom, že Edward se nevrátil a žádná Volterra se nestala. Bella je nezadaná a odvážnější, než se zdá. V baru narazí na Damona a ona se do něj zamiluje. Pozná, co je on zač. Jak to dopadne? :) Uvidíte sami. ;) Příjemné čtení přejí PetraCullen a Break. ;)

 

Miluji tě, Damone!

Miluji tě, Damone!Drabble (100 slov). Bella, Damon a Edward. Co dodat?! =D PetraCullen. :)

 

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 12. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 12. kapitolaPo delší odmlce přidávám dvanáctou kapitolu. Následující měsíce jsem byla v divném rozpoložení a psát se mi nechtělo. :) Škola mi přerostla přes hlavu a já odešla na internát, kde na psaní moc času nebylo. :) Moc se vám omlouvám, že tato kapitola je až teď. :) Omlouvám se vám. :) Vím, že tahle povídka byla dávno zapomenutá a zaprášená, ale pár komentářů mě potěší. :) V této kapitole Petra štve Edwarda a skončí to další hádkou. :D Kam vlastně jdou? Uvidí Petra Setha? :) To si budete muset přečíst. Ještě jednou se vám omlouvám. Vaše PetraCullen. ;)

 

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 11. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 11. kapitolaStejně jsem nechápala, jak to mohlo souviset se Sethem, ale začínala jsem být pořádně zvědavá. Sčesala jsem si vlasy do culíku, aby mi nepřekážely.

„Petro, jdeš?“ volal na mě přes dveře koupelny Carlisle.

„Nejdu,“ zasmála jsem se. „Počkej!“

„Trvá ti to.“ Začal si ze mě dělat srandu.

„Už jdu.“ Vyšla jsem z koupelny, abych ho mohla následovat ven.

Přidal se k nám ještě Zrzoun, který byl podobně oblečený jako Carlisle.

 

Téměř žádná naděje

Téměř žádná nadějeJe to samovolné pokračování na jednorázovou povídku Museli jsme se rozdělit. Musím vás předem upozornit. Je to má další depresivní jednodílná povídka. A o čem vůbec je? Carlisle si všechno vyčítá, že před třemi roky přinutil svoji rodinu, aby se rozdělili kvůli Volturiovým. Vzpomíná na ně a hlavně na to, jak ho Esmé opustila. Je nešťastný a zoufalý do té doby, než mu zavolá Jasper. Od Jaspera dostane špatné zprávy a zhroutí se. Nakonec se k němu vrátí jen pár členů jeho rodiny. Proč?! To si budete muset přečíst. Příjemné čtení přeje vaše PetraCullen.

 

Nemáš pravdu, Brumbále!

Nemáš pravdu, Brumbále!Vražedná kombinace Stmívání a Harryho Pottera podaná v mém drabblu. (100 slov) A o čem vůbec je? Carlisle se o něčem hádá s Brumbálem. :D Víc se dočtete uvnitř. PetraCullen.

 

Vnímat učitele!

Vnímat učitele!Všichni víme, že dnešní doba je vhodná pro změnu povolání. Carlisle učí na střední škole dějepis, kde má učit jednu třídu. Jenže dvě holky se začnou bavit a on je bude chtít nachytat, že nedávaly pozor. Podaří se mu je nachytat? A nechají si to holky líbit? Víc se dočtete v této povídce. Bez VeruLOSTdaae a mojí třídy by tato povídka nemohla vzniknout, proto bych ji vám chtěla tuhle povídku věnovat. ♥ Příjemné čtení přeje vaše PetraCullen. ;-)

 

Zradil mě!

Zradil mě!Bella a technika. :D To si budete muset přečíst. (100 slov) :D

 

Musíš jít s námi, maličká

Musíš jít s námi, maličkáLidi, chtěla bych se vám všem omluvit, že jsem dlouho nic nepřidala, ale profesorům ve škole přeskočilo. :) Tady je jako omluva můj další double drabble (200 slov). Vím, že ten drabble je zmatený, ale dlouho jsem nic nepsala, tak mne omluvte. ;) A o čem je? :) Je z pohledu Jane. Volturiovi nevěděli o Renesmé do té doby, než se o ní nedozvěděli Alec s Jane. To si budete muset přečíst. Vaše PetraCullen. ;)

 

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 10. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 10. kapitolaSlavíme kulatiny! :) Jsem ráda, že jste to tak dlouho vydrželi. Vychutnejte si desátou kapitolu. ;) Tady je menší ukázka... Bylo mi jedno, že mě Cullenovi slyšeli, jak jsem k Rileymu byla odměřná, ale on si mohl za to sám. Divila jsem se, že tohle Carlisle povolil.

„Jak ses dnes měla?“ Chtěl začít zdvořile konverzaci, ale já nebyla ochotná spolupracovat.

„Skvěle, do té doby, než ses sem vetřel,“ zasyčela jsem nenávistně a dala jsem si první sousto večeře do úst.

„Otravuju tě?“ zeptal se pobaveně.

„Přímo mi ničíš hezký den,“ odsekla jsem a jedla jsem dál. „Už jsi skončil?!“

Slyšela jsem, jak se Emmett začal smát a potlačila jsem úsměv.

 

Emmett na skypu

Emmett na skypuTady vám s VeruLOSTdaae přinášíme naší první parodii, která vznikla na skypu. A tak nás napadlo, když skype má skoro každý z vás, co kdyby měl i Emmett tento skvělý komunikační program?! :D Emmett je každý den na facebooku, ale nikdo není online a on se naštve. Zahlédne reklamu na internetu na program Skype a stáhne si ho do notebooku. Kolik nástrah čeká na Emmetta? Jak si se vším poradí? :D To si budete muset přečíst. Příjemné čtení přejí PetraCullen a VeruLOSTdaae. ;)

 

Tenhle svět není pro tebe, Bello Swanová

Tenhle svět není pro tebe, Bello SwanováTady vám přináším další jednorázovou povídku, která mě napadla v noci. Je o Belle, které je patnáct roků. Dřív, než se odstěhovala do Forks, poznala ve Phoenixu poloupíra Joshe. Ti dva se hodně spřátelili. Josh jí řekl své tajemství a stal se jejím nejlepším přítelem. Jenže Josh se chce odstěhovat na klidnější místo. Bella chtěla odejít s ním a po nějaké době se chtěla stát upírem, ale Josh odmítl. Josh ale zůstavá jejím přítelem. Příjemné čtení přeje Petracullen. ;)

 

Praštil jsem se do zdi, drahá

Praštil jsem se do zdi, draháTady vám přináším další svůj drabble. (100 slov) Je to o tom, že Carlisle políbí Jane a řekné Esmé jednu lež. Uvěří mu Esmé? :D To si budete muset přečít. ;) Hezké čtení přeje vaše PetraCullen. ;)

 

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 9. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 9. kapitolaEsmé na ni starostlivě pohlédla, a pak se podívala na mě. Usmála se na mě, přešel jsem k Petře a přitom jsem Esmé objal kolem pasu a políbil jsem ji. Polibek mi oplatila, ale pak se odtáhla a zasmála se.

„Nesmíme ji vzbudit,“ zašeptala a starostlivě na ni pohlédla, protože Petra zrovna ze spaní zakňourala.

„Nevzbudíme ji, neboj se,“ usmál jsem se, ale starostlivě jsem na ni pohlédl.

„Neměl bys ji odnést do jejího pokoje? Takhle ji bude bolet za krkem,“ radila mi a neklidně se na ni dívala.

 

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 8. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 8. kapitolaTady je osmá kapitola. Snažila jsem se psát, i když toho mám hodně ve škole. :D Bude tady pohled Setha, Rileyho a Edwarda, protože jste nejvíc hlasovali pro tyto postavy. Omlouvám se, že se Carlisleův pohled se sem nevešel, ale měl by být z části v příští kapitole. ;) Podíváme se za vlkodlaky, a jak Seth snáší posměšky své sestry. Dále nahlédneme do Rileyho myšlenek a pocitů. Riley bude chtít za Petrou, jenže Carlisle ho za ní nepustí. Proč? Dále uvidíme, jak Edward vnímá Petru. To si budete muset přečíst. Jsem ráda, že jste začali znovu tak komentovat a chtěla bych vám poděkovat. ;) Hezké čtení přeje vaše PetraCullen. ;-)

 

Mé city se nezmění

Mé city se nezměníJe to má další poezie. Tentokrát o Carlisleovi a Esmé. Je o tom, že Carlisle musel opustit Esmé. Esmé bylo v té době šesnáct a byla člověk. Hezké čtení přeje PetraCullen. ;)

 

Museli jsme se rozdělit

Museli jsme se rozdělitJe pár let po Rozbřesku a Carlisle má strach, že se Volturiovi jednoho dne vrátí, aby se pomstili. Navrhne své rodině, že se musí rozdělit a Volturiovi je nebudou považovat za povědomou hrozbu. Jenže ostatní se snaží něco namítnout, ale marně. Nakonec se rozdělí a oni odejdou. Kdo odejde jako poslední? Jak to skončí? Jak to ponese Carlisle? To si budete muset přečíst. K tomuhle nápadu mě přivedla VeruLOSTdaae takže bych jí chtěla moc poděkovat a celou tuhle povídku jí věnovat. ;) Příjemné čtení přeje vaše PetraCullen. ;)

 

Není to tvoje vina, Jacobe

Není to tvoje vina, JacobeTento drabble je o tom, že Jacob chce chodit s Bellou po odchodu Edwarda, ale Bella to tak necítí a něco mu řekne. Jaká bude Jacobova reakce? Příjemné čtení přeje PetraCullen. :-)

 

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 7. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 7. kapitolaChtěla bych se Vám především omluvit, že ta sedmá kapitola tak dlouho trvala, ale neměla jsem na psaní čas a múza mě opustila a já nechtěla tuhle povídku pokazit. A navíc profesoři ve škole se trochu zbláznili. :D V této kapitole se Petra zastane Setha a dojde k názoru, že všichni Cullenovi jsou předpojatí vůči vlkodlakům. Petra se konečně dozvídá, co jí Carlisle tajil. Víc se dočtete uvnitř. A také bych se chtěla omluvit, že tahle kapitola je kratší než předešlé. Nezlobte se na mne. ;) Příjemné čtení přeje vaše PetraCullen. ;)

 

Jenom auto

Jenom autoBella se ještě nepodívala na své auto na potom, ale zvědavost jí přece nedá a podívá se. Jenže pro ni to bude jenom auto nebo ne? Změní se to? Příjemné čtení přeje PetraCullen. ;) Drabble (100 slov).

 

Byl to jenom klam, Edwarde

Byl to jenom klam, EdwardeTady je další můj double drabble (200 slov). Je to o tom, že Bellu zabili ve Volteře před Edwardovýma očima, a on je smutný a běhá po lese. Pak ho někdo začne pronásledovat a začnou se dít věci...

 

Nemůžeš mít vše, Bello

Nemůžeš mít vše, BelloChtěla bych se vám všem moc omluvit, že jsem dlouho nic nepřidala, ale neměla jsem čas, protože ve škole píšeme samé písemné práce a profesoři zkouší. ;) Po dlouhé době přidávám alespoň krátký drabble. Je o Belle, která chtěla mít vše. Bella se prostě nemůže rozhodnout, koho si má vybrat a Charlie jí něco řekne. Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen. ;)

 

Neplač, Renesmé

Neplač, RenesméPřínáším vám další drabble (100 slov). Tentokrát je o Jacobovi a Renesmé. Renesmé pláče. Její rodina neví, co jí je, a neví si s ní rady. Proč Nessie pláče? Ale víc neprozradím. :) Vaše PetraCullen.

 

Chůva na hlídání? Ani omylem! Cullenovi!!! 6. kapitola

Chůva na hlídání? Ani omylem! Cullenovi!!! 6. kapitolaTady vám konečně přináším šestou kapitolu této kapitolové povídky. Petra potká Rileyho i Setha. Musím vás upozornit, že Riley je pořád stejný. Petře půjde na zlom okamžiku o život... A zachraní ji dobře známý pískově zbravený vlk. Seth je překvapený a zavede Petru zpět ke Cullenovým. Carlisleovi dochází trpělivost. To si budete muset přečíst. Přijemné čtení přeje vaše PetraCullen. :)

 

Ve víru duhy

Ve víru duhyTady vám přináším svoji další jednorázovou povídku. Je o tom, jak Bella s Edwardem traví prázdniny a jsou na jejich louce. Jsou to začátky jejich vztahu podle mě, jak to mohlo vypadat. Dějově povídka zasahuje do Stmívání. Berte to s nadhledem, psala jsem tuhle povídku v noci. :D Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen. :)

 

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 5. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 5. kapitolaTady vám přináším konečně pátou kapitolu, kterou jsem psala na dovolené v Tatrách. Omlouvám se, že je se zpožděním, ale chvíli mi trvalo, než jsem se dokopala k tomu, abych ji přepsala do notebooku, a větší polovinu jsem musela dopsat, protože v Tatrách nebylo moc času. Edward s Carlislem se kvůli něčemu pohádají a vzbudí Petru. Petra bude protivná a drzá na Carlislea. Nakonec to Carlisle schytá. :D Cullenovi se vyhýbají Petře. Petra nakonec ztratí nervy a jde se projít. Co se všechno ještě přihodí? Koho potká? To si budete muset přečíst. Opět bych vám chtěla poděkovat za tolik nádherných komentářů. :) Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen. :-)

 

Sázka s Emmettem

Sázka s EmmettemTuhle poezii jsem zase vyhrabala v noteboooku, ale byla nedokončená a já ji úspěšně dokončila. Jak už název vypovídá, je to poezie o Belliné sázce v Rozbřesku s Emmettem. Bella pořád vyhrává a jak se zachová náš milovaný Emmett? Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen. :)

 

Nedolízej za mnou, Mikeu Newtone!

Nedolízej za mnou, Mikeu Newtone!Tady vám přináším další svůj double drabble (200 slov) A o čem je tentokrát? O Mikeovi, který dolízá za Bellou. Bella se naštve a řekne mu něco pěkného! :D Příjemné čtení přeje vaše PetraCullen. :-)

 

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 4. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 4. kapitolaTady vám přináším očekávanou čtvrtou kapitolu. Jak Cullenovi zareagují, když o nich Petra už dávno ví? Jedna věc je jistá, Emmetta nikdy humor neoupouští. :D Za tolik komentářů bych chtěla mockrát poděkovat. :-) Příjemné počtení, přeje vaše PetraCullen. :-)

 

Dej ty ruce pryč, Jacobe Blacku!

Dej ty ruce pryč, Jacobe Blacku!Když už jsem psala drabble Nezírej na mě, Edwarde Cullene, tak jsem si řekla, proč by nemohl být drabble Dej ty ruce pryč, Jacobe Blacku! Odehrává se někde v Zatmění. Je to drabble o 100 slovech. Opakuji, Bella není taková, jaká se na první pohled zdá. Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen. :D

 

End of Jacob Black

End of Jacob BlackTady vám přináším poněkud trochu depresivnější jednorázovou povídku, ze své dílny. Je o Jacobovi a jeho bolesti, kterou cítil, když se Bella rozhodla pro Edwarda. Jacob nakonec uteče ve vlčí podobě pryč do lesa a chová se nezodpovědně, protože mu je všechno jedno a chce jediné, a to zemřít rukou upírů. Nakonec se do cesty Jacobovi postaví čtyři upíři a uráží ho. V Jacobovi se najde ta stará odhodlanost a chce si probojovat cestu ven. Jak to skončí? Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen.

 

Life after death 2. kapitola

Life after death 2. kapitolaTady vám s patulkou13 přinášíme další kapitolu naší spoluatorské povídky. Tentokrát se dočkáme pohledu dívky jménem Grace. Jaký je její příběh? Víc se dočtete uvnitř. Příjemné počtení přejí PetraCullen a patulka13. :-)

 

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 3. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 3. kapitolaTady vám přináším třetí kapitolu této prázdninové povídky. Petra se seznámí se zbytkem Cullenových a s Bellou. Dozvíme se, zda je tady Bella člověk, nebo jestli je z ní nádherná upírka. Edward čte Petře myšlenky. Kolikrát ještě uslyší v jejích myšlenkách jeho "oblíbenou" přezdívku? :D Přežije Edward v přítomnosti Petry?! :D Petra se s Alicí a Bellou dívájí na film, který vybral Emmett. Petra konečně pozná Carlislea osobně. ;D Petra si začíná s Bellou trochu rozumět. Dozví se Cullenovi o tom, že Petra o nich ví už dnes večer, nebo se to nedozví? Tolik komentářů mě potěšilo a jsem ráda, že se vám moje povídka aspoň trochu líbí. Příjmné počtení, přeje vaše PetraCullen. ;D

 

Zrádce

ZrádcePo dlouhé době přináším další jednorázovou povídku. A o čem bude? Bella čeká na Edwarda. Krátí si dlouhou chvíli čtením své oblíbené knihy Na Větrné hůrce. To by nebylo nic neobvyklého, kdyby Bellu někdo nezradil. Kdo Bellu zradí? Edward, Jacob, nebo snad někdo úplně jiný? To si budete muset přečíst! :D Chtěla bych poděkovat dcvstwilight za tak originální název a za tak originální perex obrázek! ;D Mockrát Ti děkuji a tímto bych ti chtěla tuto jednorázovou povídku věnovat. :-) Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen. :)

 

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 2. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 2. kapitolaTady Vám přináším druhou kapitolu této mé prázdninové povídky, i když je to o dost později. Cesta do Forks, během které Petra přemýšlí. Seznámení s části rodiny. Něco se zvrtne. Petra je nesvá. Emmett se dobře baví na adresu Petry. Jak Edward zareaguje na svoji přezdívku? :D Za tolik komentářů bych chtěla poděkovat. Přijemné počtení přeje vaše PetraCullen.:-)

 

Demetriho slabá chvíle

Demetriho slabá chvíleI jeden z řad Volturiových může mít slabou chvíli. Tím myslím Demetriho. Budete mít jedinečnou příležitost nahlédnout do jeho myšlenek a jeho jednoho velkého přání a snu. Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen. :-)

 

Beze změny

Beze změnyTady vám přináším další poezii. :-) Jelikož depresivní nálada New Moon na mě znovu dopadla, rozhodla jsem se sepsat další poezii na toto téma. A o čem to je? Cullenovi odešli. Belle chybí Alice. Jak to snáší Bella? Snaží se jakkoliv kontaktovat Alici. Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen. :-)

 

Die alive

Die alivePosledních pár minut lidského života Rileyho Bierse. Když Riley šel z baru zahlédl ji, Victorii jdoucí proti němu. Trochu mu popletla hlavu. Co kdyby Rileymu trochu došlo, že stojí proti nesmrtelné, krásné upírce? Co se mu honilo hlavou? Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen. :-)

 

Never than just his

Never than just hisTady vám přináším svoji nově napsanou poezii, kterou jsem nikde nehledala. :D Nějak mě teď chytlo psaní poezií a já to zkusila. :D Takže o čem tahle ta poezie je? Bella a její pocity po odchodu Edwarda. Jak to vypadá po jeho odchodu? Kdo Belle neustále nadbíha? Její myšlenky a nehynoucí láska.

 

New beginning

New beginningTady vám přináším svoji další rok starou poezii, kterou jsem náhodně objevila v notebooku. Chtěla bych ji věnovat mojí kamarádce Markétě, která mi pomohla vymyslet druhý název, jelikož ten původní, který jsem měla vymyšlený, byl už zadaný. Děkuji Ti. :-) Bella po proměně v upíra. :-) Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen. :-)

 

Nezírej na mě, Edwarde Cullene!

Nezírej na mě, Edwarde Cullene!Double drabble (200 slov). Edward na Bellu kouká. Co když se Bella naštve a něco mu řekne? Bella není taková, jak se na první pohled zdá. Jak to vydýchá náš Edward? :D Vaše PetraCullen. :D

 

Zradila jsi nás

Zradila jsi násTady vám přináším double drabble (200 slov). Bella je krásná a nádherná upírka, které něco chybí. Není žádná Renesmé. Žádný otisk. Edward chce jediné, pomstu. Proč se Bella rozhodla jít za Jacobem? Vaše PetraCullen.

 

Cullenovi v domě hrůzy

Cullenovi v domě hrůzyTady vám po dlouhé době přináším další parodii ze své dílny. Tentokrát o Cullenových na výletě v domě hrůzy. xD Opravdu Emmetta nedokáže vystrašit ani bílá paní, nebo hejkal? To si musíte přečíst. Kdo s koho? Cullenovi nebo bájné příšery? xD xD Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen. :-D

 

Jak to bylo dál?!

Jak to bylo dál?! Je to má první poezie na tomto webu. Dlouho se mi válela v notebooku a já ji náhodou objevila, a tak jsem si řekla, že se s vámi o ni podělím. Je rok stará, berte to prosím s nadhledem. Dějově je zasazená do New moon a pak Breaking Dawn. Je z pohledu naší Bells. Vaše PetraCullen.

Dokončeno

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! - 1. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! - 1. kapitolaTady vám přináším svojí opožděnou prázdninovou povídku!!! :D Příběh začíná ve chvíli, kdy Petra má zůstat na celé letní prázdniny sama a musí odjet do Ameriky k matčině kamáradce, která na ni bude dohlížet celé dva měsíce. :D Petra si balí věci. Petře se zdá velice zvláštní sen. Naročná cesta letadlem. Přílet do Seattlu. Seznámení s matčinou kamarádkou a jejím adoptovaným synem. Petru něco zaskočí. Skutečně jsou to osoby, o kterých si myslí, že ví o nich víc, než se na první pohled zdá? Vaše PetraCullen.:D

 

Rozbalíš mi to, prosím tě?

Rozbalíš mi to, prosím tě?Co kdyby se Bella v New Moon nepořezala o balíček a požádala by Edwarda, aby jí ho otevřel? Jaká by byla jeho odpověď? Vaše PetraCullen :-).

 

Kuolema Tekee Taiteilijan

Kuolema Tekee TaiteilijanV překladu znamená Smrt si nás vybírá. Je to má další jednorázovka z mé dílny, i když je poněkud depresivnější. Naše řady by prořídly, jejich taky, všichni známe tuto Bellinu myšlenku z Rozbřesku, kdy má dojít na boj. Co kdyby na něj došlo, jak by to vypadalo po dvanácti letech? Může upír uronit slzu? To si musíte přečíst. Vaše PetraCullen.

 

Velikonoční návštěva u Cullenových aneb Utíkat upírům a koledníkům se nevyplácí

Velikonoční návštěva u Cullenových aneb Utíkat upírům a koledníkům se nevyplácíPo dlouhé době vám přináším další parodii ze své dílny. K nápadu mě přivedla misha96. Vyhnou se i Cullenovi velikonočnímu šílenství?! Uteče Petra koledníkům i upírům? Byl dobrý nápad se schovat na půdu ke Cullenovým? Tuto parodii jsem nestihla vydat na Velikonoce, a tak ji tady dodavám. :D :D Tuto parodii bych chtěla věnovat mishe96, Paťulce13 a BreeTanner.♥ Vaše PetraCullen. :-D

 

Pavučina osudu 1. kapitola

Pavučina osudu 1. kapitolaTady vám s BreeTanner přinášíme naši společnou spoluautorskou povídku Pavučina osudu. První kapitolu jsem psala já a druhou kapitolu bude psát BreeTanner. V této kapitole si Bella s Rileyem vyrazí do města na nákupy. Jak se ty nákupy zvrtnou? Ale víc se dozvíte uvnitř. :D Postupně se psaním této povídky vystřídáme. Doufám, že se vám tato povídka zalíbí. ;-) Vaše PetraCullen a BreeTanner. :-)

 

Jak naštvat Emmetta v praxi, aneb Jak se Cullenovi divili část 2

Jak naštvat Emmetta v praxi, aneb Jak se Cullenovi divili část 2Tolika kladnými komentáři jste mě překvapili, že jsem málem spadla ze židle, a proto vám přidavám pokračování, které jsem psala ve škole, v hodině dějepisu místo toho, abych se dívala na nějaký nudný film. xD Máte, co jste chtěli mít, dobře se bavte. ;-D Jak Emmett snese návrat jedné nejmenované osoby?! xD Pomstí se, nebo to nechá jen tak bez povšimnutí? xD Vrátí mu to ta osoba? xD Vaše PetraCullen. :-)

 

Jak naštvat Emmetta v praxi aneb Jak se Cullenovi divili

Jak naštvat Emmetta v praxi aneb Jak se Cullenovi diviliPo delší odmlce aspoň přidavám další parodii, protože na psaní kapitolovky teď mi nezbývá čas. Je to můj třetí pokus o parodii, jak by se Emmett zachoval, kdyby ho někdo naštval v praxi. Kurzívou jsou způsoby, jak ho naštvat. Za každý komentář budu ráda.
Vaše PetraCullen

 

8 způsobů, jak naštvat Emmetta

8 způsobů, jak naštvat EmmettaVšimla jsem si, že tady nebyly způsoby, jak naštvat Emmetta, a tak mě napadla tahle parodie... xD Berte to, prosím, s nadhledem. ;-) Za každý komentář budu ráda...

 

10 věcí, které můžete udělat lidem, co nenávidí Carlislea Cullena

10 věcí, které můžete udělat lidem, co nenávidí Carlislea CullenaZase jsem se nudila a napsala jsem pár způsobů, co udělat lidem, kteří nenávidí Carlislea Cullena. Zanechejte komentík...Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!